İSMET ÖZEL VE Cenk Tozkoparan ŞEREFSİZİ!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 11 Ağustos 2020, 21:08:10


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 7
  Yazdır  
Gönderen Konu: İSMET ÖZEL VE Cenk Tozkoparan ŞEREFSİZİ!  (Okunma Sayısı 39338 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Eriş
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 34


Türk'e Kefen Biçenin Ölümü Korkunç Olur!


« : 30 Ağustos 2010, 02:31:35 »

"Müslüman Olmayan Türk Olamaz." lafını söyleyen şerefsizi buyurun sizde gözlerinizle görün kandaşlarım.

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://video.google.com/videoplay?docid=-5431461804230333873#


Kandaşlarım dikkat ederseniz kendisine yöneltilen her soruyu başka yönlere çekerek asla yanıtlamıyor ve başka başka şeyler anlatıyor. Bir soruya bile kem küm etmeden cevap veremiyor. Kim bu DEYYUS.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2010, 02:40:30 »           Bu safsataları dinlemeye bile gerek yok Kandaşım. Bu tipler herzaman olacaktır ortalıkta. Din olgusunu bu işlere karıştıranlar zaten bir halt bilmeyenler ve ortalığı karıştıranlardır. Din bireyseldir herkesin dini kendine ancak Türklüğü Türkedir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Eriş
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 34


Türk'e Kefen Biçenin Ölümü Korkunç Olur!


« Yanıtla #2 : 30 Ağustos 2010, 02:56:23 »

Bu din meselesini bu kadar kurcalamak halktan çok dinin kendisine zarar verir. Yani aslında amacı "Ben dinimi yaymalıyım.", "Ben dini hayatın her bölümünde yaşatmalıyım ve bunu da insanlara yaptırmalıyım." ya da "Ben dini kullanarak, insanların zayıf noktalarını sömürerek, bazı kesimleri arkama alıp, gaza getirerek lider olurum." diye düşünenler kendi dinlerine hizmet ettiklerini sanarlarken aslında ona zarar verirler, tepki çekerler. Bu olay bu kadar kucalanmamalı, daha kutsal kalmalı, insanlarda tercihlerini yaparken dinciler yüzünden şu ya da bu dine karşı bir önyargı oluşmamalı. Özgür iradelerini kullanmalılar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunç Yürekli
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 107


Kahramanlık; saldırıp bir daha dönmemektir.


« Yanıtla #3 : 30 Ağustos 2010, 03:04:51 »

Ciddiye almaya değmez. Kim bilimin ve yazılı tarihin karşısında durabilecek kadar delikanlı bu dünyada? Bu herif mi? Yalan yanlış olan bu basit, satılmış iddialarıyla mı tarihin karşısında duracak? Tartışılmaya açık çok konu var. Ama bu derece konuları sadece düşünce yeteneği olmayan adamlar iddia eder. Veya belli bir görüşe hizmet eden, çıkar peşinde koşan çıfıtlar iddia eder bu tip lafları.

Ciddiye almamak gerek. Kendi kafalarınca yazdıkları tarihe kendiler inanıyorlar. Diğeri de çıkar 5 bin yıllık tarihim var der. İnsanlar konuşur. Binlerce yıldan beri konuşup bir halt olamamış topluluklar var burnumuzun dibinde. Bu insanlar da bu türün bi benzeri. Karakum kandaşımın da dediği gibi; bu tipler her zaman olacaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

''Türk'ü sevdim, seveceğim. Ama bunun sonunda ızdıraplar varmış, felaketler varmış, hatta karşılaşılacak türlü kahpelikler doluymuş. Hepsi kabul! Türk Irkı sağolsun!''
Nejdet sançar
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 30 Ağustos 2010, 03:31:21 »

İsmet denen Kevaşe piç!

Senin avradının a..ına sokayım. Şöyle bir gün avradını bir geceliğine versen de, biz Türk nasıl olsa görsen pezevenk. Arap  Muhammed'in,  9 yaşındaki bir kız çocuğunu alıpta; kendisine avrat edinmesini  temizlemek babında, ergenlik  yaşını  4'e  indirecek kadar piçleşen bir müptezel piçsin sen.  Bu piçi irdelemeye hiç değmez.    

Bu izleti de önemli olan Cenk  Tozkoparan adlı Türkçü bozması.  Angola saksonların üstün bir ırk olmasından bahseden müptezel kıvırıcı  yavşak! Sen, nasıl bir Türk ırkçısısın? Var mı Türkçülükte böyle bir görüş? İşte Türkçülük kimlerin elinde kalmış bunu öğrenmek babında çok güzel bir izleti oluşmuş burada. Şerefsizin oğlu, kızı yabancılarla evlenebilirmiş. Yuh senin Türkçülüğüne. Beyaz ırkçısı güzel kardeşim benim, çıkmış Türkçülükten bahsediyor.

Yazıklar olsun ya bir Türkçüyüm diyen birisinin çıkıpta Mehmet Ali Birand denen bir şerefsizin hakimiyetinde olan programda kıvırmaları yüreğimi parçaladı. Türkçülüğü yanlış mecralarda götürmelerine izin verdi ama biz buna izin vermeyeceğiz. Cenk'i çıkacağına o programa bizim Şad’ı demiyorum;  keşke  Oğuzhan çıksaydı da Türkçü nasıl olur alem görseydi. Ama çıkarmazlar onları. Nerede böyle müptezeller var; Türkçü diye onları kasten çıkartırlar kİ bakın Türkçü işte bunlar diye.

Türkler sopa zoru ile mi müslüman oldu deyimlerine ses çıkartmayan Cenk çıkıpta, sen Türkçüyüm diyeceksin ya senin karşında  yürekli-kam olacak seni sopa ile yola getirmek için. Türkçülüğü sizin ellerinize terk etmemek için yola çıkmış olan bir avuç  yüreği,  Türkçülük diye çırpınan bu Kurt İnin'deki Bozkurtların ahları sizi paramparça edecektir. Bu, Türkçülük yasasının ilk paragrafında yerini almıştır artık. Bu Cenk denen müptezellerin ve onun gibi olan kaşarlıların artık bilmeleri gereken bir konudur. Türkçülük, turkcuturanci.com’dan sorulur.

 Alem bunu bilsin duysun. Artık alçak gönüllülük yok bu konuda!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Eriş
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 34


Türk'e Kefen Biçenin Ölümü Korkunç Olur!


« Yanıtla #5 : 30 Ağustos 2010, 03:36:58 »

Kandaşlarım daha önce başka bir konuda da bu sorunu dile getirmiştim, tekrar da dile getirmek istiyorum. Biz internet üzerinden elimizden geldiğince Türkçülüğü savunup yaymaya çalışıyoruz ancak bana kalırsa bu artık bizim için yetersizdir. Bizim de bir Türkçü derneğimiz ya da Türkçü ocağımız olmalıki sesimiz çıksın insanlar bizi bilsin. Kim ki böyle bir girişimde bulursa her zaman arkasındayım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 30 Ağustos 2010, 03:42:34 »

Çok yakında ''Nihal Atsızcı Düşünce Derneği'' Adanada kurulacaktır, bütün kandaşlarımın bilgilerine.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Boran
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 30 Ağustos 2010, 03:47:13 »

Çok yakında ''Nihal Atsızcı Düşünce Derneği'' Adanada kurulacaktır, bütün kandaşlarımın bilgilerine.

   Tüm Türklere ve Kurt İnine kutlu olacağından şüphe yoktur.
   
   Türkçülüğün gerçek Türkçülerin fikir ve yüreğiyle idare edilme vakti gelmiştir.
   
   Türk acununa kutlu olsun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #8 : 30 Ağustos 2010, 03:47:43 »


               Bu güzel haber doğrusu bir yerlerden başlanacaktı Kam'ın kalesinden olacak demek ki...  Gülümseme  
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 30 Ağustos 2010, 03:56:19 »

Bu Cenk Tozkoparan denen şarlatanın ne menem bir halt olduğunu dile getirdiğimizde; bazı zaman bir kaç aklı evvel bize ''ağabey haksızlık etmeyelim, sonuçta Türkçü birisi'' diye laflar ediyordu... Bunun ''Nazi'' ve hitler hayranı olduğunu kimseye kabul ettiremedik!
Ortaya Türkçülük iddiası ile çıkıp daha sonra aryan ırkçılığı yapan hitler hayranı Cenk Tozkoparan gibi çakallar, Türkçülüğün içinde ki kanayan yaradır. Bunun gibi çakallara Türkçülüğü yasaklayacağız!

Hitler denen sapık şerefsize allah gibi tapan bu Cenk Tozkoparan, Türkçülerin İzmir'de kurmuş olduğu dernekte yapmış olduğu yolsuzluklar ve ''Nazi'' olması sebebi ile Türkçülerin her biri tarafından yüzüne tükürülerek; ortada bırakılmış biridir!

Türkçüler böylelerini iyi tanımalıdır! Herkes suratını s....in müptezeline iyi baksın, denk geldiğiniz de tükürmek ya da başka birşey yapmak için tanımak adına siması lazım olacaktır!

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 ... 7
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.254 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.02s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.