Ermenilerin Kürtlere mirası kahpelik
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 02 Haziran 2020, 23:08:44


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ermenilerin Kürtlere mirası kahpelik  (Okunma Sayısı 3346 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
KURTBAY
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 81« : 21 Ocak 2012, 11:44:19 »

  Ermeniler ve Kürtler “Türkün, Türkten başka dostu yoktur”  sözüne en büyük kanıttır.
  Ermeniler yıllarca  Hıristiyan dünyasında Hıristiyan Türkler olarak isimlendirilmiş, Osmanlıda ise Milleti Sadıka olarak değer verilmiş bir millettir.Yaşayışlarıyla dini inanç hariç yüzyıllarca adeta Türk gibi yaşamış!!?? aynı hassasiyetleri paylaşmışlardır.  Malazgirt zaferinden sonra  Anadoluya giren Başbuğ  Alparslan komutasındaki  Türkler  Van’da yaşayan Ermenilerce büyük bir coşkuyla karşılanmıştır.  Tarihçi Mateos(Ermeni tarihçi) Selçuklulardan bahsederken  "Melikşah'ın kalbi Hıristiyanlara karşı şefkat ve iyilikle doluydu. İsa'nın evlatlarına çok iyi davrandı. Ermeni halkına refah, barış ve mutluluk getirdi" sözlerini ifade etmiştir.
   Osmanlıda bu hoşgörüyü artırarak sürdürmüş ve bizzat Fatih Sultan Mehmet tarafından 1461 yılında İstanbul’da Ermeni patrikhanesi kurdurulmuştur.
 Türkler aslında bu hoşgörü ve himayeyi yalnız Ermenilere değil,başı sıkışan kendisinden yardım isteyen bütün milletlere(Yahudilere,Fransızlara,Araplara vs..)göstermiştir ki buna tarih şahittir.(Aslında bu zorda olana yardım etme duygusu Turan ülküsünün kalıcı olacak şekilde başarılmasında Türke çok büyük zararlar versede, en zor anında da hamiyet ve yardımseverlikten alıkoyamamıştır Türk Irkını)
  Türkün bu tavrını Ermeniler hep şükranla anmıştır!!??Ta ki Türkün Kara çağı başlayıp ayağı tökezleyene kadar.İşte o zaman başlamıştır kalleşlik,kepazelik.İşte ozaman başlamıştır Van katliamları,Erzurum katliamları.İşte o zaman başlamıştır Rus piçleriyle beraber 30 bin Türk kesmek.İşte o zaman başlamıştır vatanın çeşitli yerlerine savaşmaya giden Mehmetçiklerin,bozkurtların sahipsiz kalmış köylerinde;kızlarımıza,analarımıza en iğrenç tecavüzler,kahpelikler.Dedelerini kurtardığımız,kapımızda köpekliğe can atanların torunları kendi ırkının gerçek yüzlerini bu şekilde ifşa etmişlerdir.
Buna rağmen,son bir silkeleniş son bir dirilişle gücünü toplayan Kutlu Irkımız Ermeni soysuzları vatan topraklarından çıkarmış,burada da asil karakterini sergileyip bu kancık sürüsünün can güvenliklerini dahi sağlamıştır.
 Bugün aynı filmin kürt versiyonunu seyretmenin hüznü içimi sarmakta ve sarsmaktadır.Yine bin yıllık kardeşlik!!?? türküleriyle yüreklerimiz yumuşatılmaya çalışılmaktadır. Sonucunda ise tüm çıplaklığıyla ortada olan kahpelik,bölücülük ve ikiyüzlülük….Şunu kesin olarak anladım ki Kürt tehciri olmadan PKK ve terör bitmeyecek.Yönetimde,mecliste,orduda,bürokraside ve iş dünyasına hakimiyette asli vasıf öncelikle Türklük olmadan yüzümüz gülmeyecek.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.262


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2012, 12:33:14 »           Evet Selçuklular Anadolu'ya girince bunlar olmuş tarihte. İşin garibi Osmanlılarında sürdüreceği gibi kendi kardeşine ve Türk olan ancak mezhep farkı olan gerçek buduna saldırılar bitmedi. Evet... Gerçekten elin çamuruna gösterilen derin sevgi ve ilgi ''?'' kendi özüne gösterilmedi. Şimdide olan bu değil mi ? Demek ki bizler hakediyoruz arkadan vurulmayı !..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
AYŞEGÜL
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 39


BİN CİHANA DEĞİŞMEM ŞU ÖKSÜZ TÜRKLÜĞÜMÜ!


« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2012, 12:38:23 »

 Her milletin bir dezavantajı olduğundan bizimkisi de abartıya kaçmış hoşgörü ve saflıktır sanırsam. Ama bu abartıya kaçmış özellikler başımıza uzun vadede daha büyük işler açacak gibi duruyor. Bazen ben de düşünüyorum gerçekten hakkettik mi?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.262


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #3 : 21 Ocak 2012, 12:42:12 »


          Gözgöre göre herkese arkanı dönersen kimin arkadan vuracağını kestiremezsin Kandaşım. Şimdide her ortamda korkunç bir başıbozukluk yok mu ? Ahmak olan kişi ve toplumlara Tanrı ceza keser. Belki us alırız yada en azından ders çıkarırız diye !..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
AYŞEGÜL
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 39


BİN CİHANA DEĞİŞMEM ŞU ÖKSÜZ TÜRKLÜĞÜMÜ!


« Yanıtla #4 : 21 Ocak 2012, 12:46:16 »

 Ama bu gidişat ders almaya falan değil doğrudan Türk milletinin tarih sahnesinden silinmesine kadar gidiyor. Çok mu kötümserim :S Bu kadar ağır cezayı Tanrı da bize reva görmez heralde.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.262


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #5 : 21 Ocak 2012, 12:49:08 »           Ondan umudu kesemeyiz. Sonuçta Uluğ Tanrı bizleri ne beter durumlardan çıkardı. Tarih bizi silemedi bizse tarihe hep bir sağlam iz bıraktık.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.054 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.