DÜŞMANIN BİLE MERT OLANINI YEĞLERİM, Suç Fransada Mı, Türkiyede Mi...
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Şubat 2020, 05:09:52


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: DÜŞMANIN BİLE MERT OLANINI YEĞLERİM, Suç Fransada Mı, Türkiyede Mi...  (Okunma Sayısı 4914 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Karagerey
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.865« : 24 Aralık 2011, 13:38:25 »

  Bu Sarkozy denen çapsız adam, Dünya da hiç bir lider tarafından önemsenmeyen adam, geldi gündemimize oturdu. Hemde bizi Lekeleyerek oturdu. Ama ben bu ürkek adama kızmıyorum, çünkü O görevini yapıyor. Önemli olan o değil, bu ülkeyi yönetenlerdir. Bizi yönetenler de kaç gündür alanda bulmuş gibi, bu işin üzerindeler. Sormazlar mı insana, eğer ki gerçekten bu işi önemsiyor dunuz aklınız nerede idi? Yemezler, uyuyan halkı yine kükreyerek uyutuyorsunuz. Sizin umurunuzda mı bu ülkeyi soykırımla suçlamaları? Kükremeniz için fırsat arıyorsunuz ve bulunca da ne güzel kükrüyorsunuz. Bir kuruma adam atıyorsunuz, adam değil; vatan haini. halktan tık yok. bu kargaşada 14300 lira olan maaşınızı 5000 liracık bir zamla 19300 yapıyorsunuz, tık yok.  Bu yaptığının 5000 liracık, bu ülkede kaç kişinin aylık kazancıdır? Kaç kişi bu paranan beşde birini bulmak için can atmaktadır? Bunu ne düşünen halk var, ne de önemseyen. Siz dalavereyi sevdikçe, yaptığınız bu dalavereyi halkta severek destekler gibi sessiz kalıyor. Düşman kaypak, halk kaypak olunca bize diyecek bir tek laf kalıyor. O lafı da başka birine bırakıyorum...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2011, 13:45:46 »

Fransa mı, Bizim acizliğimiz mi.

Sarkozi değil başka birisi de olsa sonuç değişmezdi, bu o ülkenin politikasıdır, ülkelerin izlemiş oldukları siyaset kişiler değiştikçe değişmez tabi ki  bu sağlam ülkeler için geçerlidir.

Bizdeki yöneticilerin politikaları malesef günlük hatta saatliktir, böyle olunca da işte karşına herkes dikilir, kötü ermeniler neredeyse yüz yıllık bir milli dava ettikleri bu soykırım meselesinden en ufak bir taviz verdilermi, hayır peki biz neden her gün ayrı bir politika izliyoruz, Türkler bu kadar mi acizler, buna da hayır, Türkler değil millet olarak biz olduğumuz günden beri aynıyız da yöneticiler kaypak çıkıyor, bizde bir ermeni, bir fransız kısaca Türk olmayanlar hep aynı şekilde milletçe cezalandırılır. Birisi bir şerefsizlik yaptığında sen ermenimsin denilir, senin yaptığını ingiliz yapmaz denilir, kapıdaki it'e arap arap arap diye seslenilir, malesef dediğimiz gibi yönetim aciz.

Şunu da belirtelim; Türk milletinin düşmanlarının her seferinde yaptıkları atraksiyonlardır bunlar, her zaman da deneyeceklerdir, bir fransız bir ingiliz bizim kanımızdan olanlarmıdır. Demek ki kan önemli neden bir Kırgızistan, bir Türkmenistan, bir Azarbaycan veya Kazakistan değil de Fransa veya Amerika, Türk milletinin üzerinde durması gereken aslolan meselemiz budur, yabancı olanları bin yıllardır biliyoruz, onların bizim lehimize iş yapacağını zannedenler ise her zaman ki gibi yanılacaklardır.

Soykırım ha! ulan yapmışsak yapmışızdır diyerek Acuna rest çekerek bu kısır döngüden kurtulmak varken yıllardır temcit pilavı gibi kıçı sıkışan düşmanın önümüze getirdiği bu davadan artık gına geldi. Şimdi diyecekler ki işte şu ceza var, şu yaptırım var, ben gülerim bu işe, Talkan, Curcan vasıtası ile araptan alacağımız var, Birinci dünya savaşından avrupalı piçlerden kan alacağımız var, İstiklal savaşımız esnasında içimizdeki kürtten ermeniden alacağımız var, ceza kesmek isteyenler önce vereceklerini ödesinler derim ben.

Türk milleti olarak boyun büktüğümüz sürece o enseye darbe yiyeceğimizi unutmamak gerek ki güçlüysen boyun büken değil büktüren olursun. Amerikayı görüyoruz, adamlar dünyanın her yerinde futursuzca katliamlar yapıyor ama diğer ülkeler buna demokrasi diyor, neden peki ? korkularından, aman bize bulaşmasın diyorlar, tarihte hangi millet kendi bekası için mezalim yapmamıştır ki, Fransız mı? işte Cezayir, İngiliz mi? al sana Avusralya, almanlar mı? Gülümseme)))) Demek oluyor ki yeri geldiğin de sana zararı olanları tecrit etmesini bileceksin aksi halde Millet olamazsın varlığın tehlikeye düşer.

Tanrı Türkleri kendinden bihaber yöneticilerden esirgesin, Türk milleti bu durumu hakeden bir ırk değildir, Türkler üstün yaratılmıştır, Türk'ke kalkan ellerin her daim kırılacağı günleri görmek ümidiyle

NE MUTLU TÜRK DOĞANA!

yürekli-kam 24 Aralık 2011
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ADSİZGÜNEYLİ
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 240Site
« Yanıtla #2 : 24 Aralık 2011, 14:00:12 »

selamlar

ben haber lerde belə eşitdim ki fıransa da ermeniler öldürülmesin hər kəs kabul etmese və dansa suç sailir!!!11doğru mu,?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Benim içerimde inle yen bu saz
yalnız TÜRKÇÜLÜKDEN söyle yen avaz
ele vrulmuşam bu avaza ben ,
bu sesle bağlandım sene, ey VETEN


BAYBEK BİR ULUSUN SESİ!!
Açığma-Kün
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 195« Yanıtla #3 : 24 Aralık 2011, 14:48:59 »

Yaralara dokunuyorsun Karagerey, Millet vekillerinin kendilerine yapmış olduğu kıyağın  yüzde biri ile ev geçindirmeye çalışan ahalinin bunlara oy vererek iktidara taşıdığını da unutmamak gerek değil mi?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Delikurt27
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 651


ANTEPLİ BOZKURTLAR!!!


« Yanıtla #4 : 24 Aralık 2011, 15:00:05 »

Doğru dersiniz Andalar kaşla göz arasında iki alevere bir dalevere de Meclisten zamlar geçer bir asgari ücretliye komik bir rakamı vermek için 40 gün düşünürler Milleti temsil etmek bumu? sarkoziy denen uşak basit çapulcunun kendini adam zannetmesi Başkurtumuzun dediği gibi bizim dingillerin acizliginden basiretsizlinden kaynaklanmaktadır.Düşünelim meclisin içinde dahi 1915 olayları soykırım dedi terösist çakal hava atarak kabadayı edasıyla buna dahi söz geçiremeyen hükümet ,vekiller sakız çiğneyen sarkoziye göz geçirebilirmi? yetkililer 1-2 gün gürlerler halktan alkış alırlar sonra yine fos boş işler 20 bin TL maaşı cebe indirirler iyi oluyor bu halka diyeceğim fakat hangisi düzgün ki?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

“Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır.” M.KEMAL ATATÜRK
Karagerey
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.865« Yanıtla #5 : 24 Aralık 2011, 15:03:17 »

 Bu saçma döngünün içinde gözardı edilen bir nokta var. Cumhurbaşkanımız, Sarkozy'e telefon açıyor ama cevap verilmiyor. Gül de bu olaya bozuluyor. Bu gün ki açıklamasında, " Telefonuma çıkmamasını kınıyorum, ülkeler savaş halinde iken bile, o ülkelerin başkanları birbiri ile telefonla görüşürler" demiştir. Komedi gibi! Merak ediyorum, Sarkozy telefona çıksaydı, Gül ne diyecek ti acaba? İşin en tuhaf yanı, telefonu kimin açması ve kimin cevap vermemesi konusunda ise tam tersini düşünüyor olmamdır. Bu ülke ne kadar aciz bir duruma düşürülmüştür, hâla halkımız uyuyacak mı acaba? Saldır, saldırmasını bilmezler; savun, savunma yapmasını bilmezler. Ustalık dönemlerine bakar mısınız?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Karagerey
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.865« Yanıtla #6 : 24 Aralık 2011, 15:37:10 »

 Bu da emekli bir vekilin sözleri. Halk kendinle dalga geçen insanları ne kadar çok seviyor.
 Önergede imzası bulunan vekillerden CHP Milletvekili Ahmet Toptaş, Akşam gazetesine şu açıklamaları yaptı:

900 LİRA MI ALSIN?
TBMM'de şu anda milletvekili olup, SGK, Bağ-Kur'dan emekli olduğu için milletvekili emeklisi olamayacak 200 tane milletvekili var. 30 sene vekillik yapsa bile, vekilliği kaybedince 900 lira maaş alıyor. Bu benimsenir mi?

BİR HAFTADIR ET YEMEDİM
Bir haber çıktı, milletvekili 95 ton et yemiş diye. İnanır mısınız, Meclis'te bir haftadır et yemedim. Konuklarım geliyor. Meclis'te 'Çorba için mi' diyeceğim? Bir sene içinde bir vekil en az 200 tane düğüne gidiyor. Meclis civarında 2 bin liradan aşağı kira ücreti olan ev bulamazsınız.

İNSAN GİBİ YAŞAMA HAKKI
Bir vekilin insan gibi yaşama hakkı olmaz mı bu memlekette? Memleketin sorunlarını üstleniyoruz. Düşünün saat 11.00'den ertesi gün sabah 06.00'ya kadar görüşme sürüyor. Bu insanları Kızılay'da, emekli zabıta memuru gibi dolaştırmaya toplumun gönlü nasıl razı olur?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Giray-han
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.212« Yanıtla #7 : 24 Aralık 2011, 17:58:02 »

Ah kandaş ah. Bizim AKP'nin meşgul olduğu şeyler var, bu tür silinmediği halde üzerimizde kalacak bir çamuru neden temizlemeye kalksın ki?
AKP'nin işi gücü zaten üstümüze çamur bulaştırmak. Daha yeni yeni AKP hükumeti ve CHP Dersim olaylarını dersimdeki cahil k*rt aşiret ağası açısından, katliam olarak yormaya başlamadı mı?
K*rtler dersimde soykırım yaptınız bize diğe bas bas avaz etmiyorlar mı?
İleride gelip bize, "dersimi kabul ettiniz, ermenileri(urumları, süryanileri falan filan) niye etmiyorsunuz" dediklerinde ne diyeceğiz?
He, tamam diyeceğiz, ne diyebiliriz ki. İnsanlarımız bu yalanlara yavaş yavaş, yedire yedire alıştırılıyor, ve AKP'de bu işin maşalığını yapıyor. O yüzden ben AKP, asarım da keserim de dese, hiç birini yapacağına inanmıyorum.
Aksine, milleti boyunduruk altına sokmak için ellerinden geleni yaptılar şimdiye kadar. Çıksın başbakan nasıl dersim için özür diliyorsa, ermeniler için de dilesin demezler mi adama? Bu köpek soyu ile ne devlet, ne iç politika, ne de dış politika yürür.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Türkçü Kasırga
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.018


IRKÇI


« Yanıtla #8 : 24 Aralık 2011, 18:17:20 »

Bir iki hafta milletin gazini almak icin ortaligi velveleye verirler sonra hersey unutulur gider, ayni Isvicre, Italya, Israil vs. örneklerinde oldugu gibi...

Eger devleti yönetenler adam gibi adam olsalardi ne Fransa´si buna yeltenebilirdi ne Isvicre´si, ne Almanya´si ne de digerleri. Hersey dönüp dolasip yine devletin ne yazik ki basiretsizler tarafindan yönetilmesine geliyor.

Bir baska baslik altinda kandasimizin birisi ermeni diasporasinin iyi calistigini, Türk diasporasinin ise varligi ile yoklugunun belli olmayip bir nevi bu olanlarda Türk diasporasininda sorumlu ve suclu oldugunu ima etmeye calismisti. Bende o kandasimiza cevaben; "her gün milyonlarca Türk eyfel kulesinin önünde ki meydan da ellerinde Türk bayraklari ile telin mitingleri yapmis olsalardi dahi, Fransa´da yüksek makamlara gelmis Türkler nüfuzlarini kullanarak durumun böyle olmadigini anlatsalardi dahi Fransa yine bu karari alacakti.." diye yazmistim...

Söyle biraz fikir yürütelim bakalim, varsayalim ki bugün Mümtaz Soysal Cumhurbaskani olsaydi eger, Canan Aritman dis isleri bakani olmus olsaydi eger, Osman Pamukoglu Basbakan olmus olsaydi eger acaba Fransa ya da diger hacli devletleri bunlari yapmaya cesaret edip bu kararlari ahlaksizca alabilirlermiydi ?

Bu kararlari Türkiye´yi seylerine takmadan alabilen devletler Türk yurdunu yönetenlerinde kendileri icin calistiklarini bildikleri icin buna cesaret edebiliyorlar. Eger Türkiye´yi yöneten Türk düsmani iktidardan ve cumhurun bilmem neyinden isik almamis olsalardi bunlari tek tarafli cesaret edip her ne olursa olsun yürürlüge koyamazlardi. Haa isin birde tarihten gelen düsmanlik boyutu var ki zaten hersey bunun etrafinda dönüp dolasiyor, icimizde ki hain yöneticiler ise bunun gerceklesmesine canak tutuyorlar...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BUMİNKAĞAN
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 60« Yanıtla #9 : 27 Aralık 2011, 15:26:06 »

Ne kadar komik, sanki tayitin umUrunda soykırım meselesi. TÜRK değilki kanına dokunsun, maksat millete bakın biz nasıl sizi seviyoruz ayakları.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Üstte mavi gök, altta yağız yer kılındıkta, ikisi arasında insan oğlu kılınmış. İnsan oğlunun üzerine ecdadım Bumin Kağan, İstemi Kağan oturmuş. Oturarak Türk milletinin ilini töresini tutuvermiş, düzenleyi vermiş.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 2.162 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.0099999999999998s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.