İSTİLA
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 03 Temmuz 2020, 01:44:47


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 4
  Yazdır  
Gönderen Konu: İSTİLA  (Okunma Sayısı 11496 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
gezgin1881
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 107


Atam İzindeyiz...


« : 19 Ağustos 2010, 22:09:47 »

 Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://mx.video.yahoo.com/watch/5655207/14829975
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ÜSTTE MAVİ GÖK ÇÖKMEDİKÇE, ALTTA YAGIZ YER DELİNMEDİKÇE, KİM BOZABİLİR SENİN İLİNİ VE TÖRENİ!..
EY TÜRK TİTRE VE KENDİNE DÖN!
Bilge Kağan

HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR AÇILIMLARLA VERİLEN ŞEHİTLERE ARTIK DUR DEMEK İÇİN HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYI
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2010, 23:20:59 »

Türk_Solu hakkında olumlu düşüncelere sahip değilim. Siteleri'nde ATATÜRK ve Deniz Gezmiş fotoğrafları yanyana olan bir oluşuma güvenemem. Ancak izlediğim videodaki tespitler doğru tespitler. Bugün ne MHP ne CHP ne_de kendisini milliyetçi olarak tanımlayan hiçbir kuruluş(Osman Pamukoğlu hariç) bu gerçekleri açıkca dile getirmemekte. Tam tersi TÜRK, k.rt kardeşliği zırvalarıyla gün geçirmektedir. Bu açıdan bakıldığında Türk Solu bunu açıkça medyaya ya_da kamu- oyuna söyleyebilmiştir. Bu gerçekleri top yekün, basınıyla, siyasi ya_da sivil kurumlarıyla ve milletçe haykırdığımız zaman kurtuluşa ereceğiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
hun_turk58
or-ok-on
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 419


Rehber KAN, hedef TURAN


« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2010, 00:31:07 »

Türk Solu son zamanlarda taktir edilesi derece de işler yapıyor. Türk Solu bir nevi geçmişine sünger çekiyor gibi. Ne kadar samimidirler orasını bilemem tabi. Yalnız bu görseli yapmaları bile, kendi geçmiş düşünceleri ve eylemlerini artık eskisi gibi benimsemediklerini gösterir. Ancak bu derginin Deniz Gezmiş ve Che Guavera gibi Marksit, komünist kişilerin resimlerinin olması, bizi kendileri ile ilgili şüphelere düşürüyor. Belki de, Sol düşünen Türklere cazip gelmek için bu resimleri kullanıyorlar ve alttan alttan ırkçılığı aşılıyorlardır. Bu derginin başında bulunan kişilerin geçmişini iyi bilmeden, amaçları konusunda da bir sonuca varmak zor olur. Sol ve ırkçı yaklaşım birbiriyle çelişen düşüncelerdir. Bunları yazıp çizdiklerine göre bir amaçları olsa gerek.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

--"Biz dogrudan dogruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanagı Türk toplulugudur. Bu toplulugun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluga dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur." Atatürk
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 20 Ağustos 2010, 00:40:57 »

Türk Solunun lideri Gökçe Fırat, işçi partiliydi..Daha sonra Doğu Perinçek ile ayrılığa düştükleri için ayrıldılar ve Ulusal Partiyi kurdular.. Partinin doktrini ırkçılık üzerine..Ama dediğim gibi sitelerinde marksist koministlere yervermeleri düşünce yapıları ile çelişiyor..İzleyip görmek lazım..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
gezgin1881
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 107


Atam İzindeyiz...


« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2010, 00:47:19 »

Merhaba arkadaşlar .

Mutlaka sonuna kadar izleyin izletin. Birçok kendini milliyetçi görenlerin bile bukadar açıkça ifade edemedigi söylemleri tespitleri göreceksiniz. İlk izleyenler şok olabilir tekrar tekrar izlemekte ve izletmekte yarar var görülecekki Türk solu veya Türk sağı olsun mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır...

Saygılarımla.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ÜSTTE MAVİ GÖK ÇÖKMEDİKÇE, ALTTA YAGIZ YER DELİNMEDİKÇE, KİM BOZABİLİR SENİN İLİNİ VE TÖRENİ!..
EY TÜRK TİTRE VE KENDİNE DÖN!
Bilge Kağan

HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR AÇILIMLARLA VERİLEN ŞEHİTLERE ARTIK DUR DEMEK İÇİN HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYI
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 20 Ağustos 2010, 00:58:20 »

Bu derginin başında bulunan kişilerin geçmişini iyi bilmeden, amaçları konusunda da bir sonuca varmak zor olur.

Bu konu da daha önce yazdığım bir yazı:
Türk Solu Dergisi'nin sahibi Gökçe Fırat Çulhaoğludur. Eski bir komünist ve sabıka dosyası bir hayli kabarıktır.

Türk Solu dergisinin geçmişi 1960'lı yıllara dayanır. Deniz Gezmiş, Mahir Çayan, İbrahim Kalpakkaya'ların ellerinde düşürmeyip her an başucunda tuttukları ve nice komünist teröristin yayın organı olarak ideolojik anlamda kıblegahıydı.
Komünizmin devrinin bittiği dönemlerde kapatılan bu dergi, bundan 9-10 yıl önce el değiştirerek tekrar yayın hayatına başladı. Türk Solu, Komünizm iflas ettiği için yumuşak siyaset izlediklerinden dolayı; şu an ideolojik olarak ''ulusal solculuk'' çizgisine sahip olduğunu söyleyen bir avuç komünist artığından meydana gelmiş bir oluşumdur.

Türk Solunun başyazarı ve aynı zamanda sahibi Gökçe Fırat Çulhaoğlu, 1999-2000 yıllarında İşçi Partisi gençlik kolları olan Öncü Gençlik Başkanı olduğu dönemde Öncü Gençlik yaz kamplarında illegal terör eylemleri hazırlığı yaptığı ortaya çıkmasından dolayı; Perinçek tarafından ''Mit ajanı'' suçlaması ile ortada bırakılıp, Perinçek tarafından deşifre olduğu için satılmış birisidir. Bahse konu kamplarda, ''Tek Yol Devrim'' , ''Çoban Yıldızı'' ve ''Orak-Çekiç'' bayraklarının altında ellerinde silah tutan Öncü Gençlik'e mensup gençlerle resimleri mevcuttur. yine diğer önemli bir ayrıntı da çektikleri resim, videoya kaydedilmiş eğitim görüntülerinde Türk Ordusuna hakaretler yağdırıp tehditler savuran grubun elebaşısıdır. Bu kamp eğitim fotoğraf ve video görüntüleri Emniyetin eline geçince; ''Kıvrak'' Perinçek tarafından; Nato'nun İP içine sızdırdığı, İP'ye komplo kuran ''Mit ajanı'' diye suçlayıp ortada bıraktığı şahıstır. Yani, yolları ayrılana kadar O'da Perinçek gibi Türkiye Cumhuriyeti'nn mevcut anayasal düzenine kast etmiş ruhunu yahudi Marks'a ve fare suratlı Mao'ya satmış birisidir. Fakat bu olaydan sonra her ikisinin yolları bir daha birleşmemek üzere ayrılmış ve hatta ezeli düşman olmuşlardır.

Aynı zamanda TKP ve Dev Sol'un tarihsel yayın organı olan İleri Dergisi'nin elebaşlarından olan Gökçe Fırat Çuhaoğlu'nun yaralamadan, çete kurmaya kadar sabıka dosyası hayli kabarıktır.

90'lı yıllarda Perinçek ile yolları daha ayrılmadığı dönemde ve parti içerisinde 2'nci adam konumunda olduğu dönemlerde İşçi Partisi G.doğu ve Doğu Anadolu bürolarında Apo resmi ve Pkk bayrağı astırmaktan Perinçek ile birlikte yargılanmış bir kişidir. Bir dönem Kıbrısta Türk Askeri varlığına işgalci demişler ve işgal son bulsun diye nutuklar çekmişlerdir.

Geçmişi karanlık olan Gökçe Fırat ve ekibinin bugün yaptıkları birkaç Türklük kokan söylemlerine inanıp, yukarıdaki birkaç iletide sempati duyulduğunu görmüş olmak, Gökçe Fırat gibi tescilli haini iyi görüp sempati duyarak ve hatta ideolojileri değil, Türklüğün baz alınarak ''önemli olan ülke bütünlüğüne hassasiyet göstermeleri'' tarzından yanlış değerlendirmelerde bulunulmasına şahit olmak; temelinde bilgisizlik olsa da Türklük adına üzücüdür.

TTK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
hun_turk58
or-ok-on
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 419


Rehber KAN, hedef TURAN


« Yanıtla #6 : 20 Ağustos 2010, 01:24:54 »

Sağol kandaş. Aydınlattın beni. Şimdi bu kişilerin kim olduğunu öğrendik. Peki amaçları nedir bunların? Bu kadar komünist, apocu, TSK'ya hakaretler yağdıran bir geçmişin adamları, bu yayınları boşa yapıyor olamaz. Bir yerlerden çıkarları olsa gerek.Kurdukları Ulusal partinin doktorini ırkçılık üzerine deniliyor. Öyleyse ırkçılıktan bir çıkarları var. Yani Türkçülerden. Gerçi hiçbir Türkçü bunlara kanmaz. Ama yinede bu niyetlerini değiştirmez. Kaldı ki sempati duyanlar olmuş. Ben bile bu sunumları taktir etmiştim. Demek ki kandırılabiliyormuşuz.Demek ki aldanabiliyormuşuz. Bu yazdıklarınızdan haberdar olmayan Türkçülüğe gönül vermiş bozkurtların, bu sunumlardan aldanarak kurulan ırkçı görünümlü ulusal partiye gönül verip, bu partinin hizmetine girdiklerini düşünelim. Bu kişileri nerde kullanmak isteyecekler? Bir militanlaştırma ve bazı eylemlerde kullanma düşüncesi olabilir mi? Yahut başka birşeyse nedir?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

--"Biz dogrudan dogruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanagı Türk toplulugudur. Bu toplulugun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluga dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur." Atatürk
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 20 Ağustos 2010, 01:28:38 »

Ayrıntılı bilgilendirmelerin için sağol Oguz ŞAD..Sitelerine baktığımda Deniz Gezmiş ve Che Guavera'nın resimlerini görünce anlamıştım zaten.Bir konuda anlayamadığım bir şey var.. Doğu Perinçek yada bu Türk solu üyeleri yada sempatizanları, geçmişte azılı koministken ki -bunu hepimiz biliyoruz.Kürtlerle kol kolayken birden ne olduda böyle aniden TÜRKÇÜLÜK sevdasına kapıldılar?? Doğu Perinçek geçmişte azılı bir TSK düşmanıyken şimdi herkesten çok ordu savunucusu oldu..Bizlerin TURAN diye yıllardır haykırmalarına, faşistler orta asyaya diye havlayanlar , şimdilerde Turan dememek için AVRASYA der oldular? Bu konularda yazacakların benim için öenmli olacak Oguz Şad kandaşım. Şimdiden TEŞEKKÜRLER..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 20 Ağustos 2010, 02:14:40 »

Bunlar daha düne kadar, çok değil 1 sene öncesine değin sitelerinde fon müziği olarak, Türklük düşmanı kürtçü Ahmet Kaya'nın müziğini kullanıyorlardı.

Perinçek tarafından İP'den aforoz edilen Gökçe Fırat, kendisine bir çizgi yaratmak için siyasi yelpaze içerisinde temsil edilmeyen ırkçılığı hedef almıştır. Kendisi ırkçı mıdır? Değildir. Çünkü; Türk Solu'nun ırkçı olamayacaklarına dair makaleleri vardır. Ben sitelerine gitmem okumam yalnız denk gelen makalelerine - ne demişler diye- göz atarım. Bilenler ve okuyanlar varsa; sitelerinde kendi ağızlarından ırkçı olmadıklarını ilan ettikleri makalelerini okumuşlardır.

Şimdi bunların 90'lı yıllarda ''ezilen emekçi kürt halkı'' söylemlerinden, ''istilacı kürt'' söylemlerine nasıl geldiklerine bakmak gerekir. Sovyetler çökmeden öncesine kadar komünist bir kürdistan hedefleyen PKK sovyetler tarafından desteklemekte idi ve haliyle ülkemizdeki komünistler tarafından da destek görmekte; onların amacı doğrultusunda faaliyetler sergilenmekteydi. Gökçe Fırat'ın o dönemler mensubu olduğu İP ve Perinçek'in icraatları ve söylemleri hala hafızalardadır. Ne olduysa Sovyetler çöktükten sonra oldu. PKK, komünist sovyetlerin kontrolünden çıkıp çekiç güç dolayısı ile ABD'nin kontrolüne geçtikden sonra bu çevreler bir an da PKK düşmanı kesildiler. Dikkat ederseniz 92 körfez savaşından sonra PKK'dan ele geçirilen silahlar Sovyet menşeili değil, genel de ABD menşeilidir. Keza, ABD ve mantıklarına göre kapitalist batıda bugün K.Irak ile sınırlı kalmayıp yurdumuz içerisinde de ayrılıkçı kürdlere destek vermektedir. Bunların kürd düşmanlığı ve Pkk düşmanlığı işte burada başlamaktadır, salt Abd düşmanı olduklarından...


Bugün Türkiye'de ABD'nin işbirlikçisi üç kesim var. Liberaller, kürtçüler ve islamcılar. Bunların karşısında olabilmek için günden güne şekilden şekile girerek gün be gün ilerlemektedirler. Siyasi anlamda bütün fraksiyonların ülkemiz içerisinde temsil edilmesi dolayısı ile kürtçü destekçisi geçmişlerine sünger çekerek başladıkları ulusalcılık çizgisinden, bugün ırkçı bir görüntü ile karşımıza çıkmaktadırlar. Yalnız, bunların samimi olmadığını sadece geçmişlerini bilenler, biliyor.


Hülasa, bunların bugün girdikleri bu kalıp, ortada gerçek anlamda Milliyetçi ve ırkçı bir oluşumun olmamaması sebebi ile meydanı boş bularak köşebaşını kapmalarından ibarettir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 20 Ağustos 2010, 02:30:28 »

Ayrıntılı bilgilendirmelerin için sağol Oguz ŞAD..Sitelerine baktığımda Deniz Gezmiş ve Che Guavera'nın resimlerini görünce anlamıştım zaten.

Milliyetçi ve ırkçı çevreye makyaj yaparak sokulmaya çalışan Türk Solu, tepki çektiği için Ahmet Kaya fon müziğinden nasıl vazgeçti ise, bünyesine gelen Türk gençlerini ürkütmemek için Deniz Gezmiş ve Che denen itlerin resimlerinden de yakın zamanlar içerisinde vazgeçecektir.

80'lerin komünisti, 90'ların kürtçüsü, 2000'lerin ulusalcısı olan bu şahısları 2010'ların da ırkçısı olarak seyredeceğiz... Yaşayacağız göreceğiz, ama aldanmadan!..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 4
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.223 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.