Haber Diyarbakir isimli eniklerin Turkculere saldirisi
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 02 Temmuz 2020, 21:06:47


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Haber Diyarbakir isimli eniklerin Turkculere saldirisi  (Okunma Sayısı 3698 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
BASKALTURK
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 174« : 14 Nisan 2011, 02:26:47 »

Yasar Gulen isimli bir ezik dort harfli tarafindan haber edilen '' Kimdir bu Turkculer (Atsizcilar)? baslikli yazi asagida eklenmistir.. Dort harflileri Turkcu korkusu sardi ise yolumuzda basariya ulasiyoruz demektir.. esenlikle

Orijinal uzanti icin tikla: Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.haberdiyarbakir.com/news_detail.php?id=22863Kimdir Bu Türkçüler (Atsızcılar)?Son süreçte kendilerini 'Atsızcılar' olarak tanımlayan bir gurup türemiştir. Kendilerini Türkçü (!) olarak lanse eden bu gurupun her geçen gün tedirginlik oluşturan eylemleri toplum arasında huzursuzluk yaratmaktadır.

 

Önce kısaca bu Atsızcılar'ı tanıyalım
Atatürk'ün bir zamanlar en yakınında olanlardan birisi olup sonra siyasi meselelerden dolayı muhalefete çekilen Rıza Nur'un manevi evladı olduğu iddia edilen Hüseyin Nihal Atsız'ı kendilerine idol olarak almaktalar. Türk ırkının dünyadaki tüm ırklardan daha üstün olduğunu, yaşadığı her kara parçasında hükmetmesi gerektiğine inanıyorlar. Türklüğün kan bağı ile oluştuğunu o kanı taşımayanların ise Türklere boyun eğmeleri yada Türklerin yaşadığı diyarları terk etmeleri gerektiğini düşünüyorlar. Radikal ırkçı düşüncelerinden dolayı Kuvay-ı Milliye hareketinden dışlanan Rıza Nur ile yine aynı yolda ilerleyip Atatürk'le manevi babasının arasında olan polemiği bir tarafa bırakan Nihal Atsız bu gurubu oluşturan insanların tüm dünya görüşünde ana fikir kaynağıdır.


Nasıl Örgütlenirler?
Örgütlenme alanları oldukça farklı ortamlar olmakla beraber en fazla yoğunlaştıkları alan iletişim araçlarıdır. Kendi savundukları fikirleri yaymak amacıyla kamu iletişim araçlarından yararlanma çabasındadırlar. Son yıllarda bu düşünceye mensup insanlar tarafından açılan bilgisayar sitesi sayısı sürekli artmaktadır, yine dergiler yayınlamakta çeşitli dernekler açıp yeni dernekler ve vakıflar açmak için uğraş vermektedirler.


Kimleri kendilerine hedef kitle olarak seçerler?
Kendilerine Milliyetçi Hareket Partisi içindeki uç kesimlerle milliyetçi gençliği hedef olarak görmektedirler. Ülkücü hareketin Nihal Atsız'ı kendi geçmişinin bir parçası olarak görüp kol kanat germesi, bu parti üzerinde siyasal Türkçülüğün cirit atmasının önünü açmaktadır. Siyasal Türkçüler ayrıca yine öğrenciler üzerinde yoğun bir çalışma yürütmektedirler. Bu çalışmalar bazen en basit olaylarda bile bir refleks olarak ortaya çıkmaktadır. Örneğin bir batılı bayan ile bir doğulu erkeğin arasındaki kötü sonuçlanan aşk bile bazen bu çevreler için yeni bir üye kazanmak için bir fırsat olarak kollanmaktadır. Yine bir doğu kökenli vatandaşımızın işlediği bir adli vaka yada doğu kökenli vatandaşlarımız ile güvenlik görevlilerimiz arasında vuku bulan münferit gerilimler bu kümenin yeni sempatizan kazanabilmek için kullandığı propaganda aracıdır. Toplumda vuku bulan tüm olumsuz gelişmeler siyasal Türkçüler tarafından bir hareket refleksi oluşturmaktadır.


Ne tür eylemler yapmaktadırlar?
Okul kavgalarında, okullardaki guruplaşmalarda bu kümenin her geçen gün daha fazla sesini yükselttiği görülmektedir. Ülkedeki milliyetçi duyguları kabartıp kendilerine hedef aldıkları herkesi linç etme çalışmaları bulunmaktadır. Kendi aralarındaki sohbetlerinde birçok şiddet eylemlerinden övgüyle bahsetmektedirler. TİT kaynaklı birçok eylemde parmakları olabileceği düşünülmektedir.


Kimlerden destek almaktadırlar?
Daha evvel Türk Silahlı Kuvvetlerinde yer almış bir kısım emekli üst düzey güvenlik görevlisiyle bir bağlarının olabileceği olasılığı oldukça yüksektir. Yine MHP'ye bağlı çeşitli organlardan finansal yardım alma olasılıkları bulunmaktadır. Yine ülkedeki Müslüman toplumların arasına fitne sokup huzursuzluk yaratma amacıyla yurtdışındaki istihbarat merkezlerinden yönlendirilme olasılıklarıda bulunmaktadır.


Şu andaki düşmanları kimler?
Bu gurup şu anda Kürt kökenli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına karşı saldırgan bir dil kullanmakta, onlara karşı toplumu kışkırtmaktadır. Ancak bununla beraber kendisine hedef aldığı tek düşman Kürtler değildir. İşte kısaca topluma bakış açıları!


Kürtler : Kürtleri köpek yavruları ve kıllı ayılar olarak tanımlamaktadırlar. Bu düşüncenin mensuplarına göre bir kürt türklük üzerine canını verse bile ona köpek yavrusuna yapılan muammele yapılmalıdır. Kürtler yemek yapmaktan bile uzak ayı ile insan karışımı kıllı yaratıklardır.(!)
Çingeneler: Esmer tenli vatandaşlarımız bu insanlara göre hiçbir iyilikten nasip almamış her türlü kötülüğün kaynağı olan adi pis yaratıklardır. Hırsızlık ve Fuhuş hariç hiçbir becerebildikleri işleri olmayan insanlardır.
Araplar: Türklere düşmanlıkta yeminli sahtekar, düzenbaz ve hain insanlar olarak görülmektedirler.
Lazlar: Karadeniz bölgesinde çok küçük bir gurup olarak görülmektedirler. Küçük beyinli, akılsız ve aptal insanlar olarak değerlendirilmektedirler.
Boşnaklar: Hain ve lafına güvenilmeyecek insanlar olarak görülmekteler.
Çerkezler: Bu insanların türk olmadıkları ve türkçülüğe sonradan bulaşıp bu ideolojiyi içten hancerledikleri düşünülmektedir. Rus kırması slav bir millet olarak değerlendirmekteler.
Çeçenler: Türklükle uzaktan yakından bir bağları olmayan bir uydurmaca ile türk yapılan yobaz, gerici ve medeniyetsiz bir millet olarak görülmektedirler.
Türkçüler toplumu içten dinamitlemekte ve insanların bir arada yaşama duygularını öldürmek için didinmektedirler. İşte bu tür faaliyetleri(!)


Kürt kökenli İşverenleri deşifre etmek ve kürt olmayan vatandaşları kürtlerle ticaret yapmamaya zorlamak.
Kürt kökenli tüm sanatcıları küçük düşürmek.
Kürt kökenli profesyonel sporcuları aşağılamak.
Lahmacun, Çiğköfte gibi yemekleri bile yemeyi yasaklayıp türk toplumunun içinde içten içe kürt düşmanlığını yerleştirmek.


Bu tür çalışmalarıyla bakın şimdiye kadar ne tür mide bulantılarına sebep oldular!
Doğu Kökenli milli Futbolcular Halil Altıntop, Hamit Altıntop, Servet Çetin, Fatih Sonkaya, Ümit Özat, Deniz Barış, Selçuk Şahin bu küme tarafından vatana ihanet ve Türk bayrağına ihanet ile suçlanıp kendilerine bağlı gençliği bu futbolcuları linç etmek için kışkırttılar. Burada o kadar aşırıya kaçtılar ki Türk kökenli olan Fatih Sonkaya bile kaşları kalın olduğundan Kürt ilan edilip küfürlere maruz kaldı bu tayfanın yayın organlarında.
Kürt kökenli tüm sanatçılar bir listeye alınıp ellerinde bulunan tüm e-mail adreslerine mailler atıp Türk toplumunu bu insanları protesto etmeye zorladılar. Ellerinde hiçbir somut delil olmamasına ve hiçbir yargı organından bir karar neticesi bulunmamasına rağmen bu insanları seven insanları Türklüğe ihanet ile suçladılar. Onlara göre her doğulu sanatçı bir bölücüydü.


Türkiye genelindeki Kürt kökenli sermayedarları deşifre edip onları da vatana ihanet ile suçladılar. Bu büyük holdingler hakkında karınlarından masallar uydurup toplumu kışkırttılar. Sermaye Kürtlerle paylaşılmamalı Kürtler çok az malvarlığına sahip olup tüm mallarına devletin el koyması gerekmeliydi.


Son Linç girişimlerinde Türkçülerin Rolü?
Türkçüler Türkiye'deki toplulukların içlerine nifak tohumları ekmek için kendilerine hedef olarak nufusları 10000 ile 50000 arasında değişen ve Kürtlerin nufusun 3-15% arasında bir kısmını oluşturdukları yerleşim merkezlerini hedef seçeceklerini bildirdikten sonra kürt asıllı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına yönelik tüm linç girişimleri, kendilerine hedef aldıkları bu tür demografik özelliklere sahip yerleşim birimleriydi. Linçler öncesinde kendi sitelerinde yaptıkları haberleşmelerinde linç için buluşma görüşmeleri yapmaları, her linç öncesi teknolojik araçları kullanarak yöre halkını linçe yönlendirmeleri kuşku vericidir. Yine bu linç girişimlerinin en üst noktasında emir komuta zincirinde emekli askerlerin olabilme olasılığı Türkçülerin yazı kayıtlarından deşifre edilebilinecektir.


Neden Linç?
Toplumun içindeki birlikteliği dağıtıp önyargıları hakim kılmak için ortaya attıkları savlara bir güç aramaktadırlar, linç girişimleri aracılığıyla fazlasıyla bu arzularına ulaşmaktadırlar. Linç eylemleri yoğunlaştıkça toplum tarafından kabullenilmeye başlanılacağı ve doğal olağan bir vaka olarak görünülmeye tekabül edeceğini değerlendirip tüm topluma linç kültürünü enjekte etmek gibi bir çabaları vardır.


Türkçüler Müslüman Kadınlara nasıl bakmaktadırlar?
Türkçülere göre Müslüman kadınlar başörtülü fahişeler ve yılan yüzlü sıçanlardır. Onların saçlarındaki bez parçası Türk'ün büyüklüğünü zedelemektedir.


Türkçülere hangi Tanrı'ya inanırlar dinleri nedir?
Kendilerine Tanrı olarak Göktürk'lerin Gök Tanrısını almaktadırlar ve Allah'ı bir Arap uydurması olarak görmektedirler: (!) Aralarında Şamanist dualar okur ve Şamanizm'i Türkün öz dini olarak benimserler. İslam onlar için Türk'ün birliğini bozan Arap uydurması bir zehirdir. Laik olduklarını dile getirip dini her türlü konudan uzak kalmayı yeğlerler, ancak bununla beraber içlerine aldıkları körpe bedenlere Şamanizm zehrini aşılarlar.


Hükümete nasıl bakıyorlar ?
Hükümeti vatana ihanet etmekle suçlamaktadırlar, hükümet üyelerini Kürtçülük ve şeriatçılık ile suçlamaktadırlar. Kendi aralarındaki görüşmelerinde hükümetteki parti AKP'yi Arap-Kürt-Partisi olarak değerlendirmektedirler. Ayrıca Başbakanı ve Meclis Başkanını Türk ırkına ait olmadıklarından dolayı özel olarak Türk düşmanlığı yapmakla itham etmektedirler. Tüm bakanların etnik aidiyetlerini listeye alıp bunu vatandaşlara postalamaktadırlar. Onlara göre bu hükümet Türk olmayan hainlerden oluşmaktadır kanlarındaki Türk düşmanlığını vatana ihanet ile pekiştirmektedirler.


Gelecekteki en büyük hedefleri?
Her geçen gün biraz daha fazla dozajını arttırdıkları linç girişimlerini bir noktada frenleyip Kürt kökenli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına karşı vatandaşlarımızı silahlandırmak ve soykırımdan geçirmek gelecekteki hedefleridir. Kendilerine gelecekte büyük metropolleri hedef almaktadırlar, mahalle savaşlarına girişmenin planlarını yapmaktadırlar. Kurtarılmış bölgeler kurup tek tek tüm Kürtleri büyük şehirlerden kovmak sonrasında ise Doğu'dan tüm Kürt kökenli vatandaşlarımızı tehcire maruz bırakıp yerlerine orta Asya'dan Öz Türk kanı taşıyan unsurlar yerleştirmek nihai hedefleridir.


Kimler göz yumuyor?
Hükümetin kimin demokratik çabalarından memnun olmayan, yeniliklere kapalı malum derin çevrelerin bu tür paravan gurupların şiddet eylemlerinde katkılarının olacağı olasılığı bulunmaktadır. Derin devlet kaynaklı paramiliter odaklar tarafından ''iyi çocukların kollandığı'' kokusu her geçen gün biraz daha fazla etrafa yayılmaktadır.


Müslüman Kürtlere bakışları
Türkçülere göre en tehlikeli kıllı ayılar bu tür elinde Kur'an olanlardır. Onlara göre hiçbir Türk, Kürt kanı taşıyan bir insanla aynı camide namaz kılmamalıdır. Kürt bin kere zemzem suyu ile yıkansa bile yinede medeniyetsiz, vahşi, adi ve aşağılık bir yaratıktır.


Komunistlere bakışları
Hiçbir komunistin Türk kanı taşıyamayacağını ve bu ideolojiye iman etmiş herkesin Türk olmadığını iddia etmektedirler.
 
Sözün Özü
Eğer ki Ergenekon Davası savcıları derin devletin anti-domokratik eylemlerini biraz daha ayyuka çıkarmak istiyorlarsa bu meselenin çözümündeki kara kutu Türkçülerdir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Onbaşı Yamtar
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 444« Yanıtla #1 : 14 Nisan 2011, 09:35:20 »

2 yıl önce yazılmış bir yazı ama kuyruklulara epey korku salmışız. Yazdıklarına bakılırsa kendisi epey iyi komplo teorileri üretiyor, derin devlet, ajanlık falan işleri konusunda da hayalgücü yüksek bir şahıs. Senaryo falan yazsa diyarbakırlı apaçilerin çok hoşuna gidecek kalitede film çekilebilir.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Toprak ana uyuturken koynunda bizi
Yarınkiler biçecektir ektiğimizi,

Yeşermesi ektiğimiz tohumun haktır,
İşte o gün ruhlarımız şad olacaktır!
KIZIL BUKA
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 45« Yanıtla #2 : 14 Nisan 2011, 19:11:48 »

Eeee isine gelmeyenin,bizden korkusu oldukca buyuktur.yusuf yusuf atiyorlar Gülümseme
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ulu Bozkurt'a köpek diyenler,kendilerini aynada görenlerdir.
gagauzbörü
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 5


« Yanıtla #3 : 14 Nisan 2011, 19:45:16 »

Kandaşlar kaynağı her ne ise biraz kandırılmış galiba yazan it. Ülkücü çaşıt sanmış bizi Gülümseme
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ISBARA ALP
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 14 Nisan 2011, 20:19:24 »

Doğru demiş İt herif, Biz Türkçüler bu ülkenin dinamolarıyız, biz yoksak ışık ta olmaz. Türkçüler bu milletin fedakarlarıdır varsa karşımıza çıkacak it!! HODRİ MEYDAN, BİZ ATSIZCILARIZ!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
DAĞLICA KURDU
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 501« Yanıtla #5 : 14 Nisan 2011, 21:53:29 »

İti dövmeyeceksin korkutacaksın ki itaat etsin. 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KURT   OTAĞI  ÇAKAL   GİREMEZ
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.226 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.