Akp hükümeti ve kirli yüzü arkasındaki Fettoş.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 18 Ocak 2021, 20:09:09


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Akp hükümeti ve kirli yüzü arkasındaki Fettoş.  (Okunma Sayısı 4949 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 08 Aralık 2009, 21:24:35 »

Yanlışa düşüyoruz birileri sağ gösterip sol vuracak gibi geliyor bana,Bizim düşmanımızın kürt enikleri olabilmesi  ihtimalini düşünecek olursak inanınki %5 bile değil, Dincilerin seslerinin, soluklarının kesilmesinin sebebi nedir acaba? Bize Kürtleri gösterip kendileri kirli amaçlarını sümen altından çıkartıp uygulamıyorlarmı sizce?,neden Ümmetçi medya türban gibi asıl konularından uzak duruyorlar acaba,biz bir yanlışa doğrumu sürükleniyoruz?.

Akp hükümeti  kirli  yüzünü kürt açılımı adının arkasına saklayarak kendisine oy verenlerin içerisini biraz rahatlattı,millet kürt olayları ile ilgilenirken bakınız kamuda çalışanların kılık ve kıyafatlerine bunları iyi incelemek gerekiyor.YÖK katsayı olayında devletin mahkemesine bile kafa tutuyor,bu kurumun başındaki zavallı inanıyorumki aciz birisi lakin tv lerde fazla yer varilmediğinden kimsenin haberi olmuyor, bu aciz mahkemeye kafa tutuyor sizin dediğiniz değil benim dediğim olur gibisinden.

Fettullah Gülen haberleri neden basında hiç kalmadı denecek kadar azaldı acaba,akp li fettullahın köpekleri  fettoşçuluktanmı vaz geçtiler yok sa bazı şeyleri  sindire sindiremi yutturacaklar millete onumu bekliyorlar,yada bunları  vizyona soktular da  kürt olaylarının arkasından bu işlerinimi hallediyorlar.kürt olaylarını kendilerine kalkan yaparak istedikleri her şeyin tamamını gizliden yaptıklarını ben biliyorum sizde düşünün lütfen.Bizim düşmanımız,Mağlup edilmesi zor olan düşmanımız Kürtler değil dincilerdir,ümmetçilerdir.

Taraflı tarafsız bütün medyada çıkan dinci köşe yazarları daha düne kadar kıçlarını yırtarlarken  laiklik karşıtlığında şu an neden se tamamı bu işlerden vazgeçtiler kürt açılımı hakkında yorumculuk yapıyorlar.Bu şerefsizlik abidesi köşe yazarlarının yarısı kürt açılımı hakkında menfi  konuşurlarken öteki yarısıda bunun karşıtlığını yapmaktadır.Türk milletinin Mankurtluğunu bildiklerinden bu işi pervasızca yapıyorlar.Mankurt millet deyince oy alacakları kesimin kendilerini iktidar yapabilecek kadar olanına sahipleniyorlar onların üzerine oynuyorlar ince noktalarını bularak.

Tarihin her zamanında her güçlü milletin bu soysuz Kürtleri kullandıklarını bildikleri için bizdeki kurnaz dinciler,aynı taktiği kullanarak onlarda kullanmaya başladılar bu piç eniklerini.Kürtlerin bişey yapacaklarından değil onları bu işe inandırarak kendi emellerini faaliyete geçirmek amaçları olduğu için. kürde şu olmuş bu olmuş umurlarında da değil,yeter ki kendileri biraz zaman kazansınlar.Biz bu zaman onlara vermek niyetinde değiliz,bizim asıl düşmanımız Kürtler değil bu su katılmamış piç dincilerdir.Türk milletini hafife almak gafletini gösteren herkez neyin ne olduğunu anlamadan başlarına yumruğu yediklerinde kendilerine gelebilir lerse ne ala,tabi anlarlarsa.

Yüce Türk milleti Oyun bozmakta üstüne olmayan üstün bir ırktır,Türk üzerinde hesaplar yapanlar şunu hiç unutmasınlar ki bu millet her zaman hesapları  tersine çevirebilecek kabiliyettedir.Üç beş geri zekalı dinci piçin oyunları bize sökmeyecek,bize karanlığı sindirtemeyecekler,yüzlerine kusacağız. Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.turkcuturanci
 inanıyorum ki içerisinde barındırdığı Türk soylularla bunun mücadelesini sonuna kadar verme azmindedir,oyunlarınızı yutmadık,yutturamayacaksınızda zavallılar.

yürekli-kam Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.turkcuturanci.com
 08/12/09
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2009, 23:26:11 »

                Din sömürücüleri her devirde ve her dinde insanların bu zaafını kullanmayı basarmışlardır. Dindar insanların da çoğu buna kanmışlar ve etkilenmişlerdir. Buna çok dikkat etmeliyiz Kandaşlar. Dindar insanlarla dincileri ayırmakta her dönemde zor olmuştur. Bu herzaman sıkıntı yaratmıştır. Özellikle bizi ilgilendiren toplumun çoğunluğunun yakınlık duyduğu islam inancına baktığımızda Dinini tutkuyla savunanların yaşayışlarıyla dine en uzak insan görünümünü verdikleri ortadadır. İktidarda ki dinciler de yaptıkları işlerle bunu kanıtlar niteliktedir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2010, 18:32:21 »

Her gün bir gündem oluşturan şeriat yanlısı hükümet bu günlerde bir pis işin peşinde,kokusu yakında çıkar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.771


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2014, 23:33:49 »

Yanlışa düşüyoruz birileri sağ gösterip sol vuracak gibi geliyor bana,Bizim düşmanımızın krt enikleri olabilmesi  ihtimalini düşünecek olursak inanınki %5 bile değil, Dincilerin seslerinin, soluklarının kesilmesinin sebebi nedir acaba? Bize Kürtleri gösterip kendileri kirli amaçlarını sümen altından çıkartıp uygulamıyorlarmı sizce?,neden Ümmetçi medya türban gibi asıl konularından uzak duruyorlar acaba,biz bir yanlışa doğrumu sürükleniyoruz?.

Akp hükümeti  kirli  yüzünü krt açılımı adının arkasına saklayarak kendisine oy verenlerin içerisini biraz rahatlattı,millet krt olayları ile ilgilenirken bakınız kamuda çalışanların kılık ve kıyafatlerine bunları iyi incelemek gerekiyor.YÖK katsayı olayında devletin mahkemesine bile kafa tutuyor,bu kurumun başındaki zavallı inanıyorumki aciz birisi lakin tv lerde fazla yer varilmediğinden kimsenin haberi olmuyor, bu aciz mahkemeye kafa tutuyor sizin dediğiniz değil benim dediğim olur gibisinden.

Fettullah Gülen haberleri neden basında hiç kalmadı denecek kadar azaldı acaba,akp li fettullahın köpekleri  fettoşçuluktanmı vaz geçtiler yok sa bazı şeyleri  sindire sindiremi yutturacaklar millete onumu bekliyorlar,yada bunları  vizyona soktular da  krt olaylarının arkasından bu işlerinimi hallediyorlar.krt olaylarını kendilerine kalkan yaparak istedikleri her şeyin tamamını gizliden yaptıklarını ben biliyorum sizde düşünün lütfen.Bizim düşmanımız,Mağlup edilmesi zor olan düşmanımız Kürtler değil dincilerdir,ümmetçilerdir.

Taraflı tarafsız bütün medyada çıkan dinci köşe yazarları daha düne kadar kıçlarını yırtarlarken  laiklik karşıtlığında şu an neden se tamamı bu işlerden vazgeçtiler krt açılımı hakkında yorumculuk yapıyorlar.Bu şerefsizlik abidesi köşe yazarlarının yarısı krt açılımı hakkında menfi  konuşurlarken öteki yarısıda bunun karşıtlığını yapmaktadır.Türk milletinin Mankurtluğunu bildiklerinden bu işi pervasızca yapıyorlar.Mankurt millet deyince oy alacakları kesimin kendilerini iktidar yapabilecek kadar olanına sahipleniyorlar onların üzerine oynuyorlar ince noktalarını bularak.

Tarihin her zamanında her güçlü milletin bu soysuz Kürtleri kullandıklarını bildikleri için bizdeki kurnaz dinciler,aynı taktiği kullanarak onlarda kullanmaya başladılar bu p.ç eniklerini.Kürtlerin bişey yapacaklarından değil onları bu işe inandırarak kendi emellerini faaliyete geçirmek amaçları olduğu için. kürde şu olmuş bu olmuş umurlarında da değil,yeter ki kendileri biraz zaman kazansınlar.Biz bu zaman onlara vermek niyetinde değiliz,bizim asıl düşmanımız Kürtler değil bu su katılmamış p.ç dincilerdir.Türk milletini hafife almak gafletini gösteren herkez neyin ne olduğunu anlamadan başlarına yumruğu yediklerinde kendilerine gelebilir lerse ne ala,tabi anlarlarsa.

Yüce Türk milleti Oyun bozmakta üstüne olmayan üstün bir ırktır,Türk üzerinde hesaplar yapanlar şunu hiç unutmasınlar ki bu millet her zaman hesapları  tersine çevirebilecek kabiliyettedir.Üç beş geri zekalı dinci piçin oyunları bize sökmeyecek,bize karanlığı sindirtemeyecekler,yüzlerine kusacağız. Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.turkcuturanci
  inanıyorum ki içerisinde barındırdığı Türk soylularla bunun mücadelesini sonuna kadar verme azmindedir,oyunlarınızı yutmadık,yutturamayacaksınızda zavallılar.

yürekli-kam Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.turkcuturanci.com
  08/12/09


Hayret değil mi, 2009 da yazmışım bu yazıyı Gülümseme
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.374


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #4 : 24 Ağustos 2017, 08:24:13 »

Ağabey gerçekten de güzel yazı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Sahib Giray
Bedizci
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 250


Millet, Vetan, Qırım!


« Yanıtla #5 : 24 Ağustos 2017, 11:35:01 »

Demek ki bizim otağı MİT'in kadrosuna direkt koysan daha iyi iş görürmüş Peynir
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Büyümek istemeyen bir millet küçülmeye mahkumdur."
Tengri Yolcusu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 146


Tengri Biz Menen


« Yanıtla #6 : 24 Ağustos 2017, 11:41:07 »

Kulislerde döndürülen hileleri örtmek için çok güzel manipülasyon yapıyorlar. Bizlere damar noktalarımızdan olaylar gösterilsin, arkada gizli işler çevrilsin. Yürekli-Kam, doğru söze ne denir. Yapılanları güzelce açıklamışsın.

Ne zaman milli değerlere bir saldırı oluyor, hemen arkasından yeni bir olay yaratılmış haberimiz yok. Sonrasında öğreniyoruz. Bu işe iyi alıştılar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Saygı olsun bu çelik atlıların demir tuğuna,
Tuğu kaldırmış olan orduların başbuğuna.
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 24 Ağustos 2017, 21:30:27 »

Www.turkcuturanci  inanıyorum ki içerisinde barındırdığı Türk soylularla bunun mücadelesini sonuna kadar verme azmindedir, oyunlarınızı yutmadık, yutturamayacaksınızda zavallılar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KHAZAR Manash
Khazar Manash
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4.195


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #8 : 23 Nisan 2018, 20:30:22 »

Abi ortalıkta ne fol ne yumurta varken, neler yazmışsın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.173 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.