GÜNDEM SURİYE
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 30 Mart 2020, 19:56:28


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: GÜNDEM SURİYE  (Okunma Sayısı 1838 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
açina
Ziyaretçi
« : 10 Ağustos 2011, 21:59:02 »

90 LI Yıllarda, Suriye bugün K. Irak'ın yaptığı görevi yapıyordu. Pkk nın başı Apoyu, bünyesinde gizliyor, yüzlerce Mehmetçiğimizi şehit eden kanlı hainler, Suriye topraklarından ülkemize elini kolunu sallaya sallaya girip çıkıyorlardı.  PKK yuvası o tarihlerde Kandil değil, Suriyedeki Bekaa Vadisi idi. Apo denen soysuz örgütünü oradan idare ediyordu. Ülkenin başındaki iktidar, Türkçü olmasa da  akp iktidarı gibi satılmış  Abd memurlarından oluşmadığı için, bu duruma sessiz kalmadı ve Suriyeye çok set bir ültimatom çekti. TSK, Suriye sınırına yığılmaya başladığında, Suriye pabuçun pahalı olduğunu anladı ve Apo yu ülkesinden defetti. Artık Suriye PKK YA KAPALI İDİ. Apo nun Türkiyeye iadesinden sonraki süreçte PKK Kandilde yuvalanmaya başladı. Hemen hemen bitirilme noktasına gelmiş terör, AKP iKTİDARI ile bu kez Kandilden ölüm kusmaya başladı. Bu süreci uzun uzun anlatmama gerek yok Zaten hepimiz biliyoruz. Gündemimiz Suriye çünki.
 
   Geçtiğimiz yıl Amerikanın Türkiye memuru Tayyip, durup duruken Şama gitti ve vizeleri kaldırdığını, kardeş(!) Suriye ile bundan böyle saha sıkı ilşkiler kurulacağını, Başer Esad'a kardeşim diyerek boy boy fotoğraflar veriyordu. Apoyu gizlediği için savaşın eşiğine geldiğimiz Suriyeye,"incir çekirdeğini doldurmayacak konular yüzünden Suriye ile savaşın eşiğinden döndük" diyerek, yüzlerce Memetçiğin şehit olmasını incir çekirdeğini doldurmayan konular olarak görüyordu.

  Peki bu gün ne oldu da Kardeş(!) esad,birden tu kaka oldu. Çünki memur Tayyip, Efendisinden yeni emirler aldı. Yıllardır ülkemizde uygulanan böl, parçala, yönet emri bu kez Suriye için verilmişti. Kulağımıza hiçte yabancı gelmeyen demokratik özgürlük, insan hakları gibi malum konularla kışkırtılan Suriye Halkı , ayaklanmaya başladı. Ancak Esad yönetimi bizdeki gibi Amerikan memuru olmadığı için bu ayaklanmalara sert bir karşılık vermeye başladı. Daha dün Kardeşim diye seslendiği Esad'a, "sabrımız taşıyor" gibi cümlelerle diklenen Tayyip,daha dün topraklarında gizlediği pkk lılar için savaşın eşiğine gelmemizi incir çekirdeğini doldurmayacak konular gözüyle bakarken bu gün, Suriyenin içişlerine  Amerikadan aldığı emirle karışmaya kalkıyor ve Karabağa, Kandile göndermediği ordumuzu Suriyeye göndermekle tehdit ediyor.
  Tüm bunlar, Irak, Suriye ve Türkiye üçgeninde kurulacak Kürdistan'ın provası kandaşlar. Suriyede ayaklananlar, yakında Türkiyede de ayaklanacak.Suriyede ayaklananları demokratik hakları olarak gören bugünkü Tayyip iktidarı, yarın Türkiyede de ayaklanacak olanlara aynı gözle bakacaktır. Zaten 9 yıldır da bu gözle bakıyor.
   Türk'ün yurdu Türkiye dört yandan kuşatıldı ve bizler bir çıkış için ne yapmamız gerektiğini bilmiyoruz. Çünki örgütlü değiliz. Kürtler örgütlü, Amerikan uşakları liberalller, dinciler, sivil toplum örgütleri,  hepsi örgütlü. Halkların kardeşliğinden, yada 1000 yıılık kardeşlik masallarından vazgçmeyenler bile örgütlü. Örtgütlü olmayan bir tek bizleriz. Yani vatanına sahip çıkacak tek unsur olan Türkler örgütsüz.  Bir liderimiz olmazsa işimiz zor kandaşlar.
   Bende Mustafa Kemal gibi, Toroslarda yanan tek bir yörük ateşi bile görsem umudumu kesmem ama, ne yazık ki bugün bize bunu söyleyecek ve bizi ardına takıp çıkış yolu gösterecek bir liderimiz yok
  

  Tanrı Türk'ü ve Türk yurtlarını korusun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.042 Saniyede 20 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.