Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: Açina Tayeçe üzerinde 18 Kasım 2013, 13:11:39Konu Başlığı: Avrupa'nın Türkiye ropörtörü Türkiyede.
Gönderen: Açina Tayeçe üzerinde 18 Kasım 2013, 13:11:39
        Akp, kızlı erkekli yurtlar,gezi olayları ve bağımsız yargı için kendisini eleştiren Avrupa Parlamentosu’ndaki merkez sağ partilerin üst çatı kuruluşu Avrupa Halk Partisi’ndeki (EPP) gözlemci üyeliğini bırakarak Avrupa Muhafazakârlar ve Reformcular İttifakı’na (AECR) katılma kararı almış. Buna Avrupa şok olmuş. çünkü AECR  Türkiye karşıtı bir örgütlenmeymiş.
       Niye şaşırmışlar ki, Akp'nin 10yıllık uygulamalarında , başta kendilerinin Türk ve Türkiye karşıtı olmalarını anlayamamışlar mı?  Ayrıca bu hanım diyor ki, "Yeniliklere açık bir adalet bakanınız olduğu için çok şanslısınız, balyoz ve Ergenekon davalarına ben karışamam,bu bizim işimiz değil " diyor.  Ama işleri olmadığı halde, Ermeni ve kürt sorununa herdaim parmak basmayı da ihmal etmiyor." Önceden Ermeni ve kürt demek bile yasak iken şimdi bak ne güzel Kürdistan demeyide öğrendiniz" diyor.

     Ne güzel memleket............

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/25142977.asp