Kim dost? Kim düşman.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 07 Ağustos 2020, 15:25:49


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kim dost? Kim düşman.  (Okunma Sayısı 3451 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
BALTAR
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 462« : 22 Şubat 2011, 19:30:40 »

Kandaşlarım buraya yazacağım metin Genç Atsızlar isimli grup tarafından yazılmış ve harika bir şekilde dost ve düşman birbirinden ayrıştırılmıştır. Bu yazı okunmaya değer ve gerçekten de önemli olduğunu düşündüğüm bir yazıdır. Hatta biz Manisa'da bu metni kağıtlara basıp dağıtımını bile yaptık. Yazı aynen şöyle.
                         ALACAKLIYIZ!
 Mensubu olmakla övündüğümüz Türk ırkının daha dünkü kölelerinin torunları, fırsatı bulur bulmaz Türklüğe karşı saldırıya geçmişlerdir. Demokrasi, özgürlük, insanlık gibi kavramları kullanarak Türkleri sindirmeye ve ezmeye çalışan bu kimseler, Türk'ün mülküne ortak olabilmek için, türlü yalanlar ile tarihimize ortak olmaya çalışmış dahası bu sayede pek çok Türk genci de kandırılmıştır.
 Tarihimize ortak olabilmek için ortaya atılan yalanlardan birisi, Türk ve kürtlerin 1000 yıllık kardeşliği olmuştur. Bu büyük yalanı ortaya atanlar, geçmişten günümüze Türkiye'nin doğusunu bizden koparmak için çalışmış soyu bozuk sömürgeciler ile Türk'ün kölelerinin, kanı bozuk ve ruhu ezik torunlarıdır. Aynı şekilde, bugün 1000 yıllık kardeşlik oyunu oynayanlar, dün Anadoluculuk oynayan ve Türk'ün karşısında yer almaktan çekinmemişler; yeri geldiğinde en büyük Hristiyan ve Musevi fanatikleriyle bir Müslüman olarak aynı safta yer almışlardır. Anadolu'ya 1071 yılında geldiğimizi iddia edenler diyorlar ki;'' Kürtler olmasaydı, Türkler Malazgirt savaşını kazanamazdı.'' Kürt adı, Şerefname'den başka bir yerde geçmezken, nereden, hangi belgeden bu bilgiyi elde etmişlerdir?
1.)Türklere yardım ettiği söylenen, Abbasi sınır boyu devleti Mervanilerin kürt olduğunu söyleyenler,bu devlette ezici çoğunluğun Arap, Fars ve Ermeni olduğunu bilmiyorlar mı?
2.) Mervanileri kürt olarak kabul edelim. O halde neden, 1071'de ümmetçilik oynayan Mervanilerle, Malazgirtten daha büyük bir savaşı, 1085 yılında yaptık? Görülüyor ki, bu dostluk(!) sadece 14 yıl sürmüş.
Ey özgürlük yalanının kahramanları taklit eden piyonları! Eğer Türkler Mervanilerle savaşmakta haklıydı derseniz, yine sorarız, hani nerde kardeşlik? 14 yıl süren ve doğru olduğu dahi belli olmayan bir birlikteliğe, kardeşlik denemez. Dahası, bu menfaaat birlikteliği 1000 yıla yayılamaz. Piyonlar! Size yıllardır Türk kültürüne, Türk gelenek ve göreneklerine düşmansınız.! ''Hümanizm'' sahtekarlığını öne sürüp, ''hepimiz kardeşiz'' diyerek Türk kültürünü yok sayar, Türk kültürüne uyanı faşistlikle itham edersiniz! Soruyoruz; sizin hümanizm dediğiniz, poşu takmaktan, halay çekmekten,kürtçe konuşmaktan ve terörist seviciliğnden mi ibarettir?
İnsanı sevmek, insanlık kavramına sahip çıkmak, Karabağ'da ve Doğu Türkistan'da katledilen, Kırım'da, Ahıska'da ve sayısız Türk yurdunuda sürgün edilen Türkleri yok sayıp, 30.000 insanın canına kast edenleri masum göstermek mi sanıyorsunuz?! Darağacında can veren  milliyetçi Türk gençlerini duymaktan dahi nefret eden sizler, 30.000 insanın ölüm emrini veren öcalan kahpesini neden insan haklarından faydalanıp serbest bırakmaya çalışıyorsunuz?! Çanakkale ve Kurtulu Savaşı'na katılan kürt sayısı, çıkan kürt isyanlarının sayısının yüzde biri bile etmezken, siz, bu devletin kuruluşunda nasıl kürtlerde katkıda bulundu dersiniz! İlk kürt 1839 yılında Türk ordusuna katılmışken, kürt olan ilk paşalardan, kürt İbrahim Paşa Diyarbakır'a zulmetmişken, İslam'ı kullanarak kürt isyanını çıkartan şeyh sait isyanı ortadayken, hangi kardeşlikten, hangi dostluktan söz ediyorsunuz? ''ONlar dağa çıkıyor fakat kürt olnalarına hakaret ediliyor'' diyen gafil soytarılar!
 Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu yeni Türk devletinin düzenini yıkıp, Osmanlı düzenini kurmak isteyenlerin dilinden, ''kürtlere hakaret edildiği için dağa çıkıyorlar'' yalanı düşmezken, ''Osmanlı'da bütün ırklar eşitti'' gibi maskaraca sözler edilirken, kürtlerin dağa çıkmasını hakaret ile ilişkilerndiren soytarılar, Osmanlı'da çıkan sayısız kürt isyanını neyle açıklayacaklar?!
 İsyanlarda şehit edilen Türkler! Terör örgütünün hain saldırılarında şehit edilen Türkler! Karanlık odalarda sömürgeci kucağına oturanların ihanetine uğrayan Türkler! Bilin ki, Hunları kurarken, GökTürkleri, Karahanlıları, Gaznelileri, Selçukluları, Osmanlıları kurarken sizin yanınızda kürtler yoktu! Senin kahraman Türk ırkına mensup ataların Türkiye Cumhuriyetini kurarkende yanın da kürtler yoktu! Türk her defasında vatanını savunurken devrilip uykuya dalan kürtler, 10-15 kişiyi kocaman iki savaşa göndermiş olmakla bizim devletimize ortak olamazlar. Zira kıçını kaldırıp ülkesini savunmaya gitmeyenlerin gönderdiği 10-15 kişi bir lütufmuş gibi sunulamaz!
 Kürtlerle kardeş değiliz; alacaklıyız!
 Türk yurdunda Türk hakim olana kadar Türkçülerin savaşı sürecek!
 Türk ırkı sağ olsun! Türk ırkı var olsun!
 TANRI TÜRK'ü KORUSUN!
Genç ATSIZLAR.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Mermiler sıkılır devlet için
Giderse can boşuna değil vatan için..
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2011, 19:59:45 »

Genç Atsızlar denen Türkçü sitenin başında bulunan bir iki soysuz şerefsizin ne kadar yalancı olduğunu bilen kişiler, yukarda yazılan doğrulara da inanmayacaklardır.
Bunlar ki ailemizin fertlerinin kızlarımızın resimlerini sanki bir marifetmiş gibi ağlarında yayınlamakta sakınca görmeyen Türkçü  geçinen kansız piçlerdir, bunların ağızlarına aldıkları doğrularda malesef yalan olur, Bizim elimizde bulunan ailelerindeki dişilerinin resimlerini görseler dudakları uçuklar ama biz kendileri kadar şeref yoksunu olmadığımızdan ötürü onları kendi iç bünyemizde saklı tutuyoruz.

Bu başlık ne kadar doğru olsada, İt nefesi koktuğundan tarafımdan kilitlenmiştir, yönetimde bulunan kandaşlarımızında ileti atmamalarını rica ediyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.214 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.