Bir Özel Harekatçı.....
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 31 Mayıs 2020, 10:39:27


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bir Özel Harekatçı.....  (Okunma Sayısı 3576 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.752


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« : 17 Ağustos 2015, 22:24:41 »


BIR ÖZEL HAREKATCI'NIN BIR BLOCK'A YAZDIĞI YAZI:
Arkadaşım pek konuşmam ama burada yazıcam.
özel harekat polisiyim.
birincisi ben hiç bir zaman şehit, terör diye ağlamadım. çevremdeki bir allahın kulu da ağlamadı. senin tv de gördüğün ünlüler siyasetçiler politikacılar oy toplamak arkasına kitle almak kendini sevdirmek için aha benim askerim şehidim diye göz yaşı döküverdi. sende bunu biz korkuyoruz, üzülüyoruz,ağlıyoruz,zor durumdayız ve barış istiyoruz olarak yorumladın.bir kere Türk ırkı ''bilinen'' tarihinde bile 2500 küsur yıldır savaşıyor, ölüyor,şehit oluyor. bizim için askerlikte savaşmakta savaşarak ölmekte ekstradan bir iş değil. zaten olması gereken bu çünkü biz türküz.bu arada bize savaşma imkanı sunup asimile olmamızı engellediğiniz için el altından da teşekkürlerimi sunarım. bazen düşünüyorum pkk olmasa ya da tamamen çözüme kavuşsa ben kiminle savaşırdım, çatışma yaşamadan nasıl bu dünyadan göçüp gidebilirdim diye.
ikinci olarak, gelgelelim devletin ihanetini sende biliyorsun bende biliyorum. güya devrilen askeri araçları, helikopterle atmak varken özellikle karadan konvoyla asker taşımayı,o taşıma esnasında güvenli yollar varken özellikle pusu atılabilecek yollardan yüzlerce askeri yollamayı, elinde tüfek bile olmayan 33 askeri pkk nın eline bizzat devletin yollamasını (33 er olayı) hepimiz biliyoruz. daha neler neler var. normal çatışma esnasında yaşananlarıda biliyoruz. mesela tam üçünüz beşiniz bi köşeye sıkıştırılıyorsunuz, telsizden emir geliyor öldürmeyin bırakın kaçsınlar geri dönün diye. asker tam operasyona yollanıyor, güya pkk kampına sızılacak,ilk tim kampın ortasına atılıyor. hesaplama hatası oldu deniyor. arkadan gelen timlerede artık ifşa oldu geri dönün diyor. atılan tim noldu? pusunun ortasında kaldı.
mesela efendim, bizi kandil dağına yolladılar.2012 yılında. operasyonun adını vermeyeceğim. zaten bi 15 dk yada silerim bu entryi. özelciler kendi silahlarıyla uğraşmaz, silahları temizleyen hazırlayan ayrı bir çalışan vardır orda.biz kapar operasyona gideriz. dağa gidip çatışmada 3-5 mermi sıkıp hepimiz yerimizi belli ettikten sonra, şans bu ya,hepimizin tüfeği tutukluk yapıverdi. allah allah?3 arkadaşımı kaybettim o gün. bütün bunlara rağmen saadece 3.
senin aklın almaz,pkk yı devlet uluslararası işler için besledi. gizli,ortaya pek çıkmayan ama azıcık beyni olanın farkedebileceği sebeplerden dolayı. mesela askerin vur emri yoktu.pkk lıyı görsen bile o senin üzerine ateş açmadıkça sen asla ona tüfek bile doğrultmayacaksın.
sırf mağaranın önünde teröriste teslim ol diye yalvarırken bi 5 bin şehit verilmiştir. niye yalvarıyorsun? sallasana içeri el bombasını? neden teslim ol dedirtiyor devlet acaba?
misal, özel harekatçılar 93-98 arası dağa çıkarıldı. tabii asker gibi sırtımızda 40 kilo çanta elimizde 60 lardan kalma g-3 yok. ortalığın anasını gibtik, apar topar en ufak bir sebep dahi gösterilmeden tasfiye edildik. sebep?yok.
yakalanan ya da teslim olan pkk lılara ne oldu? teslim alınıp hastanede sağlık kontrolüne sokulup bi yarası hastalığı varsa beleşe tedavi edilip sorguya bile alınmadan cebine bin tl para koyulup serbest bırakıldı. nolacak?bunu başka hangi ülke yaptı?
yani, amcamın evladı, yada orrrrospu çocuğu, gerilla tek başına savaşan ve orduyu yıpratan demektir. dağda mağarada yaşarsın. askeri gördünmü üzerine ateş açar kaçarsın.tim halinde hareket eder asker. şarjörün yarısını 3-5 snde boşaltıp kaçsan bile, rastgele sıksan bile en kötü 5-6 tanesini indirebilirsin. savunmasızdır çünkü.
kaldı ki, o kadar olay, o kadar ihanet var. benim bile anlatmadığım var. bilmediğim var. ortaya çıkmayan var. belki ruhumuzun bile duymadığı neler neler var.
buna rağmen,40 dan fazla senedir kaç vatandaşımızı öldürebildiniz?30-40 bin küsur.ki bunun %20 si de zaten sivil. %10 uda korucu. adam gibi eğitimi bile yok.
tarihte, hiçbir terör grubu bu kadar başarısız olamamıştır. hemde mücadele gösterilmesine rağmen.
biz sizle mücadele etmememize, serbest bırakmamıza,el altından besleyip 33 er olayı gibi askeri savunmasız bi şekilde avcunuza yollamamıza rağmen (devletin başındaki huur çocuklarından bahsediyorum) 40 yılda saadece bir arpa başı kadar yol gidebildiniz.ve daha da komiği bunu ''başarı, zafer'' olarak değerlendiriyorsunuz.tak yediğinizi zannediyorsunuz.
sorarım sana, ülkenin başında akp değilde mesela mhp olsa,hdp gibi bir partiyi kurdurtmasa yani, sokakta paçavra açabilirmisiniz?
ya da şunu söyle. saadece 750 bin küsur askerimiz var. bunun yanında polisi var, korucusu var, gelin lan dese gelecek gönüllü savaşçıları var.
orduyuz devletiz olm biz. elimizde her türlü teçhizat var. tankıda var topuda tüfeğide helikopteride uçağıda.her bir taku var. saadece bordo bereliler tugay büyüklüğünde bu gün.
biz pkk yı bitirmek istesek,ve bunu yapabilmek için her yolu denemeye hazır olsak, hakikaten bize kaç saat dayanabilirsiniz?
1 milyon asker ve polisi, uçak,helikopter ve tank desteğiyle doğudaki tüm dağlara ve şehirlere indirip, canının istediğini vurabilirsin, yeterki terörü bitir diye emir versek, terörün tamamen bütün köklerinin kazınması,bir daha toparlanamaz hale getirilmesi kaç saat sürer bana bir söyle,bak gün bile demiyorum, elini vicdanına koy azıcık delikanlıysan söyle. kaç saatlik işiniz var dıbına soktumun oğlu?
dünyanın en mal ırkısınız. ihanetin ortasında olmamıza rağmen en başarısız gerilla topluluğusunuz.ama bu yaptıklarınızı başarı zannedecek kadar da düşük seviyede savaşçılarsınız. savaşçı demek de türk'lere hakaret olur şimdi.
bilmem anlatabildim mi?
edit: haa, lan bizde 750 bin asker,3-5 milyon kadar polis ve 20-30 bin kadar korucu var. terör için olağanüstü hal ilan edilse askere alınabilecek 40-50 milyon kadar Türk var.
onun yanında orduda dediğim gibi her türlü silah, milyarlarca mermi,top tüfek uçak helikopter var. bordo bereliler dünyanın en iyi 3 özel kuvvetlerinden biri ve tugay büyüklüğünde.sat-sas komandoları ise bordo berelilerden daha seçkin bir birlik ve sayıları bilinmiyor.kim bilir kaç
peki sizde ne var?
15 bin kadar gerilla, keleş,bixi ve kanas. sınırlı sayıda mermi. bütün halk toplanıp dağa çıksanız bizim polis sayısını bulamazsınız amk.
söyle bana kaç saat dayanabilirsin dıbına kodumun çocuğu? tüm bu ihanetlere rağmen 40 senede bu kadarcık yol alabilmişsin, kaç saat dayanabilirsin lan 6-7 milyon profesyonel savaçşıyı ya da seferberlik ilan etsem profesyonellerin yanında 50 milyon orta halli savaşçıyı dünyanın teçhizat ve aracıyla bölgene indirsem? ALINTI
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Börü:Tegin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.952« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2015, 11:18:51 »

 Burayı okuyun arkadaşlar!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK:KANI:KURUMASIN:
TURAN:TUGU:YIKILMASIN:
ADSIZ:ALP
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 49


Avşar.


« Yanıtla #2 : 07 Eylül 2015, 15:16:26 »

İçimdeki hisler tam da bu. Doğru söze denecek birşey yok. Okumanızı şiddetle tavsiye ederim!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı


Şahikalar üstünde meydan okur bu erler,
Yaklaşacak düşmana mezar olur bu yerler,
Bağlayamaz bir kuvvet bu kasırga milleti,
Tarihlere sorun ki bize “Ölmez Türk” derler.
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.752


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2016, 01:15:42 »

Bunu mutlaka okuyunuz..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Dengizik Beg
Kun Yabgusu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 50


Türk.


« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2016, 18:36:44 »

Aciz bir yönetimimiz olduğu için 30-40 yıldan beri bu asalaklarla uğraşıyoruz. Mustafa Kemal, Kazım Karabekir ve  Fevzi Çakmak Paşalar gibi adamlar olsa saatlik iş. Hazır bu şerefsizleri halletmişken ermenistana da Azerbaycanla gireriz. Hepsi toplamda 1-2 güne mâl olur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.078 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.016s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.