ÜLKÜCÜ CAMİANIN SON DURUŞU KARŞISINDA TÜRKÇÜ GÜÇ YAPILANMASI!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 11 Ağustos 2020, 15:23:00


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: ÜLKÜCÜ CAMİANIN SON DURUŞU KARŞISINDA TÜRKÇÜ GÜÇ YAPILANMASI!  (Okunma Sayısı 3449 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ISBARA ALP
Ziyaretçi
« : 07 Nisan 2011, 12:31:58 »

Bundan bir beş bilemedin on yıl önce Türklüğe aykırı bir olay gerçekleştiğinde milletin aklına ülkücüler var bişey olmaz gibisinden esintiler gelirdi.

O zamanlar Türk düşmanlarının karşısına dikilecek güç olarak Ülkücüler ( bakın bunu yanlış anlamayın, biz hepimiz ülkücüyüz, burada ülkücü dediğimde mhp nin mankurtlaşmış gençliğinden bahsediyorum) görülürdü. şimdi neden bunların esameleri okunmuyor da Türkçüler mevzu ediliyor. Cevabı kolay; Ülkücülüğün yerini Türkçülük aldı, o ülkücü camiadan özüne dönenlerin çokluğu karşısında ocaklarda bulunan mankurtlaşmış olanlarda artık ülkücü adının ön tarafına Türkçü sıfatını komaya başladılar, bu güce yakışan ad Türkçüdür.

Türkçülerin bu derecede öne çıkmasının en büyük nedeni bazılarının sanal alem diyerek ��ti�� ye aldığı bu otağlardır, bu Otağlar Türk çocuklarının benliğine dönmelerini kesinlikle sağlıyorlar, buranın havasını teneffüs eden bir Bozkurtu ocakların kokuları sarmaz oluyor.

Ülkücü kuvvet, Türk düşmanlığına karşı gerçek bir kuvvetti fakat son yıllarda içlerine aldıkları etnisiteler  nedeniyle bir başı bozukluk ve Türk düşmanlarına karşı durmayı din düşmanlarına karşı olmak anlamını taşıyan hareketlerinin Türk milletinin bazı kesimleri (Türkçü) tarafından anlaşılıp kendi içlerinde bulunan Türk çocuklarına da bunu yoğun olarak anlatmaları nedeniyle bu yapılanma büyük güç kaybetmeye başlamıştır. Orada bulunan Bozkurtların Türkçülükle tanışmaları anından itibaren gerçeği gördüklerinde ocaklara arkalarını dönmekteler.

Alparslan Türkeşin 12eylül öncesinde Türklüğe karşı olan hareketin lideri konumunda olması daha sonradan gelen gençliğin bu davanın savunucularının ülkücüler olduğunu sanmaları nedeniyle bütün milletini sevenlerin kendilerini ya Türkeş�çi yada ülkücü olarak tanıtmalarına neden olmuştur. Alparslan Türkeşin Din konusunda gevşekliğini hazmedemeyen Muhsin Yazıcıoğlunun partiden ayrılması sonunda yukarda bahsettiğimiz din düşmanlarına karşı olmayı Türk düşmanlarına karşı olmak zanneden Bozkurtlar bir boşluğa düştüler. Bu boşluğu o zamanlarda  , Bilgisizlik ve Türkçülerin vurdum duymazlığı neticesinde Biz dolduramadık, ��FETTULLAHIN MİLLİYETÇİ SÖYLEMLERİ��  kabul gördü.

Alparslan Türkeşin ölümünün ardından mhp nin başına gelen Devlet Bahçeli işin gerçeği şu ki 12 eylül öncesinin en iyi Türkçülerinden, Atsızcılarındandı. Bunu Çatlı ile olan ilgi, alaka, ve samimiyeti ile her zaman yardımlaşlarından anlayabiliriz, bu görüşüm o zamanki mhp davasının tutanaklarında kayıtlıdır ve Ankara balgat katliamı diye ad konulan davada da alanen bu ilişki göz önüne serilmektedir. Türkeşin ölümünün peşi sıra boşluğa düşen ülkücü camianın Devlet bahçelinin oy kaygısı nedeniyle bu boşluğu etniklerin Türkleştirilmeleri ile doldurmaya çalışmaları da gerçek ülkücüleri tatmin etmemiş ve ÖZE DÖNÜŞ BAŞLAMIŞTIR.

Öze dönüş Türkçülerin sanaldan yapılanmaları ve bu ağların gerçek anlamda Türkçülüğü Türk gençlerine ulaştırmaları ile büyük mesafe kaydetmiştir, artık Türk çocukları etniklerin Türk olmadıklarını biliyor, önceden kendilerine sorulduğunda ben ülkücüyüm diyen genç Bozkurt ya Türkçüyüm demekte veya Türkçü ülkücüyüm diyebilmektedir. Bu başarının en büyük mimarı kendilerini şahsi kavgalarım nedeniyle hiç sevmesem de atsızcılar.com adı altında Gökyeleli Bozkurt ve IRKÇI mahlaslı Türkçülüğün sanal savaşını veren kişilerdir. Türkçülüğün bu güne yetişmesinin ve bu kadar kudret sahibi olmasının temelini bunlar atmıştır.

Son bir yıl içerisinde Türkçü eylemlerin ve Türkçü buluşmaların çokluğu ve ülkücü camianın da Türkçülüğe olan özlemini dillendirmesi Türk düşmanlarını kaygılandırmakta, onlara uykusuz geceler geçirtmektedir fakat bu camia bize karşı tedbirlerini de almaktadır. Türkçülüğün gerçeğe sıçramasının alt yapısını hazırlayan atsızcılar.com kapatılmış, yerine yerden biter gibi kürt veya sarıklı destekli Türkçü siteler açılmıştır, Türkçü olmak için uğraş veren Türk gençleri buralarda zehirlenmekte, doğru yolun aksine uçuruma yönlendirilmektedirler, buna çok dikkat edilmeli. Bu günden sonra bunu daha da hızlandıracaklardır çünkü Türkçüler ayaklanmış nefes almalarını daha da güçlendirerek bunların karşısına dikilmişlerdir, bu dik duruşu görenlerin fazlalığı karşısında kesinlikle düşman karşı hamle yapacaktır.

yürekli-kam  07 Nisan 2011  Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.478


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2016, 09:15:07 »

Öze dönüş Türkçülerin sanaldan yapılanmaları ve bu ağların gerçek anlamda Türkçülüğü Türk gençlerine ulaştırmaları ile büyük mesafe kaydetmiştir, artık Türk çocukları etniklerin Türk olmadıklarını biliyor,
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.245 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.