İLLUMİNATİ NEDİR SİZCE DUYDUNUZ MU?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Mayıs 2020, 20:45:36


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: İLLUMİNATİ NEDİR SİZCE DUYDUNUZ MU?  (Okunma Sayısı 6941 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Delikurt27
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 651


ANTEPLİ BOZKURTLAR!!!


« : 21 Ocak 2012, 16:09:37 »

"CFR ve Bilderberg toplantılarda Illuminati yöneticiler ve üyeler’in basına sızdıran söyledikleri birçok kişiye fantezi ürünü olarak gelebilir ama, gerçek çoğu kez kurgudan daha çarpıcıdır. Türkiye hakkındaki şaşırtıcı açıklamaları duyunca şaşıracaksınız..

.
Rockefeller açılış konuşmasını yaparak;

“Sayın üyeler, hepinizi saygıyla selamlıyor ve açılış konuşmamı sunuyorum. her şeyden evvel, yüce liderimiz Lucifer’in örgütün başkanı olarak bizim için seçtiği ve bize yönlendirdiği onüçüncü üyemizin yakında bize katılacağının haberini almış bulunuyorum. Eski başkanımız Siyonizm’in destekçilerinden değerli bilim adamı Albert Einstein’in ölümüyle boşalan başkanlık koltuğu bir sonraki toplantımızdan önce sahibini bulacaktır. Kendilerinin bu göreve layık çok değerli bir bilim adamı olduğunu biliyorsunuz.”

Çağrıkurt- Kim bilim adamıymış?.. Henüz onun kimliğini tespit etmiş değilim!?.. İnşallah tespit edebilirim ama bana göre büyük ihtimalle Stephen Hawking olabilir. Albert Einstein Illuminati’nin başkanı olduğunu duyunca şaşırmıştım. Ama 1950’li yıllarında İsrail Devleti’nin Cumhurbaşkanlığı adaylığını istememişti.. Neyse ki devam edelim

“Şimdi toplantımızın asıl konularına geçiyorum. Bildiğiniz gibi hedefimize adım adım yaklaşıyoruz. Kendimize ana ilke edindiğimiz Novus Ordo Seclorum yönündeki çabalarımız sayesinde, tek bir dünya devleti kurmamıza çok az kalmıştır. Dünyanın çeşitli ülkelerinde ajanlarımız sayesinde çıkarttığımız savaşlar ve karışıklıklar sayesinde hem biz zenginliklerimizi kat kat artırdık, hem de bu işe yaramaz insan sürüsünün bir kısmını yok etmeyi başardık. Gördüğünüz gibi bu yolda tek çözüm felsefemiz olan Ordo Ab Chaos sayesinde bize bilge adamlar, insanlığın efendileri olmaya devam edeceğiz.”

Çağrıkurt- Şimdi burada anlamadığımız yabancı kelimelerini bizim dilimize çevirelim.
Novus Ordo Seclorum : Yeni bir Dünya Düzeni.
Ordo Ab Chaos : Kaostan kaynaklanan Düzen
Türkiye, Irak, Iran, Güney Amerika, Afrika, Gürcistan, Ukranya gibi pek çok ülkelerde darbeler ve karışıkların arkasında Illuminati’ye hizmet eden CIA ajanları olduğunu da biliyoruz!! Kaostan kaynaklanan Düzen felsefesi şimdiye kadar duyduğum ve duyacağınız en korkunç ve kanlı felsefesidir.

“Dünya New York’taki ikiz kulelere terörist saldırısı hikayesiyle planladığı üzere bir kaosa doğru sürüklenmiştir. Avrupa ve Amerikan halkları teröre karşı bütün destekleriyle yanımızdadırlar. Ortadoğu’da amacımız doğrultusunda ve Eski Ahit’te Tanrı’nın emrettiği şekilde, Irak işgal edilmiş ve sıra Büyük İsrail Devleti’nin toprakları üzerindeki diğer işgalci ülkelere gelmiştir. Irak’t bir Kürt devletinin kurulması için önümüzde çok az engel kalmıştır. Bu durumda Büyük Ortadoğu Projesi’nin asıl amacının son aşamasına gelmiş bulunuyoruz.”

Çağrıkurt- İkiz kulelere terörist saldırısı arkasında gizli Amerikan hükümet olduğunu zaten biliyorduk. Irak’ta Kürt devleti kurma yolunda adım adım gerçekleşeceğini ve Üç’e bölüneceğini yavaş yavaş acıyla görüyoruz!!!

“Hepinizin de bildiği gibi önümüzdeki en büyük engel Türkiye idi. Fakat Türkiye önce ülke içindeki provokatörlerimiz tarafından çıkarılan terör olaylarıyla ve daha sonra da yine bizim değerli ajanlarımızın uğraşları sonucu yaratılan *** ile uğraşmak zorunda kalmış ve bu uğurda yüz milyarlarca dolar harcamak zorunda kalmıştır. Bu da ülke ekonomisine büyük bir darbe indirmiştir. Bunun yanında satın aldığımız ülke yönetiminde söz sahibi, özellikle sabetayist kökenli bürokratlar ve işadamları sayesinde ülkede bankalar batırılmış ve ödediğimiz paraların çok daha fazlası bankalardan kaçırılan paralarla ülkemize yatırım olarak geri dönmüştür.”

Çağrıkurt- İyi bildiniz.. İyi analiz etmişsiniz.. ***, ASALA gibi Masonların bir oyunudur. Ekonomimiz nereye gidiyor!!!

“Bu kaynakları ülkenin önemli medya kuruluşlarının çoğunluk hissesini satın almak için kullanmış bulunuyoruz. Bizden de aldığı parayla çift maaşlı ve hayatlarından oldukça memnun olarak çalışan yazarlar sayesinde ülke insanlarını istediğimiz gibi yönlendirebiliyoruz. Bu ülke insanları yıllardır süren uygulamalarımız sayesinde kendilerini çaresi hissediyorlar ve tek kurtuluş yolunun Avrupa Birliği’ne girmek olduğuna inanıyorlar. Şu an Türkler, ülke ekonomisinin çok iyiye gittiği, Avrupa Birliği’ne mutlaka girmeleri gerektiği ve girecekleri masallarıyla uyutulmaktadır. Ama hiç düşünmüyorlar ki Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletlerden sonra bizim “Tek bir Dünya Devleti” yolunda attığımız büyük bir adımdır. Gerçek şudur ki, basit bir hareketimizle ülke ekonomisi batma noktasındadır ve sadece bizim desteğimiz ile ayakta durmaktadır.”
Çağrıkurt- Tanıdığımız yazarlara lanet olsun. Türklükten utanan batı hayranı yazarlar ve Orhan Pamuk gibiler başımıza bela oluyorlar. Devlet bu hain işbirlikçileri tutuklansın artık!..

Bir mason Rockefeller’a dikerek sordu. “Peki İran konusunda neler yapılıyor?”

Rockefeller cevap veriyor;

“Bir Kürt devleti kurulmasına itiraz eden bir diğer devlet İran’dır; çünkü İran hükümeti kendi ülkesindeki Kürtlerin de ayaklanıp, bu kurulacak olan Kürt devletine katılmak için olay yaratacaklarından korkuyor; fakat İran zaten saldırı planlarımız içinde olduğu için bu bizi fazla endişelendirmiyor. Kürt devleti kurulduktan sonra sıra İran ve Suriye’ye gelecek. Irak hakkında söylenecek bir şey kalmadı, yönetim tamamen elimize geçmiş bulunuyor.”

(…) Yine bir mason “Sayın Mesih(!) Bush bu konuda neler yapıyor” soran Rockefeller hafifçe gülümsedi. (…) Duvardaki dev bir ekranda, Türkiye’nin güneydoğu bölgesini, Suudi Arabistan, İran ve Mısır’ın bir kısmını, Suudi Arabistan, İran ve Mısır’ın bir kısmını, Suriye, Lübnan, Kuveyt, Filistin ve Ürdün’ün tamamını içeren Büyük İsrail Devleti’nin olduğu bir Orta Doğu haritası görünüyordu. Rockefeller bir çubukla haritada konuyla ilgili bölgeleri işaret ederek konuşmasını sürdürüyor:

“Sayın George Bush ile dün görüştüm ve talimatlarımız doğrultusunda savaşın İsrail’in İran’a füze saldırısı şekilde yapılacak; önce İsrail İran’ın nükleer tesislerini vuracak. Bu durumda büyük bir olasılıkla İran karşı füze bize saldırısı yapacaktır. Böylece biz yine İsrail’in yanında yerimizi alacağız ve İran’a karşı bir karalama kampanyasının ardından bu ülkeye büyük bir saldırı başlatacağız. Bu arada, Suriye sıranın kendisine geleceğini bildiği için İran’ın yer alacaktır. Biz İran’a saldırılarımızı yoğunlaştırırken İsrail Suriye’yi İngiliz Ordusu ile beraber işgal edecektir.”

Çağrıkurt- Rockefeller! Senin söylediklerin birer birer gerçek oluyor!.. İran kolay bir lokma olmadığınız hepimiz biliyoruz. Bakalım İran’ı nasıl yapacağınızı göreceğiz. Suriye konusunda bildiğimiz bir şey yok.

“Kafatası ve Kemikler Tarikatı’na ve dolayısıyla Yale Üniversitesi’ne biz George Bush gibi itaatkar ve becerikli insanlar yetiştirdikleri için teşekkür borçluyuz” diye ekledi Rotschild.

Rockefeller başıyla onaylayarak konuşmasını sürdürüyor:

“Türk hükümetinin her hangi bir müdahalede bulunacağını sanmıyorum. Suriye’nin ortadan kaldırılması ve İran halkının vaat edilmiş toprakların dışında kalan topraklara sürülmesi ve orada kendilerine bağımsız bir Şii devleti kurulmasına razı olacaklardır. Sonra sıra Kürt devletinin İsrail’e ilhak edilmesine gelecek. Bu noktada sanırım Kürtler biraz başağrısı yapabilirler ama Barzani bildiğiniz gibi bir Kürt Yahudisidir ve bizim tarafımızda yer alacaktır. Ayrıca Barzani babasının başına gelenleri çok iyi hatırlıyordur ve Emperyalist bir devletin dostların her zaman Emperyalizme hizmet etmesi gerektiğini bildiğini ve kaderlerine razı olacaklarını umuyorum.”

Çağrıkurt- Zavallı devletimizcik.. Bu konularda bir şey yapsın artık Devlet duyun bizi!.. Devlet İran ve Irak’ta olanlara hiç göz yummayınız..

“En son olarak Sina Yardımadası ve Suudi Arabistan’ın kuzey kısımları işgal edilecek. Ürdün ve Lübnan ise işin en kolay kısmıdır. Suudi ve Ürdün kralları Amerikan bankalarında yatan paralarına dokunmadığımız sürece istediğimiz kadar toprak alabileceğimiz konusunda bize kesin teminat verdiler. Diğer Araplar ise kendilerine dokunulmazsa Amerika Birleşik Devletleri’nde daha fazla yatırım taahhüdünde bulunuyorlar.”


Başka bir mason soruyor:

“Türkiye’nin doğu bölgesini nasıl ele geçirmeyi düşünüyorsunuz, biliyorsunuz ki Fırat ve Dicle nehirlerinin bulunduğu bölgeler hem vaat edilmiş toprakların önemli bir bölgesi olarak, hem de yakın bir gelecekte baş gösterecek olan su sıkıntısını gidermede en kritik alan olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye ile savaşmayı göze aldınız mı? “

Rockefeller de cevaplıyor;

“Daha önce belirttiğim gibi Türk hükümeti şu anda bizim verdiğimiz borçlarla ayakta duruyor, sanırım bizimle savaşmayı göze alamazlar. Ama biz yine de bir “B” planı yaptık. Türkiye’nin zorluk çıkarması durumunda, Türkiye’nin doğu bölgesinde hak iddia etmelerini, böylece çıkacak bir savaşta kesinlikle Kürtlerin arkasında olacağımızı Barzani’ye ilettik. Bizim desteğimizle Kürtler o bölgedeki provokatörlerin ve misyonerlerin kışkırtacağı Kürt asıllı insanlarla birleşerek Türk ordusuna karşı isyan çıkaracaklar. Osmanlı İmparatorluğu’na karşı uygulanan planın aynısı, böylece Türkler iki ateş arasında kalmış olacak. Ne demişler, tarih tekerrürden ibarettir. Tabii bunları Kürdistan İsrail’e ilhak ettirilmeden önce yapacağız. Böylece bir taşla iki kuş birden vuracağız. Hem Türkiye bir oldu bitti karşısında kalacak, hem de bu bölgeyi Kürtler sayesinde elde etmiş olacağız. Zaten Amerika Birleşik Devletleri Lozan Anlatşması’nı tanıyan imzayı atmamış ve dolayısıyla Türkiye’nin sahibi olduğu toprakları hiçbir zaman kabul etmemiştir ve bizim için Sev Antlaşması hala geçerlidir.”

Çağrıkurt- Hiçbir zaman kabul etmediğimiz Sevr antlaşmasını diriltecek bir şey olmayacak! Sevr umudu boş ve hayaldir. Biz tarih’ten ders almadığımız ne kadar doğruluğunu Rockefeller tarafından kanıtlıyor. Vay halimize! Tarihten ders alamayacak aptalız.

“Türk ordusunu pek hafife almayın, Türklerin ne kadar iyi bir savaşçı millet olduğunu unutuyorsunuz.” Bunları söyleyen Habsburg, Viyana kuşatmalarını hatırlayarak acı acı gülümsedi.

Çağrıkurt- Yaşlı herif! Türk korkusu var sende!

(…)

Rockefeller cevaplıyor:

“Avrupa’dan herhangi bir itiraz gelmeyeceğini umuyorum. Sayın üyelerimiz, umarım kendi hükümetleri ile gereken anlaşmaları yapıyorlardır.”

(…)

“Vatikan ise tamamen avucumuzun içindedir. Ambrosiano Bankası skandalından sonra Papa uslu bir çocuk gibi ne söylenirse yapıyor. Aksi takdirde, Vatkian’ın önde gelen şimdiki Kardinallerinin ve eski bazı Papaların birer Mason veya Ateist oldukları, Vatikan’ın uyuşturucu mafyası ile olan ilişkileri, Vatikan Bankası’nın mafyanın kara parasını aklama operasyonları ve karşılığında aldığı komisyonlar, eski Papa II. Jean Paul’ün bir zamanlar Almanya’da Yahudi katliamlarında kullanılmak üzere zehirli gaz üreten bir fabrikada çalıştığı ve Nazilere bu gazları sattığı, en önemlisi ise İsa’nın soyundan gelen neslinin kimler olduğu gibi bilgiler örgütümüzün medya ordusu ile bütün dünyaya ilan edilirse, ortada Vatikan diye bir kurum kalmayabilir. Zaten daha önce de Vatikan’ı bu pisliklerden temizlemek isteyen Papa I. Jean Paul’ün ortadan kaldırılması işini, her şeyin eskisi gibi sürdürülmesi için Vatikan piskoposlarının isteğiyle, Illuminati halletmişti. Papa’yı, Vatikan’ın Katolik üzerindeki nüfuzundan yararlanmak için elimizde tutmamız gerekiyor.”


ALINTI
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

“Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır.” M.KEMAL ATATÜRK
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2012, 16:50:16 »

                  Neden Irkçı olmalıyız sorusuna en güzel yanıt sanırım bu yazı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.262


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2012, 16:51:33 »


                Bu olayın gerçekliğini kabul etmeliyiz doğrusu. Bunlar acuna yön veren çok güçlü oluşumlar. Maddi manevi her güçleri var. Sadece bizim için değil tüm insanlık için büyük tehlikedirler. Bunların alt oluşumları Ülkemizde at oynatıyor. Masonlarda bunlardan biri. Aslında kendilerini yahudi yada hristiyan olarak gösterenlerde olsada bunların dinlerle gerçek bağları yok. Tamamen materyalistler.  
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
YABGU
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 829


Mustafa Kemalin Askeri , Atsız Atanın Kalemi.


« Yanıtla #3 : 21 Ocak 2012, 17:03:05 »

İLLUMİNATİ masonlarin aydinlanmis olanlarina denir masonluk icinde belli bir seviyeye gelmis masonlardan secilir kelime anlami aydinlanmistir ve lucifer a inanirlar yani elinde isik tutan seytana sion tarikatinin devami niteligindedir dinlerin tum ahlaki degerlerini hice sayarlar ahlaksizlik bagimlilik ve serbestligi esas alirlar ekonomi ve gorsel medyaya sahiplerdir donem donem bazilarini masa olarak kullanirlar fransiz devrimi buna guzel bir ornektir daha sonrasinda islami teror avrupadaki slav irkcili son zamanlardaki arap sempatizanligi gibi tek bir dogrultuda hareket ederler kaos yaratirlar gercekten en guclu olmadan ortaya cikmazlar perdenin ardinda kalip masalariyla istediklerini yaptirirlar su anda dunyada olusan ekonomik krizin nedeni bu tarikattir cunku bu dunyada koklu degisimler yapmak icin en buyuk sanslaridir paraya hukmedip savaslar cikarmak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.017


IRKÇI


« Yanıtla #4 : 21 Ocak 2012, 17:13:58 »

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın


Bu izlekte; illuminati, Gül ve Hac Örgütü, Masonlar, Tavistock, Tapinak Sövalyeleri, QDDR, Beyin Kontrol, Enigma Çağı gibi konulari tartisiyorlar, izlemenizi tavsiye ederim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Delikurt27
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 651


ANTEPLİ BOZKURTLAR!!!


« Yanıtla #5 : 21 Ocak 2012, 18:48:03 »Resmi görülen oyun kartları 1995 çıkmıştır 6 yıl sonra ikiz kuleler aynı bu şekilde vurulmuştur  yolcu uçagı felan vurdu dediler ikiz kulelere çarpan uçakların yolcu uçağı değil yakıt yüklü uzaktan kumandalı uçaklar olduğu ve kulelelerin kontrollü olarak patlatılarak yıkıldığına dair çok ciddi iddialar  var. Bir diğer iddaa kululerde çalışan 4000 yahudinin o gün işe gitmemesi çok ilginç!! Peki bunu neden yaptılar Afganistan ve Irak'ı işgal etmek için tabiiki, olayı kendileri palazlandırdıkları ladin'in üzerine atarak.

Oyun kartlarında pentegonun vurulması ve Tusunami gibi felaketin birebir resimleri de önceden planlanmış isteyen internetten İlluminati oyun kartları yazarsa görsel ve yazılı olarak görür

 Emperyalist fikirlerini gerçekleştirmek için binlerce insanını feda etmekten çekinmeyen
Karanlık güçler Ülkemiz üzerindede çeşitli oyunlar oynamaktadırlar yukardaki yazıdan net bir şekilde anlıyoruz öyle görünüyorki 10 ile 30 yıl içinde Türkiye planlarını uygulamaya koyacaklar şu veya bu şekilde, sonucu bilemeyiz fakat Türk Milletini zor zamanlar bekliyor 2 . bir Kurtuluş savaşı gibi
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

“Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır.” M.KEMAL ATATÜRK
SUNGAR
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 80


« Yanıtla #6 : 21 Ocak 2012, 19:47:40 »

Gerçi arkadaşlar güzel açıklamalar yapmışlar illuminati hakkında ,bende kendi araştırdıklarımdan bişeyler eklemek istedim.
Bu işin başlangıcı düşen meleklere dayanır.Bunlar Harut ve Marut adlı yeryüzüne gönderilen meleklerdir ki insanlara büyüyü öğrettiler.Bu büyülerin bazıları normal büyülerden çok farklıydı,
bazı ritüellerin yapılmasıyla insanlar boyutlar arası seyahat yapabilmekteydi,yani cinlerin boyutuna geçebiliyorlardı,tabiki bunu  becermek için şeytanın önemli bir şartı vardı ruhunu satın alıp kafir etmek ve  deccalin dünya düzenine hizmet etmek, Matrix filmi biraz bunu anlatıyor.Aslında çok geniş bir konu.Bu deccaliyet düzeninin kolu kanadı günümüzde değmedik yer bırakmadı çok kapsamlı bir çalışmayla düzenlerini bütün dünyada kurdular,örneğin hollywood,müzik piyasası,derin devletler,terör örgütleri,basın,medya v.s.

Neyse biz geriye dönelim tekrar.Büyüleri ilk  olarak babildeki deccal düzenini kurmaya çalışanlarla kabil neslinden gelen Mısır hanedan ailesi ve ra tapınağının rahipleri öğrendi.Daha sonra bunlar kitap haline getirildi ama Süleyman a.s bu büyü kitaplarını yasakladı toplattı ve tahtının altına gömdürdü işte bu aşamada Masonların ilk oluşumu başladı onlar bu büyü kitaplarını yasaktan önce ezberlediler ve nesilden nesile aktarmak için mason örgütlerini kurdular.Bazı önemli ritüel şifrelerini duvarlara işleyip günümüze kadar aktardılar.Bu Mısır hanedanlığıyla yahudiler ne kadar düşman gözükselerde masonlarla firavun ailesi aslında ortak bir amaca hizmet ediyorlardı,yanılmayalım bizim günümüzde yeni dünya düzeni dediğimiz şey  binlerce yıl önce kuruldu zaten.Peki bu firavun hanedanlığına ne oldu.Sezar  zamanında Kleopatra hanedanlığıyla önce Roma ya geldiler sapkınlıklarını burada devam ettidiler ama onlara çalışmalarını gizli yapmak için daha sakin bir yer  lazımdı ve büyük britanya adasına yani bugünkü İngiltereye gittiler ve orda windsör adı altında bir krallık ailesi kurdular ,bugün ingiltere kraliyet ailesi sandığımız aile aslında firavunların devamıdır.900 yılından 1900 e kadar burdaki işlerini tamamlayıp güçlerini daha sakin bir yere  taşıdılar ABD ye...
Amerikan başkanlarının Kenedy dahil hepsi bu winsörlerle kan bağı vardır bunu amerikada program bile yaptılar obama dahil hepsi akraba.
Amaç ; tek sınıf köle bir insan ırkı yapmak.Yediğimiz,içtiğimiz,izlediğimiz,giydimiz,çalışma düzenimiz,uyku düzenimiz ,dinlediğimiz,çocukların izlediği çizgi filmlerimiz yaptığımız bütün herşey bunları bize sundukları, emin olun başardılar.
Daha ne projeleri var,insan ırkına teknolojik kimlik kartı diye cip bile  takmak istiyolar.Onlar Her şeyin sahibi biz köle.
Bu arada biz bu işin neresindeyiz belkide en çok bizimle uğraşıp durdular,çünkü onların en büyük sorunu Osmanlıydı,çünkü kurmak istedikleri büyük sion krallığının en nadide topraklarına Osmanlı hakimdi ve onuda yıkmayı başardılar kimsenin zoruna gitmesin bu işi İttihat ve terakkidekilerle işbirliği içerisinde başardılar  ama ellerine arap yarımadası geçti ,fakat yinede istedikleri halen bizde.
Şimdi Pkk ile bu işi bitirmek istiyorlar böl ,parçala ve kürtlerin elinden tereyağından kıl ceker gibi al.Bizle birebir savaşa giremiyorlar.
İşin ilginç bir yanı daha var ,unuttum az önce yazmayı bugün yahudi halkını İsrailde yöneten  yönetim aslında siyonizmi çıkaran Hazar Türkleridir.Bunlar gerçek İsrailoğullarınıda ellerine almışlar.Tevratı tahrif eden hahamlarda aslında bunlardan çıkma.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

En güzel isimler Allah'ındır, O'na o isimlerle dua edin, O'nun isimleri konusunda eğriliğe sapanları bırakın. Onlar yaptıklarının cezasını göreceklerdir." (A'raf 7/180)
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.017


IRKÇI


« Yanıtla #7 : 21 Ocak 2012, 20:56:00 »

İşin ilginç bir yanı daha var ,unuttum az önce yazmayı bugün yahudi halkını İsrailde yöneten  yönetim aslında siyonizmi çıkaran Hazar Türkleridir.Bunlar gerçek İsrailoğullarınıda ellerine almışlar.Tevratı tahrif eden hahamlarda aslında bunlardan çıkma.

Kandas bu bölüm bir hayli ilgimi cekti. Burda yazdiklariniza katilmiyorum zira siyonizmin bayraktarligini yapanlar daha cok Dogu Avrupa yahudileridir ki bunlarin Hazar Türkleri ile alakasi yoktur zaten bugünkü Israillilerin ezici cogunlugunuda bunlar olusturur.
Sanirim alinti yaptigim bölümde Hazar Türkleri diye kast ettiklerin büyük ölcüde Türklük vasiflarini yitirmis olan Israildeki "Karaitler" olmali.
Israili yöneten yahudiler, musevi Karaitleri ve yine Habesistan'dan Israil'e göc etmis Falas yahudilerini gercek yahudi olarak kabul etmezler. Yanilmiyorsam bu iki kesimden olanlar soy olarak Israilogullarindan olmadiklari icin diger yahudiler tarafindan dislaniyor ve önemli kademelere gelemiyorlar.

Sayet iddia ettiginiz gibi bugün Israili yönetenlerin ve yine siyonizmi cikartanlarin Hazar Türkleri oldugunun delilleri varsa elinizde bunlari bizlerle paylasmanizi istiyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Delikurt27
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 651


ANTEPLİ BOZKURTLAR!!!


« Yanıtla #8 : 21 Ocak 2012, 21:50:53 »

Kasırga kandaşa ufak bir ilave yapayım şöyleki: yahudiler kendi içlerinde çeşitli mezheplere ayrılmışlardır ayrılmadıkları nokta ırklarının üstünlügü! yani bir kişi sonradan musevi olsa yada anne babasından birisi başka ırktan olsa asla birinci sınıf kabul etmezler Hazar Türklerinin musevi olması çok da önemli değil asimile olsalar bile tam yahudi sıfatını alamazlar kaldıki siyonizmin baş aktörü olsunlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

“Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır.” M.KEMAL ATATÜRK
YABGU
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 829


Mustafa Kemalin Askeri , Atsız Atanın Kalemi.


« Yanıtla #9 : 22 Ocak 2012, 00:53:07 »

Sion tarikati musevile dayanmaz siyonizmin kurucusu tapinak sovalyeleridir koyu hristiyandirlar bir cogu daha sonra agnostik olmustur siyonizm ve masonluk aslinda bir hristiyan inanisidir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.237 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.