ÖLÜMÜNE TÜRKÇÜ, YAŞAMAK İÇİN ÜLKÜCÜYÜZ.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 17 Kasım 2018, 04:27:22


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 115
  Yazdır  
Gönderen Konu: ÖLÜMÜNE TÜRKÇÜ, YAŞAMAK İÇİN ÜLKÜCÜYÜZ.  (Okunma Sayısı 352188 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 12 Ekim 2008, 20:30:03 »

TÜRKÇÜLÜK NEDİR, TÜRKÇÜ KİMDİR?

Türkçülük Türk milliyetçiliğinin adıdır.Türkçülük bir ÜLKÜ’dür.Türkçülük büyük Türk elinde, Türk ırkının kayıtsız şartsız hakimiyeti ve bağımsızlığı ile Türklüğün her yönden bütün milletlerden ileri ve üstün olması ülküsüdür.

TÜRKÇÜLÜK bir ÜLKÜ,    ÜLKÜ HAYALLE GERÇEĞİN KARIŞIMI,    TÜRKÇÜDE BU HAYALİN PEŞİNDE KOŞAN KİŞİDİR.

Türkçü olmak kolay değildir,her Türkçüyüm diyen Türkçü olamaz.Türkçülerde arınmış gönül ve inanmış yürek ister.Türkçü kendisine verilen görevi en iyi yapan kişidir.Türkçü Türk soyunun üstünlüğüne inanır. Türkçü , yükselmek için değil ,yükseltmek için vardır.Onlar Türk milletinin fedakarlarıdır.
Türkçülük Türk milliyetçiliğidir, ama her TÜRK MİLLİYETÇİSİ Türkçü değildir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ŞamanisTürk
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 12 Ekim 2008, 22:49:46 »

Türkçülük, üstün Türk ırkının hakkını her zaman her yerde aramaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 15 Ekim 2008, 21:20:12 »

Sağol bolat kandaşım.senin üzerinden Türkün Tanrısının gölgesi eksilmesin.Sen benim tanıdığım katıksız Türkçülerden birisin,seni aramızda görmek bana şeref verir,saygılarımı sunarım ANDAM.   esen kal
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 17 Ekim 2008, 19:48:48 »

ÖLÜMÜNE TÜRKÇÜ,

YAŞAMAK İÇİN ÜLKÜCÜYÜZ.


TÜRKÇÜYÜZ, ÜLKÜCÜYÜZ !

Türkçüyüz evet, evet evet Türkçüyüz, son kararımız. Bizden üstün kimse yok, kimseyi de Türkçülüğe yakıştırmayız, dinini imanını katar dehleriz. Türkçü doğulmaz der Türkçü olmak isteyenleri de bahane bulur kabul etmeyiz.

Açalım biraz�.
Türkçülük kim ne derse desin NİHAL ATSIZ�ın yolbaşılığında yürümektir... Türkçü Türkten olur, ırkçıdır, Türk ırkçısı. Partiler Türkçüler için hiç önemli değildir. Bir Türkçü Türkiye Cumhuriyetinde kurulu ama Türkçüye yakışan istediği partiye oy verebilir. Bu partileri savunan her Türk soyludan da muhakkak Türkçü olur. Türkçüleri bir partinin adını vererek yönlendirmek yanlıştır.

Türkçülüğü dar kalıplar arasına sıkıştırmak ırkımıza ihanet olup, Yüce Türk milletinin geleceğinin garantörü olan Türkçüleri kapıları kapatarak küstürmek, ırkımızın ümmetçilerin kontrolüne girmesine zamanlada tabi yozlaşarak yok olmasına neden olur.

Ülkücülük  NİHAL ATSIZ kitaplarının ilk konularının başında gelir. Ülkücülük davası adına da kitap yazmıştır TÜRK ÜLKÜSÜ adında. Türkçülerin kendilerini ülkücü olmaktan dışlamaları NİHAL ATSIZ'a hakarettir. Ne demiş ATSIZ,

 '' Bununla beraber yirminci yüzyıl bir mucizeler zamanı olmuş, olmaz sanılanlar mümkün kılınmıştır. Bu bakımdan da Türk ülküsünün gerçekleşmesini ummak, insanlar için, haktır.Türk ülküsü, Türk büyüklüğü ve Türk kudreti isteği ve inancıdır. İnancın ne büyük ruhi amil olduğunu anlatmaya lüzum yok. İmanla, ümitsiz hastalar bile iyileşiyor''

Devam edelim

''Bir ülkünün çerçevesinde toplanmak ve onun için ölümü bile göze alarak savaşmak ne güzel şeydir! İnsanlar ancak ülkü ile hayvanlardan ayrılabiliyorlar. Milli bir ülkü olmadıktan sonra, insanın hayvandan ne farkı kalır? Hayvan, ölümden ve ızdıraptan kaçar, kuvvetliden korkar.''Ölümden korkmayan, ızdıraptan kaçmayan, kuvvetli ile savaşı göze alan yaratık, ancak ülkücü insandır.

Tehlikeler nereden gelirse gelsin, ne kadar büyük olursa olsun, tek çare ve tek ilacı "Türk ülküsüdür".

Bunu diyen ATSIZ ATA mız varmı daha ötesi

Ülkücülük Türkçülerin tekelinde olmalıdır. Kendilerini koftiden milliyetçi ilan eden  ama milliyetçiliğin ne olduğundan bihaber ümmetçilere bırakılmamalıdır bu kutlu terim, bu kutlu dava. Türkçüler aslen ülkücüdür. Ülküsüz Türkçü olabilir mi? Her milletin bir ülküsü ve bu ülküye inanmış o yolda yürüyen şavaşçıları vardır. Bu savaşçılara da ÜLKÜCÜ denir.

NİHAL ATSIZ�ı tanımayan ona biad etmeyen kimseden ülkücü olmaz.

NİHAL ATSIZ�ın fikirlerini beynine kazımayan Türk çocuğunun benliğini kazanması mümkün değildir. Kendilerine ülkücü diyen safkan Türk çocuklarını bulundukları uygun olmayan yerlerden alıp, ATSIZ ATA ile tanıştırıp, bir merhale yukarıya taşıyıp aramıza almak Yüce Türk milletinin geleceği için önemlidir. Görevimiz Yüce Türk milletinin bekasını sağlamaktır,buna engel olmak değil.Biz Türküz,Türkçüyüz.Yüce Türk milletinin fedaileriyiz. Ölüm Türklük için gelirse bizim için kutlu olur,aksi halde leş oluruz Tanrı göstermesin.

Şu veya bu nedenle Türk milletinin evlatları arasında ayırım olmamalıdır. Aramıza girecek ne olursa olsun onları bertaraf etmeliyiz ki önümüzü görelim ufukta ne var ne yok bilelim. Arkamıza bakmadan koşar adımlarla hedefe Bozkurt atikliği ile kitlenelim. Bu nası olacak? Türk birliği ile yani önce kendi birliğimizi kuracağız. Ümmet belasına bulaşmamış veya doğruyu görmüş kandaşlarımızla bu birliği kuracağız. Birlik onlarsız olmaz. Bu kandaşlarımızla düşman kardeşler olacağımıza yanımıza alarak Türkçü olmalarını sağlamak en iyi yoldur. Geriye kalan kanı bozuklarada Ülkücülüğü asla yedirmeyeceğiz. Ülkücü olan biziz.

Başbuğumuz ATATÜRK'TÜR. Son Başbuğumuzdur. Atatürk'ten sonra başbuğ tanımayız. Türkçü olmanın olmazsa olmazı budur. Başkalarına Başbuğluğu yakıştıranlardan asla Türkçü olmaz. Olsa olsa kendini Türkçü sanan ümmetçi çapulcu olur. Başbuğ olarak Atatürk'ü bilen, Atsız Ata�nın yolbaşlığına inanan, kanı saf Türk olan hangi dinden, hangi mezhepten, hangi partiden, hangi ülkeden olursa olsun Türkçü olur. Safları sıklaştırmak için böyle kandaşlarımızı nerede olursa olsun yanımıza alır yolumuza bakarız.

TANRI TÜRKÜ KORUSUN � NE MUTLU TÜRK DOĞANA
                                                                                                            Yürekli-kam

                                                                         Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com/

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Almila
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 93« Yanıtla #14 : 19 Ekim 2008, 16:35:31 »

üLKÜNÜN  ne demek olduğunu bilmeyen kişiler yola çıkmışlar ülkücüyüz diye.Alanen arap milliyetçiliği yapıyorlar.Ülkülerinin ne olduğunu açıklasalar bizde anlasak.Eğer turan Ülküsü ise arap milliyetçiliği ne demek oluyor.Sorsan onuda kabül etmiyorlar,islam kardeşliği diyorlar,peki Turan ne demek,Turan yolunda ilerlerken karşına o kardeşlerinden çıkacak o zaman ne yapacaksın.
BEN...
Ülkücüyüm, Ülküm Başbuğumuz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün gösterdiği yoldan hiç sapmadan,ATSIZ ATAMIN yoluma tuttuğu ışıkla, KIZILELMA 'ya ve TURAN 'a en kısa yoldan ulaşmaktır. DİYORUM
TANRI TÜRKÜ KORUSUN
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCI
BABRAK
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 448


Tanrı'nın Öfkesi


« Yanıtla #15 : 19 Ekim 2008, 16:38:53 »

Türk İslam birliği salaklığı çıkmış birde mal mal konuşuyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Felsefemdir kitâb-ı imânım,
Taparım kendi ruhumun sesine,
Secde eyler hakikâtim her an,
Kalbimin ateş-i mukaddesine!...
ŞamanisTürk
Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 19 Ekim 2008, 18:18:12 »


Sanıklar, paraya çevrilen cezayı ödemezse hapis yatacak

İsviçre'de 1 Temmuz 2007 tarihinde Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Bern örgütünün Winterhur kentinde düzenlediği toplantıda 'Ermeni soykırımı'nın ‘Emperyalist bir yalan' olduğunu söyledikleri gerekçesiyle İsviçre Federal Polisi tarafından gözaltına alınan 3 Türk'ten 1'ine 5, 2'sine 4 ay hapis cezası verildi.

Bern'de gözaltına alındıktan sonra 8 saat sorgulanan, serbest bırakmasına karşılık dava açılan 3 sanık hakkında dava açıldı. İşçi Partisi Avrupa Temsilcisi Ali Mercan'a 150 gün hapis cezası verdi. Ancak bu cezanın para cezasına çevrilmesinin mümkün olduğunu kaydeden mahkeme, Mercan'ın 4 bin 500 frank ceza ödemesi, aksi takdirde 150 gün hapis yatmasını kararlaştırdı. Mahkeme, ADD'nin Zürih eski Başkanı Hasan Kemali ile ADD Bern Başkanı Ethem Kayalı'ya ise 120 gün ya da 3600’er Frank ceza verildiğini açıkladı.

Suçlu bulunan 3 Türk'ün avukatı Tarkan Gögsü, mahkemenin bu kararına 10 gün içinde bir üst mahkemeye itirazda bulunacaklarını bildirdi. (dha)

18/10/2008 - Radikal Gazetesi
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ŞamanisTürk
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 19 Ekim 2008, 18:21:19 »

Tehcir kavramını soykırım olarak nitelendiren emperyalist ülke ve yandaşları kendi ülkeleri zor durumda kaldığında azınlıklar için yapmadıklarını bırakmazken, bizim ülkemizde bunu "soykırım" olarak nitelendiren Türklerin(?) bulunması bir o kadar düşündürücü.

Kaldı ki soykırım ya da tehcir bir ülkenin yok olmaması için gerekli bir olgudur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Atsız
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 110


TTK


« Yanıtla #18 : 19 Ekim 2008, 18:23:35 »

Bizim ülkenin sözde Dışişleri Bakanlığı ve yöneticilerinin de bu konularda herhangi bir girişimi yok.
Uyan artık Türk Milleti uyan.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

      ''ATSIZCI''
ŞehitlerÖlmez
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 12


Kan koksun buram buram kan! Nasıl gelecek Turan!


« Yanıtla #19 : 19 Ekim 2008, 18:49:05 »

Ülkücülük ne yazık ki günümüzde anlamını yitirdi. Artık ülkücü denilince insanların aklına şeriatçı kimlikler geliyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Üzgün dururlar bakma, eli kafaya takma , tek sağlam baş bırakma ,acun için neyleyim...
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 115
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.056 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.