İçimizdeki Bir Büyük Tehdit Daha
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 06 Ağustos 2020, 19:15:38


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: İçimizdeki Bir Büyük Tehdit Daha  (Okunma Sayısı 6285 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Türk Çerisi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 789


« : 06 Eylül 2010, 23:53:25 »

Esenlikler dileyerek başlamak istiyorum. Bu konuyu  çok önemli olduğu için açıyorum. Biraz önce Halil Berktay adlı taraf gazesinde yazan bir tarihçi(!) bozuntusunun yazsını okuyunca kan beynime sıçradı. Buyüzden konuyu pek hazırlık yapmadan hızlıca açmak istedim. Nasılsa gerisini siz getirirsiniz...

Bu Halil Berktay denen herifin yazılarına kısaca bir göz attım. Kısaca diyor ki: Anadoluda yaşayan halk aslında Türk değilmiş, bana inanmazsanız orta asyada yaşayan Türklerle Anadoluda Yaşayanların resimlerini karşılaştırın ve bakın, biz Türklere mi çok benziyoruz yoksa rum, ermeni, kürt, çerkez gibi topluluklara mı çok benziyoruz, gibi saçmalıkları yazıp duruyor. Evet, işte tehlike burada. Son zamanlarda tarihçiyim diye geçinen birçok zevat Türkiyede gerçek Türk çok az, nüfusun % 15'i gibi saçmalıkları sürekli yazıp, çiziyorlar. Hatta bu saçmalıklar üniversitelerde ders olarak verilmeye de başlandı. Zaten son zamanlarda kendi öz kültüründen iyice uzaklaşan ve tamamıyla batı kültürüne yakınlaşmaya başlayan gençlik de bu safsatalar yüzünden hümanizm çığlıkları atıp, bu düşünceleri hemen kucaklıyorlar.

Bu hain yazarların alayı ya liboş ya da komünisttir. Bunlara burada sayfalar dolusu küfür yazmamak için kendimi zor tutuyorum.

Bu konu hakkındaki fikirlerinizi ciddi ciddi almak için bunu yazdım. Bu konuya daha sonra tekrar yazacağım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Çalış didin ve çalış yıldızlar kapacaksın,
Bir Tanrıya bir de Türklüğe tapacaksın!
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2010, 00:05:24 »

Burası Türkçü otağı, Kurt inidir kandaşım biz senin yüreğinin yangısını anlıyoruz.

 Biz bu türde bok heriflerin nasıl bir menem olduklarını bildiğimiz için, Türklüğe olacak zararlarını nasıl önleyebiliriz diye Türk milletini bunlara karşı nasıl bilinçlendririz diye buradayız.

Bir zamanlar milliyetçi hareket partisinin adana milletvekili Kürşat Atılgan denen şerefsizinde bu yönde tv konuşmalarını dinlemiş ve otağımızda bu mahalde bir ileti yazmıştım.

İt ürür kervan yürür, Türklük her zaman bu gibi şerefsizlerin gıpta ile bakacağı bir yüce duygu olarak tepelerinde demoklasin kılıcı gibi demeyeceğim Bozkurtun dişleri gibi kalacaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #2 : 07 Eylül 2010, 00:10:31 »              Benim üzüldüğüm nokta burada bunlara yandaş olan uğursuzların değilde Ben Türküm diyen kişilerin olası tehlikenin boyutunu görememesi. Evet sanıyorum Ben Türk'üm ulan !.. diyenlerin bile yeterli bir tepkiyi vermediklerini görüyoruz sürekli. Yazıklar olsun !..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Bozkurt Asena
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 296« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2010, 00:25:29 »

  
  Türkiye'de o kadar çok kendini aydın ve tarihçi zanneden hokkabaz var ki, sayılarını tahmin bile etmek mümkün değil. Eline her kalem alan ben aydınım, ben tarihçiyim diyor. Ve yine eline her kalem alan öyle saçma sapan şeyler yazıyor ki hayretler içerisine düşmemek, şaşmamak elde değil.

   Öyle görünüyor ki,  bu ülkeyi bölmeye çalışanlar da en iyi yollardan birinin çıkıp iki satır bir şey yazıp ya da konuşup insanların beynini karıştırmak olduğunu biliyorlar. İnsanlara en kolay ulaşmanın yolu kitle iletişim araçlarıdır. Kendini aydın ve tarihçi olarak tanımlayan bu kişiler de insanların en çok kullandığı iletişim araçları olan televizyon, internet ve gazete üzerinden insanlara ulaşarak onları etkilemeye, düşündüklerini empoze etmeye çalışıyorlar. Bu tarz konularda pek fazla bilgisi ya da Türklük bilinci olmayan kesim ise her denilene inanıyor; doğru olarak kabul ediyor. Ve hatanın en büyüğü burada başlıyor. Hadi diyelim bu şekilde konuşanlar zaten Türklük düşmanı ve böyle şeyler uydurmaları normal. Peki, Türk olduğu halde bunlara inananlara ne demeli? Adamlar resmen siz yoksunuz demeye getiriyor. Bizim saf kandaşlarımız da evet öyle diye kabul edip bağırlarına basıyor.

Oysa ki tarih, ders kitaplarında yazanlardan ya da bunlar gibi kendilerini tarihçi ve aydın zanneden bozuntulardan öğrenilmez!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Delinse yer, çökse gök yansa kül olsa dört yan,
Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
Yıldırımdan tipiden kasırgadan yılmayan,
Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz....

Hüseyin Nihal ATSIZ
Horasanlı Türkmen
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 205


Batı'da İskender varsa, doğuda Nadir Şah var...


« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2010, 01:40:19 »

Etno-coğrafi konularda kimlerin, hangi soysuzların eline hangi kozlar geçip de, neler demiyor ki. Netekim bugünlerde Yahudilerin yoğunlukta olduğu, semitik bataklığa dönmüş bir forumda Türkler hakkında atılıp tutulanları gördükçe kuduruyorum ben de. Adam kıllı mı kılsız mı olduğundan karakter tahlili yapacak kadar gemi azıya almış, onu bıraktım, Türklüğü savunuyoruz niyetiyle giren birkaç canlı da aynı şekilde Türkleri Avrupa ırkı olarak göstermek için kıçını yırtıyor. Semitik piçler gözlerinin içine baka baka kırmasınız diyor, sözde Türklüğü savunanlar ise kafa sallıyor.

Safkan bir Oğuz Türk'ünün fotoğrafını koysanız bile, onun bunun evlâtları Faelid-Armenoid-Baltid gibisinden çirkefçe yakıştırmalar yaparak Türklüğü yerlerde süründürüyorlar. Cemi cümle soyu Arabın altına yata yata haşat olmuş Maltalı bir piçin kendini Avrupalı göstermesine kafa sallayan semitik ırktaşları, anadil değişmesi gibi gerzekçe bir kavramı öne sürerek, Anadolu'daki Türk varlığının eskiden Anadolu'da hüküm süren kavimlerin devamı olarak çıktığını savunmaktalar. Kaldı ki, fikir babası olacak adamlar böyle diyorlarsa Halil Berktay'ın böyle yorumlar yapması gayet doğaldır. Kişi kendinde olan pislikleri başkalarına yamamaya kalkar hep. Buna kansızlık(soysuzluk) da dahildir.

DNA haplogruplarında(Y-DNA ve mt-DNA işaretleyicileri dahil edilerek yapılan genetik ölçümler) yapılan manüpilasyonlar(oynamalar) ise daha iğrenç. Adamlar antropolojik yaklaşımları aşarak, semitikleşmenin inkâr edilemez bir gerçek olacağını, Anadolu Türklüğü'nde bulunan bazı Doğu Akdenizli görünümünü Y-DNA yönünden J1 gibi semitik bir haplogruba sahip olduğumuza yoruyorlar. Bilindiği üzere J1 Arap yarımadasının kuzeyinde ve Orta Doğu Yahudilerinde bulunmaktadır. Çamur atma ve soysuz olarak göstermede üzerlerine yok maalesef. Fakat elimizden geldiğince keneften apardıkları bilgileri, doğrularını gösterek kafalarını çıktıkları kubura sokacağız. Yoksa Türk Irkçısı demezdik kendimize.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

" Benim ölümüm benim son silahımdır, bu silah dünyaya mert gelip mert gidenlerin silahıdır."

-Babek Hürremiddin-
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2010, 05:31:22 »

Milletleri, toplumları bir arada tutan, harç vazifesi gören değerler vardır. Din, ideoloji, kan bağı en başlıca toplumu birbirine bağlayan etkenlerdir.


İslamcılar Bop'un vaat ettiği ılımlı islam masalına inanarak k.çı teslim etmişlerdir. Milli bir bağ işlevi görecek bir ideolojimiz de toplum içerisinde ne yazık ki mevcut değildir. Fakat, bunlara rağmen; hiç bir ideolojik dayanağı olmayan ırki mana da Türklük bağı vardır.

Yani, harç vazifesi görecek bütün değerler pasifize edilmekte, toplum her anlamda teslim alınmak için şartlar oluşturulmaya çalışılmaktadır. Temeli bozuk olanların aksine tek ayakta kalan Türklük değerini, ''Sen Türk olmayabilirsin'' gibi kafa ve mide bulandırıcı dayatmalar ile yıkmak ancak mümkün olduğu için; oyunu kuralına göre oynamaktadırlar.

Yükselen Türk ırkçılığı ve milliyetçiliği birilerini rahatsız ediyor ki, son 5-6 senedir bu iddialar peyder pey gündeme getirilerek topluma dayatılmaktadır. Türklerin yaşamadığı yerleri özellikle seçerek ısmarlama rapor hazırlayan şerefsizler şunu iyi bilsin ki; Türk milleti daha ölmedi! Bizler sizin gibi deyyusları ve yaptıklarınızı da hiç unutmayacağız!..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türk Çerisi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 789


« Yanıtla #6 : 07 Eylül 2010, 06:22:38 »

Öyle çok saçmalıklar çıkmaya başladı ki kelimelerle tarif edilemez. Efendim işte bilmem ne araştırma gurubu bir anadoluda insanlar üzerinde çalışma yapmış da, Türk geni çok az çıkmış, mış, mış, mış... Bu yaşıma kadar kimse ne benim, ne ailem, ne sülalem ne de tanıdığım tüm Türkler üzerinde araştırma yapmadı. Böyle birşeyi ne gördüm ne de duydum.

Milletimiz, atalarımız bu topraklara Malazgirtten önce de gelmişlerdir. Hadi bunu hesaba katmayalım, bizim tarihi Malazgit zaferiyle başlatırsak eğer, Malazgirt zaferinden önce zaten doğu anadolu bölgesine sürekli olarak Oğuz akınları yapılmış ve bu bölgeye birçok Türk oymağı yerleştirilmiştir. İşin bir başka boyutu da, 1071 tarihinden önce Anadolu nüfusu pek fazla değildi. Birçok savaş ve özellikle de veba salgını gibi birçok salgın hastalık Anadolu nüfusunun fazla artmamasını sağlamıştır. Ayrıca Anadolu Bizans zamanında birçok Ortadoğu topluluklarının saldırılarına maruz kalmış ve dolayısıyla anadolu üzerinde güvenlik zaafiyeti baş göstermiştir. Zaten bu yüzdendir ki, Selçuklular anadoluya girdiklerinde birçok yere kervansaraylar ve kaleler yaparak anadolunun bu güvenlik zaafiyetini azaltmaya çalışmıştır. Yapılan savaşlar, salgın hastalıklar ve güvenlik zaafiyetlerinden doğan eşkiyalık ve talancılıktan dolayı anadoludaki Türklerden önceki nüfus kesinlikle yoğun değildi. 1910 yılındaki Tahmini anadolu nüfusu 16 milyondur. O halde bu tarihten 850 yıl kadar önceki nüfus olsa olsa 500.000 olur.Malazgirt savaşından Selçukluların yıkılışına kadarki sürede tahminlere göre en az 300.000 Türk Anadoluya yerleşmiştir. Artı olarak Moğolların Anadoluya sürüklediği Nüfus ise 10 binlerce kişiyi bulmuştur. Ayrıca Orta Asyadan Anadoluya göç günümüze kadar sürmüştür.

Türk düşmanlarının bu konularda çelişkili ifadeleri de mevcuttur. Derler ki, Türkler din baskısı yapmamıştır. E o halde din baskısı yoksa, atalarımız buraya gelmeden önceki hristiyan olan ermeni ve rumlar neden şimdi yoklar? Bunu soracak olursak İslamı seçmiş derler. Yahu dünyada milyarlarca insan var, bunların içinden kaç tanesi bugüne kadar durduk yere din değiştirmişlerdir? Bir insan sebepsiz yere sülale boyu yüzyıllardır hristiyan iken birden nasıl müslüman olur? Tabi ki olmaz. Bu saçmalıktır. Fatih Trabzonu fathedip de rum devletini ortadan kaldırınca oradaki hristiyan nüfusun çok büyük bir bölümünü Trabzondan sürmüştür. Osmanlı ve Selçuklular ele geçirdikleri şehirlerdeki Hristiyan nüfusun arasına azıcık müslüman sokacak kadar cahil değillerdi. Bir şehir fethedilince o şehirdeki yabancı nüfus sürülürdü, kalan azınlık için ise ayrı mahalleler oluşturulurdu.

Birde şöyle bir durum var. Ben büyüklerimden dinlediğim kadarıyla, örneğin bizim köy ve civar köylerde dışarıdaki başka köylerden ve hele uzaktaki yerleşim yerlerinden kız alıp verme kesinlikle olmazmış. Uzaktaki köyün Türk ve müslüman  olmasına rağmen yine de kız alıp verme işine sıcak bakılmazmış. Durum böyleyken bizimkilerin ermeni ve rumlarla karıştığını iddia etmek pek akıl karı olmasa gerek, d,ye düşünüyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Çalış didin ve çalış yıldızlar kapacaksın,
Bir Tanrıya bir de Türklüğe tapacaksın!
Türk Çerisi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 789


« Yanıtla #7 : 26 Eylül 2010, 03:16:31 »

Bugün tarihin arka odası adlı programı izlerken eğer yanlış algılamadıysam Kırımdan Türkiyeye toplam 1. 800000 tatarın göç ettiği söylendi. Hem de 1700 lü yıllardan 1920 lere kadar. E birde bunların en az 5 kat arttığını düşünürsek Türkiye'deki Türk nüfusu hakkında daha iyi bir tahmin yapabiliriz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Çalış didin ve çalış yıldızlar kapacaksın,
Bir Tanrıya bir de Türklüğe tapacaksın!
Ülgen Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 357


Tengrici Atsız Ata Çerisi


« Yanıtla #8 : 26 Eylül 2010, 03:29:38 »

Tatarlar'ın bir Türk boyu olduğunu bilmiyor_musun ? Ben anlamadım ne demek istediğini.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
turatbek_aytmatov
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 703


KIRGIZ TÜRK


« Yanıtla #9 : 26 Eylül 2010, 11:17:55 »

Bununla ilgili bir konu açmıştım Otağda geçen günlerde. O resimleri alır gösteririm o piç kurusuna. Hee kendi kanı bozuk olan piç herkesi öyle sanır. Beynine soktuğumun etnik piçleri. Anadolu binlerce yıldır Türk siz etnik piçler kahpe Osmanlı sayesinde bu topraklara dahil oldunuz!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KIRGIZ TÜRK
KUDAY TÜRKÜ KORGOSUN!!!
LAİKLİK TÜRKÇÜLÜĞÜN DİREĞİDİR!!!
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.241 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.022s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.