İstanbul Maltepe, Gülsuyu'nda neler oluyor.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 28 Eylül 2020, 10:53:30


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: İstanbul Maltepe, Gülsuyu'nda neler oluyor.  (Okunma Sayısı 5909 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.546


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 30 Eylül 2013, 19:20:50 »

İstanbul Maltepe, Gülsuyu'nda neler oluyor. Maltepe halkı silahlanmış aleni duruş gösteriyor, solcu gurupların karşısında uyuşturucu satısı gibi gösterilenler kim, Alevi mahalle sakinlerini sol guruplar mı kolluyor, uyuşturucu tacirleri kürt mü, mahalleli kıromu?

Konudan bilgisi olan kandaşlarımız bizi aydınlatsınlar, ama kulak duyması, elin dediği olmasın, biliyorsanız yazın durum nedir!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
YABGU
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 827


Mustafa Kemalin Askeri , Atsız Atanın Kalemi.


« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2013, 19:39:51 »

Halk cephesi dhkpc nin şehir yapılanması çoğunluğu alevi kesimden taraftarları var Maltepe bölgesinde yoğun alevi yapılanması var çatıştıkları fikirtepeli uyuşturucu satıcıları k.rdler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

GRI_TENGRI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1


« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2013, 19:47:08 »

Ben Maltepe de yaşıyorum. Gülsuyu'nu da iyi bilirim. Mahalleli yüzde doksan kıro. Ayrıca sol grupların neredeyse hepsi bölücü örgüt ile bağlantılı uyuşturucu tacirleri genellikle kürt ve bu tarz örgüt yanlıları tarafından yapılıyor. Eskiden kızıl komünistler izin vermezdi ama şimdi örgütle yakın olanlar daha güçlü benim kanaatime göre arada çıkar çatışması var. Bundan dolayı masum bazı vatandaşlar da zarar görüyor. Çalıştığım firma da orada oturan biri var onun söylemi ve etrafımdaki düzgün insanların söylemiyle yaka silkmiş durumdalar. Olaylar da biraz da polisin kabahati var. Bundan önce üç kişiye de silahlı yaralama oldu failleri belli değil diye eyyam yapılıyor. Gülsuyu'ndaki sol gruplar uyuşturcu ticaretinde polisinde parmağı olduğunu düşünüyor. Şimdilik bu kadar başka bir bilgim olursa paylaşırım. T.T.K.
 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YAMTAR_01
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 16


« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2013, 19:51:27 »

Çete lideri denilen kişi Yusuf Poyraz Turhan.  Eski ülkücü yeni akpli. Mehmet Ali Ağca'nın yakın dostuymuş. Olayın haberi   Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.dilovasihedef.net/mehmet-ali-agca-dilovasina-geldi.html
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Onbaşı Yamtar
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 444« Yanıtla #4 : 30 Eylül 2013, 20:20:10 »

Gulsuyu eskinin kurtarılmış bölgesi gibi. Her duvarda komünist sloganları var. İlk defa 2 sene önce gitmiştim gözlemim pkklı kırolar değil de komünist kırolar daha çok. Ayrıca uyuşturucu çeteleri satış yapamasa neden dadansın, demek talep var ki gidiyorlar. Muhtemelen çeteler ordaki komünist örgütlere haraç vermiyor ondan çıkar kavgasına düştüler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Toprak ana uyuturken koynunda bizi
Yarınkiler biçecektir ektiğimizi,

Yeşermesi ektiğimiz tohumun haktır,
İşte o gün ruhlarımız şad olacaktır!
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.149« Yanıtla #5 : 30 Eylül 2013, 20:53:36 »

 Maltepe nin Gülsuyu semti, E-5 in üst kısmında kalan tepelik bir kenar mahalle bölgesidir. Kaçak yapılaşma ve eski evlerden oluşan görüntü kirliliği sadece dıştan öyle görünmekle kalmamış, mahalle sakinlerinin de namı anarşiyle, solla, terörle ve k.rtçülükle anılmıştır. 80 öncesinden bile kurtarılmış bölge olarak anılan alan, hala bu niteliğini korumaktadır. Devletin kolluk kuvvetlerinin giremez, bizim bile işimiz olmaz ama olsa dahi giremeyiz. Ben hep Kadıköy-Yakacık minibüsleriyle en fazla yanından geçmişimdir. Mahallenin içine girmişliğim yoktur. Ama etraf mahallelerle özellikle ülkücü ağırlıklı olan mahallelerle kan davaları vardır. Benim bile bir kaç tane uzaktan tanıdığım var şu an metriste yatıyor, birer adet Gülsuyu mahallesi sakini vurmaktan.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
KURTBAY
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 81« Yanıtla #6 : 01 Ekim 2013, 12:48:02 »

      O bölgede oturan bir iki arkadaş var, sordum durumu. İstanbul son birkaç yıldır müteahhit cenneti oldu.
      Gülsuyu; konumu itibarıyla  yeni açılan Anadolu Adliyesi ile komşu olması, E-5 kenarında olması, hemen dibinden metro geçmesi, iki büyük hastanenin ve anadolu yakasının en büyük alış veriş merkezinin yanında konumlanmış olması gibi nedenlerle oldukça cazip bir hale geldi.
      O bölge de 80'lerin varoş havası hissediliyor, konut sahipleri yıllardır o bölgede oturan insanlar. Yani ortada büyük bir rant var, yaklaşık 100-150 bin kişinin yaşadığı bir bölge söz konusu. Bu insanları oradan kaçırmanın yolu olarak çeteleşme, asayişi bozma, toplumsal huzuru kaçırma bir taktik olarak benimsenmiş. Eskiden de oralarda küçük çapta olaylar yaşanırdı ama bunlar sağ-sol kavgası şeklinde olurdu. Toplum bundan rahatsız olmazdı çünkü zaten ya sağ ya da sol tarafta olurdu herkes. Şimdi durum farklı; çete, silah, uyuşturucu......
    Yani sözün özü Gülsuyu'na semt olarak rant operasyonu var...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BugaY
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 396« Yanıtla #7 : 04 Ekim 2013, 16:30:43 »

İlk gün araç ile Gülsuyuna gittim etrafta tedirginlik yüksek benden şüphelendiler gazeteci veya sivil polis olduğum yolunda daha sonra aralarına girdim kitlenin Sarıyer'de tutulduğunu cenazenin orada bekletildiğini polis tarafından izin verilmediğini söylediler Sarıyer'e gittiğimde Polis barikatının önünde insanlar oturma eylemi yapıyorlardı herhangi bir taşkınlık vs. yoktu.
Destekleyen insanların bir çoğu Alevi inancına mensup Türk insanıydı, ki zaten ölen gencin ailesi de Türk idi.
Söz konusu alevi ve sol görüş olunca kürtçü guruplar meydanı esir almıştı keşke olmasaydı keşke bizler bazı dogmatik düşüncelerimizi bir tarafa bırakıp gidebilseydik destekleseydik, yeri geldi sol, yeri geldi gerilla marşları söylendi Cenaze verilene kadar Cem evinde sabahlandım aslında insanların düşüncesi bizlerin düşüncesine ufak farklar haricinde benzeşiyor ancak bir kürt propagandası yok değil.
İnsanların düşüncesi uyuşturucu çetelerinin ülkücü olduğu ve polis tarafından korunduğu polis tarafından korunduğunu biliyorum ama düşünce olarak ne görüşte olduklarını tanımadığım için bilemiyorum.
Gittim, gördüm, destekledim, direndim ve şunu söyleyebilirim ki Alevi inancına mensup bir çok kişi yavaş yavaş düşünce olarak uçuruma yuvarlanıyor, kürt gruplar buraları destekliyor, barınıyor ve insanların düşünceleri değiştirilmeye çalışılıyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Onbaşı Yamtar
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 444« Yanıtla #8 : 04 Ekim 2013, 17:18:38 »

Bugay Irkdaşım,
Yeniden hoşgeldin, esenlik getirdin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Toprak ana uyuturken koynunda bizi
Yarınkiler biçecektir ektiğimizi,

Yeşermesi ektiğimiz tohumun haktır,
İşte o gün ruhlarımız şad olacaktır!
Erlik Adana
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 04 Ekim 2013, 20:10:56 »

Bugay ağabeğ, hoş geldiniz.

Olayları yakından görmüşsünüz, gerçekten sadece uyuşturucu mafyası ve ona direnen saf insanlar mı var? Türkiyedeki bütün alevi grupların Sol örgütlerle bağlantılı olduğunu biliyoruz, bu Sol gruplar eskisi gibi yine uyuşturucu karşıtlığı mı yapıyorlar? Bana o kadar samimi gelemiyor nedense. Dışarıdan rant mücadelesini andıran bir durum var. Örneğin Chpli vekiller ve belediye başkan adayı vs de oraya gitmiş destek vermek için. Bunun nedeni sizce nedir?

Ayrıca namussuz solcuların da insanlığının ne olduğunu gördük. Kırmızı başlıklı şerefsizler ölen adamın babasının üstüne yürüdüler, sen nereye gömüleceğine karışamazsın dediler televizyonda.

Tekrar yeniden birlikte olmak güzel Bugay ağabeğ.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.257 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.035s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.