-----TÜRK GENÇLİĞİNE " PİC" DEMİŞ (!).-----
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 27 Ocak 2020, 16:11:14


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: -----TÜRK GENÇLİĞİNE " PİC" DEMİŞ (!).-----  (Okunma Sayısı 3468 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Gazan Han
Deli Bozkurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.424


İLHANLILAR


« : 22 Mayıs 2014, 13:22:32 »

YORUMSUZFethullah Gülen, Taksim Gezi Parkı’yla başlayan ve tüm yurda yayılan eylemlerle ilgili akıl almaz açıklamalar yaptı. Gülen, eyleme katılan gençlere, “nesebi gayri sahih” ifadesini kullandı. İfadenin Türkçedeki karşılığı “Babası belli olmayan kişi, p.ç.”
Söyleşi ve yazılarının yer aldığı Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.herkul.org
isimli resmi internet sitesinde 6 Haziran tarihinde yer alan konuşmasında Gülen şu ifadeleri kullandı:
“Demek ki, aslında biz bize etmişiz. Tabanda mesele… Toprak kirlendiğinden dolayı, atmosferi, ozonu deldiğimizden dolayı, böyle nesebi gayri sahih bir kısım hadiseler ve onu temsil eden bir kısım nesiller oluşuyor. Bunları düzelteceğimiz ana kadar da, tabiri diğerle, problemi insanda çözeceğimiz ana kadar da problem çözülmeyecektir. ‘Nasıl yaparsak bu nesiller ciddi nefis muhasebesi içinde, bir nefis muhasebesi yapan nesil olarak yetişir?’ düşünmedik bunları.”
“Mesele küçükken, bir mangal közü halindeyken onu söndürmek gerektiğini” dile getiren Gülen direnişçiler için, “Ne yapalım ki, insani çizgisini koruyamamış nesilleri bir kere daha insani çizgide birleştirelim?” diye sordu.
Gençler gayri insaniymiş
Direnişin haklı olmadığını ve eylemlerin insanca yapılmadığını söyleyen Gülen konuşmasında, “Kimler o çocuklar? Hak davası değil o. Hak davası olsa, bir yerde toplanırlar, duygularını dile getirirler, insanca, ayrılır giderler” ifadesini kullandı.

Kaynak :

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.aydinlikgazete.com/mansetler/22419-turk-gencligine-pic-dedi.htmlFacebook'a Ekle
Kayıtlı

Gazan Han
Deli Bozkurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.424


İLHANLILAR


« Yanıtla #1 : 22 Mayıs 2014, 14:08:22 »

Basinda saklanan ilginc haberleri yeni duyuyoruz. BUDA SOMA İLE ALAKALİ HABERİ VE SONRA TAZİYESİ.Herkul.org sitesi editörü Osman Şimşek bugün bir yazı yayınlayarak, Soma'da yaşanan faciayla ilgili Fethullah Gülen’in hissiyatını ve Pennsylvania’ya sıçrayan kıvılcımı anlattı... 

Peygamber Efendimiz’in 'Şehitler beştir' sözüne işaret ederek, göçük altında kalanların ve ailesinin geçimini sağlamak için helal yoldan çalışıp kazanırken ölenlerin şehitlerle haşredileceklerini belirten Fethullah Gülen, Soma 'daki ailelerin yüreklerine bir nebze de olsa su serperek, maden faciasında Hakk’a yürüyen mü’minlerin de -inşaallah- ahirette şüheda arasında yer alacağını ve bunun geride kalanlar için çok önemli bir teselli kaynağı olması gerektiğini vurguladı.Söz konusu facianın kader ve şehitlik sözcükleriyle geçiştirilemeyeceğini; mutlaka derin muhasebeler, ileriye dönük tedbirler ortaya koymak gerektiğini ifade eden Fethullah Gülen, özellikle yetim çocukların korunup kollanması üzerinde durdu.

PENSİLVANYA'DA GIYABİ CENAZE NAMAZI KILINDI

Fethullah Gülen’in katılımıyla yürekleri dağlayan Soma’daki maden faciasında hayatını kaybeden 301 işçi için gıyabi cenaze namazı kılındı.

Namazı, Twitter hesabından paylaşan Herkul.org editörü Osman Şimşek, “Muhterem Hocamızın talebi ve katılımıyla bugün (pazar) burada da Soma şehitleri için gıyabî cenaze namazı kılındı. Mevlâ rahmetiyle muamele eylesin.” ifadelerini kullandı. Hocafendi, Soma’da yaşanan facianın akşamında da yayınladığı mesajda taziyelerini bildirip, dualar etmişti. Hocaefendi, taziye mesajında şunları dile getirmişti: “Soma’da vefat eden madencilerimize Allah’tan rahmet ve mağfiret, yaralılara acil şifa, ailelerine sabrı cemil niyaz ederim. Halen mahsur kalanların bir an önce kurtarılması niyazıyla milletimize başsağlığı dilerim. Allah, başka musibetlerden muhafaza buyursun.” dedi.

Kaynak : rota haber
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hun Türk
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 473« Yanıtla #2 : 24 Mayıs 2014, 07:37:05 »

Kendisi neymiş kendiside kürt piçi mi ne bok olduğu belli değil, bunun tayfasından bir kaç piç buraya gelsede iki eğlensek. İki salak salak bizi tehdit etseler akıllı olun desinler bizde ağızlarının payını verelim güzel oluyor eğlenceli oluyor. Hadi fetoşitler buraya gelin doluşun hepiniz ağzınızın payını alında siktirin gidin, bunlar gelince buralar çok eğlenceli oluyor. Bu yazıyı gören fetoşitler lütfen gelin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gazan Han
Deli Bozkurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.424


İLHANLILAR


« Yanıtla #3 : 24 Mayıs 2014, 12:57:44 »

Harbinden bu cümleleri demisse hukukçular ne duruyor ?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Mergen Kurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.023


« Yanıtla #4 : 24 Mayıs 2014, 19:32:23 »

Fettoş abd' de abdlilerin korumasında ballı kaymaklı kahvaltısını yerken sövdüğü Türk gençliği sınırda elinde silah nöbette bekliyor. Türk' e küfredenin anasına bacısına soyuna tüm sülalesine bir şey derim ama yeri burası değil. P.ç fetoş
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gazan Han
Deli Bozkurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.424


İLHANLILAR


« Yanıtla #5 : 24 Mayıs 2014, 20:20:38 »

Fettoş abd' de abdlilerin korumasında ballı kaymaklı kahvaltısını yerken sövdüğü Türk gençliği sınırda elinde silah nöbette bekliyor. Türk' e küfredenin anasına bacısına soyuna tüm sülalesine bir şey derim ama yeri burası değil. P.ç fetoş

Kendisini elestiren hemen herkese dava acmis. 1500 den fazla dava acmis. Avukatlari araciligiyla. Ve bu davalar için milyon Dolarlar gerekli. Bu Para nerden geliyor ? Hani bir ceketinden başka birseyi yoktu ?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gazan Han
Deli Bozkurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.424


İLHANLILAR


« Yanıtla #6 : 08 Haziran 2014, 11:06:49 »

FETTULLAH'İ GETİRTMEK İCİN AMERİKA'YA YİNE BUYUK TAVİZLER VERİLECEK.

Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Hadi Sinirlioğlu, üç günlük çalışma ziyareti çerçevesinde yarın ABD'ye giderek, ABD Dışişleri Bakanlığı'nın yanısıra Ulusal Güvenlik Konseyi yetkilileri ile de görüşecek.

07 Haziran 2014 Cumartesi
 
Türkiye ile ABD arasındaki ikili ilişkilerin yanısıra bölgesel ve küresel gelişmelerin ele alınacağı görüşmelerde; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın paralel yapıyla ilgili başlattığı soruşturma çerçevesinde ABD-Pensilvanya'da yaşayan Nur cemaatinin önde gelen isimlerinden Fethullah Gülen'in iadesi konusunun da gündeme gelmesi bekleniyor.

BAŞSAVCILIK DIŞİŞLERİ'NE GİZLİ DAMGALI YAZI GÖNDERMİŞTİ

Sinirlioğlu'nun ABD ziyaretini önce gezilerinden farklı kılan boyutu ise paralel yapıyla ilgili soruşturma çerçevesindeki zamanlama. Sinirlioğlu, gezisi sırasında ABD Ulusal Güvenlik Konseyi yetkilileri ile de görüşecek. Sinirlioğlu'nun, ABD'nin en önemli devlet kurumlarından biri olan Ulusal Güvenlik Konseyi yetkilileri ile de görüşecek olması ayrı bir önem taşıyor.

Gezinin zamanlaması, 21 Mayıs 2014 tarihinde Ak Parti iktidarına yakın gazetelerde yer alan haberlere bakıldığında ilgi çekici bir boyut kazandı.

Bu haberlerde; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, 17 ve 25 Aralık tarihli darbe girişimlerine karşı başlattığı soruşturma çerçevesinde dosyada bir numaralı 'şüpheli' olduğu belirtilen ve ABD'nin Pensilvanya Eyaleti'nde yaşayan Fethullah Gülen hakkında 'iade' talebinde bulunmaya hazırlandığı belirtilmişti.

Bu çerçevede ilk adım, Adalet Bakanlığı aracılığıyla Dışişleri Bakanlığı'na gönderilen 'gizli' ibareli resmi yazı ile atılmıştı. Başsavcılığa bağlı Anayasal Suçlar Bürosu'nun yazısında, "Türkiye Cumhuriyeti İle ABD Arasında Suçluların Geri Verilmesi Ve Ceza İşlerinde Karşılıklı Adli Yardım Anlaşması" hatırlatılarak, bu anlaşma kapsamına giren suçlar ve izlenecek prosedür sorulmuştu. Paralel örgüt soruşturmasını yürüten Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın isim belirtmeden gerçekleştirdiği yazışmaya verilecek yanıtın ardından, iade dosyası için çalışma başlatılacağı ifade edilmişti.

AİLE İÇİ MESELEYMİS...

Meclis Başkanı Cemil çiçek'e veda ziyaretinde bulunan ABD'nin Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone ise Fethullah Gülen'in iadesi konusunu değerlendirirken, "Bu aile içi bir mesele. Bu meseleye karışmak istemeyiz. Ancak biz bu ailenin dostuyuz ve bu meselenin iyi sonuçlanmasını istiyoruz" demişti.

Beyaz Gazete.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gazan Han
Deli Bozkurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.424


İLHANLILAR


« Yanıtla #7 : 08 Haziran 2014, 11:29:21 »

Kendisi neymiş kendiside krt piçi mi ne bok olduğu belli değil, bunun tayfasından bir kaç p.ç buraya gelsede iki eğlensek. İki salak salak bizi tehdit etseler akıllı olun desinler bizde ağızlarının payını verelim güzel oluyor eğlenceli oluyor. Hadi fetoşitler buraya gelin doluşun hepiniz ağzınızın payını alında siktirin gidin, bunlar gelince buralar çok eğlenceli oluyor. Bu yazıyı gören fetoşitler lütfen gelin.

Turkiye'ye bir getirilse. Nasil agirlanacagi merak konusu....
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.12 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.