İnce İnce Türklüğe düşmanlık eden bir dizi,Türk Malı.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Eylül 2020, 17:08:02


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: İnce İnce Türklüğe düşmanlık eden bir dizi,Türk Malı.  (Okunma Sayısı 3785 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 15 Mayıs 2010, 09:57:00 »

Türklüğün Düşmanımı biter.Alın size ince ince Türklüğe düşmanlık eden bir dizi,Türk Malı.
Dizideki iki aileden birisi olan malların Türk,diğerlerininde çağdaş bir aile olduğu görünümü bazılarının dikkatini çekmesede benim çekti.
Türk malı olan aile Öyle bir aile ki Türklükle hiç ama hiç alakası olmayan pislik,lanet, düzenbaz, yalancı, Töresiz, yalaka,Türk aile yapısına aykırı.Bu asla bir Türk ailesi olamaz.Bunu yapanların ard niyetleri açıktan okunmakta,Türklüğe verilecek olan zararların daha önceden hesaplandığı görülmektedir dizide.

Bizim Mankurtlaşmış milletimizin böylesine kendisine düşmanlık eden yapımları kahkahalarla izlemeside en acı olanıdır.Ne diyelim Kendi düşen ağlamazmış.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tanrının Kılıcı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 233« Yanıtla #1 : 15 Mayıs 2010, 15:26:38 »

Bir ısrail kadar olamıyor bu milletin kandırılmış,uyuşturulmuş mankurtları,gerçektende dikkat çekecek kadar Türlküğe hakaret var o dizide.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TANRININ KILICI
ATSIZCI
KANK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 113« Yanıtla #2 : 15 Mayıs 2010, 21:38:09 »

Evet çok doğru bir tespit Kam Kandaşım, ve gelelim diğer dizilere,yani k.rd dizilerine, inceden inceye k.rd propagandası yapıp,adeta Ülke k.rdleştiriliyor, yaşadığımız yer Türkiye değilde sanki k.rdiye,her kanalda ayrı bir pislik,o küçücük Türk soylu beyinler bu rezil dizilerle ve onların karakterleri ile büyüyür, merak ediyorum acaba,şu an 5-10 yaşlarındaki Türk soylu beyinler yarın büyüdüklerinde Türkçülüğü benimseye bileceklermi? Bence bu diziler fettoş'un işi. En azından ben öyle sanıyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bütün dünya bilmeli ki; karşımızda böyle bir düşman oldukça onu affetmek elimizden gelmez ve gelmeyecektir. Düşmana merhamet, aciz ve zaaftır; bu insaniyet göstermek değil, insanlık hassasının yok olduğunu ilan eylemektir.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 16 Mayıs 2010, 17:42:39 »

Evet sarıklı kardinalin parmağı olduğu kesin kandaş, Gelelim bizim Türk soylulara. Mankurtlaşmış olanları es geçerek yeni beyinlere  kendilerine dönmelerinide biz hatırlatacağız,Bizim buradaki en büyük kutsal görevimiz budur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Altan Beğ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 69


Site
« Yanıtla #4 : 16 Mayıs 2010, 17:49:49 »

..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt Asena
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 296« Yanıtla #5 : 16 Mayıs 2010, 18:46:16 »

Balık baştan kokar diye bir söz vardır ya hani bu dizi tam da o söz için yapılmış adeta.. Daha isminden belli ne yapmaya çalıştıkları. İroni yoluyla her sözde,her davranışta,her mimikte Türklüğe bir gönderme,bir dokundurma söz konusu..Resmen siz Türkler hiçbir şeyden anlamayan,iki kelimeyi bir araya getiremeyen,medeniyetsiz ve görgüsüz bir milletsiniz demeye getirmişler.Bütün bunlar yapılırken asıl acı olan şudurki hiçbir şey olmamış gibi,sanki yerme yerine övme söz konusuymuş gibi bizim milletimizde böyle ucuz bir diziyi izleyerek tüm bu olanlara prim veriyor.Yazık çok yazık...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Delinse yer, çökse gök yansa kül olsa dört yan,
Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
Yıldırımdan tipiden kasırgadan yılmayan,
Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz....

Hüseyin Nihal ATSIZ
KANIKEY
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 16 Mayıs 2010, 18:52:08 »

Koyun olup ses anlarsak daha niceleri sürüye sayar bizi... Şu durumu gözardı etmeyin, Anadolu'da yaşayan her kanı kırığa da Türk diyen  acuzeler var,bunlar dünyanın nersinde olursa olsun yaptıkları her eylemde bizim ULU MİLLETİMİZİN adını kullanmaktadırlar. Bu dizi de böyle bir akıldan çıkmıştır mutlaka..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tanrıdağ Kızı
Börte
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 362


Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz.


« Yanıtla #7 : 26 Ağustos 2020, 16:53:14 »

Türk'ün anlamını yitirdik!
Olgunluk Çağı, Töreli, Devlete Tâbi Halk, Kanunla Düzenlenmiş Halk, Miğfer, Güçlü, Güzel İnsan gibi kutlu anlamları karşılayan Türk sözcüğü şimdi geri kalmış, yobaz, özenti, bağnaz, keko ve kokoş gibi pek çok kötü anlamı karşılamasına neden olacak, yolunu kaybetmiş bir milletin adı. Milletimizde bir düzen yok, devletimizde bir düzen yok, yaşayışımız "günü kurtarma" temelli, öylesine bir gidişteyiz. Türk savaşı unutmaz ve miğfer, güçlü anlamlarını yitiremez, Töre'nin kendi yaradılışında var olduğunu bilir ve Töreli, ya da buna benzer diğer anlamlarını yitiremez, genetiğini bozmaz ve Güzel İnsan anlamını yitiremez. Fakat artık bu anlamlara yeni anlamlar eklemeliyiz; bilge, çalışkan, başaran... gibi. Çağın saçtığı her zehre panzehir olabilecek bir milletiz, bizde bu güç var. Yeter ki Türklük ışığının peşinden gidelim ve Tanrı yolundan ayrılmayalım, Tanrı bize kızarsa ülkümüz yavaş yavaş erir ve kaybolur, ki biz şu an bunun savaşını veriyoruz. Tanrı, Türkçülere güç versin ve bu savaşta kazanan olduğumuz günleri göstersin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Tanrı Dağları'ndan bir rüzgâr eser..
Eser de bağrıma, hüznümü keser..
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.234 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.