Atsız Hatalı Diyen (sözde) Atsızcılar
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 20 Şubat 2020, 08:01:04


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Atsız Hatalı Diyen (sözde) Atsızcılar  (Okunma Sayısı 5185 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Utacı Börü
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 111


TTK!


Site
« : 23 Aralık 2011, 06:52:46 »

Geçen açmış olduğum "sosyalist Türkçü" başlığında azarı yiyen ben oldum. Olsun, bir tane daha geliyor.

Yazılanlar her ne kadar Türkçülükten uzakta olsa, bu sefer gizliliğe önem vermek durumundayım, geçende resim silindi.

Bunlar profillerinde Türkçü falan yazan kişiler. Yazdıkları ise:Siz bıkmadınız mı bunlardan?

Niye Türkçülük şu günlerde bu kadar heterojen? Niye sulandırılıyor Türkçülük?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin!

Türkçü Kasırga
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.018


IRKÇI


« Yanıtla #1 : 23 Aralık 2011, 07:05:37 »

Gecenlerde o basligi acmakla aslinda cok iyi ettin Utaci Börü. Nasil ki Islam'in, Yahudiligin, Hiristiyanligin hatta kanarya derneginin bile kendisine göre sartlari kurallari varsa Türkcülügünde olmazsa olmazlari vardir bunlardan birisi ve en önemliside Atsiz Ata'dir...Nasil ki Muhammed'in olmadigi bir Islam dini düsünülemezse, Isa'nin olmadigi bir Hiristiyanlik düsünülemezse, Lenin'in omadigi bir kominizm düsünülemezse ayni sekilde Atsiz'in olmadigi bir Türkcülükte düsünülemez bu iki iki dörttür! Ve Atsiz'siz bir Türkcülügün olabilecegini savunanlarin Türkcülügü ise bana göre tamamen saibelidir.
Bu dediklerime bir türlü eski geleneklerini üzerlerinden atamamis bazilari her zaman oldugu gibi yine ziplayacaklardir, varsin ziplasinlar günes balcikla sivanmaz !!

Haa kendilerine sagda solda "Türkcüyüm" deyipte sonra yok Atsiz söyleydi yok Atsiz böyleydi diye ikiyüzlülük yapan soytarilarinda bizlerden gereken cevabi alacaklarindan hic kimsenin süphesi olmasin.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 23 Aralık 2011, 09:41:12 »

Gene Başlığın yanlış kandaş, O Barış Albayram denen Gavat ne zaman Atsızcı olmuş, FaceBOK sanmayın burasını, Atsız burada Tabudur. Türkçülük karılarla, kızlarla sen beğendin bende seni beğendim lakırdıları arasında bir bağ değil, Türklük uğruna can verebilmektir, Otağımızı faceBOK ile karıştırdığınız anda hata yaparsınız orada  eli olan yazar, burada yüreği. faceBOK orospu yatağıdır burası ''KURT İNİ'' açtığınız başlıklara biraz dikkat ederseniz iyi olur.

Başlığı açan Necip Ak ise Gördüğümüz, bildiğimiz kadarıyla yürekli bir Türkçüdür, kendilerine ülkücü diyen çapulcu çakalların her şeyi boklayarak araplaştırdığı gibi Fatihi de araplaştırmak cabalarının karşılığında bu yazıyı yazmıştır, Profil resimlerinde arapça kelimeleri kullanan (Allah, Muhammad vs.) kişilerin Türkçüyüm dediği bir alanda bunların Atsızcı olmaları yadırganmamalı ve orada ki Türkçülük de asla burası ile kıyaslanmamalı.  FaceBok denen yerde kaşarlanmış orospu müşterisini elinden kaçırdığında bir bakarsın kızıl kominist olmuş, ertesi gün Türkçü, bunlar sanal alemin gerçekleridir, orada yani FaceBOK da yapılan hareketlerin Türkçülük ile eşleştirilmesi, özdeşleştirilmesi büyük hatadır.

Burada Atsızcılık Türkçülüğün adı dır ve her nasıl olursa olsun lakaytca bir cümle içerisinde kullanılamaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Erlik Adana
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 23 Aralık 2011, 14:15:39 »

           Öncelikle Utacı Börü kandaşımı açtığı bu başlık için tebrik ederim. Daha evvelki başlığında cereyan eden tartışmanın ancak son kısmına yetişebilmiş, burada da karışıklığa mahal vermemek için fikirlerimi hemen belirtmekten kaçınmıştım.

            Bizim Atsızcılık diyerek ifade ettiğimiz fikir, sürekli gelişen ve bizatihi içindekilerce baltalanan Türkçülük ideolojisinin çekirdek kısmıdır ve bu cihetiyle bir parça ideal durumundadır. Türk Milleti'ni kayıtsız ve şartsız sevmek demek olan bu fikir ne yazık ki propaganda yöntemi olarak sanal ağı seçmek durumunda bırakıldığından bu tip rahatsız edici durumlara da rastlanabilmektedir.

            Çok uzatmayacağım. Katıksız Türkçülük düşmanı olan malûm bir şahsın, sırf ''Atsızcı'' kelimesinden yol alarak bazı şeyleri yıkmağa uğraştığını tek gören ben miyim? Eski kızıl yeni ulusalcılar, bir dönemin Sabahattin Ali'leri, Milli Şef'in kimi yoldaşları, bugün laikliğin ahlaksızlık ve dinsizlik olarak anılmasının biricik sebepleri, içinden bir türlü Alevicilik hastalığını atamayanlar bugün Türkçü olmadılar (!) mı? Hiçbir zaman ortalıkta görünmeyen vatandaşlar Ergenekon soruşturması ilk açıldığında -henüz milli hissiyatı yüksek komutanlar mahkum edilmeden- sırf kızıl ulusalcılar için eylem eylem dolaşmadılar mı? Gökalp'i anmadan evvel ''Devrim Şehidi'' merhum Kubilay'ı anarak ne demek istemiş olabilirler?

            Sırf bunlar da değil. İstanbul'un adının  ''Mehmedkent'' olması gerektiğini söyleyen zat bu Uluğ Bilgelerin upuzun küfürlü sıfatlara maruz bıraktığı ülkü ocağı mensuplarından (!) Atsız mıdır?


            Türkçülüğün bu günü ve müstakbel seyri için Türk-İslam sentezcisi gericiler ne kadar zararlı ise bu soldan dönme adamlar da o kadar zararlıdır. Boşlukta yer kaplamayan eser miktardaki beyinleri ile Türk soyculuğunu üç-beş küfür tümcesi ve her türlü inançla mücadele olarak kalıplara sıkıştırmış bu kimselerle mücadele -kimseyi bilmem- benim için bir görevdir. Henüz belki buna yetecek kudretim yok ancak en azından bugünlük ilke bazında bunu düşünüyorum.

            Bugün meydanlarda az ve boğuk çıkan ses mecburen Türkçülük algılamasını sanal ağa itmiştir. Bu kişilerin dıştaki ve daha mühimi içteki bazı düşmanlarımızın eline koz verdiği herkesçe bilinmektedir. Yukarıda adı geçen şahısları tanımıyorum, ancak kim olurlarsa olsunlar derhal silkinip yeniden düşünmeleri gerektiğini söylemek durumundayım.

             Utacı Börü uruktaşım; sanal ağın her yerinde fişleyerek, dışlayarak, uyararak; gerçek alanda hiçbir türlü fizikî mücadeleden kaçınmayarak bu sanal ve cahil kişilerle olan mücadelenizde başarılar dilerim. Büyüklerimiz ve bizden evla görenlerin yönlendirmesi neticesinde Türkçüler yanlışlık odaklarının tamamına Türkçülüğü yasak edeceklerdir.


Tanrı Türk'ü korusun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gumus Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 23 Aralık 2011, 14:53:37 »

Bunlar Osmanlıcılık akımı ile Osmanlı'yı birbirine karıştırmışlar. Utanmadan da, Atsız böyle demekle hata yapmış, ne demek? Bunlar galiba o kadar  büyük Türkçü ki Atsız'da bile kusur aramaya çalışıyorlar... Böyle insanları ciddiye almamak lazım. Bir avuç dengesiz işte...

Genç Fatih'in ordusu yine tekbir alınca. Söndürürüz kafirin Meryem Ana mumunu.

Din arabın, Hukuk sizin, Harp Türküğün... Türkçülüğün yegane temsilciside turkcuturanci.com'dur!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kagan_Bahadir
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 23 Aralık 2011, 15:22:20 »

"Atsızcı tanımının doğruluğu" konusuna bir dönem soru işaretleri ile bakanlardan biriydim. Lakin bunun sebebi, Atsız'ı ve düşüncelerini inkar maksadı değil, onun kendi adına bir "isim düşüncesi" oluşmasına karşı çıkacağı düşüncesidir ki bunu daha evvel konuşmuştuk.

Bugün kendine Türkçü diyen ve içine çeşitli soslar ekleyerek kendilerinde bir "sentez" çıkaranları görünce, insan kendisini "Atsızcı bir Türkçüyüm" demekten alamıyor. Çünkü bakıyorsunuz birisi, Atsız'dan evvel Türkçü düşünceyi yeşertmeye çalışan ve henüz temelsiz olduğu için elbette noksanları bulunabilen sözlerden bir demet ortaya koyuyor ve "Bakın Atsız böyle demiş ama falanca kişi de bunun tersini söylemiş" diyerek ufak akıllarıyla Türkçü düşüncenin önemli isimlerini karşı karşıya getirmeye uğraşıyor.

Türkçülüğü temellendiren, sisteme son şeklini veren kişi Hüseyin Nihal Atsız'dır. Bu gerçek değişmeyecektir. Dolayısıyla Türkçülüğü çorbaya çevirenler var olduğu sürece kendine "Atsızcı" demenin hiçbir yanlışı yoktur. Hatta en doğrusudur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 23 Aralık 2011, 16:01:24 »

Biz Atsızcılar Fatihi Türk yönüyle ele alarak severiz aynı Atsız gibi, ümmetin yalvaçlarının Fatihi dine sürüklemesi karşısında biz atamızdan olacak değiliz ki dincilerin ağızlarını Gök Bilgenin şu sözleri ile kapatırız; ''Din arabın, Hukuk sizin, Harp Türküğündür''

Arab milliyetçilerinin oyunlarına düşerek Türk büyüklerine çamur bulaştırmak hiç ama hiç bir Türkçüye yakışmaz, hataları varsa Türklüğün aleyhine bunlar söylenir, kimseden de çekinilmez, söyleyeceksiniz de lakin gerçek Türk düşmanı olan ümmet köpeklerinin daleveralarına düşerek işte Türkçüler Türk olan atalarımıza küfrediyorlar dedirtmemeliyiz ki Fatih Osmanlı imparatorluğu sultanları içerisinde en ala'sıdır. Gök bilgeyi anlayarak okumadıkça Türkçülüğe her zaman zarar vereceğinizi unutmayın.

Önce şuna gönülden inanmalıyız ümmet peşinde koşan bir köpeğin Türklük ile uzaktan yakından alakası olmadığı gibi Türk onun umurunda bile değildir, onun tek amacı Türk çocuklarını kendi saflarında buluşturabilmektir, bu amaç uğruna yapamayacakları pislik yoktur. Bundan yaklaşık 25 yıl kadar evveli saiti kürdi denen yaratığın hücre evlerinin birisinde bana da bir koltuk düştü, yaklaşık bir saat durduğum o boktan yerde Hz Muhammedin adı tek kez bile anılmazken, neredeyse her cümlede kürdün adı anılıyordu. Artık tahammül kalmadı dayanamadım ve konuşmacılardan birinin sözünü keserek Ben Türkçüyüm bana sizin aranızda yer olacağını sanmıyorum ben gidiyorum dedim. Beni oraya götüren amirim de kalkış yaptı ardımdan.     Kapıda bizi yolcu etmeye gelen sarıklı vatandaşın yalvarırcasına Mühendis bey bizde Türkçüyüz demesini hiç unutamam, bu söz benim yol haritam oldu.

Türkçüyüm diyerek yola çıkıpta Türkçülüğün aslolan temeli olan Atsızı Yol başı olarak görmek olan Atsızcılık terimini de kendilerine yediremeyen Esasında ümmet yalakası, gerçekde Atsız düşmanı olan gurupları da göz ardı etmemek gerek, onlar ki Türkçülüğün içine sızmış olan Türkçü söylemleri ile Türk çocuklarını kandırarak onları bataklığa çekmek isteyenlerdir. Bu gürüh zamanı gelir Atatürk’e laf ederler, zamanı gelir en yüksek Atatürk yanlısı olurlar. İşte böyle densizleri Türkçüler arasından,  kasabın kemikten eti sıyırdığı gibi  biz temizleyeceğiz.  Bu bizim görevlerimiz arasındadır, pek bir densiz kalmadı ortalıkta ama gene de dikkat etmek gerek, bulunduğunuz ortamlarda böylelerini gördüğünüz de Atsızdan alıntılar yaparak içlerine dalıp onları yandaşları arasında lağvetmek işin zevkli tarafı olacaktır.

Demek istediğim şudur; sağda solda pezevenklik yapan birisinin olur ya ben Türküm demesini ciddiye almak Türklüğe hakarettir ve sağda solda gördüğünüz  ne olduğu belirsiz mahluklarında Ben Atsızcıyım demesine inanarak onlar hakkında kendini yormak Türkçülüğe edeceğin hizmette tenefüsse neden olur. Türklüğe tabiki dolayısıyla Atsıza olan inancın gevşek olması Türkçülerin kaldırabileceği bir ağırlık değildir, Türkçülük Türklüğe kesin ''BİAD'' ister.

yürekli-kam 23 Aralık 2011Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.212« Yanıtla #7 : 23 Aralık 2011, 17:28:28 »

Bu kişiler "bana bak, ben senden daha Türkçüyüm" hallerinde gezen, daha suratında kıl çıkmamış, ve Atsız Ata'mızın eserlerine göz bile gezdirmemiş kişiler olabilirler ancak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Türkçü Kasırga
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.018


IRKÇI


« Yanıtla #8 : 23 Aralık 2011, 18:29:52 »

         
Çok uzatmayacağım. Katıksız Türkçülük düşmanı olan malûm bir şahsın, sırf ''Atsızcı'' kelimesinden yol alarak bazı şeyleri yıkmağa uğraştığını tek gören ben miyim? Eski kızıl yeni ulusalcılar, bir dönemin Sabahattin Ali'leri, Milli Şef'in kimi yoldaşları, bugün laikliğin ahlaksızlık ve dinsizlik olarak anılmasının biricik sebepleri, içinden bir türlü Alevicilik hastalığını atamayanlar bugün Türkçü olmadılar (!) mı? Hiçbir zaman ortalıkta görünmeyen vatandaşlar Ergenekon soruşturması ilk açıldığında -henüz milli hissiyatı yüksek komutanlar mahkum edilmeden- sırf kızıl ulusalcılar için eylem eylem dolaşmadılar mı? Gökalp'i anmadan evvel ''Devrim Şehidi'' merhum Kubilay'ı anarak ne demek istemiş olabilirler?

            Sırf bunlar da değil. İstanbul'un adının  ''Mehmedkent'' olması gerektiğini söyleyen zat bu Uluğ Bilgelerin upuzun küfürlü sıfatlara maruz bıraktığı ülkü ocağı mensuplarından (!) Atsız mıdır?

Türkçülüğün bu günü ve müstakbel seyri için Türk-İslam sentezcisi gericiler ne kadar zararlı ise bu soldan dönme adamlar da o kadar zararlıdır. Boşlukta yer kaplamayan eser miktardaki beyinleri ile Türk soyculuğunu üç-beş küfür tümcesi ve her türlü inançla mücadele olarak kalıplara sıkıştırmış bu kimselerle mücadele -kimseyi bilmem- benim için bir görevdir. Henüz belki buna yetecek kudretim yok ancak en azından bugünlük ilke bazında bunu düşünüyorum.

Erlik kandasimdan alinti yaptigim bu bölümler durum tespiti yapabilmemiz icin herseyi acikliyor. Yüregine saglik Erlik...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Utacı Börü
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 111


TTK!


Site
« Yanıtla #9 : 23 Aralık 2011, 20:27:26 »

Sanal ağda Türkçü postunu giyip soysuzca davrananları gördükçe içim daralıyor. Bir milyon kişi olup da yarısının Türkçülüğü şaibeli olacağına, kırk tane adam gibi Türkçü kalsa acunda, hakikaten yeğdir. Kendini 'Türkçü' diye tanımlayan bir kişi, "sadece bir kişi" böyle Türkçülükten uzak şeyler dese, anında daralıyorum. Bunlar bana ruhsal sıkıntılar olarak geri dönüyor. Sıkıntılarımı atmak için, gerçek Türkçülerin yorumlarına muhtacım. Kuru kuruya kimseyi afişe etme amacında değilim, amacım böyle sinir edici yorumları paylaşıp, benim gibi düşünen Türkçüleri görmek.

FaceBOK'taki saçmalıklardan sonra burada yazılan yanıtları görmek rahatlatıyor beni. Bu otağda Yürekli-Kam gibi tabu olarak gördüğüm ağabeylerim var. İşte bu kişilerin de Türk'çe, Türkçü'ce yorumlarını görünce tekrar güç buluyorum. Erlik Tanrıöğen'in, Yürekli-Kam'ın, Türkçü Kasırga'nın yazdıkları şeyler, Türkçülüğün çizgileriyle üst üste geliyor, benim bildiğim Türkçülük ile de tam uyuşuyor.

Var olun. TTK!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin!

Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.057 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.