Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: ALBASTI üzerinde 02 Mart 2014, 13:08:18Konu Başlığı: Ben yürekli-kam, Veysel Top arayana her zaman buradayım!
Gönderen: ALBASTI üzerinde 02 Mart 2014, 13:08:18
Türkçüyüz, Türk milletinin bakası için canımızı dahi veririz ;D

Şimdi gelelim meseleye son 8 yıldır faal olarak Türkçüyüm, bu uğurda elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım, çalışıyorum, Türk çocuklarını eğitmek, onları Türkçü görüşe sevk etmeyi kendimde vazife bildim. Karşıma o kadar hain çıktı ki asla yılmadım, hain diyorum çünkü kanı Türk olmayanalrdan bu zaman içerisinde asla zarar görmedim çünkü onlar bir Türkçünün neler yapacağını çok iyi biliyorlar ki karşımızda asla duramıyorlar. Türkçülüğü faal olarak yaptığımız son 8 yıl içerisinde nerede Türkçüyüm diyen dallamalar varsa yolumuza darbeler bu fahişe evlatları tarafından konulmaya çalışıldı.

Ben yürekli-kam, Türk doğdum Türkçü olarak öleceğim bu kesin ama sanala gömülüp kanından dahi bihaber müptezel piçler hakkımızda her zaman dedikodu ürettiler, ilk günlerde Adanalı olduğumuz için arap mı demediler, benim hakkımda kürt diye sayıklamalarmı yapmadılar, benim soy adım ''TOP'' biz asla saklanmadık, benim sor adımın anlamını, bilmeden bu onun bunun sıçmıkları akılları sıra dalga geçerek hakaretlermi etmediler, hakılar tabi nerden bilecekler TOP anlamının birleşmek bütünleşmek olduğunu toplaşmak olduğunu, Türkçüler neden hep kaybediyor, bir bütünlükleri yok işte bu yüzden Toplaşamadıklarından değil midir.

Sanalın bu karanlık yüzlü Türkçülerine karşı ben ne kadar gerçekte olduysam o kadarda ailemi hep sakladım, çünkü bu kansız orospu çocukları bana karşı ailemi kullanmayı amaçladılar, benim 98 yılında 6 yaşında ölmüş olan kızımı yaşıyor zannederek oraya bir hintli kzıın resmini koyup altına da işte yürekli-kam ın kızı Tuğçe diyerek günlerce haftalarca küfrettiler, böyle müptezel bunlar kim? sanaldaki sanal Türkçüler hani facebok denen bu yerde profilinde tek resmini dahi koyamayan hızlı Türkçü, orospu çocuğu Türkçüler var ya onlar.

Zaman geçmiyor ki bir hafta geçmesin hakkımda dedikodu üretilmeden, onlar böyle davrandılça ben doğru yolda olduğumun farkına varıyorum ve daha çok onların istemediği yolda giderek başarıya ulaşıyorum turkcuturanci.com adlı Türkçülük okulunda elimizden geldiği kadar balayı eğitiyor bu pisliklere karşı nasıl savaşılır onu öğretiyoruz çünkü Türkçülerin hedefe varması için bu orospu çocuklarının Türkçüler arasından temizlenmesi gerekiyor.

Dinci iktidar zamanında, Türkçü savaşım verilecek bir kurumun nasıl zor şartlar altında görevini sürdürdüğünü çok kişi bilmez, sedece konuşurlar, klavye başında bile Türkçülük yapmaktan aciz kevaşeler varlıklarının sebebi olan Türkçülüğü en kötü tarzda idame ettirmekten kendilerini alıkoymazlar, bilmezler ki Türkçülük yapmanın bu devirde yürek istediğini, onlar zannediyor ki klavyeye geçip kopyala yapıştırla ve birazda herkese küfretmekle bu iş yürüyecektir. Ben yürekli-kam Türkçülüğe ben hayatımı adadığımı biliyorum ama çocuklarımında hayatları etkileniyor, benim Bozkurtlarıma devlet memuru olmak yasak, onalar Türkçülük yolunda artık kendi başlarının çaresine bakacaklar, Türkçülükten doğmadan etkilenenler benim çocuklarım.

Başta dediğim gibi asla Türk düşmanlarından şahsi zarar görmedim, Kızılbaşı gelir küfreder, Sünnisi gelir Anıtkabiri tuvalet yapacağız der, bilmem nesi gelir, adresim telefonum aleni olduğundan dükkanına roket atacağız der, gecenin bir yarısı telefon açarlar dillerine ne geliyorsa küfrederek kapatırlar, bu telefon işinde bile o kadar yüreksizler ki netten dolambaçlı yollarla aldıkları numaralardan ediyorlar telefonu. Bunları yapanların tamamı kendisine Türkçü diyor ve aleni olan tek noktaları yok

Arkasından 40 iti ürdürmeyenden Bozkurt olmaz demiş atalarımız, bunlar benim inancıma göre it bile değiller. Türkiyede sırf bu itlerin çağırmaları veya yerini tespit ettiklerimizin peşinden en az 10 il gezdim, bazılarını yakalayarak önümde diz çöktürdüm, bazıları kendi ayakları ile geldiler alımlarını aldılar bazıları ise illerine geldiğimi öğrendiğinde telefon açarak ben ettim sen etme diyerek köpek misali yalvararak kurtulmuşlardır, çünkü bu can dişini göstermeyen itin tepesine çökmez.

Ben yürekli-kam, Veysel Top arayana her zaman buradayım


Konu Başlığı: Ynt: Ben yürekli-kam, Veysel Top arayana her zaman buradayım!
Gönderen: Çİ-Çİ üzerinde 24 Mart 2014, 23:55:29
Değerlerimize yönelip sadık kalmak, saldırılara dayanmak, bunlar karşısında geri çekilmemek her şeyden önce tıpkı sizin yaptığınız gibi Yürekli-Kam, samimi davranıp, sadakat göstermektir. Türkçülük, hayal kırıklığına hazırlıklı olmayı bilmektir. Bizim özlemini çektiğimiz ve gereksindiğimiz de budur. Acı, bizim yolumuzdur. Onsuz yaşadıklarımızın bir anlamı yoktur. Özveri gibi yollardan gitmek bunlara göre değildir; bunların yolu kendi türlerinden itlerin yoludur. Kafalarında ve yüreklerinde haysiyetsizliğin sirayet ettiği kansızlıkları, döneklik yapmak zorundadır. Zira kanları bozuk olanlar için henüz başka bir seçenek yoktur!

Değerli paylaşımınız için çok teşekkürler.


Konu Başlığı: Ynt: Ben yürekli-kam, Veysel Top arayana her zaman buradayım!
Gönderen: Mergen Kurt üzerinde 25 Mart 2014, 00:29:15
Biz ne ölümden ne tehditten ne mahkemeden ne polisten ne çakaldan korkarız. Bunu bilen orospu çocukları arkadan konuşur karı gibi dedikodu yapar. Ama şunu iyi bilsinler ki biz inancımızdan asla vazgeçmeyiz ve doğru bildiğimizi yaparız ve yolumuza devam ederiz. Önümüze ne kadar piç oğlu piç çıkarsa ezer geçeriz. Biz bozkurtuz, kanımız deli akar. Bizi durdurmaya çalışanlar buyursunlar, kaçan o. çocuğudur.


Konu Başlığı: Ynt: Ben yürekli-kam, Veysel Top arayana her zaman buradayım!
Gönderen: ALBASTI üzerinde 26 Mart 2014, 22:22:29
Birisi bana ceza kesecekti, bu ayın 15 ila 20 si arasında darvakitte olmamı istedi gelecekti, ben gene o kadar günü boşa bekledim!


Konu Başlığı: Ynt: Ben yürekli-kam, Veysel Top arayana her zaman buradayım!
Gönderen: ALBASTI üzerinde 26 Mart 2014, 23:57:58
Düşünüyorum da yaş olmuş 50 neden bu sinir neden bu stres!
İki Bozkurtum var, allahtan daha ne istiyecem, maddi gelirim azda olsa bana ve onlara yeter, Türkçülük adı altında hem kendimi mahvediyor üç kuruşluk insan müsveddesi mahlukatlarla muhatap oluyorum onların pisliklerine Türkçülük adı altında bulaşıyorum, sonrasında kendimden bile iğreniyorum. Tam sanalda Türkçülük savaşını bıraktım diyorum karşıma bir Bozkurt çıkıyor ve bana sesleniyor Auuuuuu, cevap versen bir türlü vermesen bir türlü, geçmişi unutuyor ve beynime yani kan pompalayarak cevap veriyorum ona AUUUUUUUUUU!!