Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: BOZDOĞAN BEY üzerinde 27 Şubat 2020, 22:35:33Konu Başlığı: am*rika ve r*syayı aynı iradenin kontrol etmesi
Gönderen: BOZDOĞAN BEY üzerinde 27 Şubat 2020, 22:35:33
sovyetler birliği dağıldığında ABD'yi yani Anglo-Saxon melezlerini yöneten üst İngiliz iradesi, mosk*f idaresindeki bölgelere de yerleşti. İlber Ortaylı'ya göre de günümüzdeki r*s-am*rikan düşmanlığı kamuoyunu aldatmaya yönelik.

Buradan şu sonucu çıkarıyorum, am*rika'yı yöneten üst iradenin dünya üzerinde denetim kuramadığı sadece iki yer mevcuttur: ç*n ve kuzey kore. putin bu iradenin uşağı olsa gerek. r*sya oynadığı rol dışında artık fransa gibi bir avrupa vilayeti.

Böyle bir iradenin varlığından şüphe bile etmem zira bunun için ideal ortamlar mevcut oldu. Mutlaka böyle bir yapı vücuda gelmiş olmak zorunda.Denet muazzam, hükümetler maaşlı memurlardan farksız, vatansever olanları İskender'in İmparatorluğu gibi vilayetler halinde olan dünyada sonradan değişmeyecek sınırlarından pay koparma peşinde.

Hun istilası Avrupa'da feodal yönetimlere, İstanbul'un fethi bunların yıkılıp merkezi krallıkların zengin desteği ile güçlenmesine ve krallık kendisine yük olunca krallıktan da kendi eseri olan Fransız İhtilali ile kurtuldu Avrupa zenginleri.

Bir küresel iltizam düzeni kuruldu.
Bu kurguyu bozup Irkımızı kurtarmak bize düşüyor.

Parça pinçik olan Roma bu şekilde hortladı, şimdi tarihi tekerrür ettirme ve bu yeni Roma'yı da ortadan kaldırmak zorundayız. Atalarımızın izinde melez Roma hortlaklarını Arı soylu Türkler olarak atalarımız gibi boyunduruk altına alıp parçalamalıyız.

Roma'da zırhlı süvari
Gladius kılıcı
Hoplitler
Kısaca hantal fakat çağının en iyi teknolojisine sahip bir ordu
Kale
Para
Nüfus
İlim
Mühendislik
Strateji
PARA
Köklü teşkilat
Müttefikler


Hun'da ise hafif zırhlı, uzun menzilli yayları, Türk kılıcı denilen enli kılıç, ıslık çalan ok gibi pratik silahlar Lojistik hareket kabiliyeti(savaşın yerini ve zamanını belirleyen taraf olma) ve Irki üstünlüğü, Tanrı'nın yardımı


Bir punduna getirip şanlı Ecdadımızınkine benzer bir egemenlik yolu bulmalıyız.
İçimizde ne Tanrıkut Mete'ler vardır Islık çalan ok gibi icatlar yapacak.
Atatürk'ün çizdiği, Atsız'ın yazdığı yolda erken kalkıp sıkı giyindiğimiz Tanrı Yolu'nda bize yol gösterecek Bozkurtlar çıkacaktır. Tanrı büyüktür, kandaşlar!
Biz Sançar, Yamtar, Çalık, Bögü Alp, İşbara Alp olmak için çalışalım da gerisini Tanrı'ya bırakalım.
O bizim başımıza Başbuğlar gönderir.

TTK