BİR KARNAVAL MANZARASI
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 04 Ağustos 2020, 02:55:24


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: BİR KARNAVAL MANZARASI  (Okunma Sayısı 711 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tan Hu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 611« : 04 Kasım 2017, 11:28:49 »

Yazımda yer alan ifadeleri bu davayı canlarından aziz bilmiş Türkçüleri tenzih ederek kaleme aldım.

“…..Türkiye bir karnaval manzarası göstermektedir. Herkes kendi ilkesine ve değer yargısına göre davranınca da ortada disiplin diye bir şey kalmamaktadır. Disiplinsiz bir toplum ilkel bir topluluktur. Zenci oymağı veya Avustralya yerlileri gibi.”(Gök Bilge Nihal Atsız)

Son yıllarda Türk’ün egemenliğini yok etme gayretleri içinde, Türklüğün var edici gücü çevresinde Türkçülüğe en kirli bezden kefen biçilmeye çalışılmaktadır. Her zaman “Türkçülüğün hangi temeller üzerinde inşa edileceğini tartışırız, Türkçülüğümüzü değil!” diyerek temel bir ifade ortaya koyduğumu bilirsiniz!

Bugünlerde yüksek bir ses ile Türkçülük nutukları atan, başlarında da etniklerden teşekkül kişilerin yer aldığı malum sosyal medya şahsiyetleri, kendi hareketleri dışında faaliyet yürütün diğer Türkçülerin; Cumhuriyet, Kemalist rejim ve devrimler üzerinden Büyük Kumandan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e karşı düşmanlık yürütülmekte olduğu yönünde birtakım propaganda yazıları kaleme alarak Gök Bilge Nihal Atsız Atamızın şahsına ve aziz davasına hakaretler yağdırmakta, Türkçülüğü Atatürkçülük ile kıymet taktiri kefesinde tartmanın hesabına girişerek Türkçüleri ayrıştırma cihetine gitmektedir.

Bildiğiniz üzere bugün Türkçülük adına çalışmalar yürüten kandaşlarımızın tamamına yakını Otağımızda eğitimden geçmiş ve Türkçülüğün terbiyesine nail olabilmişlerdir. Ancak çıktıkları kabukları beğenmeyen, nereden beslendiğini bilmediğimiz birtakım etnik şahsiyetler ise sosyal medya çukurundan slogan kokan yazılar ile malum yerlere sürekli ileti göndermenin derdine düşmüşlerdir. Biz her daim her mecliste üslubun Atsızca olması gerektiğini ve dünyaya bakışın Atsızın gözleri ile olacağını ifade etmeyi borç bildik.

Kasıtlı bir biçimde demokrasi ya da Cumhuriyet’e karşı Meşrutiyet’i ve padişahı, seküler kurumların dinsel olanlarla yer değiştirmesini ve Osmanlı nizamına geri dönülmesini savunan siyasi etnik hareketler içine Türkçülüğü katıştırmaya çalışan kör budalalar gibi, Atatürk kalkanı ile karşımıza dikilmekten kendilerini alı koymayan birtakım kanı bozuk işsiz etnik şahsiyetler karşımıza dikilmekte, Türkçülüğün ilkeleri ve ahlaki argümanları ile muhafazakar düşünce sisteminin içine bizi yerleştirmeye çalışmakta, sözde bizlere Cumhuriyet cezası kesmenin derdine düşmektedir.

Türkçü oldukları iddiası ile her türlü yaygarayı parmaklarını kaydırarak baktıkları sosyal medya ekranı üzerinden koparan serseri takımları bizim de kendileri gibi işkembe kazanında kaynadığımızı zannederek davanın merkezinde bedenlerine birinci sınıf koltuk kapmanın peşine düşmüşlerdir. İstenen bizim yara almamız değil, değerleri yaralamış olmaları ve küçük zaferleridir. Nitekim haysiyetsizlik Türkçünün başa çıkamadığı fakat her daim karşılaşacağı eski bir silahtır.

 “Biz ve başkaları, hepimiz, bizden başka türlü düşünenlere tahammül ediyor, onları ancak fikir tartışmasıyla kazanmayı düşünüyoruz. Çünkü biz insanız ve bizim de her insan gibi fikrimiz var. Fakat Kemalist yobazlarının donmuş beyinlerinde herhangi bir "fikir" olmadığı için kendi dar prensiplerinin dışındaki her şeye diş gıcırdatmaktan başka bir şey yapamıyorlar. Biz onların Kemalist rejimlerinin her marifetini, tehdidini, iftirasını, hapsini, işkencesini, tabutluğunu ve mezarlığını 1944'te gördük ve şatafatlı Kemalizm’in ne olduğunu anladık. Fakat henüz Üniversitede okuyan ve Kemalizm maarifi neticesinde yanlışsız bir dilekçe yazmak kabiliyetinden mahrum bulunan bazı tek tük gençlerin de bu yobazlığa katılması hazindir. Demek ki bu gençlerde daha ilmi bir kafa teşekkül etmemiştir. Kendilerinin değer verdiği şeylere değer vermeyen insanların atılmasını, kovulmasını, kim bilir, belki de öldürülmesini istemenin cahil köy yobazlarıyla aynı derekeye düşmek olduğunu bile idrakten acizdirler.” (Milli Birlik Makalesi-Gök Bilge Atsız Ata)

Sosyal medya çukurunda parmak oynatan Türkümsü takımları tarafından, Türkçülük ve Türk Milleti’nin varlığı bir ikilem olarak servis edilirken, okudukları niyetler üzerinden küçük süslü bir yalana sığınıp, sonra da pek çok hainliklere, uzun bir anlam tarifi yapmayı tercih eden genç yığınlara ne demeli? İstediğiniz, en çok inandırdığı şeye inanan, aldanan kimselerin yabancılığından başka bir şey değilken, Türk Gençliği’ni zehirlemeye çalışmanız bizler tarafından engellenecek ve sizlerin umutları çok yakın bir zamanda tamamen yok edilecektir.

“Ülkücü ilkelerin uygulanması güçtür. Bunlar her aklın kolaylıkla kabul edemeyeceği kadar parlak ve heybetli düşüncelerdir. Uzun vadelidirler ve sonsuz fedakârlık, kan ve can vergisi isteyen nesnelerdir. Fakat milletlerin gönlünü sevinç ve heyecanla dolduran yürütücü kuvvetlerdir. Tarihin en büyük kahramanlıkları ve fedakârlıkları bunlar uğrunda yapılmıştır. Çetin çarpışmalar isteyen ülküler, çetin savaşçılar yetiştirmek bakımından da olağanüstü ortamlardır. Ülkücü ilkeler, uğrunda çarpışan insanları yükseltip Tanrı’ya yaklaştıran ilkelerdir.” (Atsız Ata)

Türk milletinin yüksek şeref ve menfaatini müdafaa edecek yegane ülkü Türkçülüktür. Bunun dışında yer alacak ulusalcılık, halkçılık, Cumhuriyetçilik ve Kemalizm vb. düşünceleri siyaset yapacağız diye kendimize yamamak en yüksek zavallılık belirtisidir.

Kişilerin üzerinde teşekkül eden ‘Ülkü’ bilhassa da fütuhat dava arkadaşlarımız tarafından gündelik yaşama, gündelik siyasete, demokrasi ve Cumhuriyet sentezciliğine feda edilmekte, kıbleler değişmekte ve “Atsızcı olmakta neyin nesi” gibi bir herzevekilliğin içine düşülmektedir.

“Dünyada en büyük hak yaşamaktır. Ülküler, insanları bu haktan vazgeçirecek kadar büyük ve kuvvetlidir. Kabul etmelidir ki yüzbinlerin hayattan vazgeçmesinde görülmemiş bir ululuk ve yücelik vardır.” (Atsız Ata)

Bu yüzyılın ilk yarısında komünistlerin bir kısmının “züğürtler,” diğer bir kısmının da kendilerine kadın bulmak için bu yola girenlerden oluştuğunu, bazılarının ise komünist merkezlerden para almak için, bir kısmının da bu yola bilmeden giren “budalalar” olduğunu belirterek komünistin ne olursa olsun “vatan haini” olduğunu belirten Atsız Ata, acaba bugün ki sözde milliyetçilerin takındıkları aynı hallerine şahit olsa ne derdi!

 “Cumhuriyetçilik gönüllerde değil, sözlerdedir. Cumhuriyet nihayet bir rejim yani bir manevî elbise olduğu için bunun çevresinde birleşmek yürütücü ve yaşatıcı bir ana düşünceye sarılmak sayılmaz. 1923-1967 arasındaki 44 yıldan ne kadarın cumhuriyetle geçtiği de ayrı bir sorudur.”….“Lâiklik de böyledir.”(Gök Bilge Atsız Ata)

Tüm arayışlar, buluşlar ve kayboluşlar içinde gelip geçen, nice insanlara tanıklık eden tarih, kimilerini sessiz sedasız bağrından uğurlamış, kimilerini ise onlarda kaybettiklerine inat hayat bularak kendini onların isimleriyle mühürleyip ölümsüzlüklerini tescil ederek yaşamıştır. Türk tarihinin ölümsüzlüğünü tescil eden isimlerinden en büyüğü olan Türkçülüğün simgesi Gök Bilge Atsız Atamız’ı saygı ve minnet ile anarım.

“Kan ve Can Vergisi İsteyen Nesne “Türkçülük”, bizim her şeyimizdir.”

………………………

Tan Hu
04.11.2017
turkcuturanci.com


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Çİ-Çİ
Deli Sarı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.343« Yanıtla #1 : 04 Kasım 2017, 13:48:47 »

Türkler yüzyıllar boyunca büyük devlet kurmak ülküsünü taşımış bir millettir. Turan'a hayâl diyen birisi önüne kimsenin geçemeyeceği tarihî zaruriyeti kavramamış demektir. Sınırdışı ırkdaşlarını düşünmek ve kanını korumanın önemini bilmek asla 'hayalî' değildir. Hayatını ileri sürmeyen hiçbir millet yaşama hakkını kazanamaz. Turancılık ülküsü falan ülkeyi hedef alıyor diye Türklerin birleşmesine hayâl diye bakanların, tarihi tahrif edenlerin, yabancı kanı taşıyan pek çoğunun isteklerini demokrasi gereği diyerek dikkate alacak değiliz. Bütün Türklerin birleşmesini ve kanının halisliğinin korunmasını istemek Türkçülüktür. Türklüğün büyüklüğünü Türklüğün dışındaki etkenlere bağlamak çok yanlıştır. Irkçılık ve Turancılık Türkçülüğün değişmeyen, değişmeyecek iki ana ögesidir. Irkçı olmadan Türkçü olunmaz, Turancı olmadan Türkçü olunmaz fakat Türk olmadan Türkçü hiç olunmaz. Türk olmak için Türk doğulur. Bugün Türkçülük Türkçü olmayan kimselerin elinde Türklük düşmanlarının tam da istediği biçimde şekillendirilmek, ikilik doğuracak kıvama getirilmek istenmektedir. Fakat Türkçülüğün Türk kaynaklı tek fikir, tek ülkü olduğunu bilenler bu tuzaklara asla düşmeyecektir. Bu gibilerin vatan haini olduğunu en iyi anlayan Türkçülerdir. Türk milletinin şerefini hiçe sayanlarla aynı hareket edenleri herkesten önce kavrayan yine Türkçülerdir. Zira ileriyi görmek özel bir kabiliyet gerektirir. Türk olmadığı hâlde kendini Türkçü sanan, 'Türkçüyüm' demekle kendini Türkçü zanneden, Türklüğü yükseltmek yerine kendi kendini yükselten, Türkçü olduğunu iddia ederek Türk ahlâkının gereklerine ihanet eden, kendini Türk diye inandırıp ancak hâl, hareketlerde Türklük sırıtınca Türklüğün barışmaz düşmanları ile mücadele edenlerle mücadele etmeye girişenlere Türk düşmanı denir. Kaldı ki Türkçülük, bunlar Türklüğe değil, kendi kendilerine taraftarlardır. Millî şuuru geliştirecek, büyütecek, güçlendirecek ve hamleler yapacak olanlar yalnız Türkçülerdir. Nedir ki Türklüğün düşmanları tarafından desteklenen bu kendine Türkçü vasfı verenler illa ki Türkçülerin yumruklarına nail olmuşlardır. Türkçülük fikir, yürek ve bilek gücü ile vardır. Türklerin fedakârları Türkçülerdir. Türkçüler bütün dünya Türklerini ülkü edinmiş bazıları gibi 'hayalî' yaşamayan Türk milliyetçileridir. Türklük daima ne pahasına olursa olsun korunacaktır. Türkçülüğün istekleri hayalî değildir. Türkçülük uğrunda bedel ödeyen ve ödemeye devam edenlere saygısızlık kimler tarafından yapılır? Bu bedeli hiçbir zaman ödememiş ve ödeyemeyecek olanlar tarafından yapılır.

Değerli paylaşımınızdan dolayı çok teşekkürler Tan Hu
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.203 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.