Ynt: VAK-İT havlamaya devam ediyor:
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 29 Ekim 2020, 14:23:25


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 [2]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ynt: VAK-İT havlamaya devam ediyor:  (Okunma Sayısı 7086 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Onbaşı Yamtar
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 444« Yanıtla #10 : 24 Ocak 2011, 12:39:40 »

Sanki Atsız Ata'nın yeni bir makâlesini okumuş gibi oldum; yazın dili neredeyse aynı.
Çok yaşa Buğra Atsız, ancak bu kadar güzel yanıt verilirdi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Toprak ana uyuturken koynunda bizi
Yarınkiler biçecektir ektiğimizi,

Yeşermesi ektiğimiz tohumun haktır,
İşte o gün ruhlarımız şad olacaktır!
Kırıkhan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 302« Yanıtla #11 : 24 Ocak 2011, 14:25:50 »

İşin ilgi çekici yanı, Atsız'a Hun demekle ona hakâret ettiğini düşünebilecek kadar da ahmakmış bu şakirt. Bu kişicik, bir dağ ile kum tortusunu karşılaştırmış ve yüksek olanın kum tortusu olduğuna karar vermiş.
Kum tortusu kadar beyni var da ondan.
Bu sefer baltayı sert kayaya vurdun şakirt.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Erlik Adana
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 24 Ocak 2011, 15:14:18 »

         Kendini bilmez bir şakirt çıkmış ''Kim Türk, kim değil?'' diye karar verecek yetkinlikte olmadığı halde Atsız Ata'yı (kendine vardiği adla) Said-i Kürdi denen adamla kıyas etmek gafletini geçip soyca karşılaştırmaya çalışıyor. İftiranın bu gibilerin huyu olduğunu söylemek zaman kaybı olur, ancak onun da bir adabı, yordamı olmalı. Sayın Buğra Atsız Beğ gereken cevabı zaten vermiş; kanına, soyadına sağlık! Lakin Türklük düşmanı bu soyubozuk güruha bir önerim olacak. Bir dahaki sefere en az Orta Okul mezunu birini seçsinler de bari iftirayı becerebilsin. Seçilen piyon en azından bir kez yazdığı yazıyı ağabeğlerine okutsun ki yazı sahibi gülünç duruma düşmesin. En azından az buçuk cümle kurmayı bilsin de cevap yazabilecek cevvaliyete birini aramayalım.
          Anlatım bozukluklarına, anormal biçimde ''pırtlayan'' kelimelere değinmemeğe and içtim. Ancak:
Alıntı
Atsız ise, bin yılda oluşan Müslüman Türklüğün ölçülerini taşıyan bir Türk değil, agnostik, deist (yaradancı) ve semavî olmayan din anlayışına sahip bir Hun’dur.
Cülesine yorum yapmazsam bir şeyler eksik kalır.

Türk Dil kurumu sözlüğünden aynen aktarıyorum:
Agnostik: Bilinemezci. 2. Bilinemezcilikle ilgili: § ''Tanrı''yı, ya topyekûn agnostik bir tutum için paranteze alır, yahut düpedüz inkâr eder.'' -Cemil Meriç, Kırk Ambar, 95
Deist: Tanrı'yı yalnızca ilk sebep olarak kabul eden, evreni bir Tanrı'nın yarattığına inanmakla beraber yaratıcının evrene hiçbir müdahalesi olmadığını ve olmayacağını savunan, vahyi reddeden görüş.
         
         Bak bakalım aynı şey olabiliyor muymuş? Aynı anda hem agnostic(şüpheci) hem deist (Tanrıcı, yaradancı) olunabilir mi sence? Türkçüleri, Atsız Ata'nın mirasçılarını senin o koyun sürülerin gibi mi belledin? Üç beş terim üzerinden çevire çevire kandırabileceğini mi sandın? Ayrıca sanane Atsız Ata'nın dini inancından? İnsanları inançlara göre tasnif etmek İslam'la gelmedi efendi! İslam'dan öncek arap geleneğinde vardı!
        Kendine kürdüm diyen adamı Türk yapmağa uğraşmaktan çıkarın nedir, açıklasana? Kaç sülalesi belli Atsız Ata'ya ''Türk değil, Hundur!'' demenin garipliğinden bahsedemem, büyüğümsün.
         
Alıntı
Said-i Nursi Türkiye Müslüman Türklüğünün mihveridir.
Türkiye Müslüman Türküğü! Bunun adı bölücülük değil midir? Hani hoşgörü dini olan İslam? Hangi Tanrı'ya tapıyorsunuz? Kürt Sait'in- açıp biraz kitap okusaydın-aslında sadece son anda kıvırtıp dindar olmuş aşağılık bir Kürtçü olduğunu görürdün. Atsız Ata, şayet isteseydi kabiliyet ve zekası ile istediği inancı bu topraklardan kaldırabilirdi. Ama o necip fazıl gibi dini kulanmayı değil ''Miletimin dinidir!'' diyerek içselleştirmeyi seçti. Ancak senin gibiler, aksini de yapsa onu suçlamanın yolunu bulacaktınız. İftira engel tanır mı?

       
Alıntı
Müslüman olan Türklere Türk denir. Türk eşittir Müslüman. Türklüğü bir kimlik ve aidiyet ifadesi olarak kullanmak gerektiğinde bu şekilde anlamak bir nastır.

Türkiye’de İslâm’ı ruh ve maddesine giydirmeyenlere, kainat görüşünü İslâm’ın belirlediğine inanmayanlara, devletin ve milletin meşruiyet kaynağının İslâm olduğunu kabul etmeyenlere Türk denmez. Tuvalet âdabından yatak odasına, ibadetten hayat tarzına, toplum nizamından idarenin esaslarına kadar her esası İslâm üzere idrâk etmeyen kimse Türk olarak addedilmez.

        Samimiyetsizliğini göremeyen gözlere acırım. Türk nedir, ne değildir biz senden iyi biliriz ve bizim tanımımıza göre sen Türk olamazsın! Senin gibi riyakar olacağına Türk ''İdraksız Olmağa'' devam etsin, razıyım.
       
Alıntı
Atsız’ın, Kur’an’ı Kerim’e, vahye, Hz. Peygamberin sünnet ve hadislerine pozitivistçe bakan ve inanmayan agnostik zihniyetini kendi ifadeleri ele veriyor
?!?

        Bunlar sadece ilk bakışta görebildiklerim. Ortalama ruh haliniz bu ve eminim ki içlerinden en bilgilisi sensin!

Türklüğün tanımını değiştiremezsiniz! Atsız Ata'nın ışığını söndüremez, Türklüğün yerini bu topralarda başka hiçbir şeyle dolduramazsınız.
TTK.         
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türk Çerisi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 789


« Yanıtla #13 : 05 Ağustos 2011, 00:30:36 »

Anam anam. Bu vakit denen gazetenin internet çöplüğünde bu ali denen rezilin son zamanlarda birkaç yazısını okudum. Aşırı derecede tahrik edici yazılar yazıyor. Meydanı nasıl olsa boş buldular. En son dayanamadım e- posta yazdım. Ağzıma ne geldiyse saydım. Bu e posta yüzünden beni dava edebilir bu herif.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Çalış didin ve çalış yıldızlar kapacaksın,
Bir Tanrıya bir de Türklüğe tapacaksın!
GöKTÜRK KÜRŞAD
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 400


TTK


« Yanıtla #14 : 05 Ağustos 2011, 01:40:22 »

Beynimi şerefsizlerin vakitmidir,nakitmidir denen gazeteye 1 dakikamı bile ayırıp okumuyorum.Beynimi o itlerle yormuyorum,yok gibi davranıyorum.En güzeli bu soydaşlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK,bu ülkenin yegane efendisi,yegane sahibidir.Saf TÜRK soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır;hizmetçi olma hakkı,köle olma hakkı.Dost ve düşman,hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler.                          M.Esat Bozkurt
Türk Çerisi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 789


« Yanıtla #15 : 15 Aralık 2011, 04:58:18 »

Bu vakit denen paçavranın internet sitesinde yani habervaktimde Atsız atamızla said kurdi'yi kıyaslamaya çalışan Ali İlbey isimli şahıs son zamanlarda sürekli olarak Türkçülüğü karalamaya ve Atatürk'e dolaylı yoldan sataşmaya son gaz devam etmektedir. Burada Türkçüyüm diyen herkes bu herife yazsın. Haddini bilmesini sağlayın. Az bir zamanınızı ayırarak bu herifin yazılarına bir göz atın lütfen. O zaman beni anlayacaksınız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Çalış didin ve çalış yıldızlar kapacaksın,
Bir Tanrıya bir de Türklüğe tapacaksın!
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.149« Yanıtla #16 : 15 Aralık 2011, 05:22:21 »

Bu vakit denen paçavranın internet sitesinde yani habervaktimde Atsız atamızla said kurdi'yi kıyaslamaya çalışan Ali İlbey isimli şahıs son zamanlarda sürekli olarak Türkçülüğü karalamaya ve Atatürk'e dolaylı yoldan sataşmaya son gaz devam etmektedir. Burada Türkçüyüm diyen herkes bu herife yazsın. Haddini bilmesini sağlayın. Az bir zamanınızı ayırarak bu herifin yazılarına bir göz atın lütfen. O zaman beni anlayacaksınız.
Doğru söylüyorsun kandaşım. Türkçülüğümüzü daha da sivriltmek için böyle it soylarını daha çok okuyup anlamamız ve karşılarında kenetlenmemiz gerekir. Bulabildiğim yerde taraf,zaman,yenişafak,star ve vakİT gibi paçavraları okuyup Türklüğümle her gün daha da gurur duyuyorum. Bunlar gibi soysuz bir p.ç olarak dünyaya gelmediğime şükrediyorum. İnternet üzerinden de örgütlenerek bunların haber sitelerinin altında elimizden geldiğince,zaman buldukça yorum satırlarını işgal etmeliyiz. Youtube daki videolar için de aynı düşüncedeyim,geçen bahsi olmuştu. Bir tane soysuz p.çe burdan  10 kişi cevap verse o ortamda psikolojik üstünlüğü sağlamış oluruz. Taş atıp da kolumuz da yorulmaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
YABGU
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 827


Mustafa Kemalin Askeri , Atsız Atanın Kalemi.


« Yanıtla #17 : 15 Aralık 2011, 11:48:16 »

Ozellikle video paylasim siteleri haber sitelerinde yogun olarak propaganda yapiyor bu kani bozuklar gruplar halinde bu tip sitelerde onlara gereken cevabi vermemiz gerekiyor. Bu tip siteleri videolari gunde binlerce kisi takip ediyor bu kansizlarin parayla usaklini yapan kansizlarda burda gerekli propagandayi yapiyor bizde elimiz bos durmadan siradan baslayalim derim.bu tip sitelerde bir cogumuzun uyeligi mevcut youtub ta acilan TÜRKcu kanallarda orgutlenip gerekli videolar tespit edilip siber savas baslatalim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Sayfa: 1 [2]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.274 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.