IŞİD, 'Konstantiniyye' Adıyla Türkçe Dergi Yayımladı
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 05 Ağustos 2020, 17:04:56


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: IŞİD, 'Konstantiniyye' Adıyla Türkçe Dergi Yayımladı  (Okunma Sayısı 4863 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
KHAZAR Manash
Khazar Manash
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4.195


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« : 05 Haziran 2015, 15:55:35 »

IŞİD, ilk Türkçe dergisini internet üzerinden yayınladı. Mustaqim.net tarafından internete konan 'Konstantiniyye' dergisi, IŞİD’e yakın El Hayat Meydan tarafından çıkarılıyor.
Amerika'nın Sesi'nde yayımlanan Hilmi Hacaloğlu'nun haberine göre, "Konstantiniyye'nin Fethi" kapağıyla çıkan 46 sayfalık dergide, Batı ve demokrasi düşmanlığı yapılırken, Müslümanlar, IŞİD kontrolündeki bölgelere göç etmeye ve Türkiye'deki seçimleri boykot etmeye çağırılıyor. Altında hiçbir imzanın bulunmadığı önsözde, El Hayat Medya bünyesinde bir Türk ekip kurularak, Türkçe çıkarılmasının sağlandığı, bu yayın aracılığıyla IŞİD'in bugüne kadar gerçekleştirdiği eylemler hakkında bilgi aktarılacağı ifade ediliyor.

IŞİD'in hedefi, İstanbul'u fethetmek

Dergi, önsözde asıl hedefin İstanbul'un Fethi olduğunu da açıklıyor.

Bu bağlamda İstanbul'un Fethi başlıklı bir makalede kaleme alınmış. İstanbul'un gerçek manada fethedilmediğini savunan makalede, ‘her zulmün sonu geleceği gibi, sizin de sonunuz yakınlaşmaktadır. Rabbimizden bu konudaki en büyük isteğimiz bize zulmedenleri bizim elimizle cezalandırmasıdır. Yüce rabbimizden bize İstanbul ve diğer yerlerin fethini ve konuyla ilgili müjdeyi bize nasip etmesini temenni ediyoruz' deniyor.

IŞİD: "Allah'a şirk koşan demokrasiye karşı savaşın"

ABD'li bayraklı tabut fotoğrafları eşliğinde verilen ‘Demokrasi Tutuştu' başlıklı yazı ise IŞİD'in demokrasiyi büyük bir düşman olarak algıladığını gözleri önüne seriyor. Yazıda, ‘Asla ama asla demokrasi İslam'la bağdaşmamaktadır. Bunlar ayrı iki dindir. İslam'la hiçbir din ve ideoloji bağdaşmamaktadır. Müslüman'ın yanına başka hiçbir kelime ilave edilemez. Demokrat Müslüman, komünist Müslüman, sosyalist Müslüman, Yahudi Müslüman, Budist Müslüman, bunların hiçbiri olmaz' denilerek İslam alemi demokrasiye karşı savaşa davet ediliyor.

IŞİD'e karşı bir Haçlı Savaşı yapıldığı iddia edilen dergide, bu savaşın tarafları olarak Yahudiler, haçlılar, Rafıziler, ateistler gösteriliyor.

Konstantiniyye: "Beyaz Saray'ı uçurduktan sonra Paris'i istiyoruz"

Kobani direnişinin ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin çabalarıyla sonuç verdiği belirtilen yazıda ‘Bu başarın kutlu olsun Pentagon! Kobani ve Zummer'deki taş yığınları haçlılara hayırlı olsun. Eğer siz Selahaddin'e oynuyor, Musul'a tamah ediyor, Sincar'ı, Huul'u ya da Tikrit'i hayal ediyor ya da Nijerya ormanlarından bir ormanı geri almayı düşlüyorduysanız biz de inşallah sizin hayatınızı karartıp bundan önce Eyvan-ı Kisra'yı havaya uçurduğumuz gibi Beyaz Saray'ınızı, Big Ben Saat Kulesi'ni ve Eyfel Kulesi'ni havaya uçurduktan sonra Roma'dan ve Endülüs'ten önce Paris'i istiyoruz' deniyor.

Başta Türkler olmak üzere Müsllümanları IŞİD'e katılmaya davet ediyor

Dünyanın dört bir yanından Müslümanları ama özellikle ‘Türkiye, Kuzey Irak ve İran'daki Kürtleri İslam Devleti'ne hicret etmeye, onu savunmaya, yükseltmeye ve ilerleyişine eşlik etmeye' çağırıyor.

Davet ve Cihad için Ehl'I Sünnet Cemaati olarak adlandırdıkları Boko Haram'ın Nijerya, Çad, Nijer ve Kamerun'da ‘batılı eğitim karşıtlığı için Batı destekli hükümetlerle savaştığını söyleniyor. Dergide ‘ bu İslam yurduna hicret etmeniz ve cihad etmeniz için Yüce Allah'ın açtığı yeni bir kapıdır. Kendisinin Irak'a, Suriye'ye, Yemen'e, Arap Yarımadası'na ya da Horasan'a gitmesine tağutların engel olduğu ve buralara hicreti imkansız olanlar için Allah'ın izniyle Afrika'ya hicret imkansız değildir. Haydi ey Müslümanlar devletinize gelin! Bizler sizi; özellikle de davetçileri ve ilim talebelerini cihada çağırıyoruz. Batı Afrika'daki kardeşlerinize hicret etmeye davet ve teşvik ediyoruz' deniyor.

Dergide ayrıca, Charlie Hebdo saldırı sonrası Fransa'da İslami kitaplara ilgi arttı, İslam Devleti Beyci Rafinerisi'ni ele geçirdi, Anbar'da bulunan aşiret liderleri halifeye biat etti, hilafet askerleri Teksas'ta silahlı saldırı gerçekleştirdi başlıklı kısa haberlerde yer aldı.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
KHAZAR Manash
Khazar Manash
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4.195


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2015, 15:56:22 »

Pis develer gençliği zehirlemeye devam ediyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
Ertin Böke Alp
Ertin Böke Alp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 540


Turana kadar.


« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2015, 16:12:10 »

Mercedeslerle gezen imamlar altın varaklı tuvaletlerde hacet gideren valiler olduktan sonra gençlik zehirlenir elbette.. işidin ilmi bizim diyanetten daha fazladır belkide, bunlara karşı bir fetva yayımlanıyor mu elle tutulur bir tane işide karşı milleti bilinçlendirmek için dergi, kitap yahutta din adamlarının yaptığı çalışma var mı ? Konya da köy boşaldı bir tane erkek kalmayan köyler var bu kadar cahil insan kim için kimle savaşmaya gidiyor vatanına milletine zarardan başka ne getirecek ? Bir de övünürler dini yaydık öğrettik diye ulan yobazlar 1 iken 5 oldu be sorsan dinden de haberleri yoktur hizbullahı, el kaidesi, cemaatleri yetmezmiş gibi birde bunlar çıktı milletimin acil bilinçlenmesi gerekli!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Yitmez TÜRK nesli
Tükenmez TÜRK nefesi
Her yanda çınlama TÜRK sesi
Irkıma şereftir Tanrının TÜRK demesi
Yurduma denmeli sadece ulu TÜRK ülkesi
Aklıma Başbuğumdan armağan TÜRK ülküsü
Gönlüme maziden yarına bir vurgun TÜRK sevdası.
Börü:Tegin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.950« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2015, 16:33:20 »

 Babayı alırlar. Yeter ki başımızdaki beceriksizler bir insin de. Bu maymunlara da gereken yanıt verilir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK:KANI:KURUMASIN:
TURAN:TUGU:YIKILMASIN:
Gazan Han
Deli Bozkurt
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.410


İLHANLILAR


« Yanıtla #4 : 05 Haziran 2015, 18:00:17 »

İSİD mahalle mahalle Turkiye'nin her tarafına siziyor...

Hücre evlerde Türk gençlerini BEDEVİ SELEFİ zihniyetini asilama planlari yapıyorlar...

Hükümet sadece seyrediyor..

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bögü:Alp
Atsız'ın İzinde
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.974


Döğüşen Türk, oyanan Türk, kalkan Türk!


Site
« Yanıtla #5 : 06 Haziran 2015, 00:26:56 »

IŞID özellikle yaptığı infaz videolarında müthiş propagandalarını yapıyor. Oynadığı savaş oyunlarının da etkisiyle vurmayı, kırmayı, parçalamayı seven gençleri o yönden iyi etkiliyor. Birçok saftirik de gidiyor, canlı bomba olup tamuyu boyluyor. Başımızdaki devşirme yöneticilerden kurtulup, bu bedevileri çıktıkları çöle geri gömmek lazım. Yoksa bizim milletin başına da bela olacak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

«Dünyada en büyük iftiharım, Türk yaratıldığımdır!»
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.21 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.