İSRAİL VE ERMENİ SOYKIRIMI TASARISI
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 14 Ağustos 2020, 21:15:37


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: İSRAİL VE ERMENİ SOYKIRIMI TASARISI  (Okunma Sayısı 2106 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Atsızcı Gülcan TÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 135


ATSIZCI


« : 03 Nisan 2010, 22:55:58 »

İSRAİL VE ERMENİ SOYKIRIMI TASARISI1948’den bu yana dünyanın başında en büyük bela olmayı sürdüren Siyonist devlet İsrail, küstahlığını, pişkinliğini üst basamaklara taşıyor. Yıllardan beridir içtikleri Filistin kanına doymayan Yahudi vampirler şimdi, sözde parlamentolarında Türk’lerin Ermeni soykırımı yapıp, yapmadığını görüşecekler…miş ! Daha ne günler göreceğiz dostlar. Oralara gitmeye gerek yok. Açın internet sayfalarını, açın TV kanallarını, okuyun ( ya da, sadece resimlere göz atın…) gazeteleri. Gazze’de yaşanan vahşetin bugün de dünkünden farksız olduğunu görecek, bunun mu, 1915’te yaşananların mı soykırım olduğu yolunda sizler karar vereceksiniz.


 Yahudi’ler, 1939 yılından 1945 yılına dek Avrupa’da soykırıma uğradıklarını iddia etmektedirler. Bunun doğru olup olmadığına sadece ( yine Yahudi film şirketleri tarafından Rus, İngiliz ve abd’li ordu mensubu kameramanlara çektirilmiş..) film kareleri, fotoğraflar, sahte olduğunu haykıran belgeler incelenerek karar verilmiştir. Nürnberg mahkemesi sırasında ortaya sürülen belgeler bunlardır. Mahkemenin tarafsızlığı bugün bile tartışılmaktadır.


Belgelerle ortaya konmuştur ki, Hitler’in NAZİ partisinin Almanya’da iktidar olmasının arkasındaki güçlerden biri VATİKAN, bir diğeri de bugün abd sermayesini elinde bulunduranlardan biri olan Yahudi ROTHSCHILD ailesi…dir. Bu aile, Avrupa’daki Alman ordularına ait toplama kamplarının tamamına gönderilen ve Yahudi’lerin toplu katliamına sebep olduğu söylenen zehirli gazların üretildiği fabrikaların da sahibidir. Rothschild ailesinin, NAZİ partisinin kuruluşu ve iktidarı sırasında ( Alman ordularının Rus steplerinde yenilgiye uğrayıp geri çekilmelerine dek…) perde gerisindeki finansör olduğu, abd’li yazar John Reeves ve Alman yazar ve tarihçi Werner Sombart tarafından belgelenmiştir. Rothschild ailesinin NAZİ partisine verdiği destekte yalnız olmadığı, ortaklarından birinin bugün Ortadoğu’nun kan gölüne çevrilmesinde üstlendiği kışkırtıcılık rolüyle 1940’lı yılları hiç aratmayan VATİKAN, bir diğerinin de abd’de çöreklenmiş Yahudi kuruluşu CFR’nin önde gelen kan içicisi, silah, uyuşturucu ve insan ticareti…gibi namuslu işlerden köşeyi dönmüş örnek ailelerin en öndeki temsilcisi ROCKEFELLER ailesi’nin olduğu, yukarıda adı geçen yazarların, Nürnberg mahkemesinin, Vatikan’ın ve Alman devletinin arşivleri arasında mevcut.


Neden Nazi partisi, neden Vatikan ve Yahudiler… derseniz yanıtı basit. 1917 yılındaki Ekim Devrimi sonrası Rus Çarlığının yıkılıp, yerine Sosyalist sistemin kurulduğu Sovyetler Birliği’nin, Katolik Kilisesi aracılığıyla Doğu ülkeleri ve Doğu Avrupa üzerinde söz ve nüfuz sahibi olmasını ( o sıralar Avrupa’nın en güçlü ordusu olan Alman ordusunu maşa olarak kullanıp…) önlemek. Ekonomi ve doğal kaynakların sömürülmesi, sonradan düşünülecek…


Mason – Siyonist Yahudi elitleri ve Vatikan’ın uyuşturucu – silah tüccarı sözde din adamlarının ilk kez bir araya gelişi değildir bu. Haçlı seferleri sırasında Avrupa’nın çeşitli devletlerinden oluşmuş orduların taşıdığı haç sizi yanıltmasın. İçlerinde bir bölümü Yahudi asıllıydı ve amaç, Kudüs’e varmaktı.


Bugün ülkemiz hakkında çeşitli parlamentolarda görüşülmekte olan sözde Ermeni soykırımı tasarılarının arkasında da yine abd’de çöreklenmiş Siyonist Yahudi örgütleri ve bu örgütlerin dünya ekonomi ve siyasetini elinde bulunduran temsilci ve liderlerinin parmağı olduğu apaçık ortada.


Sözüm ona bizleri temsil ettiği söylenen ama, Yahudi örgütlerinden “Üstün Cesaret Madalyası” almayı da şeref sayan, Geniş Ortadoğu ve Büyük İsrail Projesi’nin eş başkanı olduğunu göğsünü gere gere her yerde haykıran biri hükümet başkanıyken, büyük Kürdistan, büyük Ermenistan… adlı devletlerin kurulması “hayal” olabilir mi acaba ?


Necmettin Tanju SÜAR.

27 MART 2010 / C.TESİ.

ALANYA.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

.......¶¶¶¶¶¶............¶¶¶¶¶ ¶
....¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶....¶¶ T ¶¶¶¶¶¶¶
..¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Ü ¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ R ¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ K ¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ I ¶¶¶¶¶
. ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Y ¶¶¶¶¶
....¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ E ¶¶¶¶¶
......¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ M ¶¶¶¶¶
.......
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.217 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.