Türkler nasıl müslüman oldu,TALKAN,CURCAN katliamı
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 10 Nisan 2020, 09:51:53


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 12
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkler nasıl müslüman oldu,TALKAN,CURCAN katliamı  (Okunma Sayısı 140513 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
BABRAK
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 448


Tanrı'nın Öfkesi


« Yanıtla #10 : 17 Ekim 2008, 23:05:01 »

Genelde, bu tarihi bilen İslami çevreler, Müslüman Arapların Türklere saldırmasını, onları İslam dinine davet etmek, gerekirse bu uğurda zor kullanarak, onları İslam'a boyun eğdirmeye zorlamak şeklinde yorumlarlar.. Ancak tek neden bu değildir..

Bunu bu şekilde bile yorumlayanlar şerefsizdir.Kanı bozuk arap özentileri böyle bir şey olabilir mi yahu?Senin atan taşa toprağa ateşe taparken benim atam tanrıyı biliyordu.Sen kimsin ki Türk'e tanrıyı öğreteceksin?Allahsız araplar bir alay sütü bozuk pislikler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Felsefemdir kitâb-ı imânım,
Taparım kendi ruhumun sesine,
Secde eyler hakikâtim her an,
Kalbimin ateş-i mukaddesine!...
IŞBARA ALP
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 18 Ekim 2008, 14:29:55 »

Kilometreler boyunca Türkleri ağaçlara asan gelmiş geçmiş en pislik ırk olan araplar ve onlara biad eden içimizdeki kanlarında bok dolaşan ırksızlar. Sizi 600 yıl boyunca Türkleştirdik, analarınız ve neneleriniz Türklerin tadına baktı, nesliniz hafiften kumrallaştı.Yiğitçe elinizden hiç birşey gelmez, her zaman analarınız gibi kahpesiniz.Şimdi de amerikalılara benziyeceksiniz, siz alışkınsınız onun bunun lawrence'nin dölleri.

                            TÜRK TANRISININ GAZABI ÜSTÜNÜZDEN HİÇ EKSİLMESİN
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BABRAK
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 448


Tanrı'nın Öfkesi


« Yanıtla #12 : 18 Ekim 2008, 17:49:33 »

Aynen katılıyorum sana kandaşım hadi onların kanıbozuk bizden zaten değiller bu arap özentileri bunlardan da daha fazla dokunuyor kanıma.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Felsefemdir kitâb-ı imânım,
Taparım kendi ruhumun sesine,
Secde eyler hakikâtim her an,
Kalbimin ateş-i mukaddesine!...
Urungu
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 18 Ekim 2008, 18:05:56 »


1. Büyük Katliam ( Talkan Katliamı )
Kuteybe’nin adamları şehirde eli kılıç tutabilen nekadar erkek varsa hepsini kılıçtan geçirirler.. Bu katliam o zamana kadar yapılanların en büyüğüdür.. Kuteybe bu katliamı diğer beyliklere ibret olması için yapar.. Kuteybe’nin askerleri öldürebildikleri kadar öldürürler, geri kalanları da, Talkan yolu üzerindeki ağaçlara asarlar.. Bu yolun 4 fersah ( 24 Km.) mesafelik bölümü Türklerin ağaçlara asılan cesetleri ile doludur.. Talkan katliamı tarihe, Arapların o güne kadar yaptıkları katliamların en büyüğü olarak geçmiştir.. Halk, Müslüman Araplarla savaşmadığı halde, Kuteybe ve askerleri sırf diğerlerine örnek olsun diye 40.000 kadar kişiyi kılıçtan geçirmiş, ağaçlara asmıştır.. bütün bunlar hep İslam adına yapılmıştır..
Şerefsizce yaşamaktansa Türk gibi ölürsün.Bu kahpeliği içimizdeki araplar bilmezmi,zavallı fettoş hem Türküm dersin hemde bunlara hizmet edersin allahının adıyla.Peki sen Türkün Tanrısının sana yapacaklarından korkmazmısın.
Allah diye diye araba hizmet edenler,ayağınızı denk almanızın zamanı geldi.Siz hepinizTürk değil arapların piçlerisiniz,masum insanları allah ile aldatmayın.
TANRI(allah)

                                TANRI TÜRKÜ KORUSUN
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Almila
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 93« Yanıtla #14 : 18 Ekim 2008, 20:22:37 »

Evet şerefsizce yaşamaktansa Türk gibi ölürüm.İnsanları allahla aldatan bu mahluklara,soydaşlarımızın inanmasına ben inanamıyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCI
Almila
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 93« Yanıtla #15 : 18 Ekim 2008, 20:30:35 »

Türkler Nasıl Müslümanlaştı?

Türk-İslamcı resmi tarihimizin gizlediği konu : Türkler nasıl Müslümanlaştı? Tarih ders kitaplarımızda bu konu, Türklerin 9. ve 10. yy.'da İslamiyeti benimsediği yazılırak geçiştirilir. Türk boylarının kendi istekleri ile İslamı benimsedikleri sanısı verilir. Orta-Asya'dan göç etmiş Türk kabileleri henüz bir devlet olmamaları ve iç anlaşmazlıkları nedeniyle bilhassa Müslüman Emevilerin yaptığı katliamlara uğramışlardır. Şaman Türkler, Müslümanlar tarafından Curcan ve Talkan şehirlerinde çocuk, kadın, yaşlı demeden kitle katliamına uğramıştır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCI
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 9.081


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #16 : 18 Ekim 2008, 21:40:06 »

Tarihe ışık tuttuğun için çok sağ ol Yürekli-kam! Milyonların çocuklarına arap adı verip arabın diliyle Tanrıya yakarmasına hiç bir zaman yüreğim elvermedi! BUNA HEMEN bir önlem bulunmalı ve yobazlardan arınmalı!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Almila
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 93« Yanıtla #17 : 19 Ekim 2008, 15:13:24 »

"Şu da kıyamet alametlerinden: Kıldan (keçe) ayakkabı giyen bir toplumla vuruşup öldüreşeceksiniz. Geniş yüzlü, yüzleri kalkan gibi, üst üste derili toplulukla vuruşmanız-öldürüşmeniz kıyamet alametlerindendir. Siz (müslümanlar), küçük gözlü, kızıl yüzlü, basık burunlu, yüzleri kalkan gibi, derisi üst üste binmiş olan Türklerle öldürüşmedikçe kıyamet kopmaz."( Bkz. Buhari, e's-Sahih, kitabu'l-Cihad/95; Müslüm, e's-Sahih, Kitabu'l-Fiten/66, hadis no: 2912; İbn Mace, h.no: 4097-4098).

Yukardaki yazı bir hadistir.İçimizdeki ARAP MİLLİYETÇİLERİNE duyurulur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCI
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 9.081


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #18 : 19 Ekim 2008, 18:01:15 »

TÜRK'ün kürtten de abd emperyalizminden de yıkıcı güçlerden de İRTİCA KADAR KORKMAMASI gerekir! İRTİCACININ ,arabın dininden kurtulup öze dönmemiz şarttır! BİZ onurlu ve gurur bir MİLLETİZ soydaşlarım.ZULUMLE kabul ettirilmiş,dilimizin altını üstüne getirmiş, kültürümüzü kökten değiştirmiş bir din olan islam GÖK TANRIYA hakaretten başka bir  şey değildir!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
IŞBARA ALP
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 19 Ekim 2008, 18:44:21 »

Türkler asla dinsiz değildir.araplar dinsiz,arsız birbirini şeyaparken Türkler tek tanrıya inanırdı.Artık kendimden utanmaya başladım araplarla uğraşacağız diye sanki Tanrıya inanmıyormuşuz gibi davranmaya başladık.
Arabın dinini kendime asla yakıştıramıyorum.Ben tek Tanrıya inanıyorum,yeri göğü yaratanın varlığına iman ediyorum.bunu söylemekten utanmıyorum,her şeyi yaratan bir Tanrı var bence.
Türkü yaratan has ve özel yaratan benim tanrımdır.Asla onsuz olmaz,Türkün Tanrısının karşısında olamam.
Türkler binlerce yıllık inançlarını hala devam ettirmekte,GÖK TANRI inancı islama uyarlanarak .devam etmektedir.örnek;yukarda allah var denir,bu bize özeldir müslüman olan başka milletlerde yoktur.yukardaki allah GÖK TANRIDIR.
Böyle yüzlerce örneğe bakarak kendime TÜRK müslümanıyım diyorum benden başka varmı bilemem,kimsenin dini kimseyi alakadar etmez.
Alevi kandaşlarımın uyguladıkları dini inanç şekli benim inaçlarımla tam örtüşmektedir.Adı müslümanlıksa bu Türk müslümanlığıdır
.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 12
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.131 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.024s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.