Bir yüzbaşının mektubu!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 04 Ağustos 2020, 04:49:00


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bir yüzbaşının mektubu!  (Okunma Sayısı 1971 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DAĞLICA KURDU
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 501« : 31 Ocak 2010, 19:58:51 »

 KURT
 

 pkk'yı affedecek olanlar için şu tek kelimeyi söyleyebiliriz: Hainler!
 
 
 Rahmi TURAN
 ANKARA, 18 Mayıs 2009 Pazartesi
 

 

HALEN Güneydoğu'da yüzbaşı olarak görev yaptığını belirten bir asker okurumdan her satırı acı dolu bir mektup aldım. «Kürt sorununda tarihi bir fırsat diye edebiyat yapılıp hain pkk'ya af hazırlığı tezgâhlanırken biz ölmeye devam ediyoruz» diyor ve ekliyor:

«Vahşi dağlarda aylarca çatışmalara giriyor, vuruyor, vuruluyoruz. Birliğimize döndüğümüz vakit aynaya baktığımızda kendimizi tanıyamaz hale geliyoruz.

Eşim ve çocuklarım yanımda yok. Fakat yanıma gelmek için ısrar ediyorlar. Gelmelerini istemiyorum, çünkü güvenli bir bölgede bulunmuyoruz.

Okulların yarıyıl tatilinde dayanamadım «Kısa bir süre için gelin» dedim. Onlar gelmeden, oturduğum ev baskına uğrarsa ne olur, diye bir deneme yaptım. Duvarlar nasıl, sağlam mı, dayanıklı mı, ailemi korur mu?

Ateş ettim, duvarlar delindi! Mermi bir yandan girdi, öbür yandan çıktı! Basit bir piyade tüfeği mermisine dayanamayan bu duvarlar, daha ağır silahlarla yapılacak bir saldırıda ailemi nasıl korur?

Odaya yatakları serdim, etraflarına kum torbaları yerleştirdim.

Ailem geldiği vakit «Burası senin, şurası bizim» diye yer gösterirken onların gözlerine bakamadım. Hem korkuyor, hem de bana acıyor gibiydiler! Çocuklarım aylardır göremedikleri babaları ile iki hafta kaldıktan sonra dönecekler ama sonra ne olacak? Babalarının bu durumunu düşünürlerken, derslerinde nasıl başarılı olacaklar?

Yalnız benim değil, tüm silah arkadaşlarımın evleri de birer sığınak gibi kum torbalarıyla dolu. Bir baskın anında çocuklar kum torbalarından yapılan siperlere sığınacak.

İnanılmaz güçlükler içindeyiz. Dağlarda da, kentlerde de bizleri kan ve ölüm bekliyor. Yılmıyoruz «Canımız bu vatana feda olsun» diyoruz ama bazı olaylar moralimizi etkiliyor.

Mesela Kayseri Jandarma Alay Komutanı neden tutuklandı? Kimdi bu komutan?

Ben onu tanıyorum. Askerlik hayatının büyük bölümünü vatanın bütünlüğü için çarpışmakla geçirmiş, canı pahasına eşkıya ile savaşmış bir albay... O ve onun gibiler, doğal bir mezarlık olan tarlalardan çıkan, ne olduğu belirsiz, çoğu hayvan kemikleri nedeniyle tutuklanıyor. İhbarı kim yapıyor? pkk itirafçıları! Kendi yaptıklarını başkalarına yüklüyorlar!

Peki, fedakârca görev yapan bizler bundan sonra pkk'lı canilere ateş etmeyelim mi? Onların bizi öldürmelerini mi bekleyelim? Yurdu savunmayalım mı?

İtirafçılara bir bakın! Hepsi pkk'lı... Hepsinin eli kanlı! Sen onlara inanırsan, senin kahramanların küsmez mi?

İtirafçıların gerçek kimlikleri nedir? Bir karakol basılıyor, çatışma sabaha kadar sürüyor, şehitler veriliyor. Gün ağarırken teröristler kaçıyor, leşleri kalıyor. Leşin biri, askeri birliğe malzeme satan bir esnaf... Geceleri terörist oluyormuş! Üzerinde birliğin planı var. Nöbet kuleleri dahil tüm ayrıntılar işaretli. Herkes şaşırıyor. Bunlar hain kişiler!

Çatışmalarda vurulmayıp sağ olarak ele geçirilenler, affedilmek ya da az ceza görmek için «itirafçı» oluyor. Sonra bizler tutuklanıyoruz! Söyler misiniz, hiçbirimizde moral kalır mı?

pkk'yı affedecek olanlar için şu tek kelimeyi söyleyebiliriz: Hainler!

Bunları size, gerçeklerin bilinmesi için yazdım. Bizim maddi ve manevi sancılarımızın dinmesi söz konusu değil. Yaralı ruhlarımızın acısı devam edecek!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KURT   OTAĞI  ÇAKAL   GİREMEZ
Bilal
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1


« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2010, 00:13:54 »

Dünyada bizim bayrağımızdan başka bir bayrak varmıdır Dini islamı  ve (Türk)  milletini temsil eden. Buna sahip ol ve yücel,nemrut,firavun,ebucehil  olma! Sonra akibetiniz onların kavmi gibi olur, ALLAH ın her şeye gücü yeter,amin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Işbara Kağan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 212


Atsız' ın Çerisi


« Yanıtla #2 : 01 Şubat 2010, 00:19:01 »

 Şaka mısın sen? Türk Irkını Tanrı yok etmez! Yeryüzüne onun adaletini dağıtan bir ırkız. Biz olmasak dünya kargaşadan kurtalamaz. Atalarımız yıllarca dünyaya yön vermiş, yeryüzünü toplamış ve adam etmiştir. O saydığın kavimler gibi Yaratana küfretmemiş, Yaradana büyük saygı duymuştur benim atalarım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.219 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.