ÖLÜMÜNE TÜRKÇÜ, YAŞAMAK İÇİN ÜLKÜCÜYÜZ.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Ekim 2018, 01:11:02


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 115
  Yazdır  
Gönderen Konu: ÖLÜMÜNE TÜRKÇÜ, YAŞAMAK İÇİN ÜLKÜCÜYÜZ.  (Okunma Sayısı 349139 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 05 Ekim 2008, 19:49:25 »
ÜLKÜ
Bir milletin yürütücü kuvvetine "ülkü" denir. Türk milleti, ülküsü olan mutlu toplumlardan biridir. Bugün Türkler arasındaki mayalanmanın Kızıl Elma, Turancılık, Uluğ Türkistan veya Büyük Türkili adlarıyla adlandığını görüyoruz. Bunun manası "büyüyüp birleşme" veya "birleşip büyümek" istiyorum demektir.

Ancak kabiliyetli, enerjik ve kuvvetli olanlar Turan fikri arkasında koşarlar. Çünkü Turan Ülküsü büyük fedakarlıklar ülküsü demektir. Bundan dolayıdır ki; korkaklarla aşağılıklar, büyüklükten korkar. Devamlı küçük kalmak ister.

Bizler Türkçü olarak davamızın arkasında çelikten bir zırh olup dışardan gelecek her türlü engellemelere karşı birleşerek durma kudretini göstereceğiz
Demez taş, kaya
Yürürüz yaya...
Türküz, gideriz,
Kızılelmaya...

TÜRKİSTAN
Ey kanın son damlasına kadar vuruşan uzak kardeşler, Dünyada hiçbir kahramanlık boşuna değildir.Sizin boş yere akmış gibi gözüken kanlarınızdan yarın yeni şafaklar doğacaktır.Bu kan ırmakları,dalgın yığınları uyaracak,Türkçü toplumlarda birleşme duygusu dalgalanarak yüzbinlerce kardeşi bir ülküye, Kızılemaya doğru koşturacaktır.
  Dövüşün;Son fişeğe,son damla kana kadar savaşın, istemediğiniz yabancı saflarda ölün,zararı yok bu ayrılıklardan yarının büyük birliği doğacaktır..Birleşeceğiz ve Tanrı dağının eteklerinde kımız içerek sizinle bizim bir olan atalarımız için Tanrıya yakaracağız.
  Sarı pislikler gün gelecek, sizin ayaklarınız altında pas pas olacaklar.Pis çekik gözlüler,sizin gözlerinizin içine bakarak aman dileyecekler ama pis bir solucan  gibi ezileceklerdir

                                      


TANRI SİZİN ve SİZİN GİBİ UZAK DİYARDAKİ SOYDAŞLARIMIZA YARDIM ETSİN.
                        TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

ÖLÜMÜNE TÜRKÇÜ,

YAŞAMAK İÇİN ÜLKÜCÜYÜZ.


TÜRKÇÜYÜZ, ÜLKÜCÜYÜZ !

Türkçüyüz evet, evet evet Türkçüyüz, son kararımız. Bizden üstün kimse yok, kimseyi de Türkçülüğe yakıştırmayız, dinini imanını katar dehleriz. Türkçü doğulmaz der Türkçü olmak isteyenleri de bahane bulur kabul etmeyiz.

Açalım biraz.
Türkçülük kim ne derse desin NİHAL ATSIZ'ın yolbaşılığında yürümektir... Türkçü Türkten olur, ırkçıdır, Türk ırkçısı. Partiler Türkçüler için hiç önemli değildir. Bir Türkçü Türkiye Cumhuriyetinde kurulu ama Türkçüye yakışan istediği partiye oy verebilir. Bu partileri savunan her Türk soyludan da muhakkak Türkçü olur. Türkçüleri bir partinin adını vererek yönlendirmek yanlıştır.

Türkçülüğü dar kalıplar arasına sıkıştırmak ırkımıza ihanet olup, Yüce Türk milletinin geleceğinin garantörü olan Türkçüleri kapıları kapatarak küstürmek, ırkımızın ümmetçilerin kontrolüne girmesine zamanlada tabi yozlaşarak yok olmasına neden olur.

Ülkücülük  NİHAL ATSIZ kitaplarının ilk konularının başında gelir. Ülkücülük davası adına da kitap yazmıştır TÜRK ÜLKÜSÜ adında. Türkçülerin kendilerini ülkücü olmaktan dışlamaları NİHAL ATSIZ'a hakarettir. Ne demiş ATSIZ,

 '' Bununla beraber yirminci yüzyıl bir mucizeler zamanı olmuş, olmaz sanılanlar mümkün kılınmıştır. Bu bakımdan da Türk ülküsünün gerçekleşmesini ummak, insanlar için, haktır.Türk ülküsü, Türk büyüklüğü ve Türk kudreti isteği ve inancıdır. İnancın ne büyük ruhi amil olduğunu anlatmaya lüzum yok. İmanla, ümitsiz hastalar bile iyileşiyor''

Devam edelim

''Bir ülkünün çerçevesinde toplanmak ve onun için ölümü bile göze alarak savaşmak ne güzel şeydir! İnsanlar ancak ülkü ile hayvanlardan ayrılabiliyorlar. Milli bir ülkü olmadıktan sonra, insanın hayvandan ne farkı kalır? Hayvan, ölümden ve ızdıraptan kaçar, kuvvetliden korkar.''Ölümden korkmayan, ızdıraptan kaçmayan, kuvvetli ile savaşı göze alan yaratık, ancak ülkücü insandır.

Tehlikeler nereden gelirse gelsin, ne kadar büyük olursa olsun, tek çare ve tek ilacı "Türk ülküsüdür".

Bunu diyen ATSIZ ATA mız varmı daha ötesi

Ülkücülük Türkçülerin tekelinde olmalıdır. Kendilerini koftiden milliyetçi ilan eden  ama milliyetçiliğin ne olduğundan bihaber ümmetçilere bırakılmamalıdır bu kutlu terim, bu kutlu dava. Türkçüler aslen ülkücüdür. Ülküsüz Türkçü olabilir mi? Her milletin bir ülküsü ve bu ülküye inanmış o yolda yürüyen şavaşçıları vardır. Bu savaşçılara da ÜLKÜCÜ denir.

NİHAL ATSIZ'ı tanımayan ona biad etmeyen kimseden ülkücü olmaz.

NİHAL ATSIZ'ın fikirlerini beynine kazımayan Türk çocuğunun benliğini kazanması mümkün değildir. Kendilerine ülkücü diyen safkan Türk çocuklarını bulundukları uygun olmayan yerlerden alıp, ATSIZ ATA ile tanıştırıp, bir merhale yukarıya taşıyıp aramıza almak Yüce Türk milletinin geleceği için önemlidir. Görevimiz Yüce Türk milletinin bekasını sağlamaktır,buna engel olmak değil.Biz Türküz,Türkçüyüz.Yüce Türk milletinin fedaileriyiz. Ölüm Türklük için gelirse bizim için kutlu olur,aksi halde leş oluruz Tanrı göstermesin.

Şu veya bu nedenle Türk milletinin evlatları arasında ayırım olmamalıdır. Aramıza girecek ne olursa olsun onları bertaraf etmeliyiz ki önümüzü görelim ufukta ne var ne yok bilelim. Arkamıza bakmadan koşar adımlarla hedefe Bozkurt atikliği ile kitlenelim. Bu nası olacak? Türk birliği ile yani önce kendi birliğimizi kuracağız. Ümmet belasına bulaşmamış veya doğruyu görmüş kandaşlarımızla bu birliği kuracağız. Birlik onlarsız olmaz. Bu kandaşlarımızla düşman kardeşler olacağımıza yanımıza alarak Türkçü olmalarını sağlamak en iyi yoldur. Geriye kalan kanı bozuklarada Ülkücülüğü asla yedirmeyeceğiz. Ülkücü olan biziz.

Başbuğumuz ATATÜRK'TÜR. Son Başbuğumuzdur. Atatürk'ten sonra başbuğ tanımayız. Türkçü olmanın olmazsa olmazı budur. Başkalarına Başbuğluğu yakıştıranlardan asla Türkçü olmaz. Olsa olsa kendini Türkçü sanan ümmetçi çapulcu olur. Başbuğ olarak Atatürk'ü bilen, Atsız Ata'nın yolbaşlığına inanan, kanı saf Türk olan hangi dinden, hangi mezhepten, hangi partiden, hangi ülkeden olursa olsun Türkçü olur. Safları sıklaştırmak için böyle kandaşlarımızı nerede olursa olsun yanımıza alır yolumuza bakarız.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN! NE MUTLU TÜRK DOĞANA!
                                                                                                            Yürekli-kam
                                                                         Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com/


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
IŞBARA ALP
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2008, 17:50:06 »

Yunanistan gibi kahpe döllerinin oluşturduğu bir ülkede ,yaşamanın ne kadar güç olduğunu kestirmek hiçte zor olmasa gerek.Sevgili kandaşım,bizler anayurtta böyle zayıf oldukça yabancıların, bizim soydaşlarımız hakkında almış oldukları karara böyle seviniriz.TÜRKÜN TANRISI, TURAN ELDE YAŞAYAN BÜTÜN SOYDAŞLARIMIZIN YANINDA OLSUN.
                                   TANRI TÜRKÜ KORUSUN
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2008, 18:53:34 »

Tarihi düşmanımız yunanistan,bütün kalleşliğini yapar bunun altından kalkar gardaşım.onlar bunu başarırda çünkü ırkçı bir millettir şerefsizler.Bizim milletimiz gibi entel takılmazlar ellerinden gelen herşeyi yaparlar.Bizde ırçılık helede TÜRK IRKÇILIĞI öcü gibi gösterilir.TURANCI'ların adı bile anılmaz çok yerde.Biz ne zaman güçlenirsek o an bunların kıçı tutuşur,kendi hükmümüzü kendimiz veririz yabancılara iş kalmaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
IŞBARA ALP
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 09 Ekim 2008, 22:55:00 »

  Kainatta TÜRKE düşman olmayan bir ırk varmıdır acaba merak ediyorum.Alıp veremedikleri nedir,ne istedilerde yok dedik,çinliler olsun, ruslar olsun araplarda dahil,içimizdekileri zaten söylemiyorum,Türk olmadıkları halde bizi andırıyorlar.Daha ne yapmamız lazım,yüzlerce sene bakmışız,beslemişiz,korumuşuz.Kendilerinin yaptığı gibi tümünün kafasınımı koparmalıydık.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Urungu
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 10 Ekim 2008, 22:07:13 »

Ülkücüyüm, Ülküm Başbuğumuz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün gösterdiği yoldan hiç sapmadan,
ATSIZ ATAMIN yoluma tuttuğu ışıkla,KIZILELMA'ya ve TURAN'a en kısa yoldan ulaşmaktır.
                                           TANRI TÜRKÜ KORUSUN
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BABRAK
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 448


Tanrı'nın Öfkesi


« Yanıtla #5 : 11 Ekim 2008, 14:41:32 »

Urungu bu yolun kısası olduğuna inanmıyorum.Önemli olan zor yolda bunu başarıp dünyaya tekrar Türk'ü göstermektir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Felsefemdir kitâb-ı imânım,
Taparım kendi ruhumun sesine,
Secde eyler hakikâtim her an,
Kalbimin ateş-i mukaddesine!...
Urungu
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 11 Ekim 2008, 16:03:02 »

BABRAK kandaşım,dikkat edersen ben iletimde,kolay yoldan demiyorum,uzatmadan yolun en kısasından diyorum.Biz bu yola baş koymuşuz,ne kadar zor olursa olsun ama olsun.Sizin gibi arkadaşlarımızla,birken bin, binken milyon,milyonken yüz milyon olup bunu başaracağız,Tanrının izniyle.Esen kal.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BABRAK
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 448


Tanrı'nın Öfkesi


« Yanıtla #7 : 11 Ekim 2008, 16:21:12 »

PARDON DEMEKKİ BEN YANLIŞ ANLADIM.ÖZÜR DİLERİM KANDAŞ KUSURA BAKMA


yn:    BABRAK kandaşım yabancı terimler kesinlikle kullanmayalım.
        İletiler büyük harflerle...................
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Felsefemdir kitâb-ı imânım,
Taparım kendi ruhumun sesine,
Secde eyler hakikâtim her an,
Kalbimin ateş-i mukaddesine!...
ASENA01
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 11 Ekim 2008, 16:22:02 »

Bizim en büyük sorunlarımızdan birisi bence ülküsüz TÜRK soydaşlarımızın varlığıdır. Bence her TÜRK ırkına yararı olacak birşeyler yapmak zorundadır. Yoksa aldığımız nefes, kanımızda akan kanın ayrıcalığına rağmen boştur. Amaçsız bir yaşamdansa hiç var olmamak daha iyidir. Burada ve her yerde kanı TÜRKLÜKLE şaha kalkan soydaşlarımız zaten yüce bir ülkünün adı olmayan askerleridir. Bu askerler muhakkak tarihi değiştirecektir. Er yada geç olacak olan budur. Saygılar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Urungu
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 12 Ekim 2008, 14:16:46 »

Kun Türkü soydaşlarımıza yapılan bu zulmün hesabı,muhakkak bir gün sorulacaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 ... 115
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.058 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.