bdp'li itten Ata'mıza karşı terbiyesizlik!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 06 Temmuz 2020, 19:52:25


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: bdp'li itten Ata'mıza karşı terbiyesizlik!  (Okunma Sayısı 4642 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bozoğlu
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 70« : 22 Şubat 2011, 01:39:21 »

İtin evladı köpeğin soyu bdpli kürt eniği, bizim ulu başbuğmuza babasının oğluymuş gibi hitap etti!

BDP Batman Milletvekili Bengi Yıldız, Kürtler’in kandırılmaya çalışıldığını öne sürerek, "Geçmişte İsmet ile Mustafa, bugün de Tayyip ile Fethullah bizleri kandırıyor" dedi.


VAN ve Hakkari’de ’21 Şubat Dünya Anadil Günü’ nedeniyle Kurdi-Der tarafından çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi. Van’da milletvekillerinin katılımıyla miting düzenlenirken, Hakkari’de yürüyüş yapıldı. Van’da konuşmasınını bir bölümünü Kürtçe yapan BDP Batman Milletvekili Bengi Yıldız, Kürtler’in kandırılmaya çalışıldığını öne sürerek, "Geçmişte İsmet ile Mustafa, bugün de Tayyip ile Fethullah bizleri kandırıyor" dedi. Miting alanında katılanlara dağıtılan ünlü bilim adamı Albert Einstein ve bir kadının dilini çıkardığı fotoğrafların bulunduğu dövizler dikkat çekti.

Beşyol Meydanı’ndaki mitinge BDP Batman Milletvekili Bengi Yıldız, Van Milletvekili Özdal Üçer, BDP’li Belediye Başkanları ve yaklaşık 3 bin kişi katıldı. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı miting alanına girenler tek tek arandı. İlk olarak BDP İl Başkanı Cüneyt Caniş, ardından Eğitim-Sen Van Şube Başkanı Lezgin Botan Kürtçe konuşma yaptı. Daha sonra Batman Milletvekili Bengi Yıldız önce Kürtçe ardından Türkçe konuştu. Yıldız, geçmişte olduğu gibi Kürtler’in şimdi de kandırıldığını ileri sürdü. Seçimde gerekli cevabın verilmesini isteyen Yıldız, konuşmasının Kürtçe bölümünde, "Geçmişte İsmet ile Mustafa bugün de Tayyip’le Fethullah bizleri kandırıyor" dedi.

Yıldız, ardından Türkçe sürdürdüğü konuşmasında, bölgeden "Kürdistan" diye söz ederken, şöyle devam etti:

"Kürdistan, 4 parçaya ayrılmıştır. Bunu sorumlusu Kürtler değil emperyalist güçlerdir. İttihat ve Terakkiciler burayı fethedemedi. Şimdi de Erdoğan ve Fethullah Gülen Kürt halkının İslami duygularıyla oynayarak halka Müslümanlığı öğretmeye çalışıyor. Buraya gelen vali, kaymakam ve emniyet müdürleri tek kelime Kürtçe bilmiyor. Bu sömürgeciliktir ve bunlar halkı yönetemezler. Sizi öldürerek yok edemediler. Cami, okul, kışlalarda asimile ederek de bitiremediler. Hepimiz dağa çıkamayız, zindanlara giremeyiz. Ama onların asimilasyonlarına ’Evet’ demek zorunda değiliz. Sandıkta onlara hesap soracağız. Belki size şimdiye kadar layık olamadık. Ama layık olmak için çalışıyoruz."

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2011, 01:51:29 »

Gerizekalı millet. Kendi ağzıyla itiraf etmiş. Tarihler boyu onun bunun kuklası oldunuz ve hep kandırıldınız.Size özgürlük vaadedenlerin oyuncağı oldunuz. Önünüze kemik atanların köpeği oldunuz. Siz busunuz işte. Bu kadarsınız. Sen benin Başbuğuumun çizmesindeki toz bile değilsin.  Benim başbuğum, senin bugün köpeği olduğun sahiplerini bir bir dize getirmiş bir ulu atadır. Birde dön de liderim(!) dediğin adama bak şerefsiz. Yakalanıp Türkiyeye getirildiğinde korkudan ne b.k yiyeceğini bilememiş, "Benim annem de Türktür, her türlü hizmetinize varım" diyerek sizi bir kalemde satmıştır. Bugün arkanızda abd ve ab  ve içimizdeki işbirlikçileri olmasa kaçacak delik ararsınız. Ama bu böyle devam etmeyecek. Ozaman kaçacak delik bile bulamayacaksınız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
NoYaN-oLCay
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2011, 01:59:23 »

         Irkçılara ''ÖCÜ'', bu kansızlara ''kardeş'', bunları besleyenlere ''MİLLİ İRADE VEKİLİ'', bunları koruyan güvenliğe ''TÜRK POLİSİ'', biz emir kuluyuz diye gönderme yaptıklarına ''MİLLETİN BAŞBAKANI'' diye diretenler... Gözünüz aydın... Artık Ulu Başbuğ Atatürk'e sadece Mustafa diye hitap edebileceksiniz... İdolünüzü örnek alın...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gumus Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 22 Şubat 2011, 02:22:51 »

Gerizaklı k.rt eniği! Sizi her zaman kullandılar. Ama Türk milleti size acıdı, sizlere ekmek verdi. Ama görüldüğü gibi hata yaptılar. Tez zamanda mankurtlaştırılmış olan Türk milleti gerçeği görecek ve bu topraklardan kazandığınız paralar kursağınızda kalacaktır.

Ayrıca Başbuğun adını sen kim oluyorsun ki ağzına alıyorsun? Başbuğun adını ağzına almadan önce, ağzını temiz suyla çalkalayacaksın. Soysuz k.rt!
 
İşte sizin kullanılmış, başkalarının köpekliğini yapan bir k.rt sülalesi. İşin garibi hâlâ köpeklik yapmaya devam ediyorsunuz.

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Barzaninin Akılsız Sülalesi
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Karadeniz T
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 115« Yanıtla #4 : 22 Şubat 2011, 02:25:39 »

-Aaa öyle ırkçı , faşist yorumlarda bulunmayın; bu ülkeyi türküyle,kürdüyle,lazıyla,çerkeziyle beraber savaşıp kurmadık mı? ayrıca hepimiz ermeniyiz
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Yufka Yüreklilerle Çetin Yollar Aşılmaz"
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2011, 02:44:45 »

-aaa öyle ırkçı faşist yorumlarda bulunmayın; bu ülkeyi türküyle,kürdüyle,lazıyla,çerkeziyle beraber savaşıp kurmadık mı. ayrıca hepimiz ermeniyiz

Bugünkü en güzel yorumdu Gülümseme
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
shaman
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 137« Yanıtla #6 : 22 Şubat 2011, 09:31:59 »

Ağlanası halimize gülmemiz gerekiyor aslında. 21 Şubat Dünya Anadil Günü ve Türkçüler olarak ne yaptık acaba? Şu kıçıkırık enikler kadar bile olamadık. Hatta ben de dahil olmak üzere hiçbirimizin aklının ucuna bile gelmedi bu gün. Adamlar özgürler, rahatlar çıkıp atıp tutarlar dur diyen çıkmayacağını bilmedikleri için de densizlik üstüne densizlik yaparlar. Ama suç kimin? Onların mı yoksa onlara bu kadar özgürlük verenlerin mi?

Kürtler tarihin her sayfasında -ki tarihi olmayan bir topluma zorla tarih yazdılıyor bu da cabası- kalleş, tembel, onun bunun önüne attığı artıklarla yetinen, kendilerine vaad edilen saçmalıkları ciddiye alıp onların yaşamasına izin verilen Türk'ün topraklarında Türk'ü arkadan vurmayı çok iyi bilirler. Türk'ün yumuşak karnından beslenen embesil ve asalak bir toplumun kendine örnek aldığı idiot liderleri ise yakalandığında Türkiye'ye teslim ediliyorsun denildiğinde korkudan altına işemiş biridir. Bu mudur şerefli lider? Bu mudur bir halka önder olacak kişi? Korkusundan kendi halkını satacak kadar aşağılık ve şerefsiz birisine kalkıp "SAYIN" diyebilen bir yönetim benim BAŞBUĞ'uma da Kemal dendiğinde susacak kadar basiretsiz ve yüreksizdir. Her zaman Türk'ün kalbine hançer saplamayı adet edinmiş bir yönetimden de başka bir şey beklemek abesle iştigaldir.

Bre densizler sizin Kemal dediğiniz Başbuğ yerinden kalksa acaba kaçacak yer bulabilir misiniz? Öyle mitinglerde maymunca dilinde söylemler yerine kalkıp Türkçe olarak bu söylediklerinizi gözümüzün içine baka baka teke tek söyleyebilir misiniz? Hayır söyleyemezsiniz zira siz maymun soyluların her zaman yaptığını yaparsınız kaçmak, yalan söylemek, ajitasyon yapmak sizin en iyi bildiğiniz şeydir. Kendinize acındırarak, sürekli sam amcanızdan ve onun küçük kardeşinden tavizler koparmayı iyi bilirsiniz. Ama şunu unutmayın ki sam amca işine yaramayan birilerini anında harcamasıyla da meşhurdur. Bunu da dikkate alın maymun soylular. Elbette bu güvendiğiniz hükümet ve kişiler gidecek. Size o zaman kardeşimiz diyen kalmayınca bakalım ne yapacaksınız. Herkes hakettiği yeri bulacak emin olun bundan.

Türkiyeyi veya Türkiyenin küçük bir bölümünü bile kürdistan olarak göstermek gafletinde bulunanlara sesleniyorum; Bu toprakların 1 cm2 için binlerce şehit verilmiştir. Hepimizin dedeleri, nineleri, hatta ve hatta daha yeni yetme çocukları bu toprakları kanlarıyla sulamışlardır. Şimdi siz sanırmısınız ki gafiller bu kanla sulanmış ve kanla alınmış topraklardan 1 cm2 alabileceğinizi. Gücünüz yetiyorsa deneyin bakalım. Hodri meydan... Türkiye Türkün'dür ve Türkün kalacaktır. Gönderinde de Türk bayrağı dalgalanacaktır. Bayrağı bayrak yapan kan'dır. Masa örtüsü  bozması bir bayrak ancak tuvalette ihtiyaç giderdikten sonra tuvalet kağıdı yerine kullanılır. Alın o bayrağı siz dağlarda kıçınızı silin ancak o yakışır o masa örtüsü bozması beze.

Ankara'daki beyler uyanmanın vakti hala gelmedi mi? Bakın millet devlet kuruyor, siz elinizdekinin kıymetini bilmiyorsunuz ve hala birbirinizi yemekle meşgulsunuz. Bırakın artık bu sen ben kavgalarını da şu seçimlere birlik olarak girin. Girin ki Türk hak ettiği değeri ve kıymeti yeniden kendi vatanında bulsun..

TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK'ÜZ TÜRK'ÇÜYÜZ ATATÜRKÇÜ'YÜZ BAŞBUĞUMUZ ATATÜRK, YOL GÖSTERİCİMİZ NİHAL ATSIZ... TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN... ARKASINDA OLMASAYDI ŞANLI BİR MAZİ BU MİLLETTEN ÇIKAR MIYDI BÜYÜK BİR "GAZİ"
Onbaşı Yamtar
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 444« Yanıtla #7 : 22 Şubat 2011, 10:19:59 »

Damat Ferit'e bile rahmet okutan bu hûkümet'in bu köpeksoylarına bir ceza vermeyeceğini bir inceleme başlatılmayacağını biliyoruz. Bizim tek güvencemiz ordumuzdur.

Vatanımızda yasama, yürütme, yargı, polis dahil hiçbir güç ve kuruma inancımız ve güvenimiz kalmadığını ve sadece biz Türkçüler'in değil tüm vatanseverlerin de tek güvencinin kutlu ordumuz olduğunu, Genelkurmay Başkanımız Sn. Işık Koşaner bilmiyor mu?

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin  can damarı olan Harbiye'de her 10 Kasım'da yapılan yoklamada "1283 Mustafa Kemâl" dendiğinde hep bir ağızdan "burada" diyen Harbiyeliler; bu köpeksoyluya bir cevap vermeyecek mi? Sn.Işık Koşaner bir bildiri yayınlamayacak mısınız? Madem hepiniz Mustafa Kemâlsiniz "burada!" diyorsunuz, hakkını vermeycek misiniz? Sözde değil özde Mustafa Kemal olun ve bu köpeksoyuna gereken cevabı verin!!! Bu benim ve tüm vatanseverlerin sizden beklentisi olduğu gibi, oturduğunuz makâmın da gerektiridiği bir GÖREVDİR!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Toprak ana uyuturken koynunda bizi
Yarınkiler biçecektir ektiğimizi,

Yeşermesi ektiğimiz tohumun haktır,
İşte o gün ruhlarımız şad olacaktır!
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 22 Şubat 2011, 11:39:02 »

Ön görüş se Öngörüş, kürtlerin pili seçime kadar!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
efe_torunu_09
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 23


AYDINSPOR


« Yanıtla #9 : 24 Şubat 2011, 15:17:05 »

yazıklar olsun bunları koruyana arka çıkana bir şarkı vardı Norm söylüyordu Merdiven diye şarkının sözlerini değiştirirsek hadi bana havla herkese diklen ATATÜRK derken besmele çek len ! yapacak hiçbirşey yok el birliğiyle bu şerefsizleri ülkemizden def edelim ermeni olanlar gitsin ermenistana

İmla kurallarına özen göster kandaşım. Batur alp.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.215 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.