TÜRK DÜNYASI'NDA İSLAM BİRLİĞİ SAFSATASI ve SENTEZ YALANI
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 19 Aralık 2018, 17:45:36


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 26
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜRK DÜNYASI'NDA İSLAM BİRLİĞİ SAFSATASI ve SENTEZ YALANI  (Okunma Sayısı 127477 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 05 Ekim 2008, 19:59:36 »

TÜRK DÜNYASI'NDA İSLAM BİRLİĞİ SAFSATASI
600'lü yıllarda meydana çıkan müslümanlık, sosyoloji bakımından arapların millet olabilme savaşıdır. Onlar peygamberleri zamanında bunu biraz başarır gibi olsalar da daha sonra arapların pis kanlarındaki bölücü tutumları nedeniyle başaramamışlardır.

Onuncu yüzyıl ortalarında müslüman olan Türkler bizim Kurtuluş Savaşı'mızın sonuna kadar bu dinin önderi ve savunucusu olmuşlardır. Araplar bunu çok çabuk unutmuşlardır. Dinde birlik ve kardeşlik olsaydı İsa'nın dini hem barış hem de kardeşlik dini olduğu halde Hristiyanlar birbirlerini gebertmezdi.Böyle olduğu halde bizdeki Fettoşçular hala islam birliğinden, din kardeşliğinden bahsediyorlar. Türkiye'deki dinciler öz be öz Türk adlarını hayvan adı diye (Bozkurt, Alparslan, Ertuğrul) itiraz edip günah derler. Ama iş onların Yahudilerle kardeşliğine gelince (Musa, İsa, Süleyman, İbrahim, İsmail, İshak, Yakup, Yusuf, Harun, Davut vs.) bu isimlere ses çıkartmıyorlar. Bunların hepsi yahudi ismi. Bir de arap dilinde Muaviye (Uluyan dişi köpek) , Osman (Yılan yavrusu), gibi isimleri kullanmakta sakınca görmüyorlar.

Türkçüler okumadığı için belki de tarih kitaplarında yazmadığı için bilmezler. Birinci Dünya Savaşı'nın sonunda Türk Ordusu, Suriye Cephesi'nde bozulunca Lawrence'ın köpeği kudurmuş araplar, ölmüş veya yaralı Türk askerlerinin karınlarını deşerek altın aramışlardır. Damarlarındaki asil kanı içerek asalet aramışlardır şerefsizler. Bunlarla mı birlik yapılacak? Türk tutsakları canlı canlı şefleri olan peygamber torunlarına kafaları kesilerek kurban edilmişlerdir.Bu i.nelerin dostluklarına inanılır mı?

Türk Dünyası kendi kardeşleri ile birlik yapacaktır. Birçok Türk Devleti kurulmuştur. İçimizdeki kanı bozuk, ırkı bozuk, şerefsiz hainler nedeniyle bu biraz uzayabilir. Ama netice kesindir. Olacak ya da olacaktır. Türk Birliği'nin Turan Ülküsü gerçekleşecektir.

İslam Birliği ve kardeşliği safsatadan başka bir şey değildir. Yalan ve aldatmacadır. Her şeyin dinle ölçüldüğü zamanlarda bile bu olay gerçekleşmemiştir. Gerçekleşecek olan tek şey Türk Birliği'dir. Adriatik'ten, Çin Seddi'ndeki Kun Türk'ü kardeşlerimize kadar dayanacaktır sınırlarımız.

Türkçüler el ele vererek, gönül birliği içerisinde Türk Dünyası'ndaki diğer arkadaşlarımızı da örgütleyerek bu vazifeyi kanlı veya kansız değil, kanla ve kanla gerçekleştireceğiz.


SENTEZ YALANI!

Türk milletinin neredeyse bin yıllık İslamla birleşmesinin ardından gördüğü zararların nedenlerinin başında şu sentez yalanı vardır. Alparslanın Romen Diyojeni alt ederek  Anadoluya girmesinin ardından haçlıların Türk milletine olan kininin giderek artması sonucunda, bu milletin kendilerine verilen zararların İslam açısından olduğuna olan inancı sonucunda, bu dine bağlılığı giderek artmış, idare edenlerinde bu milletin bu işlerden soğumasını önlemek amaçlı  yarattıkları manevi güç olan Türk- İslam sentezini aradan geçen zamanda bir çok istismarcı kullanmıştır.

Türklüğü getirip islam dinine bağlamak amacı ile güdülen dava nedense her devirde başarılı olmuş, Türk milletinin manevi bağlarının güçlü olması nedeniylede bu karışıklık asla yok olup gitmemiş, her devirde kendisini yenileyen kitleler bulabilmiştir. Bu davanın ileri gelenlerinin çocukluktan alıp yetiştirilerek yol başı edilmesinin karekteristik özelliği, daha değişik yapılanmalarda da denenmiş ve o yan görüşlerde dahi başarılı olmuştur, inanılması güç olan bu milletin tutumu ve dini inançları karşısında bükülmeyen azimleridir. Bu nasıl bir kandırmacadır ki Türk milleti sentezcilik anlayışının her gündeme taşındığında, karşısında olanların bulunmasına rağmen yok olup gitmemesidir ve bu travesti düşüncenin yok edilememesidir.

Yavuzun zamanında tavan yapan Türklüğün İslamı temsil görevi bazı ara sultanlar zamanında yeniden parlamaya başlasa da Abdulhamit zamanında dağılmakta olan imparatorluğun bir arada tutulabilmesi için gündeme kurtarıcı etken olarak taşınması belli bir zaman diliminde etkili olsada kesin sonuç vermemiştir. Sentezcilerin karşısında ilk kez Türklük kazanır gibi olmuşsa da her ikisi de kaybederek büyük bir toprak kaybına sebebiyet vermişlerdir. Kahraman olarak her iki tarafında savunucularının Türk olması ve düşmanlarında yani toprağımızda gözü olanların Müslümanlar olması bile bu Sentez denen meretin daha sonraları yeniden doğmasına engel teşkil etmemiştir. Sentezin bir yalandan ibaret olduğunun tespitinin aynası olan bu devir,
Türklüğün islamla değil yüzde yüz kendisine dönmesi ile yürüyeceğinin birebir anlaşılması bile bizim saf milletimizin inadını kıramamış, daha sonraları bizim şimdiki zamanımıza doğru yeniden başımıza bela olarak çıkması engellenememiştir.

Başbuğumuz Atatürk’ün kurtuluş savaşını başlatması ile deliğine bir yılan edası ile saklanmış olan Sentez zihniyeti, dışarıda besili bir sıçan görmüşcesine kafasını deliğinden uzatmış olsa da, tam beynine yediği darbe ile sersemleyerek deliğine geri girmiş fakat ölmemiştir. Cumhuriyetimizin kurulması aşamasında bir çok kez deliğinden çıkmaya çabalamış, her seferinde yeniden saklandığı o lağıma gönderilmiştir. Başbuğumuzun uçmağa varmasının ardından 1950 lerdeki Demokrat parti iktidarı tam anlamıyla bu travesti düşüncenin yaşamını sürdüreceği alanları oluşturmuştur. Türkçenin kullanılmasının ileri safhalara gelmesi, örneğin ezanın Türkçe okunması bu devirden önce olmuş deliğinde kıvranan Sentez o delikten çıkacağı günü iple çekmesi yada şöyle diyelim sentezin deliğinden çıkmasını öne almıştır. Çünkü bu gibi Milletin ruhuyla beslenen düşünceler, girdikleri vucudun temiz olmasını asla istemezler nedeni temiz ruh kirlenmemek için dışarıdan gelecek olan yapay oluşumlara izin vermezler işte bu yüzden bu sentez gibi düşünceler girecekleri yerin bulanık olmasını isterler. Adnan Menderes dönemi de sentezin tam istediği gibi bir vucut tu, kendi hücrelerinin var olabilmesi için yaşam savaşı vermekte iken, Demokrat parti zamanında hücrelerini yenileyerek bunlardan üretmeye de başladı.

Bu vatan için kendisini adadığını söyleyerek yola çıkan bir avuç insanın Türklük için olan savaşımları her devirde olduğu gibi bu devirde de Türklük düşmanlarınca sekteye uğratılarak bu insanlara haksız cezalar verilerek sindirilmeye çalışmışlardır. H.N. Atsız ve arkadaşlarından Alparslan Türkeş bu cezaya layık görülenlerden ikisiydi. Türkçülük yolunun eziyet çeken bulvarlarından olan bu kişilerin güttükleri bu düşünceden yok edilebilmeleri imkansız gibi görülse de işte deliğinden çıkan yılanın Çeşitli entrikaları çalışmaya başlamış ruhu bozuk olanları bu enrikanın çarkları öğütmüştür, Alparslan Türkeş te  bunlardan birisidir. Türk İslam sentezi diyerek Soyu Türk olanları yok etmek amaçlı bölmeye çalışmak Alparslan Türkeş’e biçilmiştir ve o da görevini tam anlamıyla başarmış kendisinden sonra bu davanın doğurmasını bile sağlamıştır yani sentez, başka bir sentez’i doğurmuştur BBP gibi.

Son günlerde daha önce Türklükle islamı harmanlayarak  sentezcilik yapan adları Akıncı olan gurupların şimdilerde  sentezin üst kademesine çıkarak şeriat hayallerini gündeme taşımaları, kendilerinin Türk soyundan olduğunu kesin olarak bilen kandaşlarımızın Sentez hayallerinin ne boktan bir düşünce olduğunun farkına varabilmeleri bizim hayalimizdir, Tanrı onlara us versin, Ne diyelim

Tanrı Türkü Korusun

NE MUTLU TÜRK DOĞANA!


Yürekli-kam  22/12/10    Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.turkcuturanci.comFacebook'a Ekle
Kayıtlı
BABRAK
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 448


Tanrı'nın Öfkesi


« Yanıtla #1 : 09 Ekim 2008, 12:09:58 »

Zaten son bağbuğumuz,Mustafa Kemal atamız bu konu hakkında gerekeni söylemiştir:
''KANINI TAŞIYANDAN BAŞKASINA GÜVENME''
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Felsefemdir kitâb-ı imânım,
Taparım kendi ruhumun sesine,
Secde eyler hakikâtim her an,
Kalbimin ateş-i mukaddesine!...
Urungu
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2008, 23:18:27 »


TÜRK DÜNYASI'NDA İSLAM BİRLİĞİ SAFSATASI  


İslam birliği denen prematüre yavru doğmadan ölürde, ben bu arap soytarıları ile müslümanız diye kardeş olduğumuzu söyleyen hıyarları anlamakta zorlanıyorum.arap kendi kendisi ile anlaşamıyor, dünyanın başına bela,pislik mahluklar.Onlarla kardeş olunca ne kazanacaklar acaba
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
IŞBARA ALP
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 18 Ekim 2008, 23:32:37 »

TALKAN ve CURCAN unutulurmu ve daha neçe kahpelikler.arapların bize ne zaman bir iyilikleri olmuş,benim bilmediğim.bok heriflerle birlik,o ancak içimize öyle yada böyle sızmış yobazların,softaların ve arap piçlerinin rüyalarında görebilecekleri bir olgudur,en azından kainatta hiç safkan TÜRK kalmayana kadar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.402


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2008, 17:55:58 »

Müslümanlık TÜRK'e kılıç zoruyla kabul ettirilmiştir ve bizler günlük yaşamda arabın dilini kültürünü sıkça kullanmaktayız!İSLAM her şeyiyle TÜRKLÜĞE terstir! KADIN bizim töremizde çok önemlidir İSLAMda ise piyondur!Bu örnekleri çoğaltabiliriz bu en bsait haliyle bir örnektir!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Urungu
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 12 Kasım 2008, 14:38:07 »

 bu memleket, dünyanın beklemediği, asla ümid etmediği bir müstesna mevcudiyetin yüksek tecellisine, yüksek sahne oldu. Bu sahne 7 bin senelik, en aşağı, bir Türk beşiğidir. Beşik tabiatın rüzgarları ile sallandı; beşiğin içindeki çocuk tabiatın yağmurları ile yıkandı. O çocuk tabiatın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela korkar gibi oldu; sonra onlara alıştı; onları tabiatın babası tanıdı, onların oğlu oldu; Bir gün o tabiat çocuğu tabiat oldu; şimşek, yıldırım, güneş oldu; Türk oldu. Türk budur. Yıldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.

GAZİ MUSTAFA KEMAL"
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Atsızcı Gülcan TÜRK
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 135


ATSIZCI


« Yanıtla #6 : 09 Ocak 2009, 21:12:18 »

Bir birlik yapılacaksa bu yalnız ama yalnız TÜRK BİRLİĞİDİR.çünkü TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

.......¶¶¶¶¶¶............¶¶¶¶¶ ¶
....¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶....¶¶ T ¶¶¶¶¶¶¶
..¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Ü ¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ R ¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ K ¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ I ¶¶¶¶¶
. ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Y ¶¶¶¶¶
....¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ E ¶¶¶¶¶
......¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ M ¶¶¶¶¶
.......
Kızılalma
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 82« Yanıtla #7 : 10 Ocak 2009, 08:50:10 »

Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz,çünkü bu yol kutludur gider Tanrı dağına,
Halbuki yoldaşını bırakıp kaçanların,Değişilir topuda bir sokak kaltağına.

Bu kutlu yolda herşey mübahtır,Acıma ve duygusallık olmadan,birlik ve beraberlik içerisinde hedefe kilitlenmelidir TÜRKÇÜ.


Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK'sen övün, değilsen itaat et!
Tanrının Kılıcı
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 233« Yanıtla #8 : 10 Ocak 2009, 08:55:38 »

Yaşadığımız bu zamanda Türk için ivme kazanacak tek değerin TÜRKÇÜLÜK olması gerekir.Türk birliği Türkçülerin çoğalması sonucunda,kendiliğinden oluşacak birşeydir,TTK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TANRININ KILICI
ATSIZCI
Bozkurt Ayzıt
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 58« Yanıtla #9 : 10 Ocak 2009, 17:53:42 »

Türklük gibi elle tutulur,gözle görülür bir meziyeti araplarla paylaşmak ahmaklıktır.Türkler yalnız kendi aralarında birlik yapacaklardır.NE MUTLU TÜRK DOĞANA--TANRI TÜRKÜ KORUSUN
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 ... 26
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.08 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.016s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.