Kim Bunlar ?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 20 Ekim 2020, 19:57:51


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kim Bunlar ?  (Okunma Sayısı 7703 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ULAK_ KURT
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 440« : 22 Mayıs 2011, 01:10:27 »

Öncelikle , ülkemizin dört bir taraftan saldırı altında olduğu şu zor günlerde, tek vücut olmuş vatansever insanların buluştuğu bu forumdaki herkese saygı ve sevgilerimi sunarım.

Prensip olarak sol fikirlere yakın olmama rağmen , söz konusu  vatanın bölünmesi ve Laiklik ilkesinin sulandırılması olduğunda ülkem insanının aynen Kurtuluş savaşında olduğu gibi hiç bir fark gözetmeden dişi tırnağı ile  mücadeleye katılmaları gerektiğine inanıyorum. Şu anda ise bu mücadele için en uygun çatının ( bütün kasetlere rağmen yine de.! )  MHP olduğunu   ve  12 Haziranda oyumu da ilk defa MHP ye vereceğimi  belirtmek isterim.  CHP nin de  Kemalist çizgiden uzaklaşmış olmasını  kınıyor ve sebep olanları Allah'a havale ediyorum.

Uzun zamandır sözde  ermeni soykırımı  yalanını Türkiye Cumhuriyeti'ne zorla kabul ettirmek isteyen  ermeni diasporasının işbirlikçilerinin yazılarını takip ediyor ve içinde bulundukları gaflet ve delaleti hayret ve öfke ile izliyoruz. Bunların kim olduğunu araştırdım ama yeterli bir bilgiye ulaşamadım.  Bu kişilerin vatan haini PKK ile de yakın ilişki içinde olduğunu basından takip ediyoruz.

Aşağıdaki kişilerin memleketi  ve etnik kimliği hakkında bilgisi olanların yardımını rica ediyorum.

1. Eren Keskin
2. Ayşe Günaysu
3. Ugur Ümit Üngör
4. Dr. Taner AkçamAllah ülkemizin yardımcısı olsun. Selam ederim.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #1 : 22 Mayıs 2011, 01:45:39 »

Esen geldin irktas. Biz ne sagciyiz nede solcu Irkci Türkcü Kafatasciyiz.  Vatansever ulusalci kardeslerimizide bagrimiza basariz. Tanri Türkü korusun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

isenbike
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 433


TÜRK'SEN ÖĞÜN,DEĞİLSEN İTAAT ET!!!


« Yanıtla #2 : 22 Mayıs 2011, 02:06:43 »

Esenlikler getirdiniz kandaşım. Biz burda siyasetten uzak Türk ırkının üstünlüğünü savunan Türkçüleriz. Türk' e yakın, Türk ırkını savunan ve Türk' ün sorunlarını en çok düşünen kişiye oy veririz. Sabit degiliz!T.T.K
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Koştur Türk kızı ak yeleli deli tayları, Asenasız aşılmaz ulu Tanrı dağları!!!
Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.403« Yanıtla #3 : 22 Mayıs 2011, 02:11:38 »

Kandaşım esenlik getirdin. Arkadaşlrında dediği gibi siyaset bizden uzaktır. Sadece şu an için, siyaset içinde olmadığımızdan dolayı sadece ülke için en iyisi hangisi ise ona oy veririz. dediğin isimler hakkında en kısa zamanda bir araştırma yapacağım. Ancak muhakkak ki bu isimler hakkında bilgisi olan kandaşlarım vardır. Bu konuda bilgilendirirler umarım seni.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 22 Mayıs 2011, 12:04:38 »

Eren Keskin: cumartesi anneleri ile yakın ilişkide olan, Yurt dışında Türkiye aleyhinde yaptığı açıklamalarla meslekten men cezası alan, kendini sosyalist , feminist olarak tanıtan ihd AVUKATI.
Ayşe Günaysu: kominist bir kızıl. Hepimiz Ermeniyiz, Hepimiz Hrantız söyleminin baş aktörlerinden. İnsan hakları derneğinde azınlık halklarının temsilcisi.
Uğur ümir üngör: Shifield üniversitesinde uluslararası tarih öğretmeni. Ermeni soykırımı iddialarında olanca hızıyla Ermenileri destekleyen bir zat. Ermeni kökenli olabilir.
Dr. Taner AKÇAM: odtü idari bilimler fakültesi mezunu. Kürtçülük ve Ermenicilik savunucusu. 1977 de bulunduğu Ankara merkez cezaevinden kaçtı. Almanyaya sığındı. İslamda hoşgörü ve sınırları, Türk ulusal kimliği ve Ermeni sorunu isimli kitapları yayınlandı.

 Kandaşımızın öğrenmek istediği bu şahısların tümüde Türk ve Türkçü düşmanı vatan hainleridir. Bu şahıslar, nerelidir kökeni nedir bilmiyorum ama Türk olsalar ne olacak. Ruhunu şeytana satmış bir mankurtttan başka bir şey değiller gözümde.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #5 : 22 Mayıs 2011, 15:35:16 »            Necati Kandaşım, bizler sağdan soldan uzak fransız mikroplarıyla ilgisi olmayan Türk Kafatasçılarıyız. O söylemler sadece iktisadi sistemleri anlattığında bazı yönlerden birine bazı yönlerden diğerine yakınmışız gibi görünsek bile fransız devrimi bizleri hiç ilgilendirmediğinden Türkçü toplumcu yapıya uygunuz. Türkçülüğe bağlı tüm Kandaşlar başımızın tacıdır. Yaşasın Türk soyu...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
balamber
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 60


« Yanıtla #6 : 22 Mayıs 2011, 15:37:16 »

Taner Akçam isimli pislik çaşıt, görebileceğiniz en aşağılık insanların başındadır. Şu an Amerika'da profluk yapıyor. ermeni diasporasıın beslediği bir köpek. Adamlar, bunun bir kitabına sponsor olmuştu.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #7 : 22 Mayıs 2011, 15:43:26 »             Alçaklar yok olsun ki Türkler esen olsun. Canları kızıl tamuya...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
ULAK_ KURT
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 440« Yanıtla #8 : 23 Mayıs 2011, 21:33:18 »

Yanıtlar için teşekkür ederim.

Biz "kafatasçıyız" demişsiniz.  Bunu biraz açar mısınız ?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #9 : 23 Mayıs 2011, 23:04:24 »         Bu demektir ki; ben Türk'üm demekle Türk olunmaz Türk doğulur. Türkler brakisefal beyaz ırkın turanid grubundandır. Tabi birçok özellikleri vardır. Lafla peynir gemisi yürümeyeceği gibi, Türk'üm demekle de Türk olunmaz. Türklerin kafatası yapısı vardır demek oluyor ki. Böylece her canı isteyen Türk olmaya çalışamaz. Binlerce yıllık tarihte tabi farklı bir antropolajik yapı oluşsada yinede belirleyici yönler vardır. 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.235 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.