Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türklüğün Dostu ve Düşmanları => Konuyu başlatan: Ertin Böke Alp üzerinde 12 Ocak 2016, 03:34:41Konu Başlığı: ABHAZYALAR BİZİ EKONOMİK BOYKOT EDECEKMİŞ!
Gönderen: Ertin Böke Alp üzerinde 12 Ocak 2016, 03:34:41
 Türkiye'nin Suriye sınırında bir Rus uçağını düşürmesinin ardından Rusya'nın Türkiye'ye karşı aldığı ekonomik yaptırımlara Abhazya Cumhuriyeti de katıldı. Abhazya Başbakanı Artur Mikvabiya, Türkiye'ye karşı yaptırımlar içeren bir kararnameyi bugün imzaladı.

 BELİRLİ ÜRÜNLERE KISITLAMA
İmzalanan kararnameye göre Abhazya Ekonomi ve Tarım bakanlıkları ile Devlet Gümrük Komitesi'nin "Türkiye'den gelen belli ürünlere karşı kısıtlayıcı tedbirler konusunda 20 Ocak tarihine kadar tekliflerini sunmaları" bekleniyor.
Kararname aynı zamanda Ekonomi Bakanlığı'na, Abhazya hükümeti sözleşmelerine göre çalışan Türk mercilerini yasaklaması konusunda tedbir alma talimatı veriyor. Buna 2015-2017 yılları arasında Abhazya'nın sosya-ekonomik kalkınmasına yardımcı olmak için yapılan yatırım programları da dahil olacak.

Kararname ayrıca Türk kar amacı gütmeyen kuruluşlara da kısıtlamalar getiriyor.

Kararname, bu tedbirlerin Rusya ve Abhazya arasında imzalanan Stratejik Ortaklık ve İşbirliği Anlaşması'nın 4'üncü maddesine göre uygulandığı belirtiliyor. Bu anlaşmaya göre Rusya ve Abhazya'nın ortak bir dış politika gütmeleri öngörülüyor.

Konu Başlığı: Ynt: ABHAZYALAR BİZİ EKONOMİK BOYKOT EDECEKMİŞ!
Gönderen: Ertin Böke Alp üzerinde 12 Ocak 2016, 03:34:59
200 Bin kişilik nüfuslarıyla olmayan ekomileriyle bizi boykot ediyorlar komik! Asıl bilinmesi gereken ise urus ayılarından kaçıp bize sığınan bu çakalların hiç bir zaman dost olmayacağıdır insaniyet perverlere ve etnikçilere duyurulur!


Konu Başlığı: Ynt: ABHAZYALAR BİZİ EKONOMİK BOYKOT EDECEKMİŞ!
Gönderen: Tolga Akgöz üzerinde 12 Ocak 2016, 19:22:19
Abhazya'nın yaptığı, safımız belli olsun misali. Rus'un nasıl bir hilesi varsa, zamanında düşmanı olduğu, canını yaktığı devletleri daha sonralarında kendi safına sokabiliyor.