Batı'nın Türk'e düşmanlığı
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Eylül 2020, 14:53:39


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Batı'nın Türk'e düşmanlığı  (Okunma Sayısı 3042 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« : 09 Ekim 2011, 16:31:10 »

Kandaşlar, size bugün batılıların ikiyüzlülüğü, ve Türk'e hakaret etmek için etrafta ne tür iftiralar dolaştırdığından bahsetmek istedim.
Biz ki kanımızın bir damlasından bile şüphe etmeyen, ve soyumuzu, ırkımızı bilen ve bunu ispatlayabilen insanlarız. Genel olarak, Türkiye'de Türk olup, nereden geldiğini bilmeyen insanlar azdır. Çoğu ailesinin tarihinin en az bir bölümünü bilir.
Amma, batılılarda son gelişen şu kanının, hangi kansızlar tarafından ortalığa atıldığını hala tam olarak bilemiyorum. Eski batılı ırkbilimciler, Türklerin yaşadığı anadolu bölgesini, daha ermeni ve urumdan arınmadan önce, "asya" ırkı içinde gösteren haritalar yayınlamışken, şimdiki batılılardan, Türklerin sözde "islamlaşmış(kırma) ermeni ve rum" olduğu gibisinden laflar duyuyorum. Hemen hemen hiç biri, o kıt akılları ile ne genbilimci, ne de ırk biliminden anlayan insanlar olduklarına göre, bunu ne tür bir akılla söylüyorlar, anlamıyorum.
Bunun açıkçası ülkemizde Türklüğe karşı yapılan savaşa, batıdan gelen katkı olduğunu düşünüyorum. Bizim bir ırk olmadığımızı, ve soyu belli olmayan, çakma bir millet olduğumuz anlayışını yaymaya çalışan bu şerefsiz it sürüsü, gerçekten de kendilerinin ne olduğunu bilmediklerini anladıklarında, bazen sus pus, bazen de, eğer ki yeterince hümanist ve kozmopolitan ise, saldırgan oluyorlar.
Nitekim ben kendilerine ne olduğumdan şüphem olmadığını söylediğimde, ve bahsettikleri soylardan olmadığımı söylediğimde, "olsan ne olur ki" gibisinden laflarla geri dönebiliyorlar.

Kandaşlar. Bu, batının ne derece kendi soysuzluğundan rahatsız olduğunun bir göstergesidir. Şimdi avrupa diye bildiğimiz yerde, latinceden çakma dillerin(Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca), ve İngilterenin 10. yüzyıldan geriye giden gerçek bir tarihinin olmadığı ortadadır.
Ne ingilizler, geldiklerini iddia ettikleri anglo-saksonların dilini, ne de fransızlar, isimlerini aldıkları frankların dillerini konuşmaktadır. İtalyanlar ise latinceyi anlayamamakta, ve genel olarak eski latin kültürü ile hiç bir bağlantı göstermemektedirler.
Yani, genel olarak konuştuğumuzda, batı'nın önde gelen milletleri, soysuzdurlar.
Italyanlar/Fransızlar, ne idüğü belirsiz, Norman, latin, Germen ve belki de arap/berberi kırmaları, İngilizler, Kelt, Germen ve Fransız kırması, sahte halklardır.
Bunları bile bile, bizlere ne hakla böyle atıflarda bulunduklarını anlamak çok güçtür.

Ülkemizde konuşulan tüm Türkçe lehçeleri, Göktürk zamanından bile öncesinde kaynaklara geçmiş, bilinen diller, ve halklara dayanır olmasına rağmen, ve ülkemizde bunların bazıları(Çepniler mesela), hala bulunur olmasına rağmen, batı'nın bize bu denlicesine soysuzluk iftirasını dayatması, elbette art niyetten kaynaklanır.
Bu da, Türkiye'yi, ortadoğu'nun Amerika'sı yapmaya çalışan, ve ülkemizde hala Türklüğün soydan bağımsız olduğunu söyleyen, bir takım kansız köpeklerle aynı yola düşer, çünki onlar da aynısını iddia ediyor, Ata'mıza yöneltilen bazı iftiraları(mesela yahudi veya arnavut olduğu iddiası), "olsa ne olur" diye karşılıyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Altay Kağan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 287


« Yanıtla #1 : 09 Ekim 2011, 17:48:11 »

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Nihal Atsiz`in ogluna vasiyeti
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.149« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2011, 19:52:36 »

 Atilla zamanından kalma kuyruk acıları var ya herkesi kendi gibi soysuz p.ç sanıyorlar. Onu anlarım da bizim ülkede buna inanan Türk kökenli soytarılara ne demeli? Özellikle de ırkçılık karşıtı,hümanist tayfa başta taraf gazetesi bu gen araştırmalarında ülkede neredeyse yok denen sayıda Türk olduğunu genlerin farklı soysuz p.çlerle karıştığını iddia ediyor. Hani ırkçılığa düşmandınız geri zekalılar? Bunların ırkçılığı Türk e işler ancak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #3 : 09 Ekim 2011, 23:16:15 »

Atilla zamanından kalma kuyruk acıları var ya herkesi kendi gibi soysuz p.ç sanıyorlar. Onu anlarım da bizim ülkede buna inanan Türk kökenli soytarılara ne demeli? Özellikle de ırkçılık karşıtı,hümanist tayfa başta taraf gazetesi bu gen araştırmalarında ülkede neredeyse yok denen sayıda Türk olduğunu genlerin farklı soysuz p.çlerle karıştığını iddia ediyor. Hani ırkçılığa düşmandınız geri zekalılar? Bunların ırkçılığı Türk e işler ancak.
Buna inanan birinin zaten Türk soylu olduğundan şüphe ederim. Şayet ki öyleyse, zaten Türk soylu olsa ne yazar, olmasa ne yazar derim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Türk Çerisi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 789


« Yanıtla #4 : 10 Ekim 2011, 14:13:00 »

Avrupanın bu düşmanlığı çok dert değil de, bizim içimizdeki avrupa kafalıların varlığı asıl derdimizdir. Avrupa bu düşmanca tezleri ortaya atınca bizimkiler mal bulmuş mağribi hemen atlıyorlar ve kendi milletimizi bu iddialarla kandırmaya çalışıyorlar. Türkçemizi bile yok sayıyorlar. Oysa avrupalıların dilleri birbirlerinin içine geçmiştir. Bin senelik bir kökenleri dahi yoktur bu dillerin.

Voltair ingilizce hakkında aynen şunu demiştir ''İngilizce  fransız dilinin kötü telefuz şeklidir''. Yani kendi filozofları bile bundan bahsederken bizimle uğraşmaları çok saçma.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Çalış didin ve çalış yıldızlar kapacaksın,
Bir Tanrıya bir de Türklüğe tapacaksın!
Adakutay
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 42


« Yanıtla #5 : 15 Ekim 2011, 21:10:03 »

Beyaz ırkçısı forumlara bakarsanız görürsünüz,Atatürk'Ün rum veya Türk-rum kırması olduğunu söylerler,dolaylı olarak Ata'mızı beyaz ırka maledip kendilerini yüceltirler.Halbuki ahmaklar Atatürk'ün turanid fenotipe uyduğunu ve sarışın yörük olduğunu bilmezler.Ayrıca yurtdışındaki kürtler nedeniyle kafalarındaki TÜrk tanımı tipik bir kürttür.(uyuşturucu tüccarı esmer kıllı araba benzeyen tipler)  Ayrıca bizim moğol ırkıyla yöredeki rum,ermeni,çerkezlerin karışımı  olduğumuz,Osmanlı'nın batıdaki fetihleri yapmasının nedeninin ise güzel aryan kadınlarına duyduğumuz açlık olması gibi ilginç iddiaları da mevcuttur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.237 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.