Genç Siviller'den Biz Türklere Mektup
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 10 Ağustos 2020, 12:28:42


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Genç Siviller'den Biz Türklere Mektup  (Okunma Sayısı 3259 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Bozkurt Eren
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.305« : 23 Aralık 2009, 21:00:35 »

   Sevgili Türkler,

   k.rt olarak doğmak bizim tercihimiz değildi. Tıpkı Türk olmak da sizin tercihiniz olmadığı gibi.

   Bu topraklarda yaşamaya biz karar vermedik, tıpkı sizin de karar vermediğiniz gibi.

   Yanlış anlamayın, k.rt olmaktan gurur duyuyoruz, bu topraklarda yaşamaktan da hayli memnunuz. Niçin? diye sorarsanız bunun bir cevabı yok. Tıpkı bir Japon’un Japonluğundan, bir Kenyalının siyahlığından gurur duyması gibi. Tıpkı bir arabın çölüne, bir Norveçlinin buzullarına aşık olması gibi.

   Yapmadığımız tercihler, vermediğimiz kararlar neticesinde yan yana düştük. 1000 yıldır birlikte yaşıyoruz. Bu güzel ülkede yaşayan k.rtler olarak mutluluklarda küçük, acılarda büyük ortağız. Ama ortağız işte.

   Dünyanın en yaşlı topraklarının sakinleriyiz. Kimler geldi, kimler geçti ama hep insanlık, iyi niyet, hoşgörü ve merhamet kaldı. Ta ki son yüz yılda dünyayı bir radyasyon bulutu gibi saran milliyetçilik bizi de hasta edene kadar. Ortaklığımızın kimyası bozuldu, ağızımızın tadı kaçtı.

   Aramızdaki gerilimi siyasi ve ekonomik ranta çevirenler oldu. Tabii ki; olan yine bizlere oldu.
   Yüz yıl sonra bugün önümüzde bir fırsat duruyor. Bu fırsatın etrafı küfeler dolusu hamaset cümleleriyle, dağlar gibi gururla ve kalp kırıklıklarıyla çevrili. Kadim dostların barışmasına mani olan duvarları yıkmak ve fırsatı yakalamak ise bizim elimizde.

   Sevgili dostlarımız, komşularımız, arkadaşlarımız,

   Çözümün elimizde olduğunun farkında olan erkekler ve kadınlar beyinlerimiz üzerinde büyük bir iktidar savaşına girişti, duyuyor musunuz?

   Hiç bir acımızı, çilemizi tatmamış; ırkından, dininden, dilinden, mezhebinden, başörtüsünden hatta Türkçe aksanından dolayı hor görülmenin ne demek olduğunu bir kere bile yaşamamış seçkin köşe yazarları, komutanlar, siyasetçiler, baro başkanları, fabrika patronları biraz daha ölmemiz için bizi ikna etmeye çalışıyorlar, görüyor musunuz?

   Kendi oğulları için Ege sahillerinde yazıcı masası ayarlarken, sizin oğullarınızı Hakkari dağlarına kutlama yaparak göndermenizi alkışlıyorlar, anlıyor musunuz?

   Bıraksanız 150 yaşına kadar yaşamak için herşeyini verecek hayatpereslerin, genç insanların cenazelerinin arkasından düzdükleri şehit ağıtlarının ne kadar sahte olduğunu hissediyor musunuz?

   Bu insanlara;
   Türklüğünüz de sizin olsun k.rtlüğünüz de, biz insanız ve insanca birlikte yaşamak istiyoruz demeye var mısınız?
 
   Mektubu göndermek isteyen k.rt ve mektubu almak isteyen Türk imzacılar için Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://genckurtsiviller.blogspot.com/


   Genç Sivillerden alıntıdır.


   Akp'nin gençlik kolları gibi çalışan Genç Siviller, kardeşçikleri adına bizlere mektup yazmışlar. Soysuz olmaktan gurur duyduklarını söyleseler de Türk doğamadıkları bin pişman oldukları her satırlarından anlaşılıyor. İnsancıl söylemler ile bizlerin acıma duygusunu kabartıp, açılım denen saçmalığı engellememizi istiyorlar. Her devlet diyenin peşinde it olanlar, bizleri terörden çıkar elde etmek ile suçluyor. Yıllardır ellerinde silahlar ile çocukları bile öldürenlere bu kadar insanlık pek yakışmadı.

   Sevgili Genç Sivilller,

   Türkseniz ve hala k.rtü savunuyorsanız en az onlar kadar hain ve soysuzsunuz. Bırakın herkes kendi kanının hak ettiği şekilde yaşasın. Sizse kraldan çok kralcı oluyorsunuz. Elbet hükümetin desteği bitecek ve son ses bağırdığınız sokaklardan kaçacaksınız. Sonunuz soysuzlarınkinden beter olacak. Türk kanına ihanet eden bağışlamayacaktır. Bizler daha farklı düşünsek de biraz daha ılımlı arkadaşların bir söylemler var: "Ya sev ya terket". Güç Türkçülere geçmeden terk edin ki ...  Hainleri gözlerinden tanıyoruz ama sizin gözünüzü görmeye gerek dahi yok. Ne halt olduğunuz ortada.

   Kandaşlarım bu aydın! arkadaşlara küfür etmezseniz çok mutlu olurum. Küfürü bile hak etmiyorlar çünkü.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Milli Türk Devleti, Laik Cumhuriyet ve kutlu Türk Silahlı Kuvvetleri Atamın mirasıdır. Korumak ve yüceltmek her Türk bireyin görevidir.
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #1 : 23 Aralık 2009, 21:10:15 »
                                                          Peki, Birşey demeyeceğim Kağanım !!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
KURTKAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 102« Yanıtla #2 : 23 Aralık 2009, 21:11:58 »

Korkunun ecele faydası olmuyor.Bu topraklar TÜRK yurdu Tanrı er ya da geç TÜRK'ün öfkesini size tattıracaktır.Andamın istediği gibi küfür etmeyeceğim.
 Türkiye KURT
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Benim yegane üstünlüğüm,TÜRK olarak doğmuş olmamdır" MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 23 Aralık 2009, 21:15:08 »

Kusura bakma Erenim küfür yoksa bunlara Konuya ileti de yok Gülümseme Göz Kırp Peynir
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
MoTuN
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 23 Aralık 2009, 21:27:34 »

Peynir Eren Andam Olacakları Bildiğinden Pazarlığı Baştan Yapmış... Bu insancıklara Atsız Ata'm Gene En Dogru Cevabı Vermiş Bence... Hayvanlar Dahi Kendi Irklarını Yaşatmak İçin Doğada Bir Savaşa Girmişken Böyle Soysuzlar -ki Bunlar Türk Olsa Ne Olur Olmasa Ne Olur, Milliyetsizliği Kabul Etmişler... Hayvan Kadar Değeri Olmayanların Yaşamak İçin Ne Gibi Bir Hakkı Vardır; Bunuda elbet Yarın Yani Tarih Belirler... TTK...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tien san
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 23 Aralık 2009, 21:28:17 »

 Hiç bir acımızı, çilemizi tatmamış; ırkından, dininden, dilinden, mezhebinden, başörtüsünden hatta Türkçe aksanından dolayı hor görülmenin ne demek olduğunu bir kere bile yaşamamış seçkin köşe yazarları, komutanlar, siyasetçiler, baro başkanları, fabrika patronları biraz daha ölmemiz için bizi ikna etmeye çalışıyorlar, görüyor musunuz?                   Yazinin en ilgi cekici tarafi bu bölüm sanirim. Tamamen AKP propagandasi. Biraz daha ölmemiz icin derken,yani ya,hainlerin istedigi bir cözümü kabul edeceksiniz ,yada ölmeye devam edeceksiniz anlaminda tehdit ediyorlar insanlari Gelde ic savasi destekleme? Zaten ic savas cikmadan ne kürtler rahat yüzü görür nede biz. Köpek sürüsü gibi üremenin bedeli,köpekler gibi itlaf edilerek ödeyecekler Bunun yaninda Türk soylu olupta,bunlara destek verenlerde agizlarinin payini fazlasi ile alacaklar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
K A L K A N
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.926


YAŞAMIMIZI DÜŞÜNCELERİMİZ YÖNETİR


« Yanıtla #6 : 24 Aralık 2009, 08:08:05 »

Ava çıkıp avlanma planları oltayı atana kadar sürer.Oltayı atıp hangi balık yer diye beklemeye başlıyorlar.Ama artık yemezler hain planlarını.Bu tip sloganlar 80'li lıllarda çok canlara mal oldu.İhtilal dönemlerinde bu tip sloganlar çok görülmüştü.Bunların yaptıkları kandırmaca,boş düzenden başka bir şey değildir.Gurur denen olgudan haberleri olmuş olsaydı,kendi yaptıklarının gururlanacak bir tarafı olmadığını  çoktan anlardılar...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

SEN  TANRI   DEĞİLMİSİN ,  ADINI    YARGILATMA
SANA   TANRI   DEYİNCE ,  DİNİMİ     SORGULAMA
YA  ADAM  ET  BUNLARI , YA  BERABER  YAŞATMA
KANI  BOZUK  OLANLAR  "TÜRK'ÜM" DİYEMESİNLER
𐱃𐰀𐰴𐰾𐰃𐰤 𐰴𐰀𐰞𐰴𐰀𐰣
BABRAK
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 448


Tanrı'nın Öfkesi


« Yanıtla #7 : 24 Aralık 2009, 13:21:40 »

   100 yıl sonra elimize geçen fırsat derken yüce Başbuğ ve onun kurduğu ulu Türkiye Cumhuriyetini açık hedef aldıkları belli, hem bunu söyleyip hem merhamet dileniyorlar. Kimse durmazsa durmasın bu açılımın önünde Türkçülük geçit vermeyecek onlar gibi köpeklere. Merhamet dilenmek size göre hakkaride er gibi ölmek bize!! Kendi kanınızda boğulacaksınız aşağılık köpek soyları..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Felsefemdir kitâb-ı imânım,
Taparım kendi ruhumun sesine,
Secde eyler hakikâtim her an,
Kalbimin ateş-i mukaddesine!...
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.243 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.