ÜLKÜCÜYÜM DİYEN ZEVATLAR BU GÜN PKK İLE AYNI SAFTALAR!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 05 Temmuz 2020, 23:22:38


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: ÜLKÜCÜYÜM DİYEN ZEVATLAR BU GÜN PKK İLE AYNI SAFTALAR!  (Okunma Sayısı 9033 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 16 Ağustos 2010, 18:54:53 »

12 Eylül darbesinin ardından cezaevinde işkencelere maruz kalan eski ülkücüler, anayasa paketine destek için deklarasyon yayıy ladı. VAY VAY VAY, türkücülere bak! Türk ordusunu kendilerinin zarar gördüğü inancıyla Türk düşmanlarının yanında yer alarak yıpratmak peşindeler, ZAVALLILAR!

Lan siz kimsiniz binler var milyonlar var Ökkeş! İşte Çapulcu ülkücü dediğimiz cinsler bunlar! Gün geldi gerçek yüzlerini açığa vurdular.Götlerinin altına bir koltuk, önlerine bir masa ver sen adamsın... De, bunların satmayacağı değer yoktur.


Türkiye bir yol ayrımındaymış(!) Ya darbeleri ilelebet tarihe gömecek ya da darbelerle yaşamaya, öz vatanında esir muamelesi görmeye devam edilecekmiş! Boktan yazılarında bunlar yazıyor zavallıların... Lan kimin öz vatanı, vatan mı kalmış sayenizde! Doğu bitmiş, şehirlerde polisin giremediği kurtarılmış mahalleler var bunlar kimin yüzünden oluyor? A..K..Partisi size ne vaad etti Çapulcular? Gider ayak ne peşindesiniz, ne kazanacaksınız?

İşte bu zihniyette olan bütün ülkücüyüm diyen çakalların karşısında biz varız,Türkçü Bozkurtlar!

Bu Ökkeş efendi mhp'den def edildiğinde hıncını alabilmek uğruna bbp ye gitti. Orada da tutunamadı, şimdilerde her yeri turluyor. Nema peşinde en son A..K..Partisi ile haşır neşir olarak alevi kandaşlarımıza yaltaklanacaktı ama bu kandaşlarımız yutmadılar, sıkıysa gel dediler. Bununki de sıkmadı tabi ki gidemedi planlanan organizasyona...

İşte çapulcular bunlardır! Bunlar için başka söze hacet yok.

EVET BU  KENDİLERİNE ÜLKÜCÜYÜM DİYEN ZEVATLAR, BU GÜN PKK İLE AYNI SAFTALAR, APO DENEN KÖPEK AÇIKLADI; ANAYASAYA EVET DİYECEKLERMİŞ... VATAN SEVER ÜLKÜCÜ GEÇİNEN PİÇLERE DUYURULUR! HANİ ONLAR DA EVET DİYECEĞİZ DİYE KIÇLARINI YIRTIYORLAR YA DİNCİ TV LERDE VE GAZETELERDE... BULUŞTUNUZ İŞTE AYNI KAREDE APO P.Çİ İLE!..

Pkk ile ülkücüyüm diyen geçmişin itleri aynı oyda birleşmişler, Tanrım neler oluyor.

Akp'nin kıçını yalayarak bir yerlerden kemik kapmaya çalışan soysuzlar, ülkücü adını kullanmaktan sizleri men ederim! Gidin yeni yoldaşlarınız olan pkk'li kürt köpeklerle birlik olun çıkın karşımıza...

Nasılsa biz sizin gibi soysuzları oymayı öğrendik, zamanında Komünistleri oyduğumuz gibi siz de oyulacaksınız!..

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2010, 19:17:23 »

Ökkeş Şendiller(Kenger) denilen adam, bizim Miliyetçiliğini beğenmediğimiz Ümmetçi MHP'nin bile ümmetçi olmadığını iddia ederek; BBP'yi Muhsin Yazıcıoğlu ile kurmuş kişidir.

Yani dinciliğin dibine vurmuş zevatın tekidir! Takunyalılarla hareket etmesi normaldir.

MHP'li Ülkücülere gelirsek; Dört ya da beş MHP'liden birinin referandum da ''Evet'' diyeceği zaten gün gibi aşikar. Yapılan kamuoyu yoklamaları da onu gösteriyor. Keza, dinci ABD. GÜL'ü Köşk'e bunlar çıkartmadı mı? Ne yaptıkları belli değil, şimdi de kalkmışlar ''Hayır'' diyeceğiz diyorlar. Çakma milliyetçiler! Siz, önce milliyetçi mi dinci mi olduğunuza karar verin!

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2010, 21:35:07 »

Önümüzdeki seçimlerde -Mhp den başka oy verecek parti YOK- diyenlere kapak olsun. Bu ülküsüz ülkücüler seçimlerden sonra akepeyle koalisyon bile yapar... Yazıklar olsun!..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Fedai
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 41« Yanıtla #3 : 16 Ağustos 2010, 21:41:49 »
Su resimleri gordugum her dakika gecmisimle hesaplasmak zorunda kaliyorum, ne yazikki bir zamanlar bu sozde milliyetci partiye gonul vermistim. Hala mhp'nin milliyetci oldugunu iddia eden var mi?

Umarim bir gun butun ulkuculerin akli basina gelir!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2010, 16:59:24 »

Kendine Ülkücü sıfatını yakıştıran dingilin birisi çıkmış bugün, STV de konuşuyor, diyor ki; Referandumda EVET oyu vermeyenlere hakkımı helal etmem, dondum kaldım acaba bu herifin bizden ne alacağı olabilir diye. Ben Hayır oyu vereceğim de onun hakkını helal etmemesinden korkuyorum.

80 öncesi bu davaya kardeşini şehit veren ben, evi koministlerce neredeyse her gün taranan gene ben, Okulunu bu dava yüzünden yarım bırakıp evinden uzaklarda okumaya giden gene ben, aylarca yerinden, yurdundan, anadan, babadan, ve kardeşlerden uzak kaçak yaşayan gene ben, bu böyle uzar gider.

PEKİ BU HERİFİN  BANA HAKKINI HELAL ETMEYECEĞİ HAK NEDİR, bileniniz var mı?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Erlik Tanrıöğen
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 17 Ağustos 2010, 17:16:44 »

Akp'den vekillik sözü, sorostan para, ya da Tanrısı fetullahten emir almıştır eçe. Ya da en basit tabirle Türk kanlı değildir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt Eren
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.305« Yanıtla #6 : 17 Ağustos 2010, 17:58:50 »

   Mhp tabanının kamuoyu yoklamasında evet diyeceğine inanmıyorum, inanmak istemiyorum. Kendini ülkücü olarak tanımlayan fakat ülkücülükleri fi tarihinde kalan bu adamların, neye ve ne için hizmet ettiği gün gibi aşikardır. Mhp içerisinde yer bulamayarak Akp ve Bbp gibi dini siyaset yolunda ilerleyen partileri yaranmak için atmadıkları takla kalmadı. Ahmet Türk'e atılan yumruk sonrası geçmiş olsun ziyaretine giden "eski" ülkücüler gördük. 80 ülkücülerinden olup eşi Akp milletvekili olan, Zaman Gazetesi'nde yazan ülkücülerimiz de oldu bizim.

   Akp'nin ekmeğine yağ süren bu "eski ülkücüler" televizyon programlarının en gözde konukları şu an. Tayyip efendinin de emri ile Mhp tabanında açılmak istenen "evet çatlağı" için çırpınıyorlar. Kamuoyu yoklamasını 12 Eylül darbesinin hesaplaşması olarak gösterilmesinin nedeni de ülkücülerin desteğini almak değil mi? 12 Eylül'ün mağdur çocuğu rolüne bürünen Tayyip efendi neden kendi partisi içinden 12 Eylül mağdurlarını konuşturmuyor da ülkücü isimleri seçiyor? 12 Eylül'ün darbe ortamından beslenen Akp zihniyeti içinde bir tane bile mağdur var mı? Postal sesi duyunca it gibi titreyen badem bıyıklılar 80'leri yaşadı mı acaba?

   "Açılım" adlı ihanet adımında, "Analar ağlamasın" diye terörist annesi ile şehit annesi de böyle yan yana getirilmedi mi? Peki bu ayıbı tüm şehit annelerine mâl etmemiz mümkün mü ki, "Evetçi eski ülkücüler" yüzünden tüm Mhp tabanına bu yaftayı yapıştıralım.

   "Evet" demek için istifa eden belde başkanlarının önümüzdeki seçimde yerini garantilemek için kaypaklık yaptıklarını bilmeyen var mı?

   Amacım kesinlikle Milliyetçi çizgiden uzaklaşan bu partiyi savunmak değil. Sadece Akp'nin bu yeni oyununa benim bakış açımdır. Tanrı Türk'ünü koruyacak ve kamuoyu yoklamasında gereken ders verilecektir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Milli Türk Devleti, Laik Cumhuriyet ve kutlu Türk Silahlı Kuvvetleri Atamın mirasıdır. Korumak ve yüceltmek her Türk bireyin görevidir.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 17 Ağustos 2010, 18:27:53 »

Tabiki biz biliyoruz, samimi ülkücü kandaşlarımızla bu benliklerini üç kuruşa satan kansızlar arasında çok fark var, biz bu iki gurubu asla karıştırmıyoruz, Bunlar Kurt postu giymiş, kendi menfaatleri için vatanın ve milletin menfaatlerini bir kenara koyan kürt dostlarıdırlar.

Mhp nin içerisindede evet diyecek bedbahtlar çıkabilir bu Referandumda ama geneli Hayır diyecektir,
nasılki a.. k.. partisinin içerisindede hayır diyecek kişilerin çıkacağı gibi. Peki neden akp nin içerisindekilerin hayır demesi gerekiyor.

a) İslam dini takiyyeyi yasaklamış, doğruluğu öne çıkarmıştır.
b) Erdoğanın ne kadar yalancı olduğunu anlayanlar HAYIR diyeceklerdir..
c) Bu anayasanın içerisinde değiştirilecek olan bölümlerin bir çoğu vatana ihanet seviyesindedir,
    buna dayanarak bütün akp liler vatan haini değildir, bunlar HAYIR kullanacaklardır.
d) Akp içerisindeki Milliyetçi güçler Türk ordusuna oynanan oyunun farkına vardılar,
    samimi Müslüman kandaşlarımızda artık oyuna gelmeyecektir,
    bu iki gurupta akp nin içerisinde çatlak  oluşturacaklardır ve  bu değişikliğe hayır diyeceklerdir.


A..K.. Partisi sağdan soldan adam çalmaya çalışacağına kendi içine baksın, dağılıyorlar çünkü.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 19 Ağustos 2010, 03:35:27 »

Bu MHP'lilerin kavga etmeden, fikir ayrılığına düşmeden tek anlaştığı nokta ''Kürt kardeşliği''dir...

Mhp denen parti ülkülem ve ideoloji partisi olduğunu iddia etmesine rağmen her kafadan ses çıkmakta, içinden bazıları da milliyetçiyiz dedikleri halde apo p.çi ve pkk ile aynı safta olup, referandum da ''Evet'' diyeceklerini açıklamaktadırlar.

Bugüne kadar siyaseten yalpalamalarına o kadar çok denk geldik k, artık kanaat getirdik MHP'lilerin bu yalpalaması da ne ilk ne de sondur!

Tanrı, bu ülkenin ve Türklüğün kaderini bir daha MHP'nin eline bırakmasın!..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 20 Ağustos 2010, 15:26:53 »

Bizim ülkücü bildiğimiz bir çok arkadaşımız şu günlerde toplantı üzerine toplantılar yapıyorlar. Toplantıların amacı evet oyunu ülkücüler arasında nasıl yaygınlaştırabiliriz.
Toplantıyı tertip edenlerden birisi DSİ'de yeni müdür oldu. A. k. partisine iyice yakınlaşması gerekiyor. Birisi Mhp den millet vekili olmak için aday oldu sıralamaya giremedi, şimdilerde a.k. partisinin yakınlarında boy gösteriyor.  Anlaşılmıyor değil mi bunların neye hizmet ettikleri...

Sevincimiz odur ki bunlara fazla yüz veren yok. Tek tek kapı kapı geziyorlarsa da kapılar yüzlerine kapanıyor. Sanıyorum ki bunlar a. k. partisi düştüğünde gene Mhp de hizmete başlarlar.

Zira, MHP'de öyle bir bünye var ki ne olursa olsun zorluk çekmeden içine alıp hazmedebiliyor...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.205 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.