Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

KURT İNİ'NE GİRİŞ => Gerçek Yaşamdan Kesitler, Anılar. => Konuyu başlatan: AttilaHunTürk üzerinde 20 Aralık 2017, 01:15:55Konu Başlığı: Herkes Ne Paracı Olmuş
Gönderen: AttilaHunTürk üzerinde 20 Aralık 2017, 01:15:55
Millet çok mu uyanıklaşmış, biz mi paraya değer vermez olmuşuz anlamadım. Ya ben anormalim ya toplum anormalleşmiş. Millet üç kuruşun hesabını yapar olmuş. On liralık kuru pasta aldım karttan çektireyim dedim adamın cihazı bozuk çekmedi, vermiyorum dedi. Her zaman alışveriş yaptığım yer bana git bankamatikten para çek öyle vereyim dedi.

Sonra otobüse bindim, kartlara baya zam gelmiş. Tabi ben pek binmediğim için fiyatını bilmiyorum. Bir gittim bir geldim falan derken diğer gün boş kartı basayım derken kullanılmış olanı bastım. Dıt dıt öttü amk. Parasını vereyim dedim. Kart alacak yer yok sonuçta. Şöfor in aşağı dedi. Hava buz gibi ve gece. Bilet alacak yer yok. Otobüs tıka basa dolu. Bir Allah'ın kulu çıkıp bende bilet var demiyor. Herkes bön bön suradıma bakıyor. Ulan gecenin bir saati insan evladına buz gibi havada in aşağı denir mi, biletin içinde kalmamış. Fırsatçı olsak parasını vereyim demem.

Bir yerden birşey alacam ama millet üç kuruşun hesabını öyle bir yapıyor ki amk evlatları ne maddiyatçı olmuşlar. Para para para gözlerini para bürümüş ibnelerin.

Sonra da gel bu ibnelerin iyiliğini düşün işte.


Konu Başlığı: Ynt: Herkes Ne Paracı Olmuş
Gönderen: AttilaHunTürk üzerinde 20 Aralık 2017, 02:39:16
Bu paragözler kendini düşünür biz de bu paragözleri düşünürüz. Böyle dünyanın amk.


Konu Başlığı: Ynt: Herkes Ne Paracı Olmuş
Gönderen: ALBASTI üzerinde 20 Aralık 2017, 09:48:40
Bu paragözler kendini düşünür biz de bu paragözleri düşünürüz. Böyle dünyanın amk.

Bende!!


Konu Başlığı: Ynt: Herkes Ne Paracı Olmuş
Gönderen: Bozkurt58 üzerinde 20 Aralık 2017, 13:09:43
Artık insanlar şerefsiz olmayı normal görüyor. Eğer şerefsiz olmak istemezseniz anormal oluyorsunuz.


Konu Başlığı: Ynt: Herkes Ne Paracı Olmuş
Gönderen: mustafa66a üzerinde 13 Mayıs 2019, 16:31:07
Yalan değil ben bir kere ekmek almaya gittim ve 5 kuruş sadece eksik kaldı ve vermedi! Sende bu milletin davasını savun Türkçülük yap ah ah!