BOYNER'İN KÜSTAHLIĞI ve MİLLİ BURJUVAZİ YALANININ ÇÖKÜŞÜ
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 07 Ağustos 2020, 03:21:50


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: BOYNER'İN KÜSTAHLIĞI ve MİLLİ BURJUVAZİ YALANININ ÇÖKÜŞÜ  (Okunma Sayısı 3269 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
BOĞAÇHAN.
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 522« : 04 Nisan 2011, 20:18:03 »

Bu günleri nasıl ifade etmemiz gerektiğini bilemiyoruz."Besle kargayı oysun gözünü" mü demek lazım yoksa "itleri salıp, taşları bağlıyorlar" mı ? Bir taraftan teröristler barış elçisi olarak ülkemize giriyor,mahkeme onların ayağına gidiyor,"Pişman değiliz.Sayın Öcalan'ın emriyle teslim olduk." diyorlar ama hiç bir ceza almıyorlar. Daha sonra bakıyoruz ki bu barış güvercinleri nevaleyi toplayıp "pırr" diyerek yeniden dağlara uçuvermişler.

Ülkemizin güneydoğusunda sanki oralar bizim değilmiş gibi yerel yönetimler kurulup,terör örgütünün himayesinde toplantılar yapılıp kararlar alınıyor.Sonra birisi çıkıp teröristlerin tutuklanmasına kızıp devlete küfrediyor,"hastir" diyor. Kim bu adam ?

Adamlığını bilemiyoruz ama kimliği belli: Belediye Başkanı. Sonra teröristlikten milletvekilliğine terfi etmiş bir kürt dişisi çıkıp polisi tokatlıyor.Polis ise Türk polisi olmaktan çoktan vazgeçmiş,sineye çekiyor tokatı. Çekmese ? Belki de Hocaefendisi kızacak. İtler salınıp taşlar bağlanmış, ancak itler fırsatını bulunca kuş olup dağlara uçmuş tekrardan. Kargaların popülasyonu ise malum istila hareketiyle orantılı olarak artımış ve iyice küstahlaşmaya başlamışlar.


Son günlerde bir küstahlık örneği daha gördük.Ancak buna karga demek yetmez. Çünkü beslenilmeyecek kadar embesil bir kanatlı bu. Milletin kanını emerek, milletimizi sömürerek yaşıyan bir mahlukat olduğu için ona "sivrisinek" demek uygun düşer.Ne demiş peki sivri dilli sivrisineğimiz:

"İnsanlarımızın özgürlüğü,onuru,hakları ülkenin bölünmesinden daha önemlidir."
Şimdi anlamışsınızdır sözkonusu sivrisinekleri. Ümit ve Cem Boyner ikilisi. Tabii ki bir de sözcüleri olduğu TÜSİAD sömürgenler grubu.
Siz yıllarca bu devletin kanunlarıyla bu halkın insanlarını sömürün,onları kendi sisteminize bağlı bir köle yapın, daha sonra da çıkıp insanların özgürlüğünden,onurundan ve bunlara devletin engel olduğundan bahsedin.


Var mı böyle ikiyüzlülük ? İnsanları kurduğun sömürü çarkıyla mahvet onların özgürlüğüne pranga vur, insanca yaşama onurunu ayaklar altına al sonra çıkıp suçu devlete at. Aslında insanlarımız derken neyi kastettiğini iyi biliyoruz Boynerlerin. Onlar için sömürdükleri,sırtından para kazandıkları Türk milletinin ve onun tüzel kişiliği olması gereken devletin hiç bir önemi yoktur .Varsa yoksa kürt denilen yığın önemlidir onlar için. İnsan olduklarına dahi inandırmanın güç olduğu topluluğu bize kabul ettirmek için üstüne basa basa söylüyor Boynerler "İnsanlarımız!".
Peki sömürgenlerdeki bu kürt aşkı neden ?
Kürtleri üstün hasletleri olan yetenekli ve güzel bir ırk olarak gördüklerinden mi ?
Hayır. Sorunun cevabını emperyalist sistemde aramak gerekir.


Kapitalist sömürü sisteminde emperyalist ülkelerin Türkiye gibi sömürülmeye açık ülkelerde her zaman için işbirlikçi bir sermaye grubu olur. Bu işbirlikçiler yerli sermayedir ama bağlı oldukları yer ise tamamen dış ülkelerdir. Bu yerli sermaye grubu hem ülkenin insanlarını ve kaynaklarını sömürüp dışardaki efendilerine aktarırlar,hem de ülkede kaos ortamı yaratıp ve mümkünse de bölüp parçalayarak efendilerinin ülkeye daha kolay müdahale etmesini sağlamaya çalışırlar.Bu gerçeğin farkına vardığımız zaman milli burjuvazi denilen yerli işbirlikçileri tanımlamak için kullanılan bu kavramdan medet umanların tüm teorilerinin çöktüğünü görürüz.Milli burjuvazi aslında milli değildir ve tamamen dışarıya bağlı işbirlikçi bir zümredir.Özünde milli burjuvazi sadece sömürdüğü insanlar ve kaynaklar milli olan ama esasında emperyalist dış ülkelerin ülke içindeki bir uzvudur.
Burada milli burjuvazi denilen zümreden medet uman sözde milliyetçi ve ulusal solcu teoriler çökmektedir.
Ancak iyi iş adamları örneği hiç mi görülmedi deyip Atatürk dönemini gösterenler olacaktır.

Atatürk'ün Boyner'i Var Mıydı ?
Kimileri zengin düşmanlığı yapıp komünistlerin ekmeğine yağ sürdüğümüzü söyleyecek ve belki de bizi komünistlikle suçlayacak. Biz de diyoruz ki Atatürk yaşasaydı ne Boyner olurdu ne de böyle açıklamalar yapabilirdi.
"Ne yani Atatürk komünist miydi ? " diyenler olacaktır.
Elbette değildi.Peki kapitalist miydi ?
Atatürk ne komünist ne de kapitalistti. O tam manasıyla bir Türk milliyetçisiydi ve ekonomik politikaları da Türk milletinin yapısına uygun olarak inşa ediyordu.O biliyordu ki kökü dışarda olan ideolojilerden yapılan aşılar Türk milleti üzerinde tutmazdı.
Peki Atatürk'ün Boyner'i var mıydı ?
Yoktu.
Ama bir dönem özel teşebbüsleri teşvik etmiş...
Bunu söyleyerek itiraz edenler bazı gerçekleri atlıyorlar. Atatürk'ün ilkelerinden birisi de Devletçilikti. Devletçilik yerli sermayeyi yasaklamıyordu ama bazı kısıtlamalar getiriyordu.
Nuri Demirağ.
Devletine bağlı bir işadamı olarak örnek gösterilir. Uçak imalatında büyük emekleri vardır. Türkiye'nin kalkınmasını sağlamıştır.
Peki şimdi Boynerler'e,Koçlar'a,Sabancılar'a da Demirağ'a baktığımız gözle bakamaz mıyız ?
Bakamayız.


Çünkü Demirağ Atatürk döneminin adamıdır. Atatürk'ün yerli girişimcilerden istediği bazı şeyler vardı . Teşvikten önce bir takım şartlar öne sürmüştü.
Girişimcinin öncelikli meselesi ülkenin kalkınmışlık seviyesini yükseltmek olacaktı.Serbest piyasa asla Devlet ekonomisine zarar verecek düzeye gelmeyecekti.En önemlisi girişimci Devletle halkla ortak olacaktı,sömürgenler grubuyla değil.
Aslında kilit nokta şudur: Atatürk'ün Boyner'i yoktur. Atatürk Türkiyesi'nin dışa bağlı yerli işbirlikçisi de yoktur.Çünkü Atatürk döneminin TÜSİAD'ı yoktur.
Girişimci her şeyden önce Türk devletine bağlıdır.
TÜSİAD ise AB'ye.

Vatanın İçin Yerli,Ortaksız Küçük Esnafa !
Boynerler'in küstahlığı TÜSİAD'ın ilk küstahlığı değildir. Her fırsatta bölücüden,yabancıdan,AB'den yana olan TÜSİAD asla Türk'ten yana olmamıştır. Ümit Hanım'ın pkklılarla el ele halay çektiği görüntüleri de unutmadık. Kıbrısta "ver kurtul"cu zihniyet bu sefer de Türkiye'de aynı şeyi dillendiriyor. Biz ise vatanımızdan bir karış toprağı bile vermeyiz. Ama Ümit Hanım elini vererek ilk adımı atmış. Burdan Cem Bey'i de uyarıyoruz: Ümit Hanım'a dikkat edin, bugün elini veren,yarın...
Türkçüler olarak Türk milletini boykota çağırıyoruz. Daha önceleri de bir çok defa dillendirdik "Türk'ten alışveriş yapalım" dedik. Ancak karşımızdakini iyi bilmek tanımak gerekir böyle boykot hareketlerinde.Bilinçli yapılmayan bir boykot hareketinin anlamı olmaz. O yüzden uyarıyoruz: Alışveriş merkezlerinden,süper marketlerden,yıldızlı market zincirlerinden başındaki adamın Türk olduğunu bilseniz dahi alışveriş yapmayın !
Çünkü bu büyük şirketlerin neredeyse tamamı çokulusludur. Hisselerinin büyük çoğunluğu Türk bir işadamına ait olabilir ama onun dışında sayısız da ortağı vardır. Bunalrın arasından bölücü kürt ağaları çıkabileceği gibi Haçlı zihniyetindeki Avrupalılar da çıkabilir.
Alışveriş için gideceğiniz adres yerli,ortaksız ve soyundan emin olduğunuz küçük esnaf olsun.
Unutmayın büyük şirketlerden yapılan her alışverişte biraz daha tutsak oluyoruz,Batı'yı biraz daha zengin ediyoruz.
Çağrımız sadece "Devletimin,ülkemin,miletimin varlığı kişisel rahatımdan daha önemlidir." diyen vatanseverlere.
Son Söz: Yerli İşbirlikçilere Karşı Uyanık Olmak Her Türkçünün Görevidir !

Ülkemizde uzun yıllar solcular kürtçülere kol kanat germişti. Şimdi bunu küs kardeşleri liberaller yapıyor. İşin daha vahimi aslında bu zıt ikizlerin artık küs olmayıp barıştığı gerçeğidir. Türkleri yok etme planı çerçevesinde liberali,solcusu,şeriatçısı,kürdü bir olmuş . Eski solcuları bugün dev şirketlerin başında görüyoruz. Bir çoğu 180 derece dönüş yaparak liberalist olmuş. İşin daha da garibi solda komünistlik modasının geçip solun kendine yeni bir isim bulması: Liberal Sol. Hani bu kavramlar doğası gereği birbirine tersti,biraraya gelemezdi. Demek ki amaç Türk düşmanlığı olmayagörsün ateşle su bile biraraya gelirmiş.
Solun da sağın da ülkemizde Türklük üzerine bir iç kuşatma yarattığı,ortaklaşa bir sed kurduğu ortada. Bugün ülkenin solu da yeşil sermayeye teslim olmuş ve yeni düzende kendine yer tutmuş durumda. Bu ortamda dahi "Verilen can dökülen kan bizim,yıkılsın liberal kapitalizm" diyen 80 öncesi milliyetçilik ruhunu diriltmek lazım. Türkçü toplumcu düzene doğru yılmadan çalışmalı ve yerli işbirlikçilere karşı uyanık olmalıyız.
Şimdiye kadar yazdıklarımız okuyucuda bazı düşüncelerin değişmesine hiç değilse sorgulanmasına neden olacaktır. Bu makale tamamen Türkçü bir bakışla yazılmıştır. Yerli işbirlikçilerin asla milli bir fayda sağlayamayacağı konusu üzerinde durulmuştur. Bunu söylerken nerden mi ilham alıyoruz. Atatürk'ten,Atsız'dan ve bütün Türkçü ideologlardan.

Bize inanmayan Yusuf Akçura'yı dinlesin :
"Kapitalistler çok akıllı, çok kurnaz ve çok pratik adamlardır. Sömürecekleri memeleketlerin halklarından kendilerine yardakçı bulmanın, işi hayli kolaylaştıracağını pekala takdir ederler. Bunun için bazen fikri ikna yoluyla,fakat çok kez maddi çıkar sağlayarak, toprağından altın, halkından can alacakları memleketin ahalisinden bazılarını saflarına kazanırlar, kendilerine bilinçli ya da bilinçsiz tellallar,acentalar bulurlar. Bu zavallılar, bilerek ya da bilmeyerek,Avrupa kapitalistlerinin mükellef sofralarından yere düşmüş kırıntılara tamah edip, onlara hizmetçilik, çığırtkanlık yaparlar. Bugün şurada gördüğümüz iki üç Osmanlı tüccarı da nihayet Avrupa sermayedarlarının komisyoncusu ve tezgahtarı durumundadırlar. "

Hüsnü İzgüt.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
salur alp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 207« Yanıtla #1 : 06 Nisan 2011, 16:39:03 »

Türk'e karşı yabancılaşan,işbirlikçi kapitalistlere karşı tokat gibi cevap veren Türkçü toplumcu bir yazı olmuş.
Herkese okutulması,yayılması gereken bir yazı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.274 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.053s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.