Bazılarına Anlaşılabilir Düzeyde Türk Irkçılığı Dersleri
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 10 Temmuz 2020, 16:04:48


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bazılarına Anlaşılabilir Düzeyde Türk Irkçılığı Dersleri  (Okunma Sayısı 1730 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
0707
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 374


« : 01 Eylül 2013, 13:05:41 »

Ders 1: Faşizm italyan falcio kelimesinden türemekte olup en genel olarak İtalyan milliyetçiliği anlamına gelmektedir. Kızıl beynelmilelcilerin kendinden olmayan her türlü görüşlü kişilere faşist demesinin altında yatan olay ise hitlerin stalinle dost olduğu yıllarda hitlere milliyetçiliği sevmediklerinden nazist demeyi red ettiği için silah çatısı anlamında da kullanılan faşist kelimesini kullanmayı tercih etmiştir. Hitlerin polanyaya gözünü dikmesinden doğan husumetten sonra Faşizm( Silah kardeşliği) stalinciler için tü kaka olmuştur. Sizinle bir zamanlar dost olmadığımızdan dolayı Türk ırkçılarına faşist demek abes değil de nedir?
Ders 2: Üstünlük takvadadır deyip milliyetçiliği ret eden islamcı güruha O takvanın aslen Türk ırkı olduğunu belirtmek isteriz. İslamiyet arap yarımadasında henüz dünyaya yayılmamış yerel bir din iken yoksulluk, pislik ve her türlü ahlaksızlığın medeniyeti olan avrupadan canına tak etmiş azgın haçlı ordusunun seferlerinde Selçuklular olmasa İslamiyet yok olup gitmez miydi? Ayrıca milliyetçilik günah ise biz araplara neden kavm-i necip diye tabir ederiz? Üstelik onların bize etrak-ı bi idrak (akılsız, anlayıştan yoksun) derken!
 Türk ırkının diğer milletlerden üstün olduğunu iddia etmiyoruz. Zaten üstün olan bu ırkın Töresinde ve tarihi geçmişini aydınlatıyoruz ve Acundaki  bütün Türklerin birleşmesi için ülkü mühendisliği yapmaya çalışıyoruz...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YABGU
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 827


Mustafa Kemalin Askeri , Atsız Atanın Kalemi.


« Yanıtla #1 : 01 Eylül 2013, 13:46:29 »

Andam  faşist kelimesi carlo levi adlı italyan yahudisi tarafından musoliniye söylenmiştirtir bu komunist yahudinin söylemi günümüze dek komünist olmayanlara söylenmiştir. Müslümanlıkta takva inancı olsa bile pek dinden anlamam ama bir hadiste söylenen bir lafı hep duyarım siz Türklere dokunmadınız sürece onlar size dokunmaz diye bir söz vardırki bu bile Türklerin ümmetten gayrı oldunu bir ırk olarak ayrıldını gösterir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.212 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.