Gökce firat
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 13 Temmuz 2020, 15:26:27


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 4
  Yazdır  
Gönderen Konu: Gökce firat  (Okunma Sayısı 24888 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
daglargibi
Ziyaretçi
« : 01 Şubat 2010, 11:16:07 »

Gökce firat
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Işbara Kağan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 212


Atsız' ın Çerisi


« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2010, 19:11:25 »

 Atatürk solcuymuş. Ha ha alsana bir daha Haha ha:D Ufacık mini minnacık beyinleriyle Başbuğ Atatürk' ü solcu gibi göstermeye çalışan bu beyin fukaralarına ne söylesek az gelir kandaşlarım.
 Öğrendiler artık komünizmden bir b.k olmayacağını kendilerini ulusalcı, Atatürkçü olarak tanıtıyorlar. Bunu yaparkende eski komünist piçi olan; che, nazım hikmet ve deniz gezmiş itlerini Atatürkle bir tutmaya çalışıyorlar. Dengesizler Atatürk yaptıklarınızı görseydi İstiklal Mahkemelerini kurdurup hepinizi tek tek asardı.
 İşte size Atatürk' ün solcu olmadığını kanıtlayan sözleri;
-Biz doğrudan doğruya milletseveriz ve Türk milliyetçisiyiz.
-Taş kırılır, tunç erir. Ama Türklük ebedidir.
-Türklük, benim en derin güven kaynağım, en engin övünç dayanağımdır.
-NE MUTLU TÜRK' ÜM DİYENE

 Yukarıda ki sözler Başbuğ' umuza aittir. Bu sözleri sarf eden bir kişi asla solcu olamaz.  Solcu olsa milliyetçi olmazdı. Her zaman kendisini Türk milliyetçisi olarak tanıtan birisine solcu demek, saçmalıktan başka birşey değildir.
 
 TTK...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Batur Alp
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 01 Şubat 2010, 20:55:28 »

Atatürk'ün milliyetçiliğine gölge düşürmek isteyen satılık beyinlerin son zamanlarda ağızlarına ciklet ettiği bir söz var. Neymiş, Cumhuriyet'in kuruluş döneminde yeni bir millet yaratmak isteyen Atatürk, insanlarımızdaki milli bilinci açığa çıkarabilmek için milliyetçi söylemlerde bulunmuş. O zamanın gereği oymuş. Aslında Atatürk milliyetçi değilmiş, falan filan..

Esaret altındaki ulusunu bağımsızlığına ulaştırmak ve onu yeni baştan inşa ederek, ona milli bilinç kazandırabilmek için bütün hayatını feda eden bir insanın milliyetçiliğini tartışmaya açmak kadar budalaca birşey olamaz. Atatürk'ün yaptıkları,  Milliyetçi duyguları hat safhada olmayan birisinin yapabileceği işler midir?
Başbuğumuzun gerek eyleme döktükleri, gerekse de söylevleri ile aşikar olan aşırı milliyetçiliğini böyle saçma sapan bir açıklamayla çürütmeye çalışmak ancak ruhunu Yahudi Marks'a satan piçlerin veyahut beyni bulanık embesillerin fikir dünyasından fırlayan safsatalardan ibarettir.


'' Milletimiz, kuvvetli karakter, sarsılmaz sistem, ateşli milliyetçilik, iktisadî muvaffakiyetlerden doğup çoğalacak imkânlarla da kuvvetlendirilmelidir. '' Başbuğ Atatürk
 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TürkcüKasirga
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 01 Şubat 2010, 20:58:05 »

"...Demek ki solculukla milliyetçiliği birleştirdiğinizde bunun adı Latin Amerika’da Bolivarcılık, bizim ülkemizde ise Atatürkçülük oluyor..."

Gökce Firat, Türkiye´deki Türk Milliyetciliginin tarifini yeniden cizmis !

Milliyetci Türk ulularindan bir tek kelam dahi etmemis, lakin elin latin amerikali bolivarindan , tescilli hain polonya asilli kizil nazim´dan övgüyle bahsetmis..

Bunlarinda lastigi patladi kisa zaman icerisinde, bunlarinda yüzlerine taktiklari maske düstü !

Ruhu sad olasi Atsiz Ata, "soldan asla Milliyetci olmaz " derken nede hakliymis..

Yüzlerine taktiklari "sahte Atatürkcülük" maskesi ile son yillarda hizla yükselise gecen Türk Milliyetciligi pastasindan bunlarda pay kapma derdindeler..

Bunlarin "kürt istilasina" karsi yazip cizdiklerini takdir ediyordum, özellikle sert yazilari ile kürtlerin yaptigi pislikleri dile getirmesinden dolayi Gökce Firat´i takdir ediyordum, fakat görünen o ki onlarca Türk büyügü dururken che´yi, bolivari, nazim denilen polonyali haini örnek vermesi bununda saglam ayak olmadigini göstermistir..

Lafin kisasi, Atsiz Ata´miz zaten yillar öncesinden bizleri uyarmis; " Soldan asla Milliyetci olmaz diye!"
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 01 Şubat 2010, 21:30:47 »

Bunların Lastiklerine ilk çiviyi Atsız Ata sokmuş,80 Önceside Türk milleti iyicene havasını almıştır.Bu hızla uçurumun dibine kadar gitmişler,hala oralarda debeleniyorlar,ilk yardıma gelenlerde yukardan onları izlemekle yetiniyorlar.
Yani demek istediğim değil bolivya isterlerse  Kolombiyanın piçi  Bizdeki  koministleri uzaya çıkarsa,oradan mehdi olarak geri  indirse bu uçurumun dibindekilere bir hayırları olacağını ben sanmıyorum Bilge BOZKURT.
Onlara çiviyi sokan iyi soktu çünkü!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sarıkurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 57


Atatürkçü 1919 Yılları..


« Yanıtla #5 : 01 Şubat 2010, 22:26:41 »

Nihal Atsıza hakaret edip sosyalist latin ülkeleri liderleri öven bir kişiden ne beklenebilirki !
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Freud'un piçi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 60

TÜRK IRKI ÜSTÜNDÜR


« Yanıtla #6 : 02 Şubat 2010, 17:27:42 »

Atatürk'ü yıllarca Türk çocuklarına solcu tanıtmaya çalıştılar. Ellerindeki en büyük kanıt da CHP'yi kurmuş olmasıydı. Ama başaramadılar, inanmadık, mücadele ettik, "Ne Mutlu Türk'üm Diyene" diyen, "Benim tek olağanüstülüğüm Türk olarak doğmamdır" diyen, "Türk Birliği birgün hakikat olacaktır..." diyen bir adam solcu olamaz dedik, o Türkçü, o tam bir Türk milliyetçisi dedik. Sonuna kadar da pes etmeyeceğiz. Başbuğumuzu solcu göstermeye çalışanlara aman vermeyeceğiz. Türk'ün babası, Türk devletinin kurucusu, arap hayranı, ümmetçi, yobaz halkın karşısına çıkıpta NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE diye bağıran bozkurt soylu büyük Türkçü. Ruhun şad olsun, kemiklerin sızlamasın, sonuna kadar izindeyiz...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tuğra Şad
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 148


Trabzon Türkiyenin ''T'sidir.


« Yanıtla #7 : 18 Şubat 2010, 10:30:17 »

Komunizm nerde görüldüyse orda başı ezilmedilir. Başbuğ M.Kemal Atatürk
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 18 Şubat 2010, 10:47:41 »

Zaten ne olduysa Kominizm tehlikesinin bertaraf elimesinden sonra oldu üLkücü camianın benliğini kaybetmesinde.Düşman tek olunca yoğunlaşma iyiydi,düşman ortadan kalkınca bu topluluğu bir arada tutmanın yolları arandı sentezciler bu işi iyi götürdüler ve başardılar.O kutlu davanın ve dava adamlarının ve dahi o toprak olan canların şimdilerde nemalarını yemeye uğraşıyorlar malesef,Ellerinde çünkü başka hedef gösterecekleri bir ufuk kalmadı kürtleri ve diğerlerinide gösteremiyorlar çünkü sentezde onları kardeşleri olarak gösterdiler ümmet kardeşliği adı altında şimdilerde bir boşluktalar bir o yana ,bir bu yana sallanıyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BugaY
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 396« Yanıtla #9 : 23 Şubat 2010, 22:05:59 »

Şu anda kürd düşmanlığının bu denli olmasının sebebleri arasında Gökçe Fırat'ın ve sundukları kaynakların büyük ölçüde faydası var,pamukoğlu bile Türksolu nun kaynaklarından yararlanmıştı bildiğiniz gibi, kendileri hiç bir zaman ırkçıyız diye söylemde bulunmadı ve bunada karşı çıktı.
İnsanların Türk birliğini veya Turan'ı düşlemesi için ırkçı olmasınada gerek yok aklı mantığını kullanan zaten bunun gerekliliğini bilir.
Bugün Türkçü bir oluşum yerine kürdçü bir oluşum yapsalardı olmayacağı kadar oy olmayacağı kadar medya ve maddi destek alırlardı,onca mudahaleye ve karşı çıkmaya rağmen davalarında sapmadan gidiyorlarsa kendilerini Türkçü,Turancı diye adlandırıyorlarsa bence davaları desteklenmelidir.
Bunun yanında Solcunun Türkçü olamayacağı tezinide kendilerince çürütüyorlar,bunuda büyük bir başarıyla yapıyorlar
Solcuda,Sağcıda Türkçü olabilir yeterki soyları ve ırk bilinçleri Türk olsun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 4
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.214 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.