BİR k.r.d nin EZİK İÇ DÜNYASI..
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 04 Haziran 2020, 18:31:02


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: BİR k.r.d nin EZİK İÇ DÜNYASI..  (Okunma Sayısı 2404 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
KANIKEY
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 606


kün tuğ bolgıl kök kurıkan...


« : 17 Eylül 2011, 15:41:51 »

Bir melezin ( etnik döküntüler) büyük şeyler yapma olasılığı var, ama bunları yapma yeteneği yoktur, yoktur: Çünkü tembel insanların hoşlandığı gibi, yapabildiği  tek şey, her yerde itaat etmektir.. İtaat etmeyi meziyet gören büyük işler yapmayı hayalinde görür. Bu ezikler, dışlanma ve uyuşukluğunu üzerinden atma mecburiyetiyle karşı karşıya getirilirse, onlar  için bir meblanın rakamı olmak hiçte sorun olmaz  ve o zaman gücünü keşfederler. Şu an hükümetin desteği ile güçten,  yüz bulan melezler pervasızca yedikleri kaba işemeyi kendilerine meziyet etmiş bulunmaktadırlar. Bu nedenle yalnız kendine bağlı olmaktan, doğaçlamaktan korkarlar, hainliklerine perde açan, zayıflıkları ve zaafları bunun sonucu oluşmuştur. Her zaman destek olarak dış güçlerin arkasına sığınarak, çocukça hayallere kapılarak, vadedilen bir devletin boş hayali ile yaşayarak, ezikliklerini her gün katbe kat arttırarak, şuursuzluklarının neticesini, kahramanlıkmış gibi sanarak ve yansıtarak, insanlık onurunun en büyük kuralını çiğnediklerini anlamadan, ''ki bu insanlık seciyesi sadece Türk Milletinde vardır.'' Havamızı boşuna soluduklarını, yemeğimizi aşımızı boşuna yediklerini, işlerimizi, okullarımızı, komuyu ve devleti, toprağı, yaşamı, boşuna harcayıp istila ettiklerini düşünerek, tüm  melez varlıkların telef olmasını Yüce Tanrıdan diliyorum. Eğer bu acun üzerinde ters giden ve kötülük tohumları eken, mifak sokan, adaletsizlik eden, kısaca kötüye hizmet eden ne varsa hep bu kanı bozukların kıt ve sapkın akıllarından çıkmaktadır..
   Kim ne derse desin kötülüğün ve pisliğin yegane sebepleri bu etnik döküntülerdir. Hayvanın bile cinssizliği makbul değilken, insan denen varlığın soysuzu nasıl makbul olsun..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 17 Eylül 2011, 15:50:44 »

Katranı kaynatmakla olur mu şeker, cinsini s... cinsine çeker.

Bunlar atalarından bunu gördüğü için başka ellerinde malzemede olmadığından dolayı kanları bitlendikçe Türk'e düşmanlıkları akıllarına gelir ve her defasında halledilirler, şimdi ki isyanlarında şansları var biraz uzun sürdü çünkü Türk milletinin başında Türk yok.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KANIKEY
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 606


kün tuğ bolgıl kök kurıkan...


« Yanıtla #2 : 17 Eylül 2011, 15:54:43 »

Kam, bu ülkede değil dünyanın hangi ücra köşesine gidersen git cins ararlar, niye? Çünkü cins temizliktir ve temiz olanın ruhu da bilincide arı olur.. Bu k.r.d denen varlıklar ve diğer melezler, genetik olarak o kadar çok karışmışlar ki ne fikirsel, ne fiziksel bunlardan doğru bir şey beklemek yanlış olur. Tüm hüman geçinenler bunu biraz araştırsın derim, evlerindeki, kedileri ve köpeklerinde cins aramak yerine..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Darıtay
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 798


Demir gibi sert, Atsız gibi mert!


« Yanıtla #3 : 17 Eylül 2011, 15:58:31 »

Kanları yok ki insanlıkları olsun, ne bir ırk,ne bir tarih,ne bir vatan hiçbir şeye sahip değiller.İT'ler bile sahiplerine ihanet etmiyor.Ki buda oların 'İT' bile olamayacağını gösterir.Bu milletin başındaki şahsiyetin yolunun yanlış olduğu aşikar.Adam bildin eşekleri,altına serdin döşekleri.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Tarihin olağanüstü ve şahane işi,
Kür Şad'ın, Kül Tegin'in, Çağrı Beğ'in ok çekişi..."

Hüseyin Nihâl Atsız
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 17 Eylül 2011, 15:59:53 »

Bizde İt'in hatırı olur da kürtün hatırı olmaz!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KANIKEY
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 606


kün tuğ bolgıl kök kurıkan...


« Yanıtla #5 : 17 Eylül 2011, 16:07:36 »

Melez adı üstünde, atalarının genetik deneyimlerini bunları bir deney odasına kapatarak izlemeye gerek yok, sosyal ortamda da gayet güzel izlenebiliyor.. Nefes almalarına izin verdik diye ne idüğü belirsiz kesimlerce sahneye çıkarılıp başrol oynuyorlar. Ama ne oynatanın ne oyunun farkında olmadan.. Olamazlar da zaten, en büyük gafletleri onlara sıfat kazandıran yüce, kadim bir millete ettikleri itaatsizlik, mutlak hesabı sorulur, hem bizden, hem yüce yaradandan. Hadlerine mi böyle büyük bir milletin buyruğundan çıkmak.. İt bile itliğini biliyor iken k.r.t mi k.r.t. liğini bilmeyecek, öğrenecekler, gerekirse başlarına vura vura öğretiriz. Hayvanın ehlileşmesi bile daha kısa zaman alıyor farkettiniz mi? Bunlar hala ehli olamadı..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 17 Eylül 2011, 16:09:42 »

kürt denilen piçin, Gördüğünüz yerde ağzına sıçın. pis kürt leş gibi kokar, ağzına ettikten sonra kaçın, bok bile kürtten iyi kokar..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.077 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.017s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.