Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: açina üzerinde 05 Haziran 2011, 10:49:30Konu Başlığı: APO GÜL'den Mısırlı isyancı gençlere plaket.
Gönderen: açina üzerinde 05 Haziran 2011, 10:49:30
Geçtiğimiz gün, Apo'nun,(Çankayadaki) Mısırdan ziyaretçileri vardı. Hüsnü Mübareği deviren, isyancı gençlerdi ziyaretçilerimiz. Pür neşe içinde Tarabya köşkünde bizzat apo tarafından ağırlanıp, plaketle ödüllendirildiler. Neden? Ülkelerine USA eli ile demokrasi getirmekten. Gençler Apo ya bir armağan takdim ettiler. Hilal içinde bir haç. Yani medeniyetler ittifakı yada dinler arası diyaloğu simgeliyormuş bu armağan. Apo gençlere şöyle seslendi. "Orta Doğu ülkeleri değişimi kabul etmek zorunda. (Yani kendi elinizle ülkenizi ABD ye ve İsraile peşkeş çekin, yoksa sonunuz Irak yada Libya gibi olur. Bakın bize? Biz kendi elimizle verdik. Libya gibi olmadık). Bu değişime katkı sağlayan siz gençler oldunuz , bu yüzden sizi kutluyorum" dedi. Vaybe. Bu iktidarı beğenmeyen nankördür. Mısırda turuncu bir devrim oluyor, buna katkı sağlayanlara Türkiye C. Başkanı ödül veriyor. Herhalde Obamanın bu ara işleri çok, eşbaşkanlarından birine devretti ödül verme törenini.


Konu Başlığı: Ynt: APO GÜL'den Mısırlı isyancı gençlere plaket.
Gönderen: Hun_Kurt üzerinde 05 Haziran 2011, 12:24:54
 Gelmis gecmis Türk tarihinde bunun kadar alcak bunun kadar serefsiz bunun kadar satilmis bir hain ne görüldü nede isitildi. Bu ermeniden dönme godos Türkiyenin isgali tezkeresi meclisten gecmeyince,kankasi köpek receple amerikalilara Türk ordusunu cezalandirmalari icin yalvar yakar oldular. Devaminda kuzey irakta askerimizin basina cuvali gecirdiler. Amerikan bursuyla okudu,inkar etti. Tam su katilmamis büyük bir Türk düsmani haindir. Devletide buna emanet ettiler. Böyle milletede böyle cumhurbaskani yakisir. Neymis dindarmis namaz kiliyormus. Her namaz kilani cumhurbaskanimi sececegiz? Bu milletde zerre kadar akil olsa,düsünür. Yahu bu adam namaz kiliyor ama,kildigi namazin millete ne faydasi var? O zaman tutarsiniz ulemadan en derin hocayi cumhurbaskani secersiniz olur biter. Karisi denen fahise gider,türbanla okula gidemiyorum diye Türkiye cumhuriyetini,avrupa insan haklari mahkemesine sikayet eder,millet gene uyanamaz. Milletin gözü kör,kulagi sagir olmus. Eger islam olmasaydi bunlar ne adina örgütlenip milletin kuyusunu kazarlardi.? Biz Türklük adina örgütleniyoruz,pesimizden on bin kisi gelmiyor.Bunlar din adina örgütleniyor on milyonlarin iradesi ipotek altinda. Gelde bu namussuz serefsizlere karsi mücadele et basarili ol.