Ülkücüler kimdir?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Eylül 2020, 19:31:27


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 8
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ülkücüler kimdir?  (Okunma Sayısı 34786 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
KOLOKAAN
Ziyaretçi
« : 12 Ocak 2010, 22:12:55 »

 Şuan için mhp'nin eli altında olan ülkü ocaklarında bulunan ve kendilerine ülkücü diyen ve hemen hemen herşeyden tahrik olup seni sorgulama yetkilerini kendilerinde bulan ahlak zabıtalarına verilen ortak adıdır ,ülkün ne diye sorulduğunda bakıp kalanların ortak adıdır ülkücüler.

  Demokratlar,kürdofiller,her kesimden solcular hep ülkücüleri yerden yere vurur.Çünkü ülkücülerin Türk ülküsüyle hiçbir alakası yoktur.Paramiliter güç olarak göz yumulur ve beslenirler o kadar.Eğer ülkücülük gerçek milliyetçilk olsaydı kürtler ülkücü olmazdı.Vatan millet sakarya edebiyatıyla siyasi hareket yüretilmeyeceğinin farkında bile değildirler ülkücüler.
Bilgisiz,boş,toplumda saygınlık arayan gençlerin içine girdikleri ama çıkamadıkları bir kavramdır ülkücülük ayrıca.çünkü boş bir insanın ülküyü anlaması,buna uygun politikalar üretmesi imkansızdır. O yüzden Adriyatik denizinden Tanrı dağlarına Türk vatanı ülküsü sadece Türkçülerin ülküsüdür.
Ülkücüler linç kültürünü benimsedikleri için hiçbir zaman iş başında olamayacaktır. 1 kişiye 15-20 kişinin dalmasının delikanlılıkla hiçbir alakası yoktur.Delikanlı adamlarsa eger daha dengeli bir saldırı söz konusu olmalıdır.
Bunun yanında ülkücülerin Türk değerlerinede saldırması ayrıca bir ilginçtir. Ümmetçi olmayan,bir ulusu yokluklar içinden var eden büyük Türk Atatürk'e saldırmaları bunun en büyük örneğidir."ne mutlu Türküm diyene" diyen Atatürk sevilmez ama en ümmetçi osmanlılar,şeyhler,hocalar bile el üstünde tutulur.Evet bildiniz bununda farkında değildirler.
Ülkücüler bir Türk milliyetçisinden çok kendilerini arap milliyetçisi sanmakta,arap değerlerinin korunmasına hizmet etmektedirler,bunun yanında ülkücülerin içinde artan ümmetçilerde cabası.Ümmetçiler gerçek Türkçülüğü neredeyse yok etmek üzereler.Ümmetçiler içi boş ülkücü gençlerin dini duygularını sömürerek onları Türkçülükten uzaklaştırıp,Türkiyelilik kavramına yaklaştırmayı başardılar.ileride ne olur kestirmek çok güç değil.Ama bununda farkında değildirler.
Türk kürt kardeştir sözünü birçok ülkücü yanlış bir biçimde benimsemiş durumda.Ükücülerin birçoğu kürtleri Türklerin bir boyu olarak bile sanmakta.Kürtlerin acem soyundan geldiğini bile bilmemektedir.  

  Çoğu gerçekten ama gerçekten Türkiye ortalamasının altında bir zeka ve bilgi seviyesine sahip olan insan grubu. Daima hayallerde yaşarlar, sürekli kurtlar vadisi  misali komplo teorileri üretirler. siyasetten ve özellikle tarihten anladıklarını sanırlar. Müslüman geçinirler ama ramazanda oruç tutmayan birini görseler dövmeye veya söymeye kalkarlar. Her grupta olduğu gibi içlerinde iyi olanları da kötü olanları da vardır ancak hepsinin tek bir ortak özelliği vardır; o da asla bir baltaya sap olamayacaklarıdır.

  Gençliklerinde yaptıkları her şeyin saçma ve cahilce olduğunu anladıkları zaman hepsi en az ellili-altmışlı yaşlarına gelmiştir ve de şanslı olanları ya bir taksici olmuştur ya da bir kahveci. Şanssız olanları ise polis okulu sınavını kazanamamanın verdiği üzüntüyle kendini ya kumara vurmuştur ya uyuşturucuya.Bu sebeplerden dolayıdır ki ÜLKÜCÜ kelimesi bu başı boş adamların olusturduğa gruba bırakılmamalıdır..

                                                                                                                                                                                                    KOLOKAAN
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2010, 23:08:05 »


                                            YAZIK Kİ ÖYLE !..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
MoTuN
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2010, 23:31:19 »

Ülkücülük silahşörlüktür. Ocaklardan MEZUN!!! olup gayrimeşru işler koşturmayı adam olmak saymaktır. Okullarda teşkilatlanıp kürtlerde dayak yeyip Türk cocukları küpe takıyor diye tehdit etmektir. Ülkücülük Atsız Ata'nın kitabını ocak kütüpanesine koyalım dendiğinde oda kim Kazak'mı bu adam diyen okul başkanlarına sahip olmaktır. Reis reis diye bir taraflarını yırtıp hizbullah sloganlarını 3 Mayıs'larda atmaktır... Takım elbise giymekle boyu uzayanlardır ülkücüler...

Tabiki bunlar şimdilerin çapulcuları...

Ülkücülük Ocaklarda sorulan anlamıyla nizam-ı alemcilik değil, Atsız Ata'mızın dediği gibi bir davayı hakkaniyetiyle savunmaktır. Atsız Ata'mızın sıkça kullandığı ve bizlere pek yakıştığı için bizim kullanmamız gereken bir ünvandır...

TTK..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bağatur-Şad
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 316


Elbet bir gün kutlu Türklük töresini bulacaktır...


« Yanıtla #3 : 14 Ocak 2010, 18:22:15 »

Gerçekten de ülkücülüğün içi çok boş kimi ocakçılar için ama bu söylenenler bütün hepsine mal edilemez. Gerçekten de ülkücülüğü küpe takanların küpesini almak sanıyorlar.
Ama Kolokaan iyi yazmış...Sağol Kolokaan
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

SANA DAR GELMEYECEK MAKBERİ KİMLER KAZSIN
GÖMELİM GEL SENİ TARİHE DESEM SIĞMAZSIN
hürriyet
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4« Yanıtla #4 : 21 Ocak 2010, 16:53:40 »

Burada ülkücülüğü bilen kimse yok mu?

Yazılarda "Dil Bilgisi" kurallarına dikkat et.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
mesuthan
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 21 Ocak 2010, 19:32:09 »

      ÜLKÜCÜLER KİMLERMİDİR ?ÜLKÜCÜLER 80 ÖNCESİNDE VATANSEVER OLDUKLARI VE ÜZERLERİNE VAZİFE GÖRDÜKLERİ İÇİN  ,KOMÜNİST KÖPEKLERE KARŞI VATANI SAVUNURKEN BEŞBİN ŞEHİTVERMİŞ, DAHA FAZLASININ EVİ BARKI DAĞILMIŞ,  HAYATTAN KOPUP MAHPUSLARA DÜŞMÜŞ,YETMEMİŞ  KAHPE 12 EYLÜLLERDE  KOMÜNİSTLERDEN FAZLA EZA CEFA ÇEKMİŞ SEHPALARA YÜRÜMÜŞ ,TABUTLUKLARA TIKILMIŞ,OKULUNDAN İŞİNDEN GÜCÜNDEN, AİLESİNDEN SEVDİKLERİNDEN AYRI DÜŞÜRÜLMÜŞ,AÇ KALMIŞ, ÇAY,SİGARA PARASI BULMAMIŞ VE MADALYA VERİLMESİ GEREKİRKEN,AÇ BİİLAÇ PİÇ GİBİ ORTADA BIRAKILMIŞ ZÜMRENİN ORTAK ADIDIR.SOSYAL YAŞAMDAN KOPMUŞ TRAVMAYA UĞRAMIŞ ,KOMÜNİST KÖPEKLERDEN DEĞİL BİZZAT CANLARINI MALLARINI SEVDİKLERİNİ HAYATLARINI FEDA VE HEBA ETTİKLERİ DEVLETLERİ ORDUSU TARAFINDAN İŞKENCEDEN GEÇİRİLMİŞ VATANSEVERLERDİR ÜLKÜCÜLER,AÇ İT FIRINI YIKAR DEMİŞ ATALAR.AÇ BOZKURT FIRINI YIKMAMIŞ AMA AÇLIĞINA SABIKALI OLUŞUNA VE MARUZ KALDIĞI KAHPELİKLERİN HINCINA MAĞLUP OLMUŞ MAFYA TABİR EDİLEN OLUŞUMLARDA GÖRÜKMÜŞTÜR.BUNU FIRSAT BİLEN MALUM MEDYA ÜLKÜCÜ MAFYA ANLAYIŞINI YERLEŞTİRMİŞTİR ,DENİZ GEZMİŞ GİBİ TERÖRİSTLERİ MASUM HALK KAHRAMANI GİBİ GÖSTEREN YASADIŞI SOL TERÖR ÖRGÜTLERİ VE YANDAŞLARINI ASLAN GİBİ GÖSTEREN MEDYA, ÜLKÜCÜLERİN BİRİNİ BİN ETMİŞ KARALAMA KAMPANYALARIYLA ÜLKÜCÜ MAFYA İMAJINI YERLEŞTİRMİŞTİR.ÜLKÜCÜLER DEYİMİ MİLYONLARI KAPSAR. ELBETTE ŞEREFSİZ OLANLARDA ÇIKABİLİR.TÜRKÇÜLERİN İÇİNDE YOKMUDUR ?.OLMAMASI EŞYANIN TABİATINA AYKIRIDIR.AMA GENELLEMEMEK GEREKİR.ASENAYI DANSÖZ ERGENOKONU ÖRGÜT ADI YAPTILAR.  ÜLKÜ VE ÜLKÜCÜ KAVRAMLARINA SAHİP ÇIKALIM KANDAŞLAR.TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KIZILKURT
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 32Site
« Yanıtla #6 : 21 Ocak 2010, 19:44:37 »

Canın Can bulsun TONYUKUKBOZKURT  Andam Ülkücüleri buraya çekeceğimize karalıyarak yapmadığı şeyleri yaptı göztererek onları kazanamayız.


KIZIL KURT ŞU YUKARDAKİ SÖZLERİNİZİ AÇARMISINIZ BİRAZ,NE DEDİĞİNİZ ANLAŞILAMIYOR.(yürekli-kam)
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

GÖK BÖRÜ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 15« Yanıtla #7 : 21 Ocak 2010, 21:06:05 »

Meselemiz burada Türkçülüğe hizmet etmektir.. şahsımda 20 senedir bu kavganın sahibi olmak uğraşısındayım; artık Ülkücüler şöyledir.. böyledir babındaki sığ münakaşaları bırakarak Türkçülüğün ne olduğunu öğrenmeye öğretmeye çalışalım!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BÜTÜN TÜRKLER BİR ORDU KATILMAYAN ALÇAKTIR!
mesuthan
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 21 Ocak 2010, 21:12:50 »

Ne dedin anlamadım gökbörü ülkücülük mü sığ tartışılmasımı ? Türkçülük ney öğrette öğrenelim bakalım
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
GÖK BÖRÜ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 15« Yanıtla #9 : 21 Ocak 2010, 21:23:16 »

Ülkücülük sığ değil.. bunu kast etmedim! Bilakis misyonuna sahip çıkma göreviyle özdeşim! Benim yazdıklarım açık ve net.. ancak yeterli olmamış demek ki!.. Bu konuda ve bu otağda artık yorum yapmayacağım!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BÜTÜN TÜRKLER BİR ORDU KATILMAYAN ALÇAKTIR!
Sayfa: [1] 2 3 ... 8
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.256 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.