Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: ALBASTI üzerinde 07 Mart 2014, 11:12:16Konu Başlığı: Ey Genel Kurmay bunları saklayarak ne elde etmek amacındasınız.
Gönderen: ALBASTI üzerinde 07 Mart 2014, 11:12:16
Mayının patlaması ile dün şehit olduğu söylenen Hataylı uzman çavuş aslında mayın patlaması ile değil pekaka lı piçlerin tuzağıyla şehit olduğu gerçeği meydana çıktı.
Ey Genel Kurmay bunları saklayarak ne elde etmek amacındasınız.


Konu Başlığı: Ynt: Ey Genel Kurmay bunları saklayarak ne elde etmek amacındasınız.
Gönderen: ALBASTI üzerinde 07 Mart 2014, 11:15:11
Bir kürt gebermesinde vatan evlatlarına ne olursa olsun mantığı bir gün gelir yüzünüzü kızartır sayın komutanlar, akan Türk kanı inanın sizleride boğar.


Konu Başlığı: Ynt: Ey Genel Kurmay bunları saklayarak ne elde etmek amacındasınız.
Gönderen: Kaan ULAŞ üzerinde 07 Mart 2014, 13:27:22
Hükümettin kuklasi olmus bir genelkurmaydan da baska birsey beklenmezdi. Isi ilginc yani pkkli itler Irak sinirindan tuzak kurup ates ediyor, bizim Türk ordusu ise sadece baka kalmis, sinir ötesi operasyonu gecen seneden beri bakanliga baglandigindan, asker kendi karariyla, saldirida olsa düsman sinirda oldugundan giremiyor inenlerine.

Sehidimizin ruhu sad olsun. Olan Türk genclerine oluyor. Yukardaki kravatli ipnelerin umrundami bir sehit. Yeter ki sözde baris süreci devam etsin, bu domalma pahasina olsa, sürsün bir zihniyet olusmus artik.


Konu Başlığı: Ynt: Ey Genel Kurmay bunları saklayarak ne elde etmek amacındasınız.
Gönderen: Mergen Kurt üzerinde 07 Mart 2014, 23:08:18
Genelkurmay işi gücü bıraksın kahvede okey oynasın. Asker nerede şehit olduysa oraya bomba yağdırmıyor girmiyor ortalığı kan gölüne çevirmiyorsa dağılsın gitsin kepenkleri kapatsınlar. Aciz bir orduymuş gibi hala mayınmış falanmış da bir mazaret sürmesinler. Türk gibi hareket etsin, yaksın yıksın dağıtsın, bir şeylerin ardına sığınmayı bıraksın.


Konu Başlığı: Ynt: Ey Genel Kurmay bunları saklayarak ne elde etmek amacındasınız.
Gönderen: Hun Türk üzerinde 07 Mart 2014, 23:20:46
Türk gibi hareket etsin mi ne zaman Türk gibi hareket ettiler ki kimi zaman natocu oldular kimi zaman avrasya süslemeli kızıl komünist oldular, avrupacı oldular, yiyici oldular ama bir tek adam gibi Türk ve Türkçü olamadılar(birkaç asker dışında tabi). Hepsi kurtuluşu ya amerikada ya rusyada yada mao'nun çininde aradı, sen zamanında ordunun girilmeyecek önemli gizli yerlerine el alemi sok birşey yapma içeri atılıp çıktıktan sonrada aslan kesil bik bik bik öt. Geçti borun pazarı.