Kırolardan Kurtulmanın Bir Diğer Yolu Kuzey Irakta Kurulacak Köpekistan
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 01 Nisan 2020, 13:23:56


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 4
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kırolardan Kurtulmanın Bir Diğer Yolu Kuzey Irakta Kurulacak Köpekistan  (Okunma Sayısı 7821 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bozkurt_07
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 11


« : 27 Ekim 2010, 01:03:18 »

Arkadaşlar biliyorsunuz Kuzey Irakta Bölgesel Kürt Yönetimi var.Bence kırolardan kurtulmanın en etkili yolu onlara istediklerini vermek.  Yani bu adamlar bir Kürdistan masalı tutturmuş gidiyorlar.Ben Kürdistan Devletinin kurulmasına karşı değilim.  Sadece Türkiyede kurulmasına karşıyım.  Bu adamlar Kürdistan mı istiyor?  O zaman atılacak adım çok bellidir.  Kuzey Iraktaki yapıyı devletleştireceksin.  Şimdi PKK yandaşı BDP'nin Türkiyede dile getirdiği bir istek var.  Özerk Kürdistan.  Bu hiçbir zaman Türkiyemizde olmayacaktır ve olamazda.  Fakat Kuzey Iraktaki oluşum,bunun Kuzey Irakta olabileceğini gösteriyor.  Yani özetle bence Kuzey Irakta Irağa bağlı Özerk Kürdistan kurulmalı,tamamen Irağa bağlanmalı. Türkiyede yaşayıpta, Kürdistan sempatizanlığı yapanlarda buraya göç ettirilmeli. Böylece sorun çözülmeli. Ancak bu Özerk yapının bizim için tehlike oluşturmaması için bazı tedbirler alınmalı. Mesela Peşmergenin Türkiye için bir tehdit oluşturamaması için Iraktaki Türkmen kandaşlarımızdan yararlanarak gizli bir örgütlenme yapılmalı.  Türkmen kandaşlarımızdan Kürtçeyi çok iyi konuşanlar,sahte kimliklerle Özerk Kürdistana sızdırılmalı ve olası bir tehdide karşı Peşmergeye yönelik eylemler,intihar saldırıları,sabotajlar yapmaları sağlanabilmelidir.Ayrıca Özerk Kürdistana sızdırılacak Türkmen kandaşlarımızdan İstihbarat birimleri kurularak,Özerk Kürdistan hakkında her türlü bili toplanarak herşeylerinden haberdar olunmalıdır. Benim şahsi fikrim budur arkadaşlar.Siz ne düşünürsünüz bilmem.Esen kalın.  Türkiye Türkiye Türkiye
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BOĞAÇHAN.
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 524« Yanıtla #1 : 27 Ekim 2010, 01:11:25 »

Kardeşim.Kurulsun boşver dersek.İpin ucu kaçar.Hem bizim hedefimiz misak-ı milli sınırları değil mi ? Ne demek k.rdistan'ın kurulmasına izin vermek ?

Kimseye izin falan yok.Baş kaldıranın başını ezeceksin.Dışarıdan desteği keseceksin.Sorun biter.

Kürtçe yada Kürt diye birşey yoktur.Dilini inceleyin.Tarihlerine bakın anlarsınız
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gümüş Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 27 Ekim 2010, 01:14:54 »

Kandaşım, iyi niyeti anlıyorum; fakat bizler Musul'u, Kerkük'ü kendi sınırlarımıza katmaya düşünürken şerefsiz kürtlere devlet kurdurmak hiç iyi bir fikir değil. Onlar kim oluyor ki biz onlara devlet kurduruyoruz? Musul, Kerkük, Selanik, Karabağ ve Güney Azerbeycan'dan asla vazgeçmeyeceğiz. Dost, düşman duysun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt Eren
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.306« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2010, 01:15:46 »

   Unutulmamalı ki; k.rtlere bağışladığın o toprakların bir çoğu Türk yurdudur. Musul, Kerkük ve diğer Türkmen şehirlerini nasıl olur da bu soysuzlara vermeyi düşünebilirsin. O bölgede böylesine büyük bir gücü eline geçiren k.rtlerin orada bir tane Türkmen'i barındıracağını düşünüyor musun? Şu an bile peşmergenin kandaşlarımıza neler çektirdiğini görmüyor musun?

  Böyle bir oluşuma Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milleti'nin göz yumacağına ihtimal dahi vermiyorum. Gerekirse Misak-ı Milli sınırlarını tekrar çizeriz!

  
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Milli Türk Devleti, Laik Cumhuriyet ve kutlu Türk Silahlı Kuvvetleri Atamın mirasıdır. Korumak ve yüceltmek her Türk bireyin görevidir.
Almıla-Ay
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 279


TÜRK KIZI


« Yanıtla #4 : 27 Ekim 2010, 01:18:41 »

Oldu bozkurt_07.Diyarbakır'ı, Tunceli'yi, Siyas'ı da verelim mi Tam kurtuluruz.Bence sen ileti atmadan önce biraz oku, öğren, sonra atarsın kandaşım.Yaşını bilmiyorum ama kendi adıma konuşayım fikirlerin hiç hoşuma gitmiyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Almıla-Ay
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 279


TÜRK KIZI


« Yanıtla #5 : 27 Ekim 2010, 01:21:01 »

Eren kandaş Misak-ı Milli bence bellidir.TURAN İLLERİ.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BASKALTURK
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 174« Yanıtla #6 : 27 Ekim 2010, 01:23:00 »

Alıntı
Arkadaşlar biliyorsunuz Kuzey Irakta Bölgesel Kürt Yönetimi var.Bence kırolardan kurtulmanın en etkili yolu onlara istediklerini vermek.  Yani bu adamlar bir Kürdistan masalı tutturmuş gidiyorlar.Ben Kürdistan Devletinin kurulmasına karşı değilim.


Bunlari yazan ve dahasi bu dusuncelere sahip bir sahis asla Turkcu degildir! Soylemlerin henuz Turkculuk ile yeni tanismis isen bir yere kadar affedilebilir fakat ben ezelden Turkcu?! idim diyorsan aslinda sen kavram kargasalari icinde kalmis milliyetci-sentezci cizgide gezinen bir insansin.

Alıntı
Yani özetle bence Kuzey Irakta Irağa bağlı Özerk Kürdistan kurulmalı,tamamen Irağa bağlanmalı

Bu soylemler tipki bir cia ajani soylemlerine benziyor! Sen once Almila-ay kardesimin dedigi gibi once oku sonra yaz! Lakin seni fena issirirlar!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gümüş Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 27 Ekim 2010, 01:26:50 »

Bataklığın kökünü kurutmadığımız zaman sinekler her zaman çoğalır. O bölgede kurulacak özerk veya özerk olmayan bir devlet mikrop gibi her yere bulaşacaktır. Örneğin; İsrail. O bölgede özerk bir hayvan devleti kurulduğunda İsrail orayı rahat bırakacak mı sanıyorsunuz? Amerika'nın dış politikasına Yahudi lobisi her zaman yön vermiştir. O bölgeye kurulacak bir hayvan devleti, ileri zamanlar için kurulacak olan büyük İsrail Devleti'nin basamaklarını oluşturur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
hun_turk58
or-ok-on
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 419


Rehber KAN, hedef TURAN


« Yanıtla #8 : 27 Ekim 2010, 01:27:07 »

 Bu akşam Kurtlar Vadisi mi vardı? Oraya devlet kur, sonra istihbarat elemanlarını sal bilgi al, arasıra sabotaj düzenleyip gelişmelerini önle ve gücünü hissettir. Kandaş, lololara değil devlet, 1 metrelik toprak bile çok. Bunlar kimki bir toprağı vatan belleyip, üzerine devlet kursun. O mallar, devlet kurmaktan ve yaşatmaktan ne anlar. Bir bakarsın, sözde devletleri ABD2nin, şunun bunun köpeği olmuş, elinden çıkmış. Hemen yanında, İsrail gibi donatılmış, güçlendirilmiş düşman bir devlet daha.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

--"Biz dogrudan dogruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanagı Türk toplulugudur. Bu toplulugun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluga dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur." Atatürk
Gök Yeleli Asena
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 183


Gök Çeri


« Yanıtla #9 : 27 Ekim 2010, 01:36:34 »

Alıntı
Arkadaşlar biliyorsunuz Kuzey Irakta Bölgesel Kürt Yönetimi var.Bence kırolardan kurtulmanın en etkili yolu onlara istediklerini vermek.  Yani bu adamlar bir Kürdistan masalı tutturmuş gidiyorlar.Ben Kürdistan Devletinin kurulmasına karşı değilim.  Sadece Türkiyede kurulmasına karşıyım.  Bu adamlar Kürdistan mı istiyor?  O zaman atılacak adım çok bellidir.  Kuzey Iraktaki yapıyı devletleştireceksin.  Şimdi PKK yandaşı BDP'nin Türkiyede dile getirdiği bir istek var.  Özerk Kürdistan.  Bu hiçbir zaman Türkiyemizde olmayacaktır ve olamazda.  Fakat Kuzey Iraktaki oluşum,bunun Kuzey Irakta olabileceğini gösteriyor.  Yani özetle bence Kuzey Irakta Irağa bağlı Özerk Kürdistan kurulmalı,tamamen Irağa bağlanmalı. Türkiyede yaşayıpta, Kürdistan sempatizanlığı yapanlarda buraya göç ettirilmeli. Böylece sorun çözülmeli. Ancak bu Özerk yapının bizim için tehlike oluşturmaması için bazı tedbirler alınmalı. Mesela Peşmergenin Türkiye için bir tehdit oluşturamaması için Iraktaki Türkmen kandaşlarımızdan yararlanarak gizli bir örgütlenme yapılmalı.  Türkmen kandaşlarımızdan Kürtçeyi çok iyi konuşanlar,sahte kimliklerle Özerk Kürdistana sızdırılmalı ve olası bir tehdide karşı Peşmergeye yönelik eylemler,intihar saldırıları,sabotajlar yapmaları sağlanabilmelidir.Ayrıca Özerk Kürdistana sızdırılacak Türkmen kandaşlarımızdan İstihbarat birimleri kurularak,Özerk Kürdistan hakkında her türlü bili toplanarak herşeylerinden haberdar olunmalıdır. Benim şahsi fikrim budur arkadaşlar.Siz ne düşünürsünüz


Fazla mı kurtlar vadisi izlediniz bilemiyorum neyin etkisindesiniz ama okurken tüylerim diken diken oldu !!! Barzani köpeği kırmızı halı ile karşılandığında içinizde nefret oluşmadı ise söyleyecek söz yok zaten !!! Yanlış yerde olduğunuzu düşünüyorum !Alıntı
Şerefliler taviz vermez. Şerefin tavizi yoktur ...


Atsız atamın da söylediği gibi bu soysuz döküntülere asla taviz verecek değiliz.

Hepsinin canı tamuya!!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde yabancı duygu ve düşüncelerden gelen bütün engeller yıkılacaktır. - Türkçülük insanlara hiç bir vaatte bulunmuyor, maddi veya manevi bir şeyvermiyor. Yalnız istiyor... Fedakarlık ve feragat istiyor. ATSIZ
Sayfa: [1] 2 3 4
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.106 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.