Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: Yürekli-kam üzerinde 08 Aralık 2009, 21:24:35Konu Başlığı: Akp hükümeti ve kirli yüzü arkasındaki Fettoş.
Gönderen: Yürekli-kam üzerinde 08 Aralık 2009, 21:24:35
Yanlışa düşüyoruz birileri sağ gösterip sol vuracak gibi geliyor bana,Bizim düşmanımızın kürt enikleri olabilmesi  ihtimalini düşünecek olursak inanınki %5 bile değil, Dincilerin seslerinin, soluklarının kesilmesinin sebebi nedir acaba? Bize Kürtleri gösterip kendileri kirli amaçlarını sümen altından çıkartıp uygulamıyorlarmı sizce?,neden Ümmetçi medya türban gibi asıl konularından uzak duruyorlar acaba,biz bir yanlışa doğrumu sürükleniyoruz?.

Akp hükümeti  kirli  yüzünü kürt açılımı adının arkasına saklayarak kendisine oy verenlerin içerisini biraz rahatlattı,millet kürt olayları ile ilgilenirken bakınız kamuda çalışanların kılık ve kıyafatlerine bunları iyi incelemek gerekiyor.YÖK katsayı olayında devletin mahkemesine bile kafa tutuyor,bu kurumun başındaki zavallı inanıyorumki aciz birisi lakin tv lerde fazla yer varilmediğinden kimsenin haberi olmuyor, bu aciz mahkemeye kafa tutuyor sizin dediğiniz değil benim dediğim olur gibisinden.

Fettullah Gülen haberleri neden basında hiç kalmadı denecek kadar azaldı acaba,akp li fettullahın köpekleri  fettoşçuluktanmı vaz geçtiler yok sa bazı şeyleri  sindire sindiremi yutturacaklar millete onumu bekliyorlar,yada bunları  vizyona soktular da  kürt olaylarının arkasından bu işlerinimi hallediyorlar.kürt olaylarını kendilerine kalkan yaparak istedikleri her şeyin tamamını gizliden yaptıklarını ben biliyorum sizde düşünün lütfen.Bizim düşmanımız,Mağlup edilmesi zor olan düşmanımız Kürtler değil dincilerdir,ümmetçilerdir.

Taraflı tarafsız bütün medyada çıkan dinci köşe yazarları daha düne kadar kıçlarını yırtarlarken  laiklik karşıtlığında şu an neden se tamamı bu işlerden vazgeçtiler kürt açılımı hakkında yorumculuk yapıyorlar.Bu şerefsizlik abidesi köşe yazarlarının yarısı kürt açılımı hakkında menfi  konuşurlarken öteki yarısıda bunun karşıtlığını yapmaktadır.Türk milletinin Mankurtluğunu bildiklerinden bu işi pervasızca yapıyorlar.Mankurt millet deyince oy alacakları kesimin kendilerini iktidar yapabilecek kadar olanına sahipleniyorlar onların üzerine oynuyorlar ince noktalarını bularak.

Tarihin her zamanında her güçlü milletin bu soysuz Kürtleri kullandıklarını bildikleri için bizdeki kurnaz dinciler,aynı taktiği kullanarak onlarda kullanmaya başladılar bu piç eniklerini.Kürtlerin bişey yapacaklarından değil onları bu işe inandırarak kendi emellerini faaliyete geçirmek amaçları olduğu için. kürde şu olmuş bu olmuş umurlarında da değil,yeter ki kendileri biraz zaman kazansınlar.Biz bu zaman onlara vermek niyetinde değiliz,bizim asıl düşmanımız Kürtler değil bu su katılmamış piç dincilerdir.Türk milletini hafife almak gafletini gösteren herkez neyin ne olduğunu anlamadan başlarına yumruğu yediklerinde kendilerine gelebilir lerse ne ala,tabi anlarlarsa.

Yüce Türk milleti Oyun bozmakta üstüne olmayan üstün bir ırktır,Türk üzerinde hesaplar yapanlar şunu hiç unutmasınlar ki bu millet her zaman hesapları  tersine çevirebilecek kabiliyettedir.Üç beş geri zekalı dinci piçin oyunları bize sökmeyecek,bize karanlığı sindirtemeyecekler,yüzlerine kusacağız. www.turkcuturanci  inanıyorum ki içerisinde barındırdığı Türk soylularla bunun mücadelesini sonuna kadar verme azmindedir,oyunlarınızı yutmadık,yutturamayacaksınızda zavallılar.

yürekli-kam www.turkcuturanci.com  08/12/09


Konu Başlığı: Ynt: Dincilerin Oyunlarını Bozmak Bize Düşer!!
Gönderen: ANKARALI GÖKTÜRK üzerinde 08 Aralık 2009, 23:26:11
                Din sömürücüleri her devirde ve her dinde insanların bu zaafını kullanmayı basarmışlardır. Dindar insanların da çoğu buna kanmışlar ve etkilenmişlerdir. Buna çok dikkat etmeliyiz Kandaşlar. Dindar insanlarla dincileri ayırmakta her dönemde zor olmuştur. Bu herzaman sıkıntı yaratmıştır. Özellikle bizi ilgilendiren toplumun çoğunluğunun yakınlık duyduğu islam inancına baktığımızda Dinini tutkuyla savunanların yaşayışlarıyla dine en uzak insan görünümünü verdikleri ortadadır. İktidarda ki dinciler de yaptıkları işlerle bunu kanıtlar niteliktedir.


Konu Başlığı: Ynt: Akp hükümeti ve kirli yüzü arkasındaki Fettoş.
Gönderen: Yürekli-kam üzerinde 06 Ocak 2010, 18:32:21
Her gün bir gündem oluşturan şeriat yanlısı hükümet bu günlerde bir pis işin peşinde,kokusu yakında çıkar.


Konu Başlığı: Ynt: Akp hükümeti ve kirli yüzü arkasındaki Fettoş.
Gönderen: ALBASTI üzerinde 20 Aralık 2014, 23:33:49
Yanlışa düşüyoruz birileri sağ gösterip sol vuracak gibi geliyor bana,Bizim düşmanımızın krt enikleri olabilmesi  ihtimalini düşünecek olursak inanınki %5 bile değil, Dincilerin seslerinin, soluklarının kesilmesinin sebebi nedir acaba? Bize Kürtleri gösterip kendileri kirli amaçlarını sümen altından çıkartıp uygulamıyorlarmı sizce?,neden Ümmetçi medya türban gibi asıl konularından uzak duruyorlar acaba,biz bir yanlışa doğrumu sürükleniyoruz?.

Akp hükümeti  kirli  yüzünü krt açılımı adının arkasına saklayarak kendisine oy verenlerin içerisini biraz rahatlattı,millet krt olayları ile ilgilenirken bakınız kamuda çalışanların kılık ve kıyafatlerine bunları iyi incelemek gerekiyor.YÖK katsayı olayında devletin mahkemesine bile kafa tutuyor,bu kurumun başındaki zavallı inanıyorumki aciz birisi lakin tv lerde fazla yer varilmediğinden kimsenin haberi olmuyor, bu aciz mahkemeye kafa tutuyor sizin dediğiniz değil benim dediğim olur gibisinden.

Fettullah Gülen haberleri neden basında hiç kalmadı denecek kadar azaldı acaba,akp li fettullahın köpekleri  fettoşçuluktanmı vaz geçtiler yok sa bazı şeyleri  sindire sindiremi yutturacaklar millete onumu bekliyorlar,yada bunları  vizyona soktular da  krt olaylarının arkasından bu işlerinimi hallediyorlar.krt olaylarını kendilerine kalkan yaparak istedikleri her şeyin tamamını gizliden yaptıklarını ben biliyorum sizde düşünün lütfen.Bizim düşmanımız,Mağlup edilmesi zor olan düşmanımız Kürtler değil dincilerdir,ümmetçilerdir.

Taraflı tarafsız bütün medyada çıkan dinci köşe yazarları daha düne kadar kıçlarını yırtarlarken  laiklik karşıtlığında şu an neden se tamamı bu işlerden vazgeçtiler krt açılımı hakkında yorumculuk yapıyorlar.Bu şerefsizlik abidesi köşe yazarlarının yarısı krt açılımı hakkında menfi  konuşurlarken öteki yarısıda bunun karşıtlığını yapmaktadır.Türk milletinin Mankurtluğunu bildiklerinden bu işi pervasızca yapıyorlar.Mankurt millet deyince oy alacakları kesimin kendilerini iktidar yapabilecek kadar olanına sahipleniyorlar onların üzerine oynuyorlar ince noktalarını bularak.

Tarihin her zamanında her güçlü milletin bu soysuz Kürtleri kullandıklarını bildikleri için bizdeki kurnaz dinciler,aynı taktiği kullanarak onlarda kullanmaya başladılar bu p.ç eniklerini.Kürtlerin bişey yapacaklarından değil onları bu işe inandırarak kendi emellerini faaliyete geçirmek amaçları olduğu için. kürde şu olmuş bu olmuş umurlarında da değil,yeter ki kendileri biraz zaman kazansınlar.Biz bu zaman onlara vermek niyetinde değiliz,bizim asıl düşmanımız Kürtler değil bu su katılmamış p.ç dincilerdir.Türk milletini hafife almak gafletini gösteren herkez neyin ne olduğunu anlamadan başlarına yumruğu yediklerinde kendilerine gelebilir lerse ne ala,tabi anlarlarsa.

Yüce Türk milleti Oyun bozmakta üstüne olmayan üstün bir ırktır,Türk üzerinde hesaplar yapanlar şunu hiç unutmasınlar ki bu millet her zaman hesapları  tersine çevirebilecek kabiliyettedir.Üç beş geri zekalı dinci piçin oyunları bize sökmeyecek,bize karanlığı sindirtemeyecekler,yüzlerine kusacağız. www.turkcuturanci  inanıyorum ki içerisinde barındırdığı Türk soylularla bunun mücadelesini sonuna kadar verme azmindedir,oyunlarınızı yutmadık,yutturamayacaksınızda zavallılar.

yürekli-kam www.turkcuturanci.com  08/12/09


Hayret değil mi, 2009 da yazmışım bu yazıyı :)


Konu Başlığı: Ynt: Akp hükümeti ve kirli yüzü arkasındaki Fettoş.
Gönderen: Kaan ULAŞ üzerinde 24 Ağustos 2017, 08:24:13
Ağabey gerçekten de güzel yazı.


Konu Başlığı: Ynt: Akp hükümeti ve kirli yüzü arkasındaki Fettoş.
Gönderen: Sahib Giray üzerinde 24 Ağustos 2017, 11:35:01
Demek ki bizim otağı MİT'in kadrosuna direkt koysan daha iyi iş görürmüş :D


Konu Başlığı: Ynt: Akp hükümeti ve kirli yüzü arkasındaki Fettoş.
Gönderen: Tengri Yolcusu üzerinde 24 Ağustos 2017, 11:41:07
Kulislerde döndürülen hileleri örtmek için çok güzel manipülasyon yapıyorlar. Bizlere damar noktalarımızdan olaylar gösterilsin, arkada gizli işler çevrilsin. Yürekli-Kam, doğru söze ne denir. Yapılanları güzelce açıklamışsın.

Ne zaman milli değerlere bir saldırı oluyor, hemen arkasından yeni bir olay yaratılmış haberimiz yok. Sonrasında öğreniyoruz. Bu işe iyi alıştılar.


Konu Başlığı: Ynt: Akp hükümeti ve kirli yüzü arkasındaki Fettoş.
Gönderen: Bozkurt58 üzerinde 24 Ağustos 2017, 21:30:27
Www.turkcuturanci  inanıyorum ki içerisinde barındırdığı Türk soylularla bunun mücadelesini sonuna kadar verme azmindedir, oyunlarınızı yutmadık, yutturamayacaksınızda zavallılar.


Konu Başlığı: Ynt: Akp hükümeti ve kirli yüzü arkasındaki Fettoş.
Gönderen: KHAZAR Manash üzerinde 23 Nisan 2018, 20:30:22
Abi ortalıkta ne fol ne yumurta varken, neler yazmışsın.