EGER KANINDA BIR DAMLA TÜRK KANI YOKSA BU KONUYU OKUMA !
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 19 Eylül 2020, 08:16:25


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: EGER KANINDA BIR DAMLA TÜRK KANI YOKSA BU KONUYU OKUMA !  (Okunma Sayısı 8428 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
nihal
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 188« : 09 Ekim 2009, 10:57:23 »

EGER KANINDA BIRDAMLA TÜRK KANI YOKSA

BU MESAJI OKUMA .....Elleri bir ağaca arkadan bağlanan hamile bir kadının başına dikilmiş olan iki Ermeni yazı tura atıyordu. Bu kanlı kumarı yaklaşık 100 yıl önce Anadolu toprağında Kars'ta Ağrı'da Van'da Erzurum'da da ataları oynamıştı.Onlardan duymuşlardı.
 
Karnı burnunda zavallı bir Azeri kadının doğumu oldukça yakın görünüyordu. Çaresiz kadın bir hazan yaprağı gibi titriyordu. Elbiseleri yırtık, ayakları çıplaktı...Ermenilerin uzun boylu olanı elindeki AK-47 model Rus yapımı otomatik tüfeğinin namlusuna monte edilen seyyar kasaturayı çıkartırken, diğeri elindeki demir parayı havaya attı

:-Akçik, manç?..
(Kızmı, oğlan mı?)

-Akçik...
(Kız)

Bu cevap üzerine 'oğlan' diyerek bahse giren Ermeni, elindeki kasatura ile hamile kadının karnını bir hamlede yarıp çocuğu çıkarttı.Kan b! ürülügözleri bebeğin kasıklarına kilitlendi.

-Tun şahetsar,ınger...
(Sen kazandın, yoldaş)

-Yes şahetsapayts ays bubrikı inç bes bidigişdana...
(Ben kazandım ama bu bebek nasıl beslenecek?)

-Mayrigı bedge gişdatsine.
(Annesi besleyecek elbette)

Bunun üzerine daha kısa boylu olan Ermeni, bir hamlede kasaturaya geçirdiği bebeği annesinin göğsüne yapıştırdı:

-Mayrig yerahayin zizdur.
(Çocuğa meme ver)

Aynı dakikalarda Hocalı'nın başka bir semtinde tek kale futbol maçı hazırlığı vardı. İki kesik Azeri kadın başını kale direği yapmışlar, top arayışına girmişlerdi.Başı tıraşlı bir çocuk bulup getirdiklerinde ise Ermeni çeteci sevinçle bağırdı:

-Asixn ma/,çimi yev bızdıge, aveg gındırnadabidi. Gıdıresek...
(Bu hem saçsız hem de küçük, iyi yuvarlanır. Kopartın...)

Aynı anda çocuğun gövdesi bir tarafa,başı da orta yere düşmüştü...

Ermeniler zafer naraları! atarak, kanlı postalları ile kesik çocuk başına vurarak kanlı bir kaleye gol atmaya çalışıyordu.

Bu iki olay Hocalı'da bundan çok değil yalnızca 17 yıl önce yaşandı. Her iki olay da ermeni çetecilerin katliamlarına bizzat şahit olan görgü tanıklarının anlatımlarıdır.

Ne yazık ki 26 Şubat 1992 günü binlerce Azeri türlü yöntemlerle vahşice katledilmiştir. Ajanslar,katliam haberini bütün dünyaya hızla geçerken, arşı titreten ağır bir vahşet yaşanan Hocalı halkından geri kalanlar ise çaresizlik içinde kıvranıyordu.

Türkiye'de büyük bir dehşet uyandıran katliama ilişkin ilk görüntüler ise TRT aracılığı ile duyurulmuştu. Bütün olanları batılı gazeteciler, özellikle de New York Times belgeledi.

26 Şubat'ta güçlü silahlarla donatılmış Ermenistan silahlı kuvvetleri ile Hankendi'nde konuşlanmış bulunan Albay Zarvigarov komutasındaki 366'ncı Rus Motorize Alayı, Hocalı'ya saldırarak tarihin en vahşî katliamlarından birini yaptılar.

26 Şubat! gecesi Rus motorize alayının tanklarından açılan top ve roket saldırıları ile Hocalı Havaalanı kullanılamaz hâle getirilerek kentin dış dünya ile ilişkisi de tamamen kesildi.

Savunmasız kalan kente giren Rus destekli Ermeni askerleri, çocuk, yaşlı, kadın, bebek demeden birçok insanımızı vahşîce katlettiler. ermenilerin işgal ettikleri Hocalı'da dehşet verici olaylar yaşandı.

Canlı canlı insanların kafa derilerini yüzdüler,

Sağ olarak ele geçirdiklerini ise sistematik bir işkenceye ve tıbbî deneylere tâbi tutarak, insanlık dışı muamelelere maruz bıraktılar.

Hızar ve testereler ile diri diri insanların kol ve bacaklarını kestiler.

Genç kızların önce saçlarını,sonra da kafa derilerini yüzdüler.

Babanın gözü önünde evladını, evladın gözü önünde babayı kurşunlara dizdiler.

Kesik kafaları sepetlere doldurdular.

Peki neydi bu düşmanlık?

Ermenistan'daki okul duvarlarında asılan haritalarda Türkiye'nin 12 ili yer almaktayken, Ermenistan'ın bayrağında Türkiye hudutları içindeki Ağrı Dağı'nın resmi varken, Ermenistan Millî Marşı'nda 'Topraklarımız işgal altında, bu toprakları azat etmek için ölün,öldürün' denmekteyken, başkaca bir neden aramaya zaten gerek yok sanırım.

Dağlık Karabağ Bölgesi'nde bulunan Hocalı'ya, eski Sovyet İttifakı Silahlı kuvvetleri'ne ait 366.Alay'ın desteği ile Ermeni Sılahlı Kuvvetleri tarafından düzenlenen saldırılar sonucu 613 Azerbaycan Türk'ünün hayatını kaybettiği resmî olarak açıklandı. Ancak kayıp sayısının bu rakamların çok çok üstünde olduğu bilinmektedir.

56 hamile kadın karnı yarılmış durumda bulunmuştur.

Bu alçak saldırıda 487 kişi ağır yaralanırken, 1275 kişi ise rehin alınmış,geri kalan nüfus da bin bir zorlukla canını kurtarmış ancak bu olayın tahribatından ruhları ve hafızaları asla bir daha kurtulamamıştır.

Şahitlerin anlattıklarını dinleyenler önce kulaklarına inanamadı.!

Fakat katliam sonrası Hocalı'ya girdiklerinde ise, görgü tanıklarının abartmadığını kısa sürede anladılar. Hocalı'da katliam bölgesini gezen Fransız gazeteci Jean-Yves Junet'nin gördükleri karşısında söyledikleri, katliamın boyutunu da anlatıyordu:

'Pek çok savaş hikâyesi dinledim. Faşistlerin zulmünü işittim,ama Hocalı'daki gibi bir vahşete umarım kimse tanık olmaz' Peki 26 Şubat 1992 günü yaşanan bu katliamın emrini kim vermişti; Ermenistan Devlet Başkanı sıfatını taşıyan Robert Koçaryan denilen kirli katilden başkası değildi. Yaptığı terör faaliyetlerinin oranı nispetinde terfi eden Taşnaksutyun örgütü liderlerinden Robert Koçaryan, 20 Mart 1996'da Ermenistan Başbakanı oldu.

Karabağ'da barış istediği için aşırı milliyetçilerin tepkisine daha fazla direnemeyen Levon Ter Petrosyan istifa edince de 30 Mart 1998 yılında ondan boşalan Devlet Başkanlığı koltuğuna,'Hocalı Katlia! mı' baş sorumlusu olan azılı terörist Robert Koçaryan oturdu.

Ermeniler Türk hamile kadınlarına tecavüz edip karnını hamile olduğu halde taş ile doldurup öldürmüşler ve küçük Türk kızlarına tecavüz edip öldürmüşlerdi.

Ülkemizde sadece 1 ermeni öldürüldü diye yürüyüş yaptılar ve o kadar araştırdılar ama hiç bir insan kalkıp ta bu masum insanlara işkence edilip öldürüldükleri için yürüyüş yapmadı…………..

Yazıklar olsun …Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Zulmün topu var, güllesi, kal'ası varsa,
Hakkın da bükülmez kolu, dönmez yüzü vardır.
Göz yumma güneşten, ne kadar nuru kararsa,
Sönmez edebî her gecenin gündüzü vardır.
ATTİLABİLGEHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 973« Yanıtla #1 : 09 Ekim 2009, 11:11:18 »

YAZIKLAR OLSUN HEPİMİZE !.. Sinirli Üzgün
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
ATTİLABİLGEHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 973« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2009, 11:32:06 »

O BÖLGEDE YAŞAMIŞ ETKEN GÖREVLER ALMIŞ BİR AZERİ HANIMIN AĞZINDAN AYRINTILI DİNLEDİM... OLAYLAR BELKİ DAHA KORKUNÇ. AMA BİRŞEY YAPAMAYAN TÜRK DEVLETİ !.. DEVLET BAŞKANI DİYOR Kİ ONLAR BİZDEN DEĞİL ONLAR Şİİ ONLARA İRAN YARDIM ETSİN. BU ADAM BİR KAHRAMAN GİBİ ANILIYOR NE İŞSE. BİZ BÖYLE GARİP BİR TOPLUM OLDUK. HAYRET !..   
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
umut1
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 85« Yanıtla #3 : 09 Ekim 2009, 12:07:05 »

ermeni açılımı yapan soysuz köpekler okusun bu yazıyı okumuşlardır yada biliyorlardır bilmemelerine imkan yok çünkü bilgi almanın arşivin ve istihbaratın başında oturuyorlar kanımca bizim bilmedigimiz daha detaylı bilgiye sahipler buna ragmen maça gidip açılım yapıp şirin gözükerek Türk şehitlerin kemiklerini sızlatıyor nede olsa ermenilere yakınlık duyuyorlar kendi kanları kırık oldugu için
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

İNADINA TÜRKÜZ
İNADINA TURANCI!!!
Tien san
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 09 Ekim 2009, 12:25:05 »

 Düsmani disarda aramamizin bir anlami yok Harici devletlerin topyekün bir araya gelseler bile,gecmiste oldugu gibi,gelecektede kutlu vatanimiza bir zarar veremiyeceklerinin idrakina vardiklarindan,icten parcalanmamizin,alt yapisini,cumhuriyet ve AtaTürk düsmanlari ile,isbirligi yaparak,yikilacagimizin hayaline kaptirmislardir kendilerini Düsman cankayada,düsman TBMM´nin isgali altinda Biz önce kendi kapimizin önünü temizliyelim Ankaranin serrinden brükselin sefaatine siginan serefsiz ümmet köpeklerine,dur demedigimiz sürece,düsmanlarimiza acilmadik kapi birakmayiz Bu hainler yüzde 15 etnikler sayesinde iktidar olmadilar Kendi irkimizin ihaneti ile kuyumuzu kaziyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
tunga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 129« Yanıtla #5 : 09 Ekim 2009, 12:53:11 »

bu olayların bir benzeri Türkistan da yaşanıyor.yanlış bilmiyorsam 1940 lardan beri.çinlilerin doğan Türk çocuklarını pişirip yedikleri,hamile kadınları ve özelliklede erkek çocukları öldürdükleri biliniyor.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
umut1
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 85« Yanıtla #6 : 09 Ekim 2009, 17:57:59 »

Tunga kandaş anlattıgın konuları toparlayarak anlatırsan daha anlaşılır olacak .Konuları dagınık anlatıyorsun bu yüzden ne oldugu anlaşılmıyor mesela sen şimdi burus lee Türk tü babası onu abd ye kaçırdı uygur Türk ü dür demek mi istiyorsun .Valla ilginç bir idda oldu yada ben öyle anladım
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

İNADINA TÜRKÜZ
İNADINA TURANCI!!!
ATTİLABİLGEHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 973« Yanıtla #7 : 09 Ekim 2009, 18:04:02 »

BEN DE ŞAŞIRDIM DOĞRUSU !..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
GÖÇMENTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 36« Yanıtla #8 : 09 Ekim 2009, 19:21:31 »

GERÇEKTEN ÇOOK ÖFKELİYİM;HEM BU CANİLİĞE HEM DE SOYUMUN BU VAHŞETE SESSİZLİĞİNE....KADINLARIN VE ÇOCUKLARIN NE SUÇU VARDI;MADEM VAR Bİ KİNİN,KİNİNİ IRKIMIN ASKERİNDEN,ERKEKLERİNDEN AL.ALDILAR DA ZATEN AMA KADIN,ÇOCUK BAŞKA Bİ KONU.ONLARA DOKUNULMAZ.BEN DE BAZEN DÜŞÜNÜYORUM ELİME YUNAN ,ERMENİ KÜRT SIRP Bİ ALÇAK GEÇSE ÇOK İĞRENÇ ŞEYLER YAPARIM DİYE,AMA KADINA,ÇOCUĞA DOKUNAMAM.SÖYLEYECEK HİÇBİR ŞEY YOK BU VAHŞETE...NE ZAMANA KADAR SUSACAZ BİLMİYORUM,UMARIM EN YAKIN ZAMANDA BU SUSKUNLUĞUMUZU BOZARIZ
   ALLAH BU KÖPEKLERİ ............FIRSATINI İNŞALLAH BİZE VERİR.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BEN BİR TÜRKÜM DİNİM CİNSİM ULUDUR...
K A L K A N
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.926


YAŞAMIMIZI DÜŞÜNCELERİMİZ YÖNETİR


« Yanıtla #9 : 09 Ekim 2009, 19:37:21 »

ABD'DE YAŞAYAN TÜRK ARKADAŞLARIN TÜRKİYEDEKİ AKRABA ZİYARETİ SIRASINDA  ANLATIKLARINA GÖRE BAZI G.DOĞULU K.TLERİNİN KURDUĞU GASP,HIRSIZLIK,UYUŞTURUCU ÇETELERİ TÜRK KİMLİKLİ OLDUKLARI İÇİN BÜTÜN TÜKLERİ ZOR DURUMDA BIKADIYORMUŞ.BUNLARI BAŞKA ARKADAŞLARDAN DA DUYDUM.ÖĞRENCİLİK HAYATLARI NEREDEYSE BİTME AŞAMASINA GELMİŞ,BUNLARIN YÜZÜNDEN. NEREYEGİTSEK TÜRK OLDUĞUMUZU ANLIYORLAR VE BİZE DEVAMLI VAHŞİ GÖZLE BAKIYORLAR.Ş...FSZLER GİTTİKLERİ HER YERİ BATIRDIKLARI YETMİYORMUŞ GİBİ BİRDE TÜRK KİMLİĞİNİ HAİNCE KULLANIYORLAR.

[eklenti yönetici tarafından silindi]
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

SEN  TANRI   DEĞİLMİSİN ,  ADINI    YARGILATMA
SANA   TANRI   DEYİNCE ,  DİNİMİ     SORGULAMA
YA  ADAM  ET  BUNLARI , YA  BERABER  YAŞATMA
KANI  BOZUK  OLANLAR  "TÜRK'ÜM" DİYEMESİNLER
𐱃𐰀𐰴𐰾𐰃𐰤 𐰴𐰀𐰞𐰴𐰀𐰣
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.226 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.