Kızıl Babişko ve Anneciklerinin Enikleri (Sözde Türkçüler)
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 28 Eylül 2020, 11:36:44


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kızıl Babişko ve Anneciklerinin Enikleri (Sözde Türkçüler)  (Okunma Sayısı 3987 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MoTuN
Ziyaretçi
« : 13 Nisan 2010, 22:42:07 »

Türkçü herseyden önce hakikate inanmalı, Kızılcıların ve yeşilcilerin  bugünkü eniklerinin hezeyanlarına sapmamalıdır. Yüzde yüz Türk olsa dahi aklının bir kenarında kızıllığın zerresi olan asalakların bugünkü enikleri unutulmamalıdırki bebekliklerinde leylimlerlerle, eftelyalarla uyutulmuş, cheli rüyalarla kapıları  kapatılmış, denizli gezmişli rüyalarla sabahları etmiş, çayanlarla kutu kutu penselerle ergenliklerini geçirmiş, ve bugunun kemalistleri oluvermişlerdir...

Görülmektediki bugün halkların kardesliği masalı yalan olmuş, denizlerin türküleri ninniden ibaret kalmışki, kızılların enikleri bunları unutup Türkçülüğe merak salmışlar, her konudaki aşırı bilmişliklerini Türkçülüktede göstermişlerdir. Onlara göre Dünya onlar için güzel, zengin ama fakiri sadece onlar düşünür, Alevi kandaşlarımızı sadece onlar benimser...

Asla din eksenli olmayan ve olmayacak olan Türkçülük hareketi onlar içinde cazip gelmiş, Türk ve sol kelimesini yanyana getirip sentezcilik yapıp, kendilerine yer edinmeye çalışmış, bu sentez Türkçü harekette sökmeyince kendilerince Türkçülüğe değişik bir nefes getirmeye çalışmışlardır. Sol dediğimiz kavram ve oluşum yıllarca Atsız Ata'mıza çektirmedik eziyet bırakmamış olmasının yanında, millet kavmınıda yanında barındırmadıgı için bu sentezciler kemalist maskesine bürünerek kendilerini yine bu Kutlu davanın içerisine sokmayı başarmışlardır. Bu işteki suç tabiki bizdedir. Malesefki Türkçülüğün kaderini belirleyen siteler onları sanırım kandaş kazandıklarını sanarak içerine almış böylelikle fayda sağladıklarını düşümüşlerdir sanırım...

8O öncesinde kominizmle savaşmış Türk soyluları savunmamız babalarının bu Türk soylu yiğitlerden fazlasıyla çekmiş olacaklarından dolayıdırki, bu işi sindirememiş, Alevi kandaşlarımıza yapılan adice saldırılardan dolayı kan döküp kan akıtan Türk soylulara dahi türkeş piçi yüzünden küfür etmeyi göze alabilmişlerdir. Bununlada yetinmeyip sırf onları savunduğum içinde beni sentezci ümmetçi yapabilmişlerdir. Bu işte kimin sentezci olduğu ayrı bir şüphe uyandırması gereken konudur...

Bir diğer konu Alevi kandaşlarımızı onlardan başka düşünen yokmuş gibi, onlar sayesinde Alevi kandaşlarımızın Türklük kadrosuna girdiğini sandıklarındandır sanırım, Alevi kandaşlarımız için Atalarına küfür etmeyide ihmal etmemişlerdir. Ümmetçi bir yapıya sahip Osmanlı İmparatorluğunu kendini yenilikçi sanan bu zihniyet adeta arap devleti yapmış, Türkçülüğü ondan daha iyi bildikleri Atsız Ata dediğimiz şahsiyetin övdüğü Yavuz'a sırf Çaldıran zaferi yüzünden soysuz diyebilecek kadar alçalmışlardır. Onlara sorsanız Atsız Ata'yı onlardan daha iyi kimse sevemez. Fakat Osmanlı hanedanlığının tüm evliliklerinin yabancı kadınlardan olduğunu SAÇMALAYAN şerefsizin sözüne inanırlar. Ama bilmezlerki bu DELİ SAÇMALIğINI uyduran ŞEREFSİZ, Atsız Atamıza etmedik küfür bırakmamıştır. Atsız Ata'mız söven soysuzun sözüne inanıp Osmanlı Sultanlarına soysuz demek Türkçülüğün ilk şartı, Atsız Ata'mızın hemen hemen her makalesinde her şiirinde övdüğü, kimisini Cihan Sultanı diye nitelendirdiği, Bizlere örnek gösterdiği ATALARIMIZI savunmak ümmetçilik oluvermiştir.
Atsız'ı anladığını zanneden bu genellemenin dışında tuttuğum Türkçüler ise bu eniklere inanarak onların yolundan gidebilmişlerdir buda tartışılması gereken başka bir konudur.

İçerisinde Türkçülük adı geçtiği için ATATÜRKÇÜLÜK yerine kendine kemalist diyen bu enikler bu ayıplarıylada kalmamış, Türk'ün en büyük destanlarından biri olan MİLLİ MARŞIMIZADA dil uzatabilmişlerdir. Çünkü dile kolay artık KAFATASÇI olmuşlardır. Gülümseme Yani Atsız Ata'mızın bir Türkçüye yakıştırmadığı sıfata erişebilmişlerdir. Yani sözün kısası bizden daha koyu IRKÇI olabilmişlerdir. Tabiki bu bahanedir çünkü onların rahatsızlığı Mehmet Akif'in babasının arnavut olması yada Milli Marşımızın içerisinde Türk kelimesinin geçmemesi değildir.

HAKKIDIR HAKKA TAPAN MİLLETİMİN İSTİKLAL

Dizelerindeki bazı vurgular bu enikleri rahatsız edecek seviyededir, çünkü bu vurgular bugunun yobazlarına aittir tabiki onlara göre...

Bir diğer konuda ben Türk Müslümanıyım diyene;
arap muhammedin dininemi inanıyorsun cevabının verilmesidir. Fakat AŞIRI SAHİPLENDİKLERİ !!! Alevi Kandaşlarımızın muhammetle urugdaş aliye tamah etmelerine seslerini çıkarmazlar buda hayret edilecek başka bir konudur.
Devletin bekası için kardeşini öldürebilecek asilliğe  sahip YAVUZ'a, sırf devletin bekası için şii hareketine karşı koyarak Çaldıran'da bir diğer Türk Başbuğu olan Şah İsmail'e karşı durmasını yadırgamış, Onu soysuz diye nitelendırebilmişlerdir. O kadar saçmalayabilmişlerdirki Son Başbuğumuzun müslüman olamayacağını, O'nun bir Şamanist olduğunu, İsmini KAMAL diye kullandığını, bununda Beyaz Kam anlamına geldiğini üretmiş, kendilerini güünç duruma düşürmektende geri kalmamışlardır.
 
Unutulmamalıdırki Türkçülük Ata'ların yanlışlarını saklamak değil onlardan ders almak ve o yanlışlara birdaha düşmemektir. Evet, Osmanlı sayesinde Türk Urugu çok çileler çekmiştir, Alevi kandaşlarımız ezilmişleridir fakat bu Osmanlıya sövmek gerektirmez. Yapmamız gereken Osmanlı gibi Güçlü olup, Onun yaptığı ümmetçiliğin yerine Türkçülük ve Soyculuk yapmaktır. Atsız ata'mızda bizi bu konuda uyarmıştır.
sonu İZM'li eklerle bitmiş sözcükler Türkçüye yakışmayacağı için kızılların son dönemlerinde eniklerine aşıladıkları KEMALİZM açılımıyla sosyalizmin Atatürk'le sentezlenmiş hali Türkçüye yakışmaz. Türkçü, ATATÜRKÇÜDÜR. 4 büyük takımın dahi paylaşamadığı ATATÜRK'ü bu kızılların ve eniklerin sahiplenmesi normaldir fakat Türkçü olduklarını sandıkları içinde Türkçülüğe kemalizm diye bir terim getiremezler, buna musade etmemeliyiz.

Herşeyden Önce Türkçü'yüz. Yapmamız gereken değererimize sahip çıkmak. O yüzden KORKMADAN HAYKIRARAK SÖYLÜYORUM...

Kemalist Değil, ATATÜRKÇÜYÜM...

Türk'üm Türkçüyüm AtamTürkçüyüm...


NoyaN
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TOROSKURDU
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 38« Yanıtla #1 : 14 Nisan 2010, 20:14:56 »

Helal olsun kandaşım,katımadığım yerler olsada Türkçülüğün bam teline basmışsın,Türkçünün kimlerden ve nasıl olacağını çoğumuzun bilmediği bir şekilde anlatmışsın,Kalemine sağlık esen olasın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
MoTuN
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 14 Nisan 2010, 20:52:03 »

Bununla bitmedi kandaşım bu iş burada... Daha kalemimin ucunda yeşilci yobazlar, ümmetçi ül-kuçular, Türkçüyü yanış yola çekmeye çalışan misyonerler var... Herkes rahat olsun... Sende esen kalasın kandaşım...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 14 Nisan 2010, 20:55:56 »

Noyan senin gibi Bozkurtların gölgesinde yaşamak o kadar Güzelki,Geceleri  inanki bunun gönül rahatlığı ile uykuya dalıyorum.Senin yapacaklarına inancım sonsuzdur Genç Bozkurt,Varol.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Freud'un piçi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 60

TÜRK IRKI ÜSTÜNDÜR


« Yanıtla #4 : 14 Nisan 2010, 21:06:08 »

Yazı yazmakla bu işler olmaz artık, 3 arkadaşım var daha fazla adam toplayıp sokaklara ineceğim zaten boş durmuyordum ama artık büyük eylemlere imza atacağım otağınızdaki sanal delikanlılardan Türkçülüğe fayda gelmez, bir de kendilerini çok beğenmişler gelene gidene artistik yapmayı çok iyi biliyorlar. Bu sanal türkçülükten bıkan kandaşlarım ve bana katılmak isteyen benimle irtibata geçsin:
Kamera bile açar bozkurt soylu yüzümü gösteririm bana sanal diyecek adamın aklını alırım
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 14 Nisan 2010, 21:11:31 »

Artis sen bir bok yiyemen,senin gibilerle sıçmaya bile gidilmez,

ATILDIN
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
MoTuN
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 14 Nisan 2010, 21:46:39 »

KILIÇ ARSLAN Türkçülerde seni bekliyor... Görelim seni... 3 vakte kadar canlı intahar saldırısı duyarsak bir kürt, çerkez, çingen, laz mahallesinde emin ol senin için Tengri'me dileklerde bulunacağım... Senin yazıların ortada delikanlılık yapan kim belli oluyor... Unutma dedigim gibi senin adını haberlerde duyarsam dilek tutarım ruhuna, duymazsam sol kulağını çınlatırım... Gülümseme göreyim seni ASLAN'ım...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #7 : 22 Nisan 2010, 10:27:26 »

Yeşil komoyu yeşil komo kızıl komoyu kızıl komo sever sen ve benim gibisini kim sever.Belki bir avuç kurt soylu belkide hiç kimse.Motun kandaş ağzına sağlık.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.237 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.016s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.