Komunist Köpeklerin ERGENEKON Korkusu.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 21 Eylül 2020, 11:47:47


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Komunist Köpeklerin ERGENEKON Korkusu.  (Okunma Sayısı 5156 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 07 Mart 2011, 19:56:58 »

Geçenlerde Ergenekon dan  gözaltına alınarak, tutuklanıp ceza evine sevk edilen gazeteci müsvettelerinin Ermeni hayranı birer Komunist olduklarını  biliyoruz.

Şimdi bütün medya bunları aklayıp paklama peşindeler, şimdiye kadar bu davadan gözaltına alınarak içeriye sokulan Vatanseverleri görmemezlikten gelerek, kimi zamanda onları suçlayıcı tavır takınan bu basın gerçekten şimdi kendisini tam olarak açığa vermiştir. Türk soylu olanların bunları unutmaması gerekir.

Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan gazeteciler Nedim Şener ve Ahmet Şık Metriste eski Ergenekon tutukluları ile birlikte kalmayacaklarını avukatları vasıtası ile savcılığa bildirmiş ve Silivriye nakillerini istemişlerdi ve bu gün istekleri gerçekleşerek Metristen alınan Komunistler, Sivriye sevk edilmişlerdir.

Dün Tutuklanan Vatanseverlere zil takıp oynayan zavallılar içerde bile yüzlerine bakamayacakları Bozkurtlardan işte böyle tırsarak kaçacak delik aramışlardır kendilerine. Durun bakalım yarınlar nelere gebe, bu vatanın ekmeğini yiyip suyunu içerek ihanet planları içerisinde olan Komunistler, eninde sonun da geleceğiniz yer Bozkurtların kucağıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #1 : 07 Mart 2011, 20:25:35 »

Zaten sinsilik burdaya...
Asil yapmak istediklerini kamufle etmek icin, tepki almamak icin arada bir simdi oldugu gibi kizillari falanda iceri tikiyorlarki millet bunlarin asil hedeflerinin ne oldugunu anlamasin diye...

Gercekten cok kurnazlar, karsilikli cok iyi planlanmis bir senaryo ile karsi karsiyayiz.
Eger son tutuklanan bir kac soysuz bunlarla anlasarak tutuklanmadilarsa ben birsey bilmiyorum.

Kamece´nin de belirttigi gibi kendi yandaslari tutuklandi diye basta basin olmak üzere bir kac gündür ortaligi ayag kaldiran bilumum solucanlar askerlerimiz ve milliyetciler tutuklanirken hicte bu kadar tepki vermiyorlardi.


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2011, 20:33:01 »

" Yetmez ama evet" diyenleri bir korku sardı şimdi. Sıra bizde mi diyerek üç buçuk atıyorlar. Bu gidişle vatanseverlerle, ümmetçi ve dinci olmayan vatan hainleri bir araya getirilerek at izi iti izine karıştırılacak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #3 : 07 Mart 2011, 21:23:37 »

" Yetmez ama evet" diyenleri bir korku sardı şimdi. Sıra bizde mi diyerek üç buçuk atıyorlar. Bu gidişle vatanseverlerle, ümmetçi ve dinci olmayan vatan hainleri bir araya getirilerek at izi iti izine karıştırılacak.

Cok dogru dersin Acina Teyze...

Az önce kanallari gezerken Samanyolu denilen lagimdaki bi habere gözüm ilisti, bakalim yine ne yumurtlayacaklar diyerek merak edip biraz baktim.
Oda-TV baskininda göz altina alinip bugün serbest birakilan bir bayanin emniyetteki ifadesinde söylediklerini haber olarak veriyordu.
Bu zavalli (!) bedbaht kadincagiz sorgulanmasi sirasinda Deniz Baykal´in kendisini taciz ettigini falan itiraf etmis, güya kurunun yaninda kendisininde yandigini (kandirildigini) itiraf etmis oluyordu. Bunu haber diye en az 15 dakika gösterdiler...
Ergenekoncularin (?) fiziki tacizine ugrayan bu zavalli(!) kadincagizi ekranlarda seyreden davarlar kimbilir nasil beddua etmislerdir bu dinsiz Allahsiz tacizci darbeci Ergenekonculara..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #4 : 07 Mart 2011, 23:11:10 »

Ergenekon kapsamında evi aranan ve gözaltına alınan Nedim Şener, polis aracına bindirilirken, "Hrant için, adalet için" dedi. Gazeteci Ahmet Şık da gözaltına alınırken kapıda bekleyen gazetecilere  ''Dokunan yanar'' diye bağırdı.                   Hirant icin adalet icinmis!?  Serefsizin oglu. Taraf pecetesi bosuna bu enige sahip cikmiyor. Nihat gencte hirantci bilginize . Bir kerede hocali icin adalet icin deseler ya.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2011, 23:21:28 »

Ergenekon kapsamında evi aranan ve gözaltına alınan Nedim Şener, polis aracına bindirilirken, "Hrant için, adalet için" dedi. Gazeteci Ahmet Şık da gözaltına alınırken kapıda bekleyen gazetecilere  ''Dokunan yanar'' diye bağırdı.                   Hirant icin adalet icinmis!?  Serefsizin oglu. Taraf pecetesi bosuna bu enige sahip cikmiyor. Nihat gencte hirantci bilginize . Bir kerede hocali icin adalet icin deseler ya.

Nihat Genç değil miydi Hrant'ın arkasından ağzından salyalar aka, aka ''Bulun kardeşimin katillerini'' diye feryat figan kendini paralayan...

İktidar eline yüzüne bulaştırdığı Ergenekon'da kendisinden olmayan ama, yalakalık olsun diye kendisine destek veren gözden çıkarılabilirleri topluyor...Kamuoyuna ''Bakın; biz herkese eşit mesafedeyiz, bizden olanları bile suçu varsa tukluyoruz'' mesajı vermeye çalışıyor.

Tabi bundan sonra da olan iki arada bir derede olup iktidarların yancılığından başka iş yapmamayı alışkanlık haline getirmiş milliyetsizlere olacak gibi...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 07 Mart 2011, 23:23:59 »

Hrant için yas tutmayana bir gazeteci varmı sanki? En vatanseverinden en kızılına, en ümmetçisinden en kürdüne kadar hepsi hrant sever.Silivrideki vatansever dediklerimizinde yarısından fazlası ermeni ve kürtsever.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #7 : 08 Mart 2011, 00:12:58 »

“Ergenekon!!” ve AB’nin tek dişli alçakları

Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı Helene Flautre, şöyle buyuruyor: “Nedim Şener ve Ahmet Şık’ın yaptıkları araştırmacı gazetecilik çalışmaları uluslararası düzeyde kabul görüyor.. Bu isimlerin Ergenekon darbe planlayıcıları gibi ulusalcı hareketlerle bağlantılı olabileceklerine inanmak zor!...”
Madamın yediği halta bakın!..
“Benim arkadaşlarım, darbeci ulusalcılar gibi değil..”
Madamın arkadaşlarının çalışmaları uluslararası düzeyde rağbet görüyormuş ve onlar “Ergenekoncu” değilmiş..
Hemen belirtelim “Ergenekon” milli onurdur ve AB emperyalizminin akreditasyonunu almış olanlar asla “Ergenekoncu” değildir zaten..
“Ergenekon bizim gururumuz, kutsal değerimiz”, “Ergenekon” tanımına “terör örgütü” yaftasını yapıştırmanın amacını ararken bu “saldırının” altında “ABD-AB’nin bilinçli stratejisini” net olarak görmüştük.. (Türk milletinin ulusalcı hassasiyeti tahrip edilecek, Ergenekon hasleti bilinçli olarak karalanacak..)
“Ergenekon’a saldırı” adeta kanıksatıldı.. Ve zaman içerisinde daha da ileri gidilerek bu kutsal tutku daha da aşağılanıyor!.. “Ergenekon”u kafalarına göre bir noktaya oturttuklarına inananlar, yarattıkları “havuzun” içerisine atık dökerek iyice kirletmeyi yeni bir taktik olarak deniyorlar!..
Demek istediğim şudur.. Memleketin arazisine “Soros projesinin devşirmesi” olarak salınan ihanet şebekeleri arasından cımbızla çekilen elemanlar (son kullanma tarihi dolmuş hainler) kendi kulvarlarındaki ihanetleri bahane edilerek derdest ediliyor.. Bir taşla iki kuş vurmak için de, bu elemanlar “Ergenekon havuzuna!!” dökülüyorlar.. Aslında “Ergenekon”a en ağır saldırı da budur...
Daha açık deyimle...
Balbay’la, Özkan’la en ulusal duruşun gururu kimliklerle “Hepimiz Ermeniyiz cemaatinin” gururu, miadı dolmuş elemanı bir havuzda tutmak, hafif deyimle “şık” değildir..
Operasyonlar başladığında, Silivri’ye gönderilen milliyetçilerin, “Kemal’in askerlerinin” ardından teneke çalanların, ateş dansı yapanların iman tahtalarına ateş düşüverdi!..
“Nasıl olur da bizim adamlara dalarsınız ulaaynnn!!” diye yeri göğü ayağa kaldırıp, düne kadar canları ciğerleri iktidarı tehdit ediyorlar!! (İktidarın da boynunu bükmesi ilginçtir!..)
Bunların iktidara saldırma güçlerini kimden aldıkları da açık... “Turuncu kadro-Soros” cemaatinin ardındaki Avrupa Birliği’dir gücün iplerini tutan!..
Nitekim iktidara parmak sallayan demeçler açık seçik gelmeye başladı..
Bundan önceki AB-Türkiye Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı, Joost Lagendik diye bir zat-ı muhteremdi.. Bu kişi, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin alabildiğine düşmanı olarak verdiği demeçlerle ünlüydü.. Dahası, Türkiye alanında sık sık turlar atar, etnik kimlikleri kaşır, Ermenici Kürtçü hareketlere alabildiğine destek verirdi.. Sanıyorum bir yerli gazeteci ile de evlendi.. PKK tabanlı dayatmaları insanın kanını beynine sıçratacak nitelikteydi.. Ulusalcı karşıtları bu zatın etinden sütünden yararlanmayı sürdürüyorlar, o da inciler saçmaya devam ediyor..
Size son operasyonla ilgili, öğrettiği akıllardan bölümler aktaralım..
“Bugüne kadar Türkiye içinde ve dışındaki liberallerle demokratların büyük çoğunluğu, gizli bir çete halinde hükümeti devirmeyi planlamakla suçlanan Ergenekon’a yönelik soruşturmayı destekleme eğilimindeydi...

***
 
Şık, Ergenekon davasının başlamasında en önemli rolü oynayan gazetecilerden biri. Nokta dergisi için çalıştığı dönemde meşhur ‘darbe günlükleri’ni Ahmet Şık ifşa etti ve o günlükler sonradan ilk Ergenekon iddianamesindeki kilit önemde kanıtlardan biri oldu.

***
Veli Küçük gibileriyle komploculuk yaptığına, kimsenin inanmadığı Şık ve Şener gibi insanları işin içine katmak gibi büyük bir riske girmekten vazgeçmektir. Tavsiyem şu: Halihazırda hapiste olan çekirdeğe odaklanın ve onları kimsenin reddedemeyeceği somut kanıtlara dayanarak cezalandırmaya gayret edin.”
Dert budur!.. “Neden bunca ulusalcı dururken bizim adamları rahat bırakmıyorsunuz?!!”
Ülkemizdeki işgalin boyutunu görün!!


                   Yenicag Behic kilic.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ERGENEKON GÖKTÜRK
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 192« Yanıtla #8 : 08 Mart 2011, 01:44:34 »

Geçenlerde Ergenekon dan  gözaltına alınarak, tutuklanıp ceza evine sevk edilen gazeteci müsvettelerinin Ermeni hayranı birer Komunist olduklarını  biliyoruz.

Şimdi bütün medya bunları aklayıp paklama peşindeler, şimdiye kadar bu davadan gözaltına alınarak içeriye sokulan Vatanseverleri görmemezlikten gelerek, kimi zamanda onları suçlayıcı tavır takınan bu basın gerçekten şimdi kendisini tam olarak açığa vermiştir. Türk soylu olanların bunları unutmaması gerekir.

Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan gazeteciler Nedim Şener ve Ahmet Şık Metriste eski Ergenekon tutukluları ile birlikte kalmayacaklarını avukatları vasıtası ile savcılığa bildirmiş ve Silivriye nakillerini istemişlerdi ve bu gün istekleri gerçekleşerek Metristen alınan Komunistler, Sivriye sevk edilmişlerdir.

Dün Tutuklanan Vatanseverlere zil takıp oynayan zavallılar içerde bile yüzlerine bakamayacakları Bozkurtlardan işte böyle tırsarak kaçacak delik aramışlardır kendilerine. Durun bakalım yarınlar nelere gebe, bu vatanın ekmeğini yiyip suyunu içerek ihanet planları içerisinde olan Komunistler, eninde sonun da geleceğiniz yer Bozkurtların kucağıdır.

Agabey, aslinda cok önemli bir konuya parmak basmissin. Uzun zamandir arastirmalarim sunu gösteriyor; Tarihteki bircok liderin yolu hapishaneden gecmistir. RTE denilen herifte 3 ay hapis yatip mazlumu oynamis ve ülkemizin damina cikarilmistir. Zapsu denilen A.K. partisinin gizli baskani bu partiden istifa ettiginde "birileri A.K. partisinin üzerini cizdi" demistim. Bunlarin mazlum olma zamani artik gecti. Simdi ise Ergenekon iftirasindaki mazlumlugun rüzgarini bir yerlere yönlendirme sirasi geldi. Onca tertemiz magdurun icine sahte magdurlar ilistirip, yakalanan rüzgari kendi istedikleri bicimde yönlendirmek istiyorlar. Acikcasi hazira konmak istiyorlar. Son dalgadaki bazi isimler, Ergenekon rüzgarini Ingilizler lehine cevirmek icin iceri alinmistir. Soner Yalcin, Kemal Kicidaroglu iliskisi ve paslasmasina iyi bakmak lazim. Ayrica son zamanlarda Kemal Kilicdaroglu´nun Gül´e ödül veren Chatham House ziyaretlerini falan iyi irdelemek gerekir. Bu rüzgari sahte ulusalcilara kaptirirsak halimiz cok kötü olur. Zapsu´nun yerine onun sol versiyonu Gürsel Tekin gelir. Tabi geldigi parti A.K. partisi degil de CHP olacagi icin bircok kesimin destegiyle gelmis olur. A.K. partisinin yapamadiklarini bunlar eliyle CHP´ye yaptirirlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
DAĞLICA KURDU
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 501« Yanıtla #9 : 10 Mart 2011, 06:31:16 »

Sağcısı ,solcusu,ulusalcısı,koministi,ırkcısı,milliyetcisi  bunların hepsi suçluda  bu ümmetçi şerefsizlerden  hiç kimse neden  yok bunların arasında.

Dinler arası diyalok  safsatasını başlatan bunlar
Türkiye  şeriaatla yönetilmiyor islamda haram olan herşey Türkiyede  helal diyen bunlar
Binlerce garibanın kombasan,ihlas,yimpaş v.s  gibi kuruluşlarla cebini boşaltan bunlar
Saçını kapat öbür tarafları aç  önemli değil diyen bunlar
Zinayı serbest bırakıp,sigarayı yasaklayan bunlar
Gençlerimizi  birer yürüyen cesetlere dönderen bunlar
Cami kapatıp kilise açan bunlar
Camii avlusunda  miting yapan bunlar
Askerin başına çuval geçiren bunlar
TÜRKE VEDE TÜRKLÜĞE  karşıyız diyenler bunlar
Ne Mutlu TÜRKÜM  DİYENE  sözüne ceza kesenler bunlar
AY YILDIZLI  AL BAYRAĞIMIZI sökenler bunlar
Meclisden BAŞBUĞ ATATÜRKÜN ÜNİFORMALI posterini kaldırtan bunlar
''Tanrımıza hamd olsun Milletimiz varolsun'' asker,in yemek duasına dayanamayan bunlar
 

HERKES  her kesim suçlu yukardaki yazdıklarım bunların icraatlarından bazıları ama bunlar suçlu değil  vay be adalete bak .....
İnancı ,içerisinde  vatan millet,Cumhuriyet ,ATATÜRK AŞKI OLAN BİR CUMHURİYET SAVCISIDA ÇIKSIN  BUNLARIN HESABINI SORSUN NE OLUR SANKI O HESAP SORARKENDE BİR BAKSIN BAKALIM ARKASINDA  HÜKÜMET DEĞİLDE MİLYONLAR DURUYORMU DURMUYORMU.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KURT   OTAĞI  ÇAKAL   GİREMEZ
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.261 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.