Başımıza Bela Bireycilik Pisliği
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 08 Ağustos 2020, 21:06:27


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Başımıza Bela Bireycilik Pisliği  (Okunma Sayısı 617 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« : 18 Kasım 2017, 21:09:23 »

Etniklerde olsun da bizde olmasın dediğim şu bireycilik başa bela bir illettir. Bir sürü zırcahil ağızlarına hak, özgürlük ,  insanlık bilmem ne ıvır zıvırı sakız ederek içinde bulunduğu toplumu ve mensup bulunduğu ırkını yok sayıyor.

En büyük hayali zengin olmak ve bol bol sevişmek olan bu yaratıkların aslında tek yapabildikleri şey yemek , içmek ve sıçmaktır. Parayla mutlu olabileceğini sanan bu yaratıklar öyle yönlendirmelere maruz kalmışlar ki, öylesine hipnotize edilmişler ki beyin naklinden başka bir çare bu yaratıkları normalleştiremeyecektir.

Mutluluğu kazandığı paraya göre değişen hipnotize edilmiş bu yaratıklar uykularından sadece kabusla uyanacaklardır. Bir kişi asla parayla, maddiyatla mutlu olamaz.

Toplum öyle bir yozlaşmaya uğramış ki herkes kendi menfaatini ve zevkini düşünüyor. Kimi sex de sex diyor, kimi çağdaşlaşma ayağına fahişeliği savunuyor, kimi ithal düşünceleri kabul ediyor, kimi yüze gülüp arkadan vuruyor, kimi de en büyük değerlerini üç kuruşa satıyor.

Bu yaratıklar bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyor. Ulan ciğersizler o yılan sizin bir yerinizden girip başka bir yerinizden çıksın da görüyüm. Ne ara bu kadar yozlaştı bunlar. Hayvanlarla aradaki tek fark vardı, kalıplaşıp, sorgulamayıp, düşünmeyip,zehirlenip o farkı da kaybettik. Kaybettik derken bizi kastetmiyorum,  bireyci, yozlaşan yaratıkları kastediyorum. Biz üstün ve seçkiniz ki yozlaşmayız . Biz üstün Türk ırkının çekirdekleriyiz .

Lafım kenndinden başka kimseyi önemsemeyen, kendini dünyanın merkezinde gören yaratıklaradır. Kendini bir halt zanneden en büyük hayali para içinde yüzmek olan maddiyatçı bu pislikler unutmasın ki ne kadar paraya pula altına sahip olsalar da yine kıçlarından çıkan kara bok olacaktır. Para sıçmıyorlar, altın sıçmıyorlar , yedikleri iki tabak yemeği sıçıyorlar.


Mutluluk bir hayale bağlılıktan geçer. Bu hayal ise sadece kendisiyle ilgili olamaz. Mensubu olduğu ırkı değil de kendi refahını düşünenden bir cacık olmaz. Ha diyebilirsiniz, ben cahillerin mutluluğu, faydası için mi uğraşacam diyebilirsiniz , haklısınız da. Ama ben cahillerin iyiliği için çalışın demiyorum, cahilleri kullanın diyorum. Beyni uyuşturulup zehirlenen, kalıplaşmış zihinleri olan, atrofiye uğramış beyinleri olan yaratıkları kullanın demek istiyorum.

Cahilleri basamak olarak kullanın, onların üstüne çıkın, hatta hipnotize edin.

Amacımız ve hayalimiz kendimizi bir hizmetkar olarak görüp kendimizi feda edip ulu Türk ırkını yüceltmek, kandaşlarımızı tek bayrak altında birleştirip, Turanı kurup dünyanın başına bela olmaktır. Bizim mutluluğumuz diğerlerinin mutsuzluğuyla gerçekleşir.

Barışı değil savaşı, merhameti değil acımasızlığı ve gaddarlığı , rahatı değil zorluğu, bireyciliği değil budunculuğu, soyculuğu tercih ettik. Biz istesek de bireyci olamayız, biz yabancılardaki bireyciliği destekleriz ,onlardaki yozlaşmayı destekleriz ama bizde bu tür zararlı düşüncenin gelişmesini kabul edemeyiz.

Herkesin barış içinde yaşadığı bir dünyayı değil, kan ve savaşlarla dolu bir dünyayı arzuladığımız, kendimizi değil üstün olduğunu kabul ettiğimiz ulu Türk ırkını düşünecek, kendimizi hizmetkar olarak görüp feda edeceğiz. Bireyci olmayacağız , biz sıradanlardan değiliz.Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.218 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.