SÖYLEYİN ULAN BANA İBNE ÜMMETÇİLER, BUGÜNE KADAR DİN İÇİN NE YAPTINIZ?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 04 Ağustos 2020, 11:02:09


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: SÖYLEYİN ULAN BANA İBNE ÜMMETÇİLER, BUGÜNE KADAR DİN İÇİN NE YAPTINIZ?  (Okunma Sayısı 14466 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 25 Temmuz 2010, 14:51:12 »

ÜMMETÇİ PİÇLERE KAPAK OLSUN BU YAZDIKLARIM!!

SENE 80 Öncesi. Yer Adana yeşil yurt mahallesi ve yeşil bağlar semti. Ortalık kızgınmı kızgın, koministler gemiyi azıya almışlar, her gün bir kaç şehidimiz var ülkücü kandaşlarımızın arasında, Adanada tek alamadıkları yani kurtaramadıkları bölgede burası yani bizim mahalle kaldı.

Bu yeşil koministler yani ümmetçi piçler bizim konumuz şu an. Bu şerefsizler şimdilerde bizlere Allahsız falan derlerya piçoğlu piçler! Onlar o zamanlarda  vatan tehlikede iken saklanacak delik ararlardı kominist baskınları sırasında, kimi zamanlarda da koministlerle birlikte olurlar bizi yani Ülkücüleri pusuya düşürürlerdi bizi bildiklerinden tanıdıklarından... Bakmayın şimdi allah kitap dediklerine bu fettoşçu şerefsizlerin bunların ne allahı var ne kitabı, bunlar düpedüz  kevaşe dölü piçlerdir.

Biz ülkücü gençlik olarak belki namaz kılmaz oruç tutmazdık o zamanlarda. Şimdi de tutmuyoruz da o zamanlar başka aşklara yelken açmış vatan uğruna şahadete öncelik vermiştik, dinden imandan önce...

Günlerden ramazan ayıydı Bizim mahalleyi kurtaramayan koministler gece sahur vaktinde ışığı yanan evlere baskınlar düzenliyorlardı, biz kelle koltukta bunları korumak amaçlı nöbetler tutuyor, ramazan davullarını her kes korkudan çalamadığı için biz çalıyorduk. Cuma namazını kılmadığımız için bizi kınayan ümmetçi piçler namazda iken onları gebertmeye gelecek olan solculara karşı nöbetide biz tutuyorduk caminin önünde. Şimdilerde bize dinsiz diyen itoğlu itlerin oruspu çocukları olan ümmetçilerin eğer serbestçe bu günlere gelipte namazlarını kılıp oruçlarını tutuyorlarsa bu o zamanki kellelerini koltuğuna alan ÜLKÜCÜ GENÇLİĞE borçlu olduklarını bilmeleri gerek.


SÖYLEYİN ULAN BANA İBNE ÜMMETÇİLER, SİZ Mİ BU DİNE DAHA DEĞER VERİYORSUNUZ, YOKSA BİZ Mİ?

SÖYLEYİN LAN! BUGÜNE KADAR DİN İÇİN NE YAPTINIZ?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ASENA-01
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 700« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2010, 15:13:18 »

Bunların o zamanları tıpkı bütün dinlediğim kişilerde de senin anlattığın gibidir. Günümüzde ise RTE bıyığı; her iki sözde bir ''Allah razı olsun!'' cümlesinden başka bir halt yaptıkları yok. Bu kişileri hep inceliyorum. Belki birisi iyidir, inancı gereği bu yoldadır diye ama nerede! İnsan değilller ki dindar olsunlar! Her yaptıkları işin sonunda muhakkak mide bulandırıcı bir neden, sonuç oluyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BENİ ANCAK TANRI YARGILAR!
SELCEN06
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 25 Temmuz 2010, 15:17:34 »

   O günleri bende birebir yaşadım. Ankara Türközü mahallesini herkes bilir. Zamanın ülkücüleri burayı komünistlere teslim etmemek için çok çaba sarfettiler. Gece nöbet tutar, gündüz de işlerine giderlerdi. Buna rağmen mahallemiz kaç sefer gündüz gözüne komünistler tarafından kadın çoluk çocuk demeden taranmış ve bir şehit vermiştik. Amcamın evi bombalandı ve günlerce bizde kaldılar.
   İşte o zamanlar bizim sözde müslüman geçinen komşular gavurun topunada müslümanın topunada maşallah deyip hiç zaiyat vermeden düze çıktılar. Şimdilerde de din tellallığı yapıyorlar...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tanrının Kılıcı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 233« Yanıtla #3 : 25 Temmuz 2010, 15:40:44 »

Sene 1979 evimin bulunduğu yer, Adana Yurtmahallesi itimat dolmuş duraklarının sondurağı olan mevki.O mıntıka dkp diye bir sol örgütün hakimiyetinde bulunan bir yer.Benim evim de onların derneklerinin tam arkası.. Ramazan ayı idi. Duydukki sahura kalkanların evlerini solcular kurşunluyorlarmış.Bizim gariplerde perdeleri sıkı sıkıya kapatmışlar mum ışığında sahura kalmışlar dinin gereğini korka korka gizlene gizlene yapmaya çalışıyorlar.Evet benim ailemde tanıdığım bir çok ailede müslümanlığını gizleyerek yaşamaktaydılar.

Gün oldu bir gün o derneğin önünden geçiyordum bana saldırdılar. Kaçtım kaçarken arkamdan taş fırlattılar taş sırtıma değdi canım cıktı sanmıştım o can havli ile derneğinizi başınıza uçurmazsam adam değilim diye tehdit savurdum. Böyle bir tesadüf olamaz o gece dernek havaya uçtu yerle bir oldu.Tabi benim yaptığımı sandıkları için ölüm kararı almışlar.bende Yeşil yurtmahallesinde kalmaya başladım evimi bilseler şu an kımsem kalmamış olacaktı.

Bir gün yeşil yurt mahallesinde arkadaşlarla oturuyoruz.Uzaktan birileri koşarak bize doğru geliyor bizde onlara yöneldik ki ne görelim bizim arkadaşın kafasını gözünü kırmışlar çocuk kan revan içinde kim yaptı diye sorduğumuzda akıncılar yaptı solcularla bir olup bize saldırdılar dedi.O an kendimi kaybetmişim benzin vidonu arayorum yakacağım derneklerini arkadaşlar beni zor yatıştırdı.

İnanın anlatacak okadar çok şey varki bunları yazıya dökmek zor. Kısaca Benim sarhoş arkadaşımın yanında Allaha sövüldüğünde Kurt gibi söveni parçalardı ama onlar tövbe estağfirullah deyip kaçarlardı.Aramızdaki fark bu kadar derin.

Dindar olmak başka bezirganlık yapmak başka şeydir.Ağızlarını açtılarmı siz dinsizsiniz diye bizi suçluyorlar. Siz dinlisinizde dininizin neyini savundunuz ? Dininiz adına hangi savaşı yaptınız.O dönem niye sesiniz çıkmıyordu ve üstelik sizin birliktelikleriniz Dininizin karşıtları ile değilmiydi? La
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TANRININ KILICI
ATSIZCI
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 25 Temmuz 2010, 15:47:09 »

Kısaca Benim sarhoş arkadaşımın yanında Allaha sövüldüğünde Kurt gibi söveni parçalardı ama onlar tövbe estağfirullah deyip kaçarlardı.Aramızdaki fark bu kadar derin.

GÜNÜN SÖZÜ BU KANDAŞIM,TABİ ANLAYANA.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #5 : 25 Temmuz 2010, 18:36:39 »


              Selcen Hanım, Dediğin mahalle benim de bölgemdi. Yakın bölgeler ve Ankara'nın eski semtlerinin hepsi benim de mahallemdi. O dönem yaşım küçük olsa da olaylar gözümün önünde oluyordu. Yazık ki bulunduğum bölge koministlerin tam yeriydi. Onların arasında olmak çok acı bir haldi.  moskoflar alevileri kandırdıklarından kurtarılmış bölgeler alevilerin olduğu bölgelerdi. Hala da böyle yazık ki.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
ULUBUDUN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 122


Bir Türk, cihana bedeldir.


« Yanıtla #6 : 25 Temmuz 2010, 22:10:53 »

Yeşilyurt.10 sene öncesine kadar o mahallede otururduk.Şimdilerde k.rt dolu.Yürekli-kam ağabey helal olsun sizin neslinize babamdan da çok dinledim bu tip anıları.Bir zamanlar bizim koruduğumuz o adamlar şimdilerde iktidarda ve TÜRK düşmanlığı yapıyorlar.Tanrının gazabı üzerlerine olsun! TTK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Toros Dağları'nın tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem ; bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm!
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #7 : 25 Temmuz 2010, 23:10:23 »

 Türkiye GökTürk KURT

                  Aynen öyle Tengiz Kandaşım. Nereden vuracaklarını biliyorlar doğrusu.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 26 Temmuz 2010, 00:08:50 »

30 yıl önce ölen Mustafa Pehlivanoğlu için ağlayan yumuşak salyangoz kılıklı ümmetçi piç, her nedense her gün şehit düşen kandaşlarımız için bir gün bile ağlamadı.
Kendilerinin allah ile kandırılarak bu gibi şerefsizlere yol verilmesini sağlayan mankurtlaşmış Türk soyluların suçu bu ümmetçi keçilerden az değildir, suç ve cezanın gerektiği zamanda bu mankurtlaşmış beyinlerin alacakları bedel asla bunlarınkinden az olmayacaktır.
Türk yurdunu kendi dini görüşleri uğruna gözden çıkarmaya kalkanların gözlerinin oyulması işinin Türkçüler tarafından zevkle yapılacağınıda bilmeleri gerek,cezasız suçun olmayacağını biz Türk milleti olarak biliyoruz,Türkçülerde Türk milletinin fedaileridir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.403« Yanıtla #9 : 26 Temmuz 2010, 12:49:18 »

Ben o günlerde daha yeni doğmuş bir çocuktum ama çok dinledim Büyüklerimden. Gerçekten zor günlermiş. Okuduğum kadarıyla o günlerden çok daha tehlikeli günler, yani kurtuluş savaşı günleri ve menemen olayları. Bu ümmetçi yalakalar teğmen kubilay ve arkadaşlarına ne diyorlardı? "biz mehdinin askerleriyiz, ancak onun için savaşırız" Vatan, namus,can, mal elden giderken saklanan bu p.zevenkler, 80 dönemindeki iç savaştamı ortaya çıkacaklardı? buna ancak gülünür. daha önce de dediğim gibi bulunduğum ortamdan dolayı bir çok tarikat ve cemaatin içine girip çıkmış birisi olarak, sizin ve büyüklerimin bu anlattıklarınızı karıştırınca ortaya ilginç bir sonuç çıkıyor. Bu cemaatçi-ümmetçiler genelde dua ederlerken hep "Allahım bizi mehdi(a.s) ye asker et senin yolunda ölmeyi bizlere nasip eyle" gibi bir dua ederler genelininde isteği budur. Burdan anlıyoruz ki korkaklıkla ne dularına nede davalarına sahipler, araplardan bi farkları kalmamış.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.22 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.