---DEVLETE SAVAŞ İLAN ETTİLER---
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 28 Ocak 2020, 13:49:19


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: ---DEVLETE SAVAŞ İLAN ETTİLER---  (Okunma Sayısı 3005 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Gazan Han
Deli Bozkurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.424


İLHANLILAR


« : 24 Mayıs 2014, 12:44:38 »

Günlerdir Okmeydani , Tarlabaşı , Gazi Mahallesi , Sarigazi gibi yerlerde kuduran Tunceli markali Komünistler , Devlete meydan okumaya başladılar

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gazan Han
Deli Bozkurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.424


İLHANLILAR


« Yanıtla #1 : 24 Mayıs 2014, 12:47:00 »

TC ' YE DUNYAYİ DAR EDECEKLERMİS

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gazan Han
Deli Bozkurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.424


İLHANLILAR


« Yanıtla #2 : 24 Mayıs 2014, 12:59:25 »

BOZKURTLARDAN DAYAK YEMEYİ OZLEMİSLER
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gazan Han
Deli Bozkurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.424


İLHANLILAR


« Yanıtla #3 : 24 Mayıs 2014, 13:42:37 »

İllegal örgütlerin etkili olduğu Okmeydanı yine gündemde. Polise göre Okmeydanı'ndaki olayların fitilini ateşleyenler örgütün 'Kare As'ı diye bilinen Bekir, Elif, Eyüp ve Anıl. Sabah gazetesine konuşan Okmeydanı esnafı ve mahalleli ise bıkmış: "Her gün gaz yemekten bıktık. Taşınmak istiyoruz"

İŞTE O ROPÖRTAJ:

Berkin Elvan, Burak Can Karamanoğlu ve son olarak Uğur Kurt'un boğazına saplanan kör kurşunla vurulmasıyla gözler yine Okmeydanı'na çevrildi. Yasa dışı örgütlerin kullandığı ölümler, halk ve polisi karşı karşıya getiren gösterilere de neden oldu. İstanbul'a 1970'lerden itibaren başlayan hızlı göç, gettoların oluşmasına neden oldu. Buralar zamanla illegal örgütlerin merkezi haline geldi. Oyun çağında elinde top, bebek, misket olması gereken çocuklar örgütlerin kucağına itildi. İstanbul'da Gazi Mahallesi, Kâğıthane Nurtepe, Küçükarmutlu, Ataşehir 1 Mayıs Mahallesi, Okmeydanı örgütlerin etkili oldukları yerler. Bunların birçoğunda eskisi kadar eylem yok. Ancak örgütlerin etkinliğini kaybetmediği Okmeydanı son dönemde ön plana çıktı. İşte bu bölgede yaşanan sorunları, örgütlerin niye burayı tercih ettiğini, halkın bakış açısını, mahalleli ve esnafın neler düşündüğünü, çözüm için neler yapılması gerektiğini, Okmeydanı'nnı geleceğini araştırdık...

Yasa dışı örgütlerin polisle çatıştığı olaylar acaba hangi noktadan başlıyor? Niye Okmeydanı sürekli karıştırılmak isteniyor? İllegal örgütler niye Okmeydanı'nda kümeleniyor? Okmeydanı'nı kimler karıştırıyor? Sorulara yanıt bulmak için kamuoyunda herkesin yakından bildiği 'Şark Kahvesi' denilen yere gidiyoruz. Esnaf birbirini tanıyor. Tanımadıkları kişilere sordukları ilk soru "Buyurun kardeşim ne aramıştınız?" Fotoğraf makinesini görünce ikinci soruyla muhatap oluyoruz: "Sakın izin almadan çekim yapıp, başımızı da derde sokmayın." Yaşanan olaylarla ilgili halkın ne düşündüğünü öğrenmek için geldiğimizi söyleyince "Kimse konuşmaz burada" diye kestirip atıyorlar. Kahvehanenin önündeki oturaklarda çaylarını yudumlayan müşterilere, "Olaylar hangi noktada başlıyor?" diye soruyoruz. Yanıt: "Piyalepaşa Caddesi, trafik ışıklarının orası." Polise göre Okmeydanı'nda olaylarınn başlamasında kıvılcımı çakan dört örgüt üyesi var. Eylemlerde sıkça görmeye alıştığımız yüzü fularlı, ellerinde molotof kokteyli bulunan bu dörtlü, ateşi yakıyor ve arkalarındaki yüzlerce gösterici başlıyor polise taş, sopa, sapanla saldırmaya. Ortalık bir anda savaş alanına dönüyor.

KIVILCIMI ÇAKANLAR

TOMA'lar göstericilerin üstüne tazyikli su sıkıyor. Olaylarla ilgisi olmayan, esnaf ve mahalleli de gazdan, taş, sopa ve havai fişeklerden nasibini alıyor. Bazen 8-10 saat süren eylemlerin bilançosu ağır. Kırılan camlar, dükkânlara sinen gaz kokusu, yakılan banklar, sökülen taşlar ve yaralananlar. Polis kayıtlarına giren dört ele başı; Bekir T., Elif K.,Eyüp İ. ve Anıl Ş.'den oluşuyor. Son 1 Mayıs'ta da bu dörtlü, en aktif görevi üstlendi. 'Şark Kahvesi-Kuzey Sokak' örgüt için kurtarılmış bölge. Bir hücre evine geçen yıl düzenlenen baskında örgüt yöneticilerinden birisi yakalanırken, Mart 2013'te de illegal örgütün gençlik koluna düzenlenen baskında polis tam 11 kapıdan geçerek girilebilen 'kozmik oda'yı deşifre etmişti. Piyalepaşa tarafında bir çok örgüt evi bulunuyor.

VATANDAŞLAR TAŞINMAK İSTİYOR

Berkin Elvan, Burak Can Karamanoğlu ve son olarak Uğur Kurt'un hayatını kaybetmesi. Birileri, gizli bir el... Sanki Okmeydanı üzerinde başka hesapların yapıldığını ortaya koyuyor. Acaba amaç burada yaşayanları yerlerinden yurtlarından edip İstanbul'un en değerli yerine sahip olmak mı? Bilemiyoruz ama bazı esnaf olaylar son bulmazsa buradan göç etmeyi düşünüyor. Öyle camlarda, binalarda ya da emlakçıda 'satılık' yazısına da pek rastlanmıyor. Esnaf dertli. Berber K.B., "Her gün gaz yemekten bıktık. Halk destek vermeyecek. Bu işi hükümet çözecek. Duvarlarımıza, kapılarımıza yazılar yazılmasından bıktık. Kimse mahallesinin yakılmasını istemez. Üç gündür gazdan içeri giremiyoruz" diyor. Nalbur C.K. da, "Buradan taşınmak istiyorum. Can güvenliğimiz yok. Kepengimizi yakmışlar. Kim yapıyor o da belli değil. Buranın halkı değil. Dışarıdan geliyorlar" diye konuşuyor. Kasap D.L.'den de aynı yanıtı alıyoruz: "Cam kırık işte görüyorsunuz. Olaylarda tanıdık birini göremedim. 75'ten beri buradayım. Artık gitmeyi düşünüyorum. Üç defa dükkân değiştirdim. 1 Mayıs'ta tabelamız yandı. Son yıllarda tanımadık, ekonomik durumu düşük olanlar geldi. Olan mahalleliye oluyor." Okmeydanı'nda bir dolap dönüyor ama kimse bilmiyor. Sadece hayatını kaybedenlerin isimleri değişiyor. D-100 karayolunun kenarındaki yeşil alan hariç bir park da bulunmuyor. Eski adı Fatma Girik, yeni adı Sibel Yalçın Parkı örgütün eylem alanı olmuş. Girişinde 'Umudun çocuğuna bin selam olsun. CEPHE' yazılı ve Berkin Elvan'ın fotoğrafının olduğu bir afiş asılı.  Dedi.


Kaynak : A.A.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Börü:Tegin
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.953« Yanıtla #4 : 24 Mayıs 2014, 16:34:48 »

 Hun Türk gardaşım demişti "sokak savaşlarına hazır olun" diye. Dedikleri gerçek olacak gibi. Kan dökülmeden susmayacak bunlar.
 
 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK:KANI:KURUMASIN:
TURAN:TUGU:YIKILMASIN:
Gazan Han
Deli Bozkurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.424


İLHANLILAR


« Yanıtla #5 : 24 Mayıs 2014, 16:39:23 »

Hun Türk gardaşım demişti "sokak savaşlarına hazır olun" diye. Dedikleri gerçek olacak gibi. Kan dökülmeden susmayacak bunlar.
 
 

2.DERSİM HAREKATİ LAZİM. YETİSTİKLERİ YER BELLİ.  AMA BU HAREKAT TURKİYE CAPİNDA YAPİLMALİ. UKRAYNA HUKUMET RUS İSYANCİLARA NASİL SAVAS ACTİ BAK. BULDUGUN YERDE  DOMALTACAKSİN KOMUNİSTİ...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Mergen Kurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.023


« Yanıtla #6 : 24 Mayıs 2014, 19:36:59 »

Hükümet yüz verince dötleri kalktı. Polis anca biber gazı sıkıyor. En fazla yapabildiği o. Soysuzlara bir şey yapmıyor ama bir vatansever sokağa çıksa yemediği gaz jop kalmıyor. Hal böyle olunca, bölücülerin dötleri kalkıyor. Polis ne zaman Türk' ün polisi olur, silah kullanırsa o zaman kalkan dötler iner.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 8.993


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #7 : 25 Mayıs 2014, 00:33:06 »

Başlığın içeriğini okumadım


ÇOK DA SİKİMİZDEYDİ AÇTIĞI SAVAŞLAR,

HODRİ MEYDAN DİYELİM PİÇLERE!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Hun Türk
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 473« Yanıtla #8 : 25 Mayıs 2014, 07:21:42 »

Adamlara özendim ha bizim şöyle bir silah zulamız olacaktı. Ah ulan ah. Aslında biz Türkçülerde de böyle bir yapılanma şart, ama gel gör ki devlet gene onlara bir şey yapmaz gene bizim tepemize biner. Bu olaya çok uyuz oluyorum. Yani lafın kısası haklısın Mergen Kurt kandaşım olan gene Türk'e oluyor. E ne demişler seven s...lir  s..ken sevilir. Demek devlete s...ken yaranıyormuş  seven gene biz s...lende gene biz oluruz. Ama büyük bir iç savaş gibi bir şey çıkarsa gelirler hemen yanımıza köpekler adi iki yüzlü devlet. (Burada akp nin güdümündeki devletten bahsediyorum hemen anarşik, devlet düşmanı, vatan haini ilan etmeyin yanlış anlamayın.) Doğuda sözde kıroistanın köpekleri yolda şov yapar kimlik kontrolü yapar onlara bir bok yok müdahale etme batıda milletin an..snı s.k biber gazı ile cop ile başlarım böyle devlete.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 2.127 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.02s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.